Kouřit na kajaku - zpět na článek

komentářů 28

 1. K tej záverečnej otázke: nie je žiadna šanca. Žaba sa uvarí, lebo si to žaba tak praje. Žaba ma rada teplúčko.

 2. Neni sance. Jsme v hajzlu. Utecte kdo muzete. Tady to bude hodne osklivy.

  1. A kam? Napadá mě akorát nějaká pustina, pouště, tundry, možná za polárním kruhem… (prostě „lukrativní“ místa). Jinak všude budeš konfrontován s nějakou státní mocí. A když náhodou ne dnes, tak zítra jistě.

   1. Imho je lepsi zustat tady, ale tvarit se co nejvic skryte. Tady clovek aspon zna prostredi.

   2. Kohn s Roubíčkem mají glóbus a hledají, kam by emigrovali. „Do Německa to nemá smysl, to je stejný jako u nás a ještě tam mají Merkelovou, vyvlasňují domy a byty pro uprchlíky a daněj polovinu příjmu“, povídá Kohn. „Celá EU je prorostlá socialismem a fašismem, to by si moc nepomohli, Kohn“, praví Roubíček. „Do US taky ne, tam je teď ten nevyzpytatelnej Albín, navíc tam mlátěj černochy a nesmí se tam kouřit“, povídá dále Kohn. „V Izraeli je jen písek a není komu prodávat, když jsou všichni košer“ dodává Roubíček. „V Kanadě je furt zima a v Mexiku zase furt horko“, povídá Kohn. „Arabský poloostrov jsme totálně rozvrátili a všude je to jen samý násilí a chodoba, Argentina je v občanský válce, v Brazílii žije půlka lidí v bídě a odpadcích a jsou nebezpeční…“ pokračuje Kohn, „a v Japonsku mají všichni šikmý oči a jezdí po nesprávný straně silnice… “ dodává Roubíček.
    „A poslouchaj, Roubíček, nemaj voni ještě nějakej jinej glóbus?“

 3. Hele, tohle je hodně dobrá úvaha. Podle mne docela slušně vysvětluje i alogičnost chování severských vlád, postižených hyperfeminizací ministerských postů.

  1. Měli jsme na firmě opravdu velmi schopnou a výkonnou kolegyňku avšak první 2 dny každého cyklu totálně odrovnanou, že se s bídou doplazila do práce.
   Přes všechnu snahu z její strany to řešit přes doktory to nikam nevedlo.
   A tak jsme měli domluvu, že ty 2-3 dny každý měsíc bude mít holt „home resp. bed-office“.

   U většiny političek bych to však viděl spíše jako syndrom menopauzy ..

  2. Napadají mě jen dvě otázky. Kam a kde to hodně ošklivé nebude? Vždyť se to sere všude, kam se podívám.

  3. Omlouvám se, tohle patřilo Jenykovi. Jak tak koukám, tak pocit totální zmaru s sebou přináší i značnou nepozornost při vkládání příspěvků.

  4. Podle mě existují dva typy ženských, které mají s ms vyloženě problém. Jedny to berou jako zdravotní indispozici a snaží se to nějak řešit, a ví co jim ten nešťastný sebedestrukční mechanismus těla udělá a dovolí. Ten druhý typ bere krámy a pms jako výmluvu na vše, například na neschopnost chovat se slušně k ostatním lidem a jednat zodpovědně. Skoro mám dojem, že takovejm tři týdny trvá pms a týden krámy, takže nejsou v normálním stavu prakticky nikdy.

   1. Q: Jaký je rozdíl mezi teroristou a ženou s PMS?
    A: S terristou lze vyjednávat.

    1. Tak se podívej do mailu :-)

 4. Ve čtvrtek vyrážíme na vodu, tak jsem zvědavý jak dopadneme… Vesty přibalíme a alkohol pro jistotu asi cvakeneme kdykoliv uvidíme policii a přirazíme ke břehu. Sice nepojedeme dál, ale co už.

  Na jednu stranu chápu že s ožraly na řece to není fajn – 4 roky nazpět na Moravě jsme startovali paralelně s jedním masovým výletem a ti se zrubali tak že nám o pár kilometrů dál otočili kanoi se začátečníky (a skoro je utopili), ti to chudáci nenesli moc dobře a ještě večer odjeli domů; na druhou stranu pokud první co se začne dělat je že se jde vybírat na Mácháč na šlapadla…

  1. FSH: Ožralové jsou všude tam, kde jsou masy lidí a ty na českých řekách jsou. Pokutování má být možné výhradně jen v souvislosti se zvýšenou společenskou nebezpečností pro ostatní občany, jenže společenská nebezpečnost nafukovacího bezmotorového plavidla s hmotností do 500 kg je marginální.

   Tah na vodáky je opět dalším projevem zakazovacích zrůdiček: My jedeme na Vltavu, tak Vy na ní budete dělat pouze to my co Vám dovolíme.

   1. Já jsem v žádném případě nechtěl hájit další represi a vydírání. Chtěl jsem jenom poukázat na to, že když už něco takového dělat chtějí, ať to dělají tam kde to má smysl. Jenže kasírovat autobus adolescentů na Vltavě je daleko menší příjem než buzerovat tatíky na šlapadlech na Mácháči. Takže jak jsem řekl – my letos do lodí kromě lékárničky i reflexní vesty, pít se bude normálně (bo podle předpovědi bychom jinak asi umrzli) a když holt někde bude Opicie, tak si zavdáme před dechovou zkouškou.

    1. FSH: Jde o to že se to nesmí zavádět nikde, ani na Mácháči ani na Vltavě a policii se tato pravomoc musí odebrat.
     Není možné, aby na základě účasti ožralců při nějaké činnosti byla automaticky na tuto činnost požadována zákonem nulová tolerance alkoholu.

     1. neuromancer: A jaké jsou historické zkušenosti s odebíráním pravomocí opicii? S tím bohužel nenadělám nic. Můžu poskytnout maximálně náhled na to, jak toto „opatření“ které je určitě veřejnosti prodáno jako záchrana životů a služba národu, není v praxi nic jiného než šikana a výběr do kasy.

      Což všichni kdo frekventují tento web vědí a většině to i vadí. Ale chca-nechca se dostáváme do kontaktu s lidmi kteří volí Ano, myslí si že policie je to nejlepší co může být a radostně se nechají pomalu uvařit, protože jim je aspoň teplo. Mnohokrát jsem někde četl komentář který mi pomohl nakřápnout to neprodyšné brnění arogance. Tak třeba můj náhled na věc poslouží stejně tak někomu.

      Z mé zkušenosti, pokud někde začnu blank vyprávět že opicie je zlo, s opicajtem se nebavíme atd atd se automaticky diskvalifikuji z diskuse, protože jsem „ten liberál co by všem sebral dávky a nechal je chcípnout“. Pokud jsem schopný vysvětlit tento přístup/světonázor na konkrétním příkladu tak, i když asi nedokážu nikoho konvertovat, aspoň není nad tím co říkám rovnou mávnuto rukou.

      1. FSH: To máte pravdu, jde to velmi těžce :-)
       S voliči ANO ukončuji kontakty, právě pro schvalování této a podobných buzerací.

     2. Naprosty souhlas. A nejen tuto pravomoc opicii odebrat, ale vysetrit, kdo dal prikaz k provadeni podobnych zhovadilosti a dotycneho ci dotycnou potrestat. Treba tim, ze pujde pres leto na verejne prace a ze se mu docasne pozastavi karierni postup. Trebas takove cisteni hajzu v kempu (je tam nejaky?) na Machaci by bylo prihodne vychovne. Neni nad kontakt s realitou. A ze by nemelo jit opicajtum ubirat na pravomocech? A proc ne? Takova „Strana mirneho pokroku v mezich zakona“ by si to mohla dat do volebniho programu ;-)

      1. N V: Dotyční jsou zřejmě Poslanci, kteří odhlasovali zmetkovitý zákon, ze kterého není jasně patrné, že kontroly na alkohol se mají týkat pouze vůdců plavidel na které je třeba kapitánská zkouška.

       Adept na čištění hajzlů se jmenuje Petr Ptáček z voda-nebo-alkohol.cz nebo raft.cz

       1. Klikolestic Ptacek je jen ten tzv uzitecny idiot napuli cesty na pozici bileho kone k prosazovani restrikci. Ja bych chtel znat to jmeno te pani z povodi co to urgovala, „kdy uz se s tim neco udela“ a toho bezmozka z opicejniho okrsku, ktery prvni vydal prikaz, aby vyjela jednotka opicajtu na vodu. Urcite je to nekde v zapisu. Najde se nekdo kdo vi vice? Od toho bych se odrazil. Tech lidi bych se pak ptal jednoho po druhem, proc je to, co delaji spatne, a jestli se neciti trapne takhle plytvat casem a prostredky a zverejnoval a zverejnoval. Na posrance bych to pak nechal dopadnou az pote, co by ti nize zucastneni zkusili branit, ze jen plnili zadani zvrchu.

        1. Nikdy jsem se slovem neotrel o soucasneho pana prezidenta. Bez urazky a ironie. On prece take rad na vodu, i kdyz po svem. Skoda ze necte D-Fense. Nebo cte?

        2. N V: Jejich odpovědi už známe, tito a podobní blekotají cosi o nutnosti platit hypotéku a živit rodinu, k čemuž jim pomáhá právě vysoký objem vybraných pokut.

  2. Plout v kánoi s vlastní ženou – zakazuje se,
   flašku rumu nemít s sebou – zakazuje se.
   Pádlovati kytarou, hádati se se starou,
   toho střezte se, to zakazuje se!

 5. No jo. Zlatý socík. Tehdy jsme byli trestaní jen za to co jsme doopravdy provedli. Ne za to co bysme teoreticky mohli provést. Zdá se, že ta opravdová bolševická totalita se plně rozvinula až v západní evropě a k nám se přelila po roce 89. Přesto že jsme zdědili některé nepěkné bolševické paragrafy, tak máme prozatím větší svobodu než západní evropan s desítkami paragrafů za ideozločiny, závadové myšlení a další výdobytky kulturního marxizmu.

 6. Od r. 1992 do r. 2005 jsme jezdili s partou ze střední + z vejšky, každý rok jednou či dvakrát vodu. Vltava, Sázava, Lužnice, Nežárka, Ohře, atd. Neměli jsme vesty, neměli jsme přilby, kanoe klasika laminát, párkrát kýbláky. Sjeli jsme většinu jezů, vč. některých tzv. nebezpečných, které se sjíždět nedoporučují. Tábořili jsme často mimo tábořiště, dělali oheň, kde se to nesmělo, atd… Pravidlem bylo, že každý účastník vzal s sebou flašku meruňky, vodky, slivovice apod. a láhve během jízdy kolovaly a zásoby se průběžně doplňovaly. Občas jsme tedy byli pod lehkým vlivem, ale vždycky byla naprostá pohoda a za ty roky se nikomu nic nestalo. Hodně velká nostalgie. Nedávno jsem viděl, co se děje na Vltavě, organizovaná vodní turistika, konvoj, nekonečné fronty na jezech, kontroly na alkohol. Děsné.

  1. pomahat a chranit – po Egyptsku.
   (o dva kroky dal)
   https://www.youtube.com/watch?v=VBFs9mniMjk
   podezrele auto rozjezdeno tankem i se ctyrmi ozbrojenci s kalasnikovy u checkpointu, nasledne doslo ke zpozdene detonaci, 7 mrtvych, navzdory tomu, ze tank chranil kolonu.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!