Všichni jsme kreténi - zpět na článek

Počet komentářů: 96

 1. A nějaký rozumný, realistický návrhy nejsou? Krom pičování, nebo naopak naprosto nekritické poslušnosti, lití hoven na vlastní hlavy, jací jsme to furt kreténi, my Češi?

  1. a kde chceš ten rozumnej realistickej návrh vzít? To co se tady odehrává nelze změnit protože o to lidi nestojí. Valná většina ty stavající nesmysly chce a nebo alespoň v jisté míře akceptuje a považuje za přínos.
   Děsí mě když slyším bláboly lidí na téma jak si přejí, aby už to zase bylo normální. A když se jich zeptám co si představují pod pojmem normální tak se dozvím perly typu, že nosit na prázdné ulici hadr na hubě je nesmysl, že by stačilo nosit ho jen tam, kde se potkává větší množství lidí. Proboha proč? Normální je nenosit na hubě žádnej hadr.
   Normální to bude až v okamžiku, kdy se lidi začnou chovat normálně. Kdy budou opět chodit bez ohledu na čas a počet kam oni sami chtějí. Bohužel se obávám, že tento stav už nikdy nenastane.

  2. Žádný řešení není. Je to život. Ten nemá řešení. Jen začátek a konec. Karty jsou rozdány, hra běží. Smysl je uhrát co nejvíc bodů a každej hraje jak nejlíp umí.
   Řešení není, protože každej má jiný karty, jinou strategii a jiný cíle.

 2. Taky jsem takhle přišel o kamaráda. Teď se bojí kolem mě jenom na ulici projít, aby něco nechytil. Kdysi to býval úplně normální kluk se zdravými názory, ale propaganda mu vymyla mozek a stal se z něj ustrašenej zbabělec.

 3. U nás v rodině (i v širším příbuzenstvu) jsme jenom dva, kteří na to na všechno dlabou, oba VŠ (jako jediní). Zbytek jsou bohužel mírní příznivci covidu až úplní fanatici. Třeba moje babička je přesně Orwellova ovečka. Dokonce snad byla ve zprávách, jak si jde pro vakcínu (na štěstí jsem toho zůstal ušetřen, protože televize už pár let setrvává ve vypnutém stavu). Věří všemu, co slyší z mainstreamu, protože dneska už se přece nelže. To dělali oškliví komunisti, ale dneska se nic takového neděje. Když jsem se jí zeptal, kdy naposledy byla alespoň nachlazená, odpověděla, že někdy před 4 lety. Ani trochu jí to není divný, že tady zuří smrtonosná epidemie, která kosí důchodce a ona nechytne ani rýmu. Tuhle si mi stěžovala, že chce jet na chatu. Řekl jsem jí, ať klidně jede, co si má vzít s sebou a co má říkat, když náhodou narazí na švestky. Ale je to marný, je to marný a je to marný! Prostě se to nesmí. Pak mě dorazila otázkou, jestli jsem už vyplnil formulář ke sčítání lidu. Odpověděl jsem, že samozřejmě.

  1. Zase na druhou stranu,co je pro tebe nebo pro mě chřipečka je pro starý lidi dost nebezpečná nemoc se smrtností kolem 15 procent, což nutně ovlivňuje jejich pohled na věc.
   Kdyby tady řádila silně nakažlivá nemoc na kterou zhebne každej sedmej nakaženej, tak bysme tak klidní nebyli.

   1. I když už se Titanik potápí, pořád ještě nemusíš bejt kokot, ni?

    (Tuhle jsem kácel opravdu hodně problematickou borovici. Nakonec jsem se rozhod ještě ji pro jistotu kurtama vyvázat. Celý to sledoval 87letej rusňáckej tchán, kterej to se smíchem glosoval: Ty máš koukam nějakej strach o ten tvuj mizernej život.) Tak jsem mu řek ať nekecá a pajdá z kopce napřed, protože až to pude dolů, já ho snášet nebudu.

    1. A tak samozřejmě. Ale snazší je „na všechno dlabat“ když mi nic nehrozí a něco jiného když ti jde k kejhák. Proto jsem k těmhle opravdu ohroženejm skupinám tolerantní.
     Krom toho, stáří automaticky neznamená moudrost a z mladýho kreténa je akorát starej kretén.
     Navíc takový ty odsudky, že kdo venku nosí roušky i když by nemusel je ovce zblblá propagandou neberu. Může bejt, nebo taky může bejt riziková skupina, nebo má někoho takového doma. Když se mi babi nakazí a umře, tak se s tím vyrovnám snáz když to chytne v akci v Lidlu než když to chytne ode mě. Manželce se takhle zhroutila sestřenice. Přitáhla domů covida a umřel jí táta a máma je na kyslíku. A to ani nebyla nijak neopatrná, prostě pech. Ale vysvětluj to psychice.
     A tak. Já to prostě beru tak, že každej dělá co mu přijde nejlepší. Nehodlám nikomu říkat co má dělat. Dlabeš na to? OK,tvůj boj. Dodržuješ? Jak je ctěná libost. Čímž neříkám, že mě bonzáci a hysterici neserou.

     1. Ještě před rokem a několika měsíci, nikdo a nikde žádný hadry na tlamě nenosil, ty skupino.
      Nebo viděls někoho před rokem a půl, že by něco takovýho nosil? Já jo – lakýrníky v autodílně, debile jeden.
      Vymrdaná ovce, totálně zblblá propagandou, jseš přímo ty. Ukázkový exemplář do čítanky.

      1. servisdok 29.3.2021 v 13:52

       Nosil. Jednalo se hlavně o turisty z Asie ve městě, v „baráku“ pak o kolegy odtamtud.
       V pražské kanceláři to v případě podezření na respirační onemocnění nosily především dívky, které nějaký čas odpracovaly v zahraničí. Jistě, působily řekněme exoticky, nicméně to nebyly žádné propagandou zblblé vymrdané ovce, alespoň ne ve smyslu, který lze odhadnout. Již proto ne, že v té době žádná propaganda nebaly, pouze se nakazily obyčejnou slušností. Tuzemští kolegové mužského pohlaví byli odolnější.

       1. Asiati na letištích, MHD i běžně v Praze na ulicích . Tenkrát se za nimi lidi otáčeli, co blbnou, to jo. Věděli svoje.

       2. ygorek: A jako asiati si kondomy taky kupuješ velikosti XS?

        1. starter25 v 29.3.2021 v 18:31

         Asi tak stejně často jako boty velikosti 37.
         Co tam máte dál třeskutě vtipného?

     2. Co za ten svůj propagační sloupeček dostaneš? Podrbou tě aspoň za uchem? Vyfotí na obálku s FFP3?

      Víš, proč to tady stojí tak za hovno, jak stojí?
      Kvůli manipulujícím kurvám jako ty, přesně kvůli tomuto typu lidí, co se neumějí ohlédnout 18 měsíců zpátky.

      1. Dobře ti tečou nervy. Je úplně zbytečný po tobě chtít aby sis to přečet ještě jednou a pomalu. Je úplně jedno co kdo napíše, ty se prostě potřebuješ vyblejt.

       1. Já myslím, že ho hlavně nasralo tohle: „Krom toho, stáří automaticky neznamená moudrost a z mladýho kreténa je akorát starej kretén.“

        Tos nemusel :-)

        1. Nojo, to bylo zbytečně krutý, uznávám.

     3. Tak koronáč kácí v mým lese, nejdu mu sice napřed a taky se z něj zároveň neposeru. Až a když přijde, tak se holt uvidí. Bonzáci, rouškomrdi a podobný hysterici s vložkama na tlamě, to překračuješ. Psí život, psí smrt. Ahoj Lojzo.

      1. Jo, vidím to stejně. Statečný umírá jednou, zbabělec každý den. A i kdybych se na konci strachy zesral, tak furt je to důstojnější než bejt zesranej celej život.

       1. Jo, přesně. Aspoň jedno moudro co 15 minut, jinak by to nebylo ono.

     4. Mě prostě serou tihle mladý zmrdi, zblbnutý mediálníma mrdkama. Ve výsledku jsou to přesně ty kurvy, co po ulicích pičujou na ostatní lidi, že si dovolili nemít hadr na tlamě.

      Doprdele, babu to nemá, děcka to naštěstí určitě nemá /kdyby totiž mělo, tak má úplně jiný starosti, než sedět na D-F/, no tak aspoň, že se tyhle zatracený kurvy nemnoží.
      Strč si to svoje hýkání do prdele, ty ohrožená skupino, demente zasranej.
      Opakuju znova – máš kurva tak krátkou paměť, že si nepamatuješ, co a jak bylo před 18 měsícema??

      1. Jseš úplně mimo, měl by ses jít spíš někam vyvětrat a dát si oraz…

      2. Víš ty, co mi můžeš?
       Co z toho, co jsem napsal, třeba těch 18 měsíců zpět, není pravda?

       1. Nebyly. Teď jsou. Tys taky tenkrát nebyl hysterickej neurotickej dědek. A co?

        1. shane 29.3.2021 v 14:21

         Trefa.

     5. Jak vole nevopatrná? Chápou ti lidi, že to populací prostě pronde, i kdyby nasrali tři metry vysoko, a nemůžou s tím udělat ABSOLUTNĚ NIC? Pokud ne, tak nevykládej, že to nejsou vymletý ovce.

      A co chytnou na slunné ulici při 15 ve stínu, kde pomalu nikdo není? Tak vole možná vlka.

      Jinak v zásadě ať si klidně dají na škeblu alobalovou čepičku, mě to je buřt; mě ale ať nechají na pokoji, páč mi, na rozdíl vod nich, eště zbejvá docela dost života, a rád bych z toho neměl zkurvenou noční můru jak z nějakýho dystopickýho románu.

   2. Proto si taky vybrali respirační onemocnění, místo krvácivé horečky s průjmama.

 4. „A nějaký rozumný, realistický návrhy nejsou? Krom pičování, nebo naopak naprosto nekritické poslušnosti, lití hoven na vlastní hlavy, jací jsme to furt kreténi, my Češi?“

  1) Tohle neni zalezitost cechu. To je global coup d’etat, revoluce, mozna WWIII. Neni potreba si srat na hlavu jaci jsou cesi curaci/picy, protoze vicemene uplne stejne jako cesi se chovaji lidi na celym svete. Mozna jeste hur. Cesi si vzdycky serou na hlavy jaky jsou praskaci, ale praskaji lidi na celym svete (tahle kunda Garcetti dokonce encouraguje lidi aby se praskali – https://losangeles.cbslocal.com/video/4499119-snitches-get-rewards-garcetti-encourages-community-to-report-businesses-violating-safer-at-home-order/, BTW, spravne se rika ze „snitches get stitches“ to jako ze bonzakum se budou zasivat rany).

  2) Co s tim jde delat? Vysrat se na ne. Ted by se hlavne kazdej mel vysrat na ockovani, sabotovat to jak to jde. Ditto testovani a vsechny dalsi sracky. Ockovani ma skutecne potencial cloveka dokurvit, je to nevyzkousena sracka. Navic, je to jen zacatek. Budou chtit lidi ockovat na kazdou dalsi „mutaci“ (zadny mutace samozrejme neexistujou) a vicemene jim totalne zkurvit imunitu aby si bez vockovani ani neprdli. Jinak – vzhledem k tomu ze tohle je dlouho pripravovana zalezitost velmi dobre implementovana ktera se uz vicemene stala realitou – tak asi nic jinyho nez rezistence v tom stylu v kterym ceska populace prezila totalitu nezbejva. Predstirani poslusnosti a korumpovani systemu zevnitr az se rozlozi. Vobcas neco ukrast nebo zkurvit kdyz se nikdo nediva. Tak nejak. Nejake nasilnosti nebo demonstrace jsou k hovnu. Maji smysl jen proto aby prinutily politiky se nechovat jako curaci, ale politici na to serou. Ty s lidma otevrene bojujou a maj bohuzel znacnou cast populace na svy strane.

  Takze pomalu presvedcovat lidi kteri si nechali vymrdat mozek covidem, vysvetlovat jim co je skutecnu ucel, a doufat ze nejaka critical mass to pochopi, vysere se na to. With any luck, nejaka ta zaloba tu a tam bude uspesna.

  Co je nejdulezitejsi, nehadejte se kurva mezi sebou vo peacharnach. Staci ze mate za nepritele covidisty a jeste se rozesirate jeden mezi druhym. Jestli se potrebujete pohadat tak se hadejte s nejakym rouskomrdem a ne s lidma kteri jsouv icemene na vasi strane.

 5. „Ohrozena skupina“

  Mam obavu ze ohrozena skupina jsou vsichni lidi. Kvaky o ohrozenych skupinach jsou demagogie. Je to trik jak lidskou dobrotu obratit proti lidem. Normalni clovek samozrejme chrani slabsiho, to ze silnejsi chrani slabsiho je jeden ze zakladnich principu. Jenze v pripade COVID-1984 to bylo navliknuto tak ze silnejsi ma povinnost chranit slabsiho za cenu vlastniho sebezniceni. Naprosta picovina.

  Je mozne ze zemekouli postihne nejaka katastrofa, treba pandemie? Urcite. Budou v takovym pripade vsechny zdroje alokovany na preziti slabsi a de facto zniceni silnejsich? Ani nahodou. Silnejsi by museli do prace a makat a by lidstvo prezilo. Zemreli by nejaci slabsi? Asi jo. C’est la vie, mes cheres. Il y aucune assurance pour personne qu’on va tout survivre.

  Ve svetle toho co se deje je potreba poslat kazdyho kdo gdaka o ohrozeny skupine do pici. Kdyz je nekdo ohrozenej, at zustane doma. Na hlavu igelitak, do prdele spunt, a uzel na curaka (pokud ho ma dost dlouhyho – if not put a fucking clamp on it).

 6. Prosím, co je to salámista?
  Do věkové skupiny 50+ patřím. Osobně bohužel, jinak, bude-li tenhle bordel pokračovat, natož se zahušťovat, bohudík.
  Dle „nařízení vlády“ NOSÍM dva respirátory KN v originálním pytlíku z lékárny v kapse, a ruce pak onanoochranu. To podle mého názoru stačí vzhledem ke znění nařízení vlády. Ovšem pokud by mě za soumraku (co jsem venku) zastavili orgáni moci výkonné a vyzvali, přiložím ochranu k čenichu, neb nejsem fyzicky vybaven ty orgány usměrnit. Dále mám ochranu na čenichu v sámošce, na poště a v autobusu – ze stejného důvodu.
  Pokud bych mohl, nakopal bych „lid“ v podobě současné moci zákonodárné, výkonné a soudní do prdele dle hesla: žádná tahle zkurvená moc = žádné testy = žádný kovid.
  Na druhou stranu jsem dalek bránit lidem, aby se halili, balili, opícháváli a vůbec, pokud chtějí.
  Jsem salámista, nebo ne?

  1. Tak ve smyslu toho mýho původního myšlenkovýho výronu salámista jste, protože to máte na salámu a nedodržujete doslova ta jejich opatření,která se každé dva dny mění a z technického hlediska často nedávají smysl. Já to dělám prakticky stejně, do samoobsluhy si (mírně ojetý) respirátor beru, na ulici (předměstí Prahy) ho nenosím, ač lidi s respirátorem potkávám. Dovoluji si ho nemít i na společné chodbě v baráku. Se sousedy se zatím úspěšně zdravíme, žádné útoky z jejich strany se nekonaly. Jinak samozřejmě ať si každý chodí v čem chce, já mu to strhávat nebudu, ale prosím, ať mě nechá a případně se mi vyhne na ty jejich dva bezpečné metry, já se na nikoho netlačím. S bengama jsem se zatím nepotkal, kdyby se tak stalo, tak si to nasadím, hádat ani prát se nehodlám.

   Podstatné je, že se snažíme optimalizovat poměr pohodlí/riziko a neříkáme druhým, co je pro ně dobré. A tak by to mělo být, a nejen v tomhle mikroměřítku.

   1. Dík, to je tedy v poho. Mít to na salámu jsem fakt neznal, jen salámovou metodu.
    Ale salám bych si dal, přiměřeně slabé kolo ohromné mortadelly složené do pletené housky a k tomu trochu zeleniny. Mortadellu ovšem dobrou, ne nějakou jakože polskou ze skladovaných všemožných tkání morových prasat. Nic jiného dnes člověka napadnout nemůže, když vidí ty haldy vepřových výrobků a jejich ceny v sámošce. Že by to byla jinak vládní pomoc strádajícímu lidu? Tak před 40 lety možná.

    V domě jsem neměl krytý čenich ani jednou, přišlo mi to nějak divné. S ostatními jsme si tak povyměňovali „virové nálože“ a bylo po ptákách.
    Ale je pravda, že při prvním rouškování před rokem některé sousedky vykukovaly na chodbu zahalené. Člověk si připadal jako v morovém baráku. Teď už je to normalizované. Jen nějaký aktivista připích na nástěnku rouškovací výzvu. Co naděláme, že.

    1. No hele když jsme u tý mortadelly, tak zkuste tohle. Je to tak trošku magor, ale víceméně to co dělá má hlavu a patu. A je to tak pitomě italsky veselý, což je v dnešní depresivní době třeba….
     https://www.youtube.com/watch?v=tTw1MW-Lr0c

     1. Jo, pěkná domácí práce, snad až na tu velkou narážečku, která doma nebejvá. Chuťově určitě lepší, ale složitější než experimenty s vařeným kuřetem a želatinou do PET láhve, i když i z toho má domácí kutil radost (jako z čehokoliv vlastního). Má v tom rychlosůl, ale neudí, takže možná něco málo očekávané chuti chybí. Že jenom z vepřového neva. Prostě – dělejme si doma radost, je to lepší, než jen chlastat. Problém je se surovinami. Např. potravinářskou pšenici, bez pesticidů a mykotoxinů a v množství pro domácnost jsme našli jen v nabídce ze Slovenska. Atd.

      Stav výživy lidu zdejší vládu netrápí, prioritou je opich jedovým cocktailem, který má být – prostřednictvím záznamu v kovidpasu – vstupenkou do ráje. Velké h.

      1. Naopak, trápí to vládu velmi, hlavně našeho největšího výrobce sraček pana premiera. Proto taky měly být ty kvóty na potraviny, aby člověk žral jenom sračky z anofertu.

       1. Bohužel v neshodě s tímto považuji potřebu podporovat místní výrobce potravin za správnou. Nevidím důvod, kromě „neviditelné ruky trhu“, proč tady mít pouze z ciziny potraviny, které_bývávaly v pohodě_zdejší, v dostatečném množství a jakosti. Vypěstované zdejšími zemědělci, zelináři, sadaři. Cizina je také takto tržně „korektní“?

        Při stanovení znaků jakosti, hlídání jejich dodržování a trestání nedodržení na prvním místě. Na druhém je odpovídající cena a množství. Raději dobrou potravinu na příděl, než nedobrou, ale 24/7 na každém kroku. SZPI něco málo zachytí, ale neslyšel jsem, že by byl dovozce nebo zdejší hajzlík výrobce za to zrušen, a to defintivně.

        (Za metanol se zde popravovalo? Houby. „… nebylo prokázáno, že by si uvědomovali to, že skutečně v ní ta nějaká ohrožující látka je, v tomto případě metanol“. Asi tedy že „Já jsem si to neuvědomil – a dokažte opak.“ Supersoud. To na jednu internetovou, sice prostou, ale jen_větu je jinej metr.)

        S výživou si nelze zahrávat. Dobrá výživa je pro_přežití_podstatná, nikoliv kovid-opatření, „práva“, „vítáme uprchlíky“ a další trendy cesty do pekla.

       2. shifty 30.3.2021 v 15:32

        Trefa!
        Právě pro nedostatek brambor, jablek, pšenice, žita, ječmene, mléka… z produkce Agrofertu zákon Senátem neprošel.

        1. Myslel jsem samozřejmě produkty, které už teď tvoří většin v českých superhyper – https://jsemkokot.cz/agrofert-a-babis-kompletni-seznam-produktu/

         Podporovat místní je jistě správně, ale tohle žádný místní zemědělec nechtěl, protože je to absolutní nesmysl.

         https://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/potravinova-sobestacnost/r~457429aa872611eb99faac1f6b220ee8/

         1. To, že odkazovaný článek je plný podobných hodnocení, a to politiky žijícími za >100k Kč měsíčně ze státní kasy a pravděpodobně majícími zájem v tom nebo lepším pokračovat, nutí obyčejného člověka k pozornosti. Rostlinnou a živočišnou výrobu znám jen z rychlíku, ale nevím, proč bych jako zemědělec v Čechách neměl mít zájem na tom, pěstovat a dodávat v Čechách Čechům víc a lepší. Na Moravě obdobně. Nelze-li to řešit rukou trhu, pak tedy rukou českého státu, a americky řečeno – fuck EE.
          Pokud sklenice čehosi stojí v Lidu xx Kč a v Sasích v Edece dokonce i méně po přepočtu z Euro, tak takovou ruku trhu si může EU sobě strčit, kam chce.

          1. Protože kdo může, dodává do zahraničí, třeba? Si to facht všichi přectavujete jak hurvajs válku.

           Třeba taky většina brambor se k nám dováží, i přesto, že produkce je dost vysoká, ale prostě nestačí.

          2. Asi jo. Do zahraničí za eura, což asi vynese v Kč víc, než kdyby to prodal tady za Kč. A sem ze Západu či odkud za … bůhví kolik. Člověku, kterého matematika nebavila, z povinných politických ekonomií kapitalismu a socialismu prošel jen taktak a „trh“ ho nebaví, se to těžko vysvětluje. Jen mu je zřejnmé, že mnohé z toho to, co prodává třeba Lidl „Jednička v čerstvosti“ a ostatní, je na Západě pro lidi neprodejné. Před lety zíral ve Vídni a v Bruselu na zeleninu v tamních sámoškách – lidovkách. Nebe a dudy.
           Nemohu si pomoci – pokud je tohle ruka trhu a dobrovolně zpátky ni krok, tak ne. Musí to být upraveno „násilně“, v zájmu místních obyvatel. Na rozdíl od kovid-upravení má tohle smysl. A když jde kovid-zkurvit život společnosti, a jak, tak usměrnění trhu jde taky, jen chtít. Čekal bych takovou aktivitu minimálně od komunistů, kdyby tu byli. Nejsou, což je výhra „lidu“. Lidi ale zapláčou.

   2. HonzaV 29.3.2021 v 21:42

    Co se týče „salámu“, výraz bylo možno pochytit v ZVS a amatérsky bych ho dokázel vysvětlit takto:
    Sdělení:“Salám!“ jako odpověď na libovolný požadavek nadřízeného bylo původně vyhrazeno kategorii „super(mazák)“ a slovo bylo doprovázeno posunkem naznačujícím uchopení pyje při močení.
    Druhým pramenem bylo sdělení:“Na to hážu salám!“ ve smyslu:“Na to házím bobek!“.
    „Mám to na salámu.“ odpovídalo slovenskému „Mám to na kokote“.
    Salámista pak byl voják, který sral na služební povinnosti, v případě lampasáka pak na ty, které bylo lze označit za buzeraci – bylo to označení meliorativní.

    Jistě se najde odborník, který mé odhady uvede na pravou míru.

    1. Ano, dost možná jsem si to přinesl ze ZVS. Akorát jak už to tak bývá, při mýcení plevele jste zasel jiné semínko nejistoty: co to v tomhle kontextu znamená „meliorativní“? dík :)

     1. HonzaV 31.3.2021 v 7:38

      Je to opak pejorativního a znamená zlepšující. Příklad: použití slova neslyšící místo slova hluchý.
      Podobnou dvojicí je eufemismus/dysfemismus a odhaduji, že eufemismus zná každý a dysfemismus skoro nikdo.
      Vzhledem k tomu, že jazyk je zahlcen meliorativními označeními (neslyšící, nevidomí, osoby s poruchou zraku a orientace…) ad nauseam, je asi zákonité, že slovo z běžné slovní zásoby mizí.Nebo se již nevyučuje latině, protože nejsou skladníci, ale skladoví operátoři, kteří Vergilia v originále nečtou. To, že se neučí ani češtině, je z některých zde publikovaných článků a většiny komentářů patrno dostatečně.
      Na závěr vám zahraje skupina Neslyšící Leopard.

 7. Ad respirátory, případně roušky:
  Rok trvající zneužití těhle užitečných věcí (rouška proti prskání, respirátor – vždy s ventilem – pro vlastní ochranu) je též výsledkem kovid zkurvení společnosti.
  Pro obě názorové skupiny se tyto věci staly kultovního předměty, bez ohledu na jejich skutečný význam.
  Menšina kovid zblblá je vyžaduje i do rakve, většina rebelující je odmítá i v případě jejich jednoznačné prospěšnosti (někdy, někde).
  Odpovědnost těch, kteří to spískali, je nulová, maximálně „politická“, což je kupodivu stejné.

 8. Masám přístupný kovid test „Radostné jaro 2021 se SARS-CoV-2“
  (PCR; protilátky IgA – IgM – IgG; antigen)
  Nevyžaduje žádnou kvalifikaci, stačí IQ tykve a 80 korun.

  Jeden až nejvýše čtyři objekti testu použijí rozpočítadlo:
  En ten tý ky dva špa lí ky čert vy le těl ze le ktri ky bez klo bou ku bos na tlou kl si nos.
  (Místo „vy le těl“ lze použít „vy sko čil“ bez změny účinnosti testu.)

  Na koho vyjde „nos“ je pozitivní nebo negativní podle toho, co je dle použitého testu kovid-horší. Výsledek testu ostatních je opačný.

  Výsledek testu se napíše na papír, opatří jménem, příjmením, datem a místem narození testovaného.

  Test je platný 7 dnů po přiložení ústřižků poštovních poukázek A, B, C, nebo D svědčících o zaslání 20 Kč panu ing. Babišovi, panu Hamáčkovi, panu plukovníkovi Prymulovi a rytíři smutné postavy panu doktorovi Blatnému. (Matemetickým expertům nic neposílejte, ty z vašich peněz platí vláda ČR.)

  Dokud nebude rozhodnuto jinak, je omezení na 4 testované bezpodmínečně nutné vzhledem k potřebě zachování potřebného množství kovidů.

 9. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/lhota-rozsudek-pravomocny/r~58d8e904908111ebb234ac1f6b220ee8/

  Záblesk zdravého rozumu?

  Jsem zvědavej, jak dopadne ten nebožák tady z Vochova, co sejmul toho vraha jednou pěknou včelkou.
  Předpokládám, že kdyby místo ozbrojeného pána byla na místě nějaká důchodkyně, kterou by recidivista opět ubodal, všichni by hořekovali…. jestli toho chlapa neosvobodí, je to zřejmě chyba ex offo. Tohle by snad vysoudil i Panek.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017