Prvotní původce palestinského zmaru objeven. Za všechno může starý imperialista Balfour - zpět na článek

komentářů 18

 1. Pekny clanek. Palestina jako stat samozrejme existuje, ma i svuj vlastni ISO kod PS (PSE).
  Palestinci jsou cigani stredniho vychodu. Jejich vlastni neschopnost, nejaky stat vubec provozovat, je zrejma.
  „Nevadi, ze nemame praci, ale na dovolenou mame narok!“

  Narozdil od ciganu jsou navic jeste postizeni islamem v jeho nejhorsi podobe. V dobe, kdy se takove veci jeste smely vysilat, obletely zabery palestincu nadsene tancicich v ulicich po utoku na WTC cely svet.

  Jedine pozitivni na palestincich je to, ze jsou daleko. Zatim.

  1. No, palestinská ambasáda zas tak daleko není. Ale tam čas od času dojde k jistému, ehm… restartu.
   Ovšem ten semtex do onoho trezoru beztak nastrčil taky starej Balfour.

 2. …a Izrael je dnes jediným demokratickým státem na území Orientu ovládaném chaosem, násilím…

  Krasny priklad toho, kdyz nekdo zamenuje pricinu a nasledek. Kdo zpusobil, ze je v Iraku, Afghanistanu, Lybii, Syrii, Jemenu atd. chaos a nasili? Nu ano, jsou to nasi americti pratele a vymastene evropske loutky jim v tom jeste pomahaji. A komu tento stav nejvice vyhovuje? Evropanum, kteri jsou zavaleni cmoudskou uprchlickou vlnou? Americanum, ktere to stalo nepredstavitelne prachy? Kdepak, jediny, kdo z toho ma realny prospech, je Izrael. A opravdu neni zadne velke tajemstvi, jak obrovsky vliv ma na americkou politiku tamni izraelska lobby, AIPAC:

  https://www.paulcraigroberts.org/2017/07/24/israel-lobby-time-second-edition/

  Ale ono se staci podivat, jak americky kongres jako jeden muz panackuje Netanjahuovi, i kdyz tam zvani uplne nesmysly:

  https://www.youtube.com/watch?v=b8HVtj62hi4

  No, ono je to stejne asi jedno. Cela tzv. Zapadni civilizace se rozpada takrka v primem prenosu a soucasne ji skupuji Cinani. Od nejake kriticke hranice zidaci nejspis zjisti, ze jejich prachy a manipulacni schopnosti se nemohou rovnat cinskym penezum a soustredenym zajmum.

 3. 1) Nadpis nemá pravdu. Původním původcem palestinského zmaru (respektive zmaru obecně) jest pád části andělů. Tento způsobil hřích člověka a tedy i hrdobců (židů/judaistů), kteří jako lvové bijí o mříže a vehementně žádají po Hospodinu seslání Spasitele, jehož příchod byl starozákonními proroky předpovězen na dobu přibližně před dvěma tisíci let.

  2) To je pravda, ale my jsme měli Jeruzalém, když byly na místě vašeho Londýna ještě bažiny.
  Jo, měli a přišli jste o něj mečem a ohněm pohanského Říma. Bar-Kochbovo povstání nebylo ničím jiným, než naivním pokusem přetvořit své přání o vládu nad světem ve skutečnost. Tedy NEŠLO primárně o boj za svrchovanost a svobodu porobeného národa! Ježíš Kristus představy farizejů o králi vojevůdci (který jim rozdá ministerstva) nesplnil, tak jej přibili na kříž a své zraky upřeli k jinému vojevůdci. Pochopitelně dostali na prdel.

  1. 3) A pro sve odmitnuti Jezise Krista zvoli si sobe Zide za vudce Antikrista, a diky tomu poznaji ze sveho skutecneho krale ukrizovali, a tak se pro zmenu zacnout modlit o odpusteni, a tak to cele skonci tim, ze Rusko, Turecko, Iran a kralove vychodu zautoci na Jerusalem pres udoli Armageddon, aby tam byli do jednoho zniceni, a Israel bude spasen: „Nebo bude tehdáž ssoužení veliké, jakéhož nebylo od počátku světa až do té chvíle, aniž kdy potom bude.“

   1. „udoli Armageddon“??

 4. Zase jeden zarytý sionista. Na obřízce jste byl, nebo o tom teprv uvažujete?

  Nikdo mi doposud uspokojivě nevysvětlil, co že to vlastně mají ti izraelští blonďáci a přistěhovalci co jidiš ani hebrejsky neumí kváknout (zato mluví perfektně rusky), vlastně společného s biblickými židy, kteří zanikli někdy před 1 800 lety.
  A tisíckrát zmiňované srovnání izraelců se squattery pořád zůstává v platnosti.

  Jakkoliv můžeme mít majitele nemovistosti za nesympatické vychcánky a mít výhrady vůči tomu jak danou nemovitost (ne)spravují, tak to nic nemění na faktu, že ta nemovitost patří jim a vetřelci na které je nutné zavolat policii jsou ti squatteři co se tam nasomrovali a odmítají odejít.

  Dalším faktem je, že než tam přišli ti zatracení sionisti a vraždili kudy chodili, tak na území historické Palestiny žili křesťani, muslimové i židé v relativní pohodě a v míru. To až sionisti zradikalizovali svým nenávistným přístupem všechny okolo.
  Izrael je svou netolerantností a nenávistí ideový předchůdce a vzor pro Islámský stát. Ne náhodou Izrael s ISIS vycházel tak příkladně, že jim léčil zraněné důstojníky a dělal nálety na syrskou armádu.
  Mimochodem, to území se už snad 3 000 let nazývá Palestinou. Tehdy tam židé byli jen jako bezvýznamný pidinárod pasáků koz. Takže říkat tam tomu izrael je asi tak smysluplné jako stále nazývat Zlín Gottwaldovem.

  Takže autore, pokud míníte věci překrucovat a vydávat černou za bílou, ačkoliv tyhle nesmysly byly dávno vyvráceny, tak tu nanejvíš budete za hlupáka a tleskat vám bude jen ta hrstka podobných hlupáků.

  1. „Nikdo mi doposud uspokojivě nevysvětlil, co že to vlastně mají ti izraelští blonďáci a přistěhovalci co jidiš ani hebrejsky neumí kváknout (zato mluví perfektně rusky), vlastně společného s biblickými židy, kteří zanikli někdy před 1 800 lety.“

   Existuje jista teorie „Britskeho Israele“ jenz tvrdi, ze Bili Evropane, tedy to co by Hitler nazval Arijskou Rasou, jsou ve skutecnosti Izraelite vyhnani Assyrany ze Samarie pred cirka 3000 lety. Tito Israelite se po Assyrske invazi stehovali jednak pres Stredozemni more do Britanie (Kartago, Portugalsko, Galie, Irsko a Wales…) a dalsi cast techto lidi se stehovala pres Kavkaz na sever do Ruska, a pak postupne na zapad do Evropy.

   Podle teto teorie je velke mnozstvi blondatych Evropanu potomky prave puvodnich Izraelitu, vyhnanych ze Samarie pres kavkaz – (caucasians). A tudiz to nebyli Zide. Zide, jakozto jeden ze dvanacti kmenu, jsou potomci jisteho Jahody, a jsou pouze jeden ze dvanacti kmenu.

   ;-)

  2. Když už je řeč o majitelích nemovitostí, tak by nebylo na škodu zmínit, že po WWII si arabové mnuli ruce, když od nich ti „blbci židovský“, co přijížděli přes moře, kupovali za relativně slušné peníze písek a kamení, na kterém žádnému arabskému nefachčenkovi nikdy nic nevyrostlo. Uživilo jim to tak ještě několik koz, aby měli proroci co ošukat.
   Jenže když se pak ukázalo, že s trochou té péče a závlah se z toho dá vyrobit úrodná půda, tak si najednou arabové začali dělat nároky a řvali, že je židi sprostě okradli, a že ta půda je vlastně jejich. Tak kdo je tady teda ten nesympatickej vychcánek?

   Nebo si snad kaBrňák jen dělá strejčka, až tu budou arabové vládnout?

   1. Zajímavé.
    Déle než dva tisíce let žádnému arabskému nefachčenkovi na půdě nikdy nic nevyrostlo, uživila jim jen několik koz, aby měli co ošukat.
    Zdá se, že je to, co se přežití týče, velmi úspěšná strategie.
    S tím šukáním koz natolik úspěšná, že ji převzali i evropští národové.
    Jeden italský režisér popisnou scénu neváhal začlenit do životoposného filmu o svém soukmenovci (žil ve dvacátém století).
    Jinak:
    Slušelo by se dodat, že k troše péče musí být dodána i trocha investic a trocha komunismu.
    Zdá se, že jste problém závlah hodně, ale opravdu hodně, zjednodušil.

  3. kaBrnak: Mýlíš se, izraelský stát vznikl v roce 14. května 1948 a plenění Evropy islámskými hordami probíhalo několik století předem. Je tedy zřejmé nade vší pochybnost, že vznik státu Izrael nemá nic společného s radikalizací islámistů.

 5. Díky za článek.

 6. to je zvláštní že ty kurvy židovské chtěli vyvraždit už tenkrát.

  1. Kdo koho?

 7. SkReT:
  Protože muslimové moc dobře věděli co jsou zač. A následujících 70 let státu Izrahell do puntíku a do písmene potvrdila jejich obavy. Vyvrcholilo to sionostickou emerickou „válkou proti terorizmu“ při které jen tak mimochodem byla povražděna většina umírněných muslimů a duchovních kteří nechtěli hlásat wahabizmus a brát prachy od Saudů – srdečných to přátel USA a Izraele. Holt celá US army je jen jedna gojská divize IDF. Takoví čení baroni, kterým je milostivě dovoleno umírat za zájmy izraele a národa vyvoleného.

  ps: tohle nejsou záběry z nacistického německa, ale náboženská svoboda v praxi v jediné demokracii na středním východě
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4893004/Ultra-Orthodox-Jews-clash-Israeli-police-protest.html
  Nebýt toho že tihle kluci pejzatí hlásají, že oni jsou jediní lidé na planetě a zbytek lidstva je jen zvěř určená k uspokojování jejich potřeb a přání (v čemž se zcela shodnou se sionisty), tak bych s nimi lehce sympatizoval. Ale i tady se projevilo jejich vrozené harpagonství a aspoň ty šábesdekly si zabalili do igelitu aby si nemuseli kupovat nové.

 8. A propos, rozpad Španělska skrze katalánsko jen kopíruje podobnou událost která se stala o víc jak 1 000 let dříve. Tehdy taky bylo Španělsko oslabené a hádejte kdo se jim tam nasáčkoval a trvalo 800 let než ho odtud vykopali?
  A pak si to vyřídili s místními „vítači“ imigrantů, kterými tehdy byli stejně jako dnes židé. To je jen takový další kamínek do mozaiky celosvětové oblíbenosti židů napříč celou historií posledních 2500 let.

  Už tehdy se saracénským migráčkům jim přes gibraltar pádlovalo výrazně lépe, tak proč toho nevyužít i dnes. Sorosovy neziskovky by zvládly třeba i postavit v nejužším místě lanovku a obešli by drahé a nespolehlivé pašeráky. Možná bude stačit kyvadlová lodní doprava s pravidelným jízdím řádem.

 9. Syrští, iráčtí a další Arabové považují palestinské Araby za chátru, podlidi. Asi něco na těch „arabských cikánech“ bude.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017