Rohovor s Cannibalem Maneaterem, předsedou české kanibalské sekce - zpět na článek

komentářů 9

 1. Alrawi musí mít radost, když to čte :-D

  1. Jakákoliv podobnost se skutečnými osobami či událostmi je čistě náhodná. :))

   1. Jj, stačí si přečíst dva tři rozhovory s Alrawim, tohle jsou z 99% jeho slova. Téměř doslovný přepis.

    Je zajímavý jak absurdně to co říká na člověk a působí, když jde o kanibalismus. Ale když je řeč o muslimech, připadají tyhle věci každýmu normální a v pohodě. Jako kdybychom byli v hypnóze. Jako myš, která se díva na hada, co ji chce pozřít, ale ona tomu pořád ještě nemůže uvěřit. Nebo jako srna oslněná světly, na kterou se řítí automobil plnou rychlostí, ale ona nechápe co se děje a tak jenom stojí dál a čeká na smrt…

 2. Prdel si z nas pan Maneater nedela, ale asi by z nas moc rad udelal prdelacku.

 3. Krutě vtipné. Abych se bál, když bydlím pár kilometrů od Munching Hašé Kanibalrawi Maneatera. A když pojedu příště kolem jejich košer, vlastně kanibalal řeznictví naproti přes ulici, tak si pozorně prohlédnu to maso co jim tam vysí na hácích.

  Nicméně mi v článku chybí to nejdůležitější, kdo nám ty kanibaly desítky let tajně i oficiálně importuje po statisících do evropy a za jakým účelem. Že jsou to mnohem zákeřnější kabalisté a že je to vlastně jejich armáda určená k boji proti nám. Což je zjevné mj. z toho, že Kanibalský stát nezkřivil vlas jedinému kabalistovi.

  1. Importuje nám je sem např. ČSSD, mají to přímo ve svém volebním programu. Stačí mrknout. A plno jinejch dalších zmrdů, kteří v tom vidí úžasnej business. Šabatová, Dienstbier, Schwarzenberg a další.

   S tím Islámským státem a Izraelem máte pravdu. Tohle je jedna z nejpodivnějších věcí. Možná mají dohodu o vzájemném neútočení – to ale moc nesedí, protože jde o desítky organizací a stovky buňek, který nejednají po vzájemné dohodě a odsouhlasení shora, ale v podstatě nezávisle. Stejně tak i ti osamělí pomatenci, kteří jsou schopni se zradikalizovat po večerech doma u PC. Dost pochybuju, že by všichni do posledního muže dodržovali nějakou nepsanou dohodu s Židama, který jsou jejich největším nepřítelem.

   Nebo Izrael stojí za ISIS, za jeho zrodem, protože mu jeho existence z nějakého důvodu vyhovuje. Pak to ale nesedí ze stejného důvodu jako hypotéza výše. Pochybuju, že by ty kurvy z ISIS brali nějaký ohled na Židy, když si v podstatě můžou dělat co chtějí.

   Není prostě jenom možný, že mají kvalitní bezpečnostní opatření a rychle a tvrdě zasáhnou ještě než k něčemu dojde? Vždyť z ciziny se tam žádnej zmrd jen tak nedostane, Izrael není Německo nebo Itálie. Pokud někdo v Palestině po večerech googluje ISIS, tak ho zatknou nebo třeba zmizej. Docela bych tomu i věřil. Kdo už, když ne oni. A jestli nějaký úspěšný pokusy ve spojení s ISIS proběhly, pak bych se vůbec nedivil, kdyby jejich existenci dobře zakryli, případně kdyby maskovali spojení těch útoků s ISIS. Řada ataků např. nožem, nebo najetím autem do lidí, nebo i masivní žhářské útoky přece v nedávné době proběhly a pořád probíhají. Jenom jde o „útoky Palestinců“, nemluví se o ISIS. Možná je to záměr, aby nepodporovali další pomatený jedince k dalším a dalším radikalizacím. Nemůže tohle být ten důvod? Zní to docela pravděpodobně.

   1. Vzpomínám na videa, o kterých byly články i tady na D-Fensu. Jeden magor s náklaďákem nedávno a druhý starší, když jiný magor srazil na ulici rabína a jeho učedníka v osobním autě. Reakce kolemjdoucích byla okamžitá. Když jste se na ty videa podíval pozorně, tak jste viděl sbíhající se lidi. Sbíhající se, nikoli utíkající. Pěkně to bylo vidět hlavně na tom osobáku. Okamžitě tam byla skrumáž lidí, kdy každý z nich měl něco v ruce. Nemuselo to být ani železo, zkrátka každý popadl, co bylo zrovna po ruce. Ti lidé tam drží pohromadě. Pomáhají si. Je to absolutní opak toho, co bylo např. v Kolíně nad Rýnem. Ostatně, když podobné kolínské hrátky připrchlenci vyhoštění z Norska zkusili v Murmansku, tak z 51 jich třetina skončila v nemocnici (a to už musí být, aby v Rusku odvezli někoho do špitálu) a zbytek skončil v lochu. A to ještě měli přivolaní policajti co dělat, aby je ten dav nasraných Rusů neroztrhal prakticky holýma rukama.

    Řekl bych, že kdyby ISIS chtěl útočit na Izrael, jeho trvání by bylo podstatně kratší a jistě i bombardování USAF bylo podstatě účinnější. Navíc nelze srovnávat bojovníky ISIS a stejně tak vojáky ze Sýrie, nebo Iráku s IDF. To je zkrátka úplně jiný level. To je jako útočit na těžký pěchotní srub s bajonetem. Má teorie je zkrátka taková, že celý slavný ISIS vznikl jen proto, aby destabilizoval zejména režim Bašára al-Asada a zlikvidoval Sýrii dle „libyjského“ scénáře. Proto se všichni mohli podělat, když se tam do toho vložili Rusové a začali tam dělat pořádky. Ostatně, i oni si tam hájí své zájmy. Závěrem bych tedy spíše řekl, že ISIS jsou možná zfanatizovaní psychopati, ale ne totální idioti.

   2. Třeba jenom útočníci nestihnou říci, že útočí ve jménu ISIS, nikoliv ve jménu Hamás, od které se to tak nějak tradičně předpokládá. Podle ksichtu ani oblečení se to nepozná. A Hamás se proti tomu nebrání, protože tím získává zářezy na pažbě zdarma.

    1. To se mi nezdá moc pravděpodobné. ISIS má mediální strategii dobře podchycenou a pochybuju, že by si takovou příležitost nechal ujít.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!