Zpráva o zániku civilizace na planetě Zemi - zpět na článek

Počet komentářů: 114

Přidat komentář
 1. Tieto akoze vtipne a akoze osvietene clanocky tu este niekoho bavia? Kto sa este nevyjadril proti kovidu svetovlade a zidobolsevickemu spiknutiu nech sa hlasi u sudruha Zin-cicu

  1. Je to jednoduché: Nelíbí se ti to? Tak to nečti a jdi se uspokojovat třeba na BabišDnes, kde si můžeš každý den přečíst kolik je nakažených, případně o postcovidovém syndromu nebo o nové mutaci delta turbo maxim XXXXL plus.

  2. Gratulujem. Vidím, že na teba vakcína zabrala.
   Krvné podliatiny prídu už onedlho.

   1. Jsem si doted myslel, ze jedinym prokazanym vedlejsim ucinkem vakcinace jsou krevni srazeniny. Inu… mam se stale co ucit.

    1. Také tvorba závislosti na včeličkách a snížení intelektu, i když to zatím není jisté neb se neměřil na vstupu. Na výstupu je ale poměrně nízký.

  3. Nu a takovýto „vysoce inteligentní“ příspěvek reaguje… Přitom stačí přečíst si záhlaví, že, ovšem to je zřejmě moc náročné.

 2. Poslední čtyři odstavce a hlavně konec to jistí.
  V poslední době není moc příležitostí se zachechtat.
  A nad Slunce jasný rozdíl mezi celou pětinou a pouhými 20 procenty jako by expertům pracujícím pro zdejší vládu a navazujícím mrdkám mediálním z mysli vypadl.

 3. Miloš Zbránek mi tady chyběl, jsem ráda, že se otřepal z té důtky a zase píše. Článek pobavil (jako u tohoto autora vždy), pointa poměrně trefná. Již delší dobu mám pocit, že ten náš šaškec zastává myšlenku „my vás před tím covidem ochráníme, i kdybyste měli všichni zhebnout“. Ale týká se to naneštěstí i jiných států a ta davová psychóza, která se kolem covidu a očkování rozpoutala, je naprosto neúměrná reálné závažnosti té nemoci.
  PS: Včera jsem byla v nákupním centru a i přes neuvěřitelně otravnou smyčku která se linula z reproduktorů a hlásala jak to všichni společně zvládneme, všichni musí mít repirátore a dodržovat odstup dva metre, tak se našlo celkem dost takových, co na to tak nějak zvysoka kašlali. Nicméně se našlo i několik jedinců s respirátorem, kteří když viděli, že ho nemám, tak si ho rukou ještě více připlácli na tlamu, skrčili se, přestali dýchat a obeplížili mě v dvoumetrovém oblouku. To budou asi ti samí uvědomělí tvorové, kteří pak v televizi mečí jak musíme být všichni zodpovědní, nechat zavést povinné očkování, lockdown aspoň 2x do roka a neočkované preventivně utratit nebo aspoň nepouštět z domu. Prostě davová hysterie jak vyšitá, modelový příklad.

  1. souhlas, j už tu masirku nesnašim, to jen vejdu do metra a slyším to povidani co se musi dodržovat. je to šilene a zitra se dovime z vlady novinky, neco jako nosit povinne nahubek i doma, testovani doma, kontroly a hlaseni, ten vyraz sanitarni fašizmus se k tomu hodi.

 4. ty woe, za jedna

 5. Jako vždy – bravissimo, Ctihodnosti.

 6. 1 s hvězdou

 7. Keď sa naša realita začne stále viac blížiť k tomuto konšpiračnému článku, humor nás prejde. Doteraz trval prechod konšpiračných článkov do reality 3 až 6 mesiacov. Teraz korona vplyvom vakcinácie útočí stále viac, a vláda stlačí plynový pedál na realizáciu konšpirácií.

  1. no, brat z KE mi pisal, za očkovanie davaju permici-pernamentku na extraligu, a kovid pass je niečo ako ruda knižka, mnohy pametaju, ktora poskytovala často vyhody vlastnikovi.

 8. Humor nesmírně kvalitní, čemuž není na škodu ani to, že to napsal český soudce. Jen si pan soudce musí dát pozor, aby ho jeho politicky uvědomělější profesní kolegové zase neprudili s kárným řízením. Protože o co míň se v českém soudnictví dává karas za skutečné lumpárny (a o tom já vím své), o to víc se dává za úplné píčoviny, jako že nějaký soudce někam napíše neotřelý humoristický článek …:-))
  Třeba takový soudce Lázna je za šikanování a neoprávněnou vazbu Jiřího Fialy úplně nevinej, soudce Koudelka z Kladna rovněž, rovněž tak i soudci z OS Přerov nebo pankrácký kat Něnička (kauza Nečesaný, kauza Tempel). A vůbec nejvíc nevinej je jistej Kubovec z MS Praha, obzvlášť po extempóre s policajty, co umlátili chlapa, který nic neudělal nebo poté, co úmyslně nechal běžet jistou psychopatickou matku, která umlátila své půlroční dítě tak, že má nyní koma vigile a to poté, co mlátila své předchozí dítě, že poté, co s ním praštila o zeď, mu zlomila pánev.
  Díky těmto velikánům českého soudnictví aspoň víme, kdo má v trestním zákoníku protekci…

  A jistá ústavní soudkyně, co prý pije jen teplou vodu s citrónem a je celá chudinka zfrustrovaná z toho jak kvůli feministickému aktivismu prošustrovala fertilní okno a nemá děti, tak té se prý docela rádi zbavili na NSS a poté i na ústaváku a to už je co říct, neboť díky jejímu neotřelému pohledu na právo má nárok na úspěch při ústavní stížnosti jen někdo, kdo je homosexuál nebo svobodná matka. No tak teď na systém našeho soudnictví bude dohlížet se Štrasburku…:-))

  Najít v takovém sprostém lidském sajrajtu někoho normálního jako je pan Zbránek, je vždy povzbuzující…

  1. Vycerpavajici a trefne.

  2. Nevím co provedl Lázna Fialovi, osudy tohohle kokota v zájmu zachováné zdraví nesleduji. Ale vzhledem k tomu, že mi proběhl životem si dovoluji tvrdit, že nic co se ho týká není neoprávněné.

   1. Zda je Fiala kokot nebo ne, nedovedu posoudit, ale to, že byl vězněn neoprávněně uznala dokonce i samotná justice a vyplatila mu odškodnění.
    Čili chcete tím říct, že váš názor, zda někdo je nebo není kokot, je určující v tom, zda se soudce může k občanovi chovat jako dobytek? Tedy že ten váš názor má takovou váhu, že nic víc na světě už není důležité včetně platných zákonů?

  3. Challenger> A jistá ústavní soudkyně, co prý pije jen teplou vodu s citrónem a je celá chudinka zfrustrovaná …

   K Šimáčkové – osobně ani osobnostně mi tahle aktivistka rovněž vůbec nesedla (přičemž víc než aktivismus samotný mi vadí, že jím nahrazuje nedostatek intelektu). Ale faktem je, že na ÚS bude chybět, i s veškerými jejími zápory je jednookou královnou mezi slepými.

   1. Já Šimáčkovou znám osobně ještě z doby, kdy dělala na NSS. A hloupá mi nepřijde. Jen mi přijde až příliš fixovaná na touhu pomáhat slabším. Ještě můžu i Filipa. Jinak se tedy do hodnocení dalších nehodlám pouštět, protože vím, že každý z nich by si mne asi byl schopen natřít na chleba. Ostatně osobní zkušenost s Fialou, který mi to dal více než ochutnat ohledně memoranda o lithia.

    1. Já ji znám jak osobně, tak z drbů od jejích (oficiálních i neoficiálních) asistentů na ÚS. Neřekl bych vyloženě blbá, ale způsob, kterým se prezentuje a po hlavě se vrhá do „hard cases“ zkrátka neodpovídá tomu, na co fakticky má. Projevuje se to i na její tvorbě pro ÚS – to, co na první pohled vypadá chytře, se po podrobnější analýze ukáže být buď zoufale povrchní, nebo (častěji) jde o prapodivnou eklektickou směs toho, co jí napsali (nebo někde opsali) asistenti. U ESLP se obávám, že už to nepůjde tak dobře maskovat, a pokud trochu neupozadí své aktivistické touhy, bude celé působení jedna velká ostuda.

     Na ÚS Šimáčkové říkají Wagnerová 2.0 (slyšel jsem i „Wagnerová lite“), ale i když ani Wagnerová 1.0 nebyla můj čálek čaje, podobný deficit jsem u ní nevnímal.

     1. Pani Simackova, co se tyce pristupu k pravu, asi patri. Stejne jako pani Wagnerova. Jejich pohled na pravo je potreba, nesmi se vsak zvrhnout v aktivismus. Nicmene u me pani Simackova skoncila hned na startu, kdy na zkousce z politologie drtila spoluzkousenou, ne uplne bystrou, kolegyni z nejakeho zbytecneho vyctu odrazek, ktery „mate v ucebnici na strane 57“. To jsem si pomyslel neco o dobytku…

      1. Ale tak způsob její výuky a zkoušení nemusí nutně souviset s jejím přístupem k právu. Já jsem například zažil hodně tvrdý návrat do reality u Bejčka.

       1. Já Vám rozumím a nerozporuji. Nicméně já jsem tady na tento přístup „nabifluj se a recituj“ dost háklivý. Ono to pak obecně zrcadlí přístup toho člověka k ostatním věcem (často se jedná o snaživé, avšak nepříliš bystré, studentky práv, ale nechci zobecňovat; v praxi jsou tito absolventi často dost nepoužitelní). Nejlepší učitelé (a často současně odborníci) prostě učí a zkouší jinak. Bejčkovi jsem se naštěstí vyhnul a obchod napoprvé.

 9. Autor je presne ta vyjimka, ktera potvrzuje, jaka zumpa je nase soudnictvi.

Napsat komentář

D-FENS © 2017