Jo Smíchov - zpět na článek

komentářů 236

 1. Staropramen u mne skončil, když se stal Buznopramenem.
  sekce Hlavní partneři
  https://www.praguepride.cz/cs/festival

  1. Chybí mi souvislost.

 2. Ty chcanky nechlastám.

 3. Cože.
  Když to ten pověstný Pan Domácí zveřejňuje, dokázal by udělat mngmt summary zdejších článků?
  Aspoň tohohle. Na pár vět.

 4. Mimochodem, proč tohle zde není v Odkazech pro tento týden?
  Možná by to bylo zajímavější než ty morbidní odkazy na úmrtí cyklistů:)
  Urza vs. Paralelní polis aneb Za každýho zmrda plivanec:
  https://www.facebook.com/notes/roman-týc/plivnut%C3%AD-do-tváře-anarchokapitalismu-aneb-jak-jsem-dvakrát-flusnul-urzovi-do-ksi/10155581874336356/

  1. Souvislost s clankem?
   Zadna.
   Tak proč to sem cpete?!

   1. Co myslíte.

    1. Co myslím?
     Díky! Za co? Třeba za podklad k potvrzení dojmu…

   2. Je to zajímavé čtení … a to je vždy vítáno … jedno kde.

    A pokud někým ne, tak je tu furt klasická „šestka“.

   3. Protože je to zajímavé a má to nějakou souvislost minimálně s tímhle webem?
    A vůbec, od kdyz je diskuse pod články k tématu?

    K tématu článku. Naštěstí je zrovna u piva z čeho vybírat a „volba peněženku“ je snadná.

    1. Vidím, že Urza je dokonalý levičák svým chováním. Zvláště ctí až úzkostlivě svobodu rozhodování druhého – dokonalý ancap.

     1. Jsem si chtěl vždycky do Paralelní polis zajít, ale když jsem zjistil, že se tam vyskytuje Urza s dalšími ankapovými opičáky, nevkročil bych tam ani omylem. Hlavně proto, že v situaci pana Týce bych se určitě nespokojil s plivnutím.

      1. Mezi e-somráky?

      2. Z osobních vystoupní pana Urzy jsem nabyl dojmu, že PP je jeho „projekt“ zaměřený na provozování společnosti přímo konkurující státu.
       Mýlil jsem se, podlehnuv falešnému dojmu. Budu tam muset zajít.

    2. Co je to tady za hovna? Co tady děláte? Kde jste se vzali zmrdi? Urza je jeden z největších polobohů d-feense. jaktože si dovolíte napsat takovou SPROSTOTU jako že jakoou to má souvislost s tímhle webem ? Tenhle web je prapočátek anarchokapitalismu, tady on ty pravidla nepravidla vytvářel. Co jste za zmrdy tady? Chcípněte na AIDS! Šulini.

  2. A odkaz by mohl mít název – Jak se srazila dvě ega, aneb, kdo komu sebral kyblíček.

  3. Jako že je URZA pizda smrdutej chcpílej vyjebanec a pošahanec říkám všude kudy chodím, ale pán Týc mě nasral poslední větou, kde konstatuje že by flusl do tváře slušnému člověku panu okamurovi, který narozdil od všech těch politiků co tam jsou pro nás pro lidi udělal nejvíc. Co udělali Piráti? Co udělalo ANO… Přečtete si sračky o Švédsku a říkáte si to se u nás nemůže stát, ale když to hodíte zmrdovi kalouskovi, tak tady budeme mít švedsko 2.0 raz dva.

   1. A co přesně pro nás pro lidi udělal Okamura?

   2. „slušnému člověku panu okamurovi“ – moment, Okamura už jede za „Slušné“ lidi?

    1. já ti říkám znovu, kdyby Okamura prosadil byť jeden jedinej zákon, kterýkoliv zákon který předložil a hodlá předložit tak by se nám lidem tady žilo daleko lépe. Copak to nevidíte, nebo nechcete vidět?

     1. Až na to, že mu vzhledem k předchozím aktivitám nevěřím ani nos mezi očima. Ani to, že fakt usiluje o prosazení toho, co slibuje. Mám rád lidi, kteří dělají to, čemu věří a ne marketingové produkty. Klidně ať tu máme přesvědčené fašisty, komunisty nebo ekopošuky, ale ne markeťáky, co myslí na kariéru a hledají, co by tak lidi chtěli a to jim naoko dají, i když si sami myslí něco jiného.
      Na papíře samozřejmě působí ten program pěkně, ale stejně tak působila i stalinská ústava.

  4. Děkuji moc za odkaz. Hodně jsem si poopravil svůj pohled na PP.
   Bez sociopata Urzu jsou mi jejich základní myšlenky nesrovnatelně bližší.

 5. Kdysi se dal Staráč pít. Jednou jsem si ho po delší době koupil a říkal jsem si, že chutná nějak divně. Po kontrole složení na etiketě jsem tam objevil jakýsi sirup – a od té doby fakt jen v nejvyšší nouzi.

  1. Ležák ještě ujde.
   Granát mi chutná.
   Zbytek jen ve stavu nejvyšší nouze a desítku Bráník ani tehdy.
   A to býval B kdysi vcelku obstojné pivo.
   Taky jsem zjistil, že když už desítka S, a stejné to mám i s G, tak překvapivě chutná o dost lépe verze pro diabetiky, než ta normální.

   1. Souhlas – před cca deseti lety jsem dokonce na Granát cíleně chodil.

 6. Bohužel ale tyhle markeťácký kecy na většinu platí. Já jsem se o pivo celkem zajímal, takže jsem měl přehled (nakonec jsem se i odhodlal a tři várky doma uvařil) a věděl, co těm mainstreamům chybí. Nyní žiju mimo ČR a mohu říct toto – Češi ví (overall) o pivu velký hovno a když už, tak o plzeňským typu. Tak nějak víc chápu, že jim vlastně asi ani nedochází, že pijou ředěnou vodu … hlavní je, že je tam furt ten alkohol… achjo.

  1. Ale jo, spousta cizincu to nasincum rekne, kdyz se diskuse rozjede, ze vsechna piva(mainstream) jsou jedno jako druhy a ze by to chtelo rozmanitost, ale s tim uz dneska asi nic neudelame, treba casem :)

   1. nějak se nám vytratil pojem europivo, už máte asi nejspíš vymytý mozky.

 7. Já už jsem spíš abstinent. Ale chlast všeho druhu mám moc rád. Nepiju ho taky pro to, že po pivu nebo jakémkoli alkoholu obludně přiberu. A je fakt že české pivo jde do hovínek. Ale co. Jestli budě nějaký pivní restart, tak to možná jen pomůže. A já radši platím za věci a zážitky než za věc kterou strávím a za chvíli půjdu pro další.

  1. Adanedhel: Do sraček jdou pouze velkopivovary vlastněné zahraničními majiteli, kteří si mysleli že budou čechy poučovat o tom, jak a co se bude pít. Až na výjimky skončili s jejich patoky špatně a teď se horko těžko vracejí zpět, namátkou Krušovice, Staropramen, Plzeň. Vrátit zpět se již nepodaří Svijanům, kde již pivo zapomněli vařit úplně.

   V ČR již je 400 minipivovarů, které až na pár výjimek potvrzují že české pivo je opět na špici.

   1. jj i Radegast zkurvili. A ten bernard.. nevím… takovej nemastnej neslanej.

 8. Stejně nejlepší pivo je vždy to, co jste upíjeli tátovi, ať potají, nebo s jeho vědomím, a už nikdy takový neochutnáte. Já s tím mám spojenou i pří/pa-chuť papírovýho voskovanýho kelímku, který tak dobře hořely na táboráku, a podivné šedavé žvýkačkovité těsnění korunkových uzávěrů.

  1. A právě ten Starouš. Nebyl jsem zkušený pivař, ale lahváč z osumdesátek, ten jsem poznal naslepo a dlouho jsem si zvykal, než jsem si zamiloval. Koupený v bufetu na masaryčce, nebo raděj dva, k tomu houska a sekaná, a v pantografu to vydrželo až do Kolína.

   1. No TVL.. Nejsem velkej pivar,ale na piva za totace s laskou nevzpominam. Snad jen Gambac obcas usel.

 9. Sračkopramen taky údajně používá říční vodu. Esli někdo věří, že ta jejich úpravna odstraní hormony a podobnej sajrajt, tak hodně štěstí. Možná proto z toho maj lidi sračku :D

  Celkem slušnejch piv (který nemusí být drahý) je z povětšinou menších pivovarů na trhu ranec. Dokonce ani ty lídlovský Argusy nejsou na běžný lemtání pár lahváčů při/po práci tak blbý (i podle hodnocení různejch štamgastů na pivních webech), vybírají si celkem rozumný pivovary, nervou stamiliony do reklamy a přitom už mají taky výstav jaxviňa, takže v akci stojí desítka/nealko skoro nic, jedenáctka asi šest korun a dvanáctka snad vosum?

  1. Argus je Platan. Lahvovej. Plechovkace jsou nejakej kekel z Polska a jsou celkem humac.

   1. Každou řadu vaří někdo jinej a minimálně jednou to prostřídali.

    Plech nevim, to neberu.

  2. A co zdroj vody pro Prazdroj?

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!