Ztráta české státnosti z pohledu symbolů a symbolických událostí - zpět na článek

Počet komentářů: 197

Přidat komentář
 1. To jsem nevěděl. Co dělá české korunovační jablko a žezlo v Rakousku? A vod kdy tam je? Jak je možný, že to ještě ti zmrdi nevrátili? Kterej zmrd ve vládě to má na starosti a nic s tím nedělá? Du zvracet. Dřív než to tady posere Průjem Dyzéntér.

  1. Jak se říkalo, aby je kat spral. Vrtichvosty

   1. Byli nahrazeny současnými (renesančními) během vlády Ferdinanda I. a ty původní zůstali v Rakousku. V Österreichu je toho ale víc, třeba originál bronzové sošky býčka z Býčí skály. Jeden z nejvýznamějších pravěkých artefaktů střední Evropy. Je otázka jaká by byla šance se jich domoci soudně. Havel to kdysi zkoušel s naivitou sobě vlastní na Švédy, ohledně rudofinských sbírek, ale podle očekávání nedostal vůbec nic. Poslední významnější věc, která se nám z ciziny vrátila, byl Jenský kodex a to ještě jako dar mezi soudruhy NDR a ČSR. Kapitalisti k nám zatím moc štědří nebyli.

    1. to voni sou všici štědří, jak de vo sypání bomb na hlavy, víme? takovej brittanistán nebo frankočmoudov, kolik toho nakradli jenom v Egyptě a jinde v Africe, esli vůbec se to dá vyčíslit tržně, tak možná pár stovek miliard liber/ojrů? vystavenejch je pár procent ze všech „sbírek“ a mají z toho velký tamty, tůristický atrakce

     1. No jo. Na vrácení kulturního dědictví se moc vydělat nedá, tedy alespoň na straně toho co to vrací… Ale třeba právě Egypt nebo Řecko to alespoň dlouhodobě zkouší. U nás se o tom raději ani nemluví.

     2. Na druhou stranu – zaplatpanbuh, ze nektery nakradeny veci z Egypta jsou ve Francii. Po poslednim radeni slimaku by mel Egypt hovno.

      Pokud chceme ceske korunovacni klenoty ochranit, pak bude dobre je uhlem teto optiky poslat nekam mimo EU.

    2. Pokud jde o ty nálezy z Býčí skály, netřeba propadat hysterii, v Rakousku jsou zcela legálně. Jindřich Wankel je nabídl ke koupi Národnímu muzeu, to je odmítlo, tak je následně prodal Přírodovědeckému muzeu ve Vídni. Naše vlastní hloupost…ale obdobnou cestou se zase v Praze ocitnul zkamenělý mozek neandrtálce ze Gánovců na Slovensku.

     Jenský kodex se nevrátil ve smyslu toho, že by byl v Německu nějak protiprávně-byl tam PRODÁN už někdy v 16. století, takže pokud nám jej soudruzi z NDR darovali, nešlo o nápravu žádné křivdy.

     A to navracení artefaktů z muzeí je nesmysl, rozpoutalo by to nekonečný kolotoč nároků a sporů. Smiřme se s tím, že nejen v 17. století se ve válkách kořistilo…Rusové si toho po druhé světové válce taky odvezli docela hodně.

     1. Pokud bychom Rusakum vratili hodnotu toho zlata, diky kteremu se zalozila prvni republika, tak to tady muzeme rovnou zavrit.

      1. Tady by mě vážně zajímalo, nakolik je to pravda a nakolik legenda…

       1. Legenda. Zlato jsme předali i s Kolčakem. Není vyloučeno, že něco málo zůstalo legionářům za nehty, ale pokud jo, tak mizivý zlomek. Většinu toho rozfrcal Kolčak.

        1. Ty chudinky rusácký…každej je vždycky jenom vokrad, zneužil… chuděrky malý nevinný.

         1. Člověk by nad nima slzu uronil.

     2. Vanguard: Naprostá většina věcí, kterých se v posledních dekádách bývalé kolonie domáhají, byla někdy někým někomu oficiálně prodána. To není validní argument. To že darování Jenského kodexu by byla nějaká náprava křivdy jsem neuváděl – byl to čistě příklad vrácení historicky cenné věci do Čech, zjevně k takovým dochází jen velmi velmi zřídka. Ve věci švédské kořisti se neoficiáoně řešilo, že část z toho měla být Švédy zabavena a odvezena až po zastavení bojů, což by z legální válečné kořisti dělalo objekt prachobyčejné nelegální zlodějiny. Jestli to ale je skutečně pravda – netuším.

   2. Patřilo na Klokana..

  2. Autor rovněž opomněl tu nejzásadnější událost. Přejměnování České republiky na „čečnu“ tedy CZECHIA.

   Což se setkalo s naprosto NULOVÝM zájmem vohnoutstva, které tou dobou zřejmě víc vzrušil nový leták z Lidlu či Kauflandu, spíš než zásadní událost v plíživé likvidaci státnosti salámovou metodou.

   Jisté je že to celé ty roky někdo dělá SYSTEMATICKY a promyšleně. Jenže kdo ?

   1. MkUltra nebo odnož falze falgisti a to smrdí blbincem bez hranic.
    Něco jako kdysi primitivní abeceda darem „vzdělanosti věrozvěsty ač jeden musel utéct před zákonem což církvi nevadilo. Místo sofistikovanějšího a mnohem rozvinutějšího písemnictví. Mečem a křížem a vlastně dělali přeneseně i variantu uhlíkové 100pičky s privatizacemi exekucemi i více rouhačů a kacířů. Dnešní aplikace proruských šwábů s již vyskoušené lockdownn(mezi ploty lágru) na „takliklát nevolených WEF WHO OSN neofeudalismu s bezprizornými, karately
    https://www.youtube.com/watch?v=NDVfOUC8o9E
    Určitě odkazů mám i víc a i více analytické ale koho to zajímá u ňamtarů a mlaskoňů, že jo. / ..pro 15. minutové město, což nebude to co si bulvárníci myslí..

    )

   2. Kdo asi?
    „Nač tedy hranice států evropských, stvořte Panevropu a na trůn její posaďte internacionálního žida. Tak splněny budou sny realistických šílenců a židovských zednářů.“ – Josef Velenovský

    1. Já myslel něco specifičtějšího, někoho konkrétnějšího.
     Kdo to u nás konkrétně řídí apopostrkuje správným směrem.
     Že je to agenda internacionálních trockistů, neomarxistů a židů na mezinárodní úrovni, to víme.

     1. Zkus se zeptat na adrese Tržiště 15/36, Malá Strana, Praha 1. Tam budou vědět víc. I čučkaři odtud čerpají.

 2. Autor otevřel velmi zásadní téma, zvlášť v této době.
  To co se tu děje, je řekl bych takový test „prozřetelnosti“, jestli jsme jen banda prasat, kteří polezou do prdele každému páníčkovi, který jim nasype do koryta trochu podřadných pomyjí smíchaných se zkyslým pivem.
  A nebo jestli ještě máme nějaký pud sebezáchovy, nějakou minimání hrdost, a nebo jestli jsme opravdu jen ty konzumní prasata, co za pozlátko ze Západu (KoZá) zaprodají vlastní zemi, vlastní rodinu, vlastní děti (špejlování, náhubky).

  Zatím ten test nevypadá pro nás moc dobře.
  No aspoň většina hňupů už sundala ze svých výloh okupační modrožlutý hadr. Nevím jestli pochopili, a nebo jestli jim někdo naznačil, že by ta výloha taky nemusela zůstat v celku. Zůstaly jen na „protektorátních“ státních budovách jako ouřady a školy (Komenský zvýšil rotaci v hrobě na úroveň superkavitace).

  1. Tento test tu běží uz hodně dlouho. Cca 10 let jej vnímám. Tupejsi cast obyvatelstva si mohla všimnout za covidu. Odhadem 70% je „banda prasat“. 30% jsou vnímavý a prozretelni.

   1. Já si radši moc nevyskakuju. Protože to „třídění zrna od plev“ se týká úplně všech.
    A i já má dost věcí k řešení. Dost věcí k pochopení. A dost věcí ke změnění či vidění je z jiného úhlu.

    Před 2 lety mi náhle umřela úplně zdravá a jinak čilá a aktivní kamarádka. Nikdo nezná příčinu smrti, napíchaná nebyla.
    Jak říkám, to co se děje, se týká všech.
    A každý máme nějaké to máslo na hlavě. Často ho máme na hlavě tak dlouho, že jsme ho už zcela přestali vnímat.
    A to se nám může stát osudným, ikdyž budem ukazovat na ty druhé že ho tam mají taky.

    Máte pravdu, že to běží už delší dobu, podle mě cca 8 let, „covid“ pak byl už jen takový urychlovač.
    Řada lidí hodně „spadla“ dolů, a to tak že se s bývalými přáteli skoro nedá bavit.
    Ale člověk pozorný navnímává, že do těch sraček nepozorovaně a pomalu směřovali už roky předtím.
    Jen to nebylo tak patrné a zřejmé.

    1. To se shodneme. Bohuzel.

  2. „Autor otevřel velmi zásadní téma, zvlášť v této době.“
   – skôr to je ZÁSTUPNÁ téma. Vláda štátu tri roky tyranizovala drvivú väčšinu ovčanov, a ani dnes, keď sú už fakty známe – sa nik neomlúvil. A ovčania vzorne držia huby.
   Čo so štátom, v ktorom vláda dlhodobo tyranizuje ľudí, v ktorom ovce sa ani trochu nebránia,a znova zvolia tyranských politikov ??!!
   Je slabá útecha, že takéto skurvené vlády sú na 3/4 Zemegule.

 3. Salutní dělostřelba – jako malý klučina jsem byl svědkem odpalování dělostřeleckých salv na Letné.

  Řada kanónů, opravdu si už nevzpomenu, jestli jich bylo sedm, devět nebo dvanáct, u každého dva vojclové vyměňovali nábojky, elektrický odpal všech najednou, to znělo…

  Vzpomínám si, jak po odstřílení velící důstojník bez zbytečného odkladu zjebal vojáky, co si bez dovolení zapálili…správná dělostřelecká pakárna.

  A dnes? Mají jedno dělo s několika otvory poblíže ústí hlavně, a v něm odpalují jakési elektrické kapsle.

  To už můžou nechat rovnou malýho kluka házet petardy.
  Ale ušetřili.

  1. Cejtím v kostech, že i v tom dojde k progresivnímu pokroku, páč v Bruseli dělají tytyty a na Silvestra se prej Obrněné Jalovici posral ratlík na gauči.
   Já spíš odhaduju, že se jí zdál divnej, a tak se posrala sama.
   Taky všechny kanóny důstojný ráže použitelný pro pořádný papundeklový nábojky už dávno někomu darovali nebo prodali, třeba i do do šrotu. Nábojky se dávno nevyrábí, poslední zásoba mohla bejt ve Vrběticích.
   Pamatuju si, jak jsme po salvách, který byly slyšet až na hranice Velký Prahy, v blízkosti Letný se i zem zachvěla, s kluky na břehu pod Letnou a ve Vltavě po salvách zkoumali ty opálené papundekly, jestli by z toho ještě nekoukala nějaká zábava. Při samotné palbě byl prostor s děly a před nimi stráň včetně pobřeží a mostu tak na půl hodiny policejně vyklizený a uzavřený. No, nekoukala, ale stráň nad tunelem byla při palbě celého oddílu docela zaneřáděná a kanonýři byli hnáni to pak trochu vysbírat. Salvy bejvaly nejdřív dvakrát ročně, konec války a vznik státu, pak jednou a modrosoudruzi to postupně dotáhli k dnešní naprostý dokonalosti….
   A ta pouťová atrapa děla, co si s ní posledně párkrát udělali ostudu, už zarostla v kopřivách, páč potřebuje promazat a dofoukat gumy, na což, jak tvrdí političtí nekompetentní trafikanti na Ministerstvu války, nejsou volné odborné kapacity ani peníze. Taky to nebylo regulérní dělo, ale kus roury na dělové lafetě se zavařeným ústím a navařeným závěrem k odpalování slepejšů nějaký malý ráže, nejspíš 30 do PL „ještěrek“. Těch musela zbejt hrozná spousta, dnes nejsou k ničemu, o nákup mají zájem jen nekamarádi a neschválení, na který je uvaleno, a likvidace není gratis. Ty jsou kovové, tu a tam vylít nějaký otřep plechu i ven, ovšem vzhůru a při návratu už nedokázal ani pomačkat čepici. Bezpečnostní zóna při cvičeních a palbě horizontálně byla 100m před laufem s velkou rezervou. Ty sporadický lehoučký plíšky reálně nedolítly ani 50m. Ale hňupové musí demonstrovat svojí odpovědnost vůči veřejnosti, že, tak dali zavařit laufy. Proti ráně z poctivý houfnice, neřku-li salvě oddílu, to však je picnutí startovací pistole – poplašňák. Proto ta ostudná inscenace neměla moc repríz.
   A taky poslední, kdo s tím uměli zacházet, si už užívají výsluhy v nějaký ochrance hitlermarketu nebo veteránský agentůře.
   Příští oslavnou kanonádu budou promítat Lazarovýma paprskama v luftu duhovej nápis „BUM!“
   Jednadvacetkrát. Za zpěvu „Pětatřicátníků“.
   Šmejdi sobě na to zkonstruovali agentůru, která fakturuje za jednu Lazarovu ekshibici dvakrát tolik, co stálo poctivejch 21 salv slepejšema celý baterie (6 houfnic) nebo oddílu (12 laufů).
   Premiéra byla 2018 na 100 výročí vzniku ČSR, kterou mezitím ambiciózní, arogantní, zduřelí a z řetězu utržení čekatelé na nějaké důkladné koryto rozmetali na prach. Letos už to byla regulérní plošná epidemie duhových světelných záchvatů.
   https://1url.cz/fumtU
   Jenom jaksi uniká pozornosti fakt, že obyvatelstvo, který se vysraný třeba z jediný větší rány, páč jí v životě neslyšelo, je vůči různým teroristům a agresorům bezbranný jako nemluvně. A pro obranu svojí i státu naprosto nezpůsobilý.

 4. >Symbolizuje to snad, že si Češi neumějí vládnout sami?

  Ano. Tento narod neni schopny generovat vudci osobnosti.

  1. To tak uplne neni pravda. Musis k tomu dodat – ‚do politiky‘.

   1. Je to pravda. Kolik svetovych vedcu, spisovatelu, umelcu jsme vyprodukovali?

    Vsak je to tu samej debil, blbecek a podvodnikcek.

    1. Kdybychom nebyli soucasti rakouska uherska/ci nyni sousedi nemecka sme na urovni jihoamerickych statu.

     1. WA:
      Tak tohle přesně je ta patolízalská lokajská povaha. Hlavně zalézt do něčí teplé prdele a tam se mít dobře.
      Chlemtat lacinou chmelovou břečku a do koryta trochu podřadného žrádla.
      Ti habsburkové věděli moc dobře jak z nás vyrobit tupé lokaje a podržtašky, co se ani za 100 let nedokážou vymanit z otrocké mentality.

    2. Ale jo, nejaci vedci se drive vyprodukovali, ne ze ne. Ale za poslednich 30 let uz produkujeme jen blbce.

     1. Náhodou české vědce nepodceňovat !
      Ti dokážou za rok vyprodukovat tolik popsaného hajzlpapíru, že na to nestačí ani kapacita harmaneckých papíren.

      A dokonce dostanou sem tam podrbání za ouškem od svého emerického páníčka v impaktovaném emerickém časopise.
      To ovšem nesmí, jako ten nešťastník, chtít zkoumat radioaktivní pozatí v srbsku a výskyt rakoviny oproti zemím co nebyly humanitárně bombardované. To pak nedostanou od emerického páníčka podrbání, ale pár facek.
      A jsou rádi že je doživotně nevykážou ze všech vědeckých institucí v emerické kolonii Czechia.

 5. Poklona autorovi: opravdu důležitý článek. Dvě poznámky:

  1. Střílečka na FF je nepochybně divadýlko. Kolik tam bylo mrtvých? Kde jsou jejich jména a adresy? Nikde jsem nic nenašel! Jediný, kdo zemřel, byl asi Kozák. Ale ani to nemusí být pravda. Třeba ho jen někam zavřeli. Byl chytrý a nebyl to gauner. Četl jsem jeho práci. Takové téma by si člověk s narušenou morálkou nevybral.

  2. Ostatkový kříž je v Drážďanech. To je průšvih a mimořádná sprosťárna. Je ale možné, že smlouva o sloučení Německa (asi r. 1992) bude zrušena – Rusko prohlásí, že je neplatná, protože ji Německo dodávkami zbraní na Ukrajinu porušilo. Vznikne východní Německo a Česká republika ho dostane do správy. A tak Ostatkový kříž území našeho státu opustí / neopustí. Každý klacek má dva konce.

  1. Ono to někdy bývá tak, že se tou střílečkou maskuje nějaká vražda. Prostě jeden či dva konkrétní lidé se mezi těmi mrtvými ztratí.
   Ovšem v tomto případě šlo spíš o JASNÉ SIGNÁLY vyslané komusi.
   Zajímavá je souvislost právě s „okultním“ filmem https://www.csfd.cz/film/300606-ztracena-brana/ který se odehrává rovněž na FF UK a v přilehlých židovských objektech a šlo o sérií okultních vražd se složitou okultní symbolikou.
   Asi někomu před lety byla tímto filmem vyslaná zpráva. A ti dotyční to nepochopili, tak jim byla vyslaná ještě důraznější zpráva, tentokrát ne filmem ale reálnou střílečkou.
   Praha = okultizmus kam se jen podíváš.

   Zná vůbec někdo spirituálně-okultní význam Královské cesty a dalších staveb a „developerských projektů“ Karla IV. ?
   Myslím že ani na tohle nestačí mozkovna přiožralého českého pivního vohnouta.

   1. Ano, jasné signály. Ona jedna událost může mít víc původců.

    Ztracenou bránu jsem viděl. Těsně před koncem tam hovoří o čtení myšlenek. To je taková ožehavá záležitost. Zmiňuje se o tom Kara-Murza na svém webu. A pak to naťukl Šifrin ve své knížce. A já jsem to rozmázl v její recenzi „Sovětská civilizace 1“ ( https://pravyprostor.net/kara-murza-sovetska-civilizace-1/ ) – odstaveček „Poznámka pro cestující s rüžovými brýlemi“. (! Představte si, že to je jediný článek u Vidláka, který mi zmizel – na Pravém prostoru je jen kopie! – teď jsem se koukal)

    Já si myslím, že tím, kdo dostal výstrahu, jsou židozednáři. Ale kdo ji poslal? Teď se ukažte.

    1. Tak on třeba jediný hollywoodský film v sobě nese víc vrstev, víc zpráv pro různé skupiny lidí různě zasvěcených:
     – pro nemyslící plebs je to zábavné sci-fi nijak nesouvisející s realitou
     – pro přemýšlivé je to zamyšlení a varování před nepříznivým vývojem společnosti
     – pro bohatší a zasvěcenější vrstvy je to zpráva k tomu aby si pořídili soběstačné nemovitosti daleko od civilizace
     – a ti nejvýše zasvěcení z toho defekují ježky bodlinama napřed, protože jim došlo, co to celé znamená pro ně, že se od nich očekává že s tím oni něco udělají, a když to nezvládnou, tak dopadnou třeba jako mladý Amschel Rotschild, co se údajně „oběsil“ na šňůře od županu

     Takže pro mě jako nezasvěcence není možné dešifrovat o co přesně v té střelbě šlo, byť okultních a symbolických náznaků je tam spousta.
     A myslím že zasvěcenci s toho defekují maggi v kostkách i se stanioloem a papírovou krabičkou.
     A propukla mezi nimi panika.
     Kdyby Fiala, Ropušan a ta celá jeho banda nebyli tupci a blbci, tak by panikařili desetinásobně.
     Jenže jsou tupí jak troky, takže jim to celé nedochází.

     Ale hlavní otázka je, má to vůbec nějaký pozitivní smysl, hrabat se v myšlení a okultizmu těch největších psychopatů na této planetě ?
     Jak je každému venkovanu známo „pracuj ve vepříně a za chvíli budeš smrdět stejně jako ti vepříci“.

     1. „má to vůbec nějaký pozitivní smysl, … ?“

      Řekl bych, že nemá. Základem současné společnosti je zlo. Taková společnost nemá budoucnost. A tak je asi třeba se připravovat na situaci, kdy současné režimy padnou, aby se společnost mohla zorientovat a nebyla stažena do s raček jako dřív.

      1. To si nemyslím. Jen je zlo nastrkáno ve všech vedoucích a rozhodujících funkcích.
       Aby tak mohlo dusit a ovládat zbývajících 90% hodných či neutrálních lidí.

       A ti dole se tomu zlu byli nucení přizpůsobit aby fyzicky přežili.
       Vždyť kolik lidí na přepočet všech obyvatel republiky volilo pětikolku ? Reálně tak 15 % ??
       Tomu se říká „demokratický většinový systém“ ??

       Nicméně se mi zdá, že tu moc životaschopných lidí co by dokázali vytvořit novou společnost, prostě nezbylo.
       Ty procesy destrukce jsou neuvěřitelně rychlé a bohužel skutečně odpovídají reálné (ne)mravnosti většiny obyvatel.

       My máme mravnost vepříků co se přetahují u koryta o pomyje. A podle toho to tu taky jde do sraček.
       Někdy mám pocit že tahle planeta je pokriplená a zcela nefunkční. Protože v závěru tu vždy jako první vychípají ti hodní, zatímco zlo vždy přežije.
       Prý jsme v jiných energiích a v jiné situaci, ale mě se zdá že se pořád dokola opakuje to samé.
       Stádo lumíků s nadšením a radostně v kolektivním duchu směřuje k útesu.
       A od dystopické společnosti nás zřejmě zachrání jen krach civilizace a návrat do pravěku.
       Jenže… pokud přežije to zlo zosobněné Gatesem, Schwabem, Faucim a spol. a bude mít k dispozici současné technologie… tak z toho nic pozitivního taky nevzejde.

       Jinak řečeno, společnost se mi nezdá nijak zorientovaná, ale naopak zcela dezorientovaná a rozložená.
       Jedni se drží jak hovno košile těch posledních odcházejících zbytků konzumu a pozlátka. Jiní propadají beznaději a malomyslnosti. Nejlíp jsou na tom asi ti „chudí duchem“ kteří vůbec nic netuší a zemřou stejně tupí a hloupí jako se narodili.

       Prostě jisté je, že následující roky budou ještě větší a horší jatka. To bez debaty.
       Otázka ovšem je, jestli z toho nakonec vzejde něco nového a smysluplného či nikoliv. Tohle je stále otázka otevřená.

       1. No, já to vidím podobně. Nevím, kolik vám je, ale já budu asi starší. Pamatuji si slušnější a svobodnější společnost. Existovali lidé, kteří byli opravdu hodní. Nekecám. Jestli chcete, řekněte si adminovi o můj email. yoker

        1. Dnes už se za slušnější společností musí jinam – všude čisto, rovné silnice, lidi se mají rádi, jsou zdraví, protože je vůdce neterorizoval covidem, mladí mají kde bydlet, jen se jim hůř cestuje – https://mojebelorusko.blogspot.com/.

        2. To jste se narodil krátce po 1.světové ? Protože nějaká slušnost byla možná tak v prvorepublikové generaci.
         A to ještě s odřenýma ušima, protože za židozednáře, tatíčka chazaryka, to tu taky bylo hlavně o prachách a moci. Politika stejně zkorumpovaná jako dnes. Do toho ještě měli moc nad lidma tmářští černoprdelníci. Pokud člověk nepatřil ke společenské smetánce, tak to nebyla opravdu žádná hitparáda.
         A proletariát byl odíraný hůř jak dnes v těch korejských montovnách.

         Vlastně by se dalo říct, poté co prvorepubliková generace zažila bídu a prohnilost kapitalizmu, se pod socialistickým stalinizmem snažila vybudovat novou, lepší společnost.
         Bo jim bylo jasné, jak je ten západní davově-elitářský systém prohnilý až do morku kostí.
         Většina z té „budovatelské“ generace pocházela z opravdu chudobných poměrů. A už se do toho stejného logicky nechtěli vracet.

         1. „… krátce po 1.světové ?“ Ne. Mluvím o šedesátých a sedmdesátých letech.

          První republika byl samozřejmě velký krok vpřed (hlavně pro Slovensko!), ale po válce se k ní nikdo rozumný vracet nechtěl.

        3. Oni i ti prvorepublikoví zednáři byli opravdoví profesionálové ve svém oboru s obrovskými znalostmi.
         Ne jak ten současný pražský židozednářský hmyz, který umí jen krást a parazitovat.
         Což tady 30 let pilně dělali. A když jim pohrozili, že je potřeba poměry v česku stabilizovat a trochu to tu dát do aspoň polofunkčního stavu, tak mezi nimi zavládlo zděšení a panika.
         Protože oni umí jen krást, ničit a rozkládat.
         Takže je to zajímavý pokus jak udělat z kozlů zahradníky. Ale obávám se že to dopadne velmi neslavně.

         No tak si aspoň dám popcorn a colu, pohodlně se uvelebím a budu pozorovat ten spektákl, jak tu vyděšeně pobíhají a neví odkud přiletí kulka či odkud se ze tmy vynoří ruka s kudlou.
         Jako v tom třídilném mysteriózním filmu od Stracha.

         Blbci jsou prostě nepoučitelní. Už Hitler s židozednáři udělal krátký proces (a to zahynuly některé osobnosti kterých bylo i škoda), ale oni stále ve své blbosti a aroganci budou našlapovat na ty stejné hrábě pořád dokola. A nemají ani tušení, že o jejich likvidaci bylo rozhodnuto už více než před 100 lety. Takže vlastně docela přesluhují, ale jen do doby než budou nahrazeni islámem a číňany. (to jsou dvě mafiánské skupiny samy o sobě)

       2. Na hlavní stránce ti pan domácí dal odkaz na vysvětlení toho, v čem žijeme a nazývají to trefně postdemokracií https://www.youtube.com/watch?v=pst_lTiyojw. A kam to vede pětikolka? Není nad názorný příklad https://www.kla.tv/25742&autoplay=true – krátce hlavně v závěru od 19. minuty.

       3. Se šperky? Leda tak.
        …Na první pohled se nemusí zdát, že jde o stejný nebo podobný případ jako věznění vězňů v koncentračních táborech za nacistické nadvlády, ale psychologické účinky lockdownů se pravděpodobně blíží těm, které zažívali vězni v těchto nechvalně proslulých táborech ve 40. letech 20. století. ..
        https://aktax.cz/who-je-na-ceste-k-totalite/

  2. Ono české korunovační klenoty jsou silně okultní záležitost. Mají vysokou okultní energii. A je nebezpečné je i vystavovat.
   Obzvlášť kříž.

   1. Petr007:

    „… Mají vysokou okultní energii. A je nebezpečné je i vystavovat…“

    – – –
    Ano, vzbuzují silné emoce. Jinak je to jen kov a šutr.

    .

   2. No hlavně že to není vytepané z prokletého zlata Inků a Aztéků :-)))

    Na tohle se názory různých ezo-pošuků docela liší. Někteří tvrdí že to má negativní energii, jiní že pozitivní energii spojenou s českou státností. Tak čert se v tom vyznej.
    Svatý Václav byl zrádce a vohnout, a ty úlomky kostí či čeho všeho v tom kříži, to ve mě taky nevyvolává zrovna pozitivní představy.
    Stejně jako násilná christianizace a vohnoutizace slovanského obyvatelstva na českém území.

    Na úrovni symbolické by se to odvezení klenotů dalo vnímat jako vzdání se české státnosti ve prospěch Německa či EU.
    Ale z mého pohledu je to třeba odvezení starého katolického harampádí symbolizující německo-vatikánskou porobu našeho slovanského národa, do „sběrných surovin“ v Německu. Ostatně katolizace naší země vzešla z německého Řezna, takže „s díky vracíme, těch tisíc let bohatě stačilo“.

   1. No, v tištěných novinách jsem žádný seznam neviděl. Oficiální seznam musí vydat státní instituce. Přesto ale to, co je na wikipedii, vypadá dost spolehlivě. Je tam dost konkrétních údajů. Mrtví tam asi opravdu byli. Teď jde o to, kdo je postřílel.

    1. Ani já osobně nevěřím, že se stalo něco tak, jak je oficiálně tvrzeno.
     Na to měla, celá ta causa, až moc podezřelých zádrhelů a chyb.

     Budíček! Vstávat! Třináct rodin přišlo o děcko ve státní škole – a nikdo se na nic neptá? Vážně?

 6. Výzkumníci zase perlí..
  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cvvm-vetsina-lidi-mini-ze-cesko-prijalo-vice-uprchliku-z-ukrajiny-nez-zvladne/2505950

  „Lidé, kteří mají za to, že stát přijal mnohem více uprchlíků, než je zvládnutelné, jsou častěji ti se základním vzděláním či střední školou bez maturity, nespokojeni se svým životem, se špatně hodnocenou životní úrovní své domácnosti a nespokojeni s politickou situací“

  1. Je třeba onalepkovat odpůrce aby ti inteligentní/co se bojí pak hlasovali jinak. 😉

   V mém okolí: „Lidé, kteří mají za to, že stát přijal mnohem více uprchlíků, než je zvládnutelné,…..“ si myslí vysokoškoláci.

  2. DF:

   Typická mediální manipulace, něco jako že „ODS = strana lékařů, sportovců a studentů“.

   V komunálních volbách jsem volil SPD. Proč? Protože za ně kandidoval vysoce kvalifikovaný člověk, bez jakýchkoliv afér. Ostatní partaje a místní grupy postavily staré známé provařené šmejdy, případně jejich příbuzné nebo blízké kamarádíčky.

   .

 7. Hm. Asi druhej nejhloupější národ v Evropě, hned po UA. Co asi může následovat…?
  Volte Odvahu, Dynamiku a Sílu, muhehé…

  :OD

  1. My jsme druzi? Tak to je jasna vyzva!

   1. No proto sem vozíme ty ukrajince, abysme sem přivezli co nejvíc banderovské blbosti a stali se tím nejblbějším národem !
    Blbej kdo leze za banderovcema, řádově blbější ten kdo si je po statisících vozí domů.

    Jako by nestačil nápor migráčků z jihu a západu. Ještě si navozíme náckovský ksindl z východu.
    K dokonalosti chybí jen dovézt lední medvědy ze severu.
    Na základě uvažování proimigračních marxistických sluníčkářů by bylo vhodné je umístit třeba do mateřských školek ať se tam integrují s dětmi. Plyšák jako plyšák. Terapii zvířátkama mají přece děti rádi. Když fungovala canisterapie či hipoterapie…

   1. máš to negde jinde než tady vlezlý šmírácký svině? už to nefunguje vooobec

 8. A propos, koho zajímá symbolika,tak režisér Strach natočil dvě třídílné minisérie ve stylu Šiframistra leonarda, jen se to odehrává v českých a pražských reáliích.
  A ve světle toho, se jeví jinak i ta střelba na FF UK.

  https://www.csfd.cz/film/248636-dablova-lest/

  https://www.csfd.cz/film/300606-ztracena-brana/

  Ta druhá minisérie je mnohem drsnější, ale je potřeba napřed shlédnout tu první, jinak chybí souvislosti a není úplná psychologie hlavních postav (rozvinutá v 1. sérii). Má to docela vysoké hodnocení na ČSFD, na české poměry docela povedené. Strach prostě umí.
  Kdysi jsem to stáhl z Uložto, ale předpokládám že to na jiných uložištích taky bude ke stažení.

 9. Patříme na Západ. Se vším všudy. Inspiraci hledejte v Německu, UK, Holandsku, Francii. Projděte se po Berlíně, Londýně, Paříži,….. . Brzo i u vás doma. 😉

Napsat komentář

D-FENS © 2017