Vláda ČR, servisní orgán plutokracie? - zpět na článek

Počet komentářů: 179

 1. Je možný soustavný růst bohatství 2 ?
  20.3.2016 ZRG1

  http://dfens-cz.com/je-mozny-soustavny-rust-bohatstvi-2/

  Největší banky byly prostě„příliš velké, než aby v roce 2008 zkrachovaly“ (až na výjimky, jako Lehman Brothers). Banksteři+politici+vojenskoprůmyslový komplex+mediální propaganda byla příliš prorostlá celým systémem západní „demokracie“, než aby se sama mohla demokraticky zreformovat. Ovčan byl příliš naivní, než aby byl schopen vstřebat reálný stav věcí, takže se najalo ještě více presstituek, kteří denodenně masírují ovčana vybájenou realitou, naprosto odtrženou od skutečnosti a občan chodí k volbám a háže to všem, kteří strkají hlavu do písku a nemají ošklivé konspirační vize. Místo demokracie je Západ řízen mediokracií a stal se tou nejobludnější plutokratickou totalitou, která kdy v historii lidstva existovala. Díky katastrofálnímu stavu ekonomiky nás zaskočí nadcházející krize s nahým zadkem. Tentokrát už nebudou žádné záchranné balíčky, žádné oddlužování, přebírání záruk, ani nic podobného, tentokrát to schytá západní ovčan na plné kule, protože kde nic není, tam ani čert nebere. Až vám bude televizní hlasatelka zase tvrdit ve večerních zprávách, že máme rekordně nízkou nezaměstnanost, rekordní nárůst HDP a že nás čeká rok plný hospodářského růstu a ekonomického boomu na všech frontách, tak si to pro jistotu zapište. Protože za pár měsíců, přinejlepším za pár let, se objeví „nenadálá hospodářské recese“, to vše s milióny Allahu Akbaru imigranty na krku, kteří pokud nedostanou tady a teď svoje sociální dávky, vytáhnou okamžitě mačety a půjdou do ulic sekat všem nemuslimům hlavy. A samozřejmě, všecko to bude Putinova vina, jak jinak (že, G. Sorosi a spol.)

  Nikoliv autore, neni to Babis, je to Soros, par pismenek jsi uz trefil. Jen pokracuj ve svych uvahach, mozna za rok i kokoti vyjebani na Dfens prijdou na to, co jsem uz vedel v roce 2016

  P.S. Jste prasata chovana k depopulaci a na porazku, ale ja vam poradim. Ofrankujte par dopisu a poslete je loutkove „vlade“ rizene US ambasadou, ze se vam nelibi globalni lockdown a ze jestli okamzite neukonci celosvetove vyjimecny stav, vcetne blbakova, ze poslete dalsi dopisy. Bububu. Anebo je treba nezvolite. Bububu.
  Uz se vas boji, zejmena ti, kteri sedi za oceanem a toci klikou u FEDu, cimz tisknou papirky, kteryma si zaplati hnedle, kdo bude v USA prezident, nebo neziskovky,kterenalifruji do EU nelegaly po desitkach milionu.
  Tomu ja rikam smysl pro realitu.
  To je, jako kdyz DFENs volil Matejku stejne jako asi tisic lidi v blbakove, aby udelal natruc EU.
  Pozn. Ať žijí studenti středo-Evropské univerzity v New-Yorku. Jsem yntelygent a vy zakutálení kujóni? Jeden malý krok pro člověka, velký pro lidstvo, buďte též yntelygenti! Jsem yntelygent a vy éroplány, řízení provozu vám dělají Jehovisti na Strážné věži? Naserte si do nádrží! Já na vás též seru.

  1. A dneska příjde Šlachta s dalším hnutím a ještě víc roztříští pravicové názory. Si to vemte, všichni pravičáci a středopraví jsou roztroušení do stran:
   1) SPD
   2) trikolora
   3) svobodní
   4) mach
   5) česká monarchistická
   6) cibulka
   7) ODS
   8) a teď ještě přisaha

   A pak se divíte, že nejsou vaše pravicové názory slyšet. Když tu máme levicové:
   1) ANO
   2) ČSSD
   3) KDUČSL
   4) KSČM
   5) TOP09

   sorry jako ale je to demence.

   1. Okamura dokazuje denně svoji pravicovost. A ODS taky. Tyhle strany pravicově smýšlející člověk nikdy nebude. A Cibulka je magor, který vidí za každým rohem estébáka, a název jeho strany je delší než evropská směrnice. Ten zbytek splácá dohromady sotva 5%. Nevím, co myslel zrg tou narážkou na Matějku, ale nevidím problém v tom ho volit, když proti pravici celkově stojí levice, která má v preferencích 95% (kromě ODS a SPD Vám v levici chybí ještě Piráti).

    1. nemá cenu volit stranu která se nedostane přes pět procent.

     Vem si kdyby volby dopadli takto:

     AAA 4,9%
     BBB 4,9%
     CCC 4,9%
     DDD 4,9%
     Babiš 15%

     volby vyhraje babiš a 20% voličů je v píči. A stejné to je s matějkou, bere voliče které by jinak pomohli středovým stranám. Pravicový feudalismus tady nechce nikdo.

     1. A dopadl by možná hůř, než svého času sexymozek.
      Vyhraný volby jsou ti akorát nakokot, když s tebou nikdo nechce postavit vládu, zvlášť s přihlédnutím k minulým zkušenostem.

     2. To mám jako volit nějakého mamrda, který se spojí s Bartošem, a společně mi pak nasadí do bytu nájemníka kvůli nadměrným metrům? Nebo SPD, která sice jako jediná v parlamentu nabízí alespoň referendum o EU, ale mocně to kompenzuje koninami, k nimž je inspiroval nejspíš Kim-čong-un? Nebo snad výběr estébáků a kariérních komoušů ze současné koalice? Pak už mi zbývají jen ty dvouprocentní strany jako Zelení, kteří mají dva předsedy, k nimž brzy přibude třetí, až na sekretariátu dobudují hajzl pro třetí pohlaví. Nebo Trikolóra s VK jr., který se kroutí jako úhoř, když dojde na téma vystoupení z EU, případně neslaní nemastní Svobodní, kteří už možná názorově konečně dokonvergovali k Drahošovi. Matějkovi jsem to naposledy hodil a mám klid v duši. Nebyl v parlamentu, takže nic nezkurvil, nehlasoval pro nějaký pošahaný zákon, zkrátka neměl čím mi zdvihnout mandle.

      1. Koho budeš volit tyhle volby? Já jsem 10 let nevolil stranu co by se dostala do parlamentu a taky jsem to obhajoval ve smyslu „alespoň nic neposrali a já můžu v klidu spát“. Na druhou stranu, když volím někoho o kom předem ví že nemá šanci se dostat to sněmovny a cokoliv ovlivnit jen proto abych měl klid, tak mám pocit, že jsem alibista.

       Letos jsem chtěl volit ODSku což samozřejmě pro mne jako pravičáka je docela revoluční myšlenka, protože ODSka byla pravicová možná tak v 90kách. Po tom co se semknuli s pánbíčkařema a tou stranou co má předsedkyni jak vypadá jako kluk se mi je volit hnusí ještě víc. Ale kurva co dělat?

       1. Volím SPD jako zoufalý protest a výraz naprostého znechucení.

        1. Jojo, SPD, skvela to strana, ted protlacila, ze obchody budou muset prodavat samy cesky potraviny…
         Komu ono se to tak asi muze hodit do kramu…
         Zkusim se zamyslet…

         1. Mezi vším tím přívalem blbostí z posledních 10 let je to banalita.

         2. Mimochodem, líbilo se mi jak mediální poradce báby nelenil a poslal ho do médií s vyjádřením, že tohle nedopustí aby se zúžil sortiment a zvýšily ceny potravin. Až se to pak stane, tak se to vytěží(jestli to bude mít ještě smysl).
          Jinak tahle snaha o zachování český produkce asi není úplně ideální, ale mám takový pocit, že je to čin z naprostýho zoufalství páč, spousta lidí už tuší že nás prostě ty starý státy unie svojí národně podporovanou nadprodukcí potravin postupně utlučou.

        2. SPD udělala tu chybu, že nám minulé volby poslala svůj „předvolební leták“. Cílová skupina byly úplně zjevně agresivní individua s IQ<80, byl to komiks ve stylu Heinleinovců a snad tam výslovně bylo o "cizincích co nám kradou práci".

         Ne, SPD bych nemohl volit nikdy v životě.

         Trikoloru jsem nikdy volit nechtěl, ale "opozice“ Národní Fronta se tak vehementně přidala k revolucionářům, co se rozhodli vyhladit SME a drobné služby a provést Revoluci, že pokud ODS nebo přinejhorším KDU neprovede v horizontu týdnů obrat o 180° a neodvrhne Lockdown i hlasováním o Nouzáku, přílepky, podněty k ÚS proti lockdownistům atd., tak je pro mně Trikolora lepší alternativa. Ostatně jsem jim to slíbil a jasně je na to upozornil v dopisech.

         Ovšem jako velmi zajímavá salonfahig alternativa se vyjevili Svobodní, kteří jsou absolutně nejvíce anti-Lockdown strana ze všech:
         – spolupořádali tu podle médií „Landovu“ demonstraci „Otevřete česko“
         – vyzývají k občanské neposlušnosti a založili fond právní pomoci pro ty, co prostě proti nelegálním-protože-nezdůvodněným-Lockdownům půjdou neposlušností a soudy
         – jasně říkají, že Lockdown vůbec žádný a vůbec nijak, protože to není žádné řešení a škody mnohonásobně převažují jakýkoli užitek

         Já jsem se Svobodnými sekl když odešel Mach a oni se na kulturní ose posunuli doleva až k mírné podpoře redefinice „manželství“ pro homo apod., protože do loňska byla kulturní válka mnohem důležitější než ekonomická. Ale teď když je místopředsedou Zálom a Sečkár doufám že se snad vrátili když ne k Machovskému „liberálně-konzervativnímu balancu“, tak alespoň ke „status quo 2018“ což je to nejodvážnější v co mohu doufat.

         Takže ve volbách budu vybírat zda podle srdce Svobodné kteří ale neuspějí pokud pro ně nebudou hlasovat všichni živnostníci devastovaní Lockdownem, nebo podle rozumu Trikoloru pokud bude mít oficiální preference nad 3%. Pokud budou šance na průnik do sněmovny stejné, hodím to Svobodným.

         1. Svobodní mi přijdou v současné žumpě asi nejlepší, největší jejich slabinou je právě nejistota jestli se vůbec dostanou do parlamentu.

          Ale někde už začínají šťourat do těch opatření a vyvozovat závěry – v US už odhadli že v současné chvíli k těm 430 tisíc co umřeli s covidem budou muset v dohledné době připočítat dalších 1,3 milionu co umřou na opatření.

          Viz. link, kde je i odkaz na článek i studii:
          https://stavbeznouze.cz/blog/klidne-zemrete-iii-uz-je-vsecko-jedno/

          1. Aha, US jako „US.“ jako USA. Já už si naivně myslel, že se stal zázrak a US jako „ÚS“ jako náš Ústavní Soud.

           Ha ha, dobrej fór. Dostal jste mně.

         2. No já právě posledních 10 let volil svobodné a seknul jsem s tím když se u nich rozhořela vnitrostranická válka o hovně. O tom jestli budou jakože ankap progresivisti nebo liberálně konzervativní konzervy a zakládali se odnože strany. To jsem věděl, že nemůže skončit jinak než průserem protože průměrnému ovčanovi-voliči jsou takovýhle vnitrostranický intelektuální diskuze stejnak u zádele. Ve volbách do krajů/senátu jsem volil klasicky menší zlo a v komunálkách dám víc na to co o kom vím než to v jaké straně sedí, takže do teď bylo to rozhodování ještě docela jednoduchý, ale teď?

          Zálom je nekompromisní, to se mi libí i když s nim ne vždy souhlasím. On je tak trochu kokot, což se mi vlastně taky líbí, ale ta strana prostě nemá sebemenší šanci dostat se do parlamentu, na to aby se nějak výrazně zviditelnili nebudou mít prachy. Stačí se podívat kolik lidí v průměru reaguje třeba práve na Záloma, je to žalostně málo i když věřím, že bude mít docela dost hard-core podporovatelů, tak na to aby zaujmuli širší veřejnost nemají. Vždyť i ty poslední – krajské volby byly propadák kromě toho, že v jednom volebním obvodu zvolili do senátu člověka co byl snad nestraník za svobodné.

          A to je právě to moje dilema, chci to hodit svobodným a mít klid na duši i když vím že to stejně je k ničemu protože můj hlas propadne stranám které so parlamentu dostanou a nebo to hodím nějaké straně která se do parlamentu dostate a pak budu permanentně nasranej?

       2. Nikoho z těch parlamentních sráčů volit nebudu. Nad Trikolórou jsem trochu váhal, ale ta možnost, že by šli s Burešem do vlády mne odrazuje (víceméně ji nepopírají ani insideři ze strany s odůvodněním „voliči nás zvolili a jejich cílem je, abychom byli ve vládě a prosadili sliby“).

        1. Chtěl jsem volit Trikoloru v krajských, než jsem uviděl na kandidátce člověka, co kálí na vlastnické právo i slušné chování při stavbě svého domu – to mne vyléčilo. Budu volit stále Svobodné, lépe volit dle svého přesvědčení než kalkulu kdo se kam dostane – jinak by se nedostal nikdo nikdy nikam – třeba se jednou dočkám.

         1. No jo, ale když už teď víte, že se nemůžou do parlamentu dostat, tak se nejedná o kalkul.

 2. Nebýt furt toho Sereše a depopulace, dalo by se to číst.
  Už se na to vyser, nic s tím nenaděláš, nedělej uraženou Zagorku, piš normálně, však to umíš a posílej to domácímu. Uvidíš, že to půjde i v klídku.

  1. Národ potrebuje Sereše. Potrebuje aj židov, Putina, ….. potrebuje hodne vinníkov, vinných za svoju vlastnú hlúposť.

   1. Narod neni hloupy. Narod je chytry, ale nemam kam psat. Vsude cenzura, horsi jak za Brezneva. Tim se lidi odnaucuji myslet, ale porad nejsou tak blbi,jak by to ti nahore potrebovali. DFENs nebyl spatny web, nez panu domacimu vyjebali mozek z hlavy Urza a Mrcasik. Od te doby to tu je totalne nahovno a ze tu performuje perticka curacku neznamena, ze narod je blby. Norabene polovina tech curacku jsou placeni policajti

    Pozn. Ať žijí studenti středo-Evropské univerzity v New-Yorku. Jsem yntelygent a vy zakutálení kujóni? Jeden malý krok pro člověka, velký pro lidstvo, buďte též yntelygenti! Jsem yntelygent a vy éroplány, řízení provozu vám dělají Jehovisti na Strážné věži? Naserte si do nádrží! Já na vás též seru.

 3. „Všetci sú proti nám, Babiš, Soroš, židia, Putin aj USAci“

  Takto nejako vypadá zhutnená verejná mienka väčšiny ovčanov. Možno majú pravdu, …… ale na tom hovno záleží. Stačí však sledovať SKUTOČNé KONANIE a názory ovčanov , a realita je celkom iná :
  NAJVäČŠÍMI nepriateľmi ovčanov sú samotní ovčania. Ovčania vláde dajú moc vo voľbách, ovčania požadujú nekonečné nosenie náhubkov, nekonečné stanné právo, ovčania požadujú jebať neposlušných ovčanov, ……. a vláda im to plní.
  Ovčania ako geneticky vyšľachtení otroci sú ideálni pre vládu gaunerov. Vláda potrebuje poddaných, a poddaní potrebujú vládu silnej ruky.

  „Ať žije sovietsky svaz, Ať žije USA , My chceme vakcináciu, My chceme demokraciu, Vojna je mier, Sloboda je otroctvo, “ ……. začínam vnímať „homo sapiens“ ako nadávku.

 4. za mě pěkné shrnutí a pro některé mé „blonďaté“kámoše srozumitelně napsané, rozhodně jim to nasdílím
  tzv. hybridní války jsou tu neustále už od krále klacka, sofistikují se pouze prostředky, kterými se dosahují jejich účinnosti…fakt, že útoky na svodu občana se zrychlují a smyčka se utahuje čím dál rychleji.

 5. „Navíc není úplně jasně, proč o trasování občanů v České republice můžou vědět subjekty mimo Českou republiku, mimo jiné třeba v USA.“

  No tvl jako! Jestli jakékoliv subjekty (v ČR/mimo ČR, v USA/mimo USA, mimo tuto planetu…) dostávají ty fakt skvělé a přesné údaje z aplikací jako eRouška nebo trasování a chtějí je nějak vytěžit, tak to je mi jich opravdicky líto! Co ten chudák Soroš, Rothschild a celá ta elitní sebranka s těmi datovými sračkami asi tak může dělat?! Jak ten svět chtějí řídit, když jim kurňa nejsme schopní dodat relevantní trasovací data!

 6. Celkem zajímavé, o propojení těchto lidí na tyto zvláštní zájmové organizace jsem neměl potuchy. Včetně Hamáčka.
  Škoda že tohle se nepíše v mainstreamu, možná by více lidem otevřely oči.
  Slyšel jsem že při při vládě fungují nejenom tito lidé, ale i nějací „američtí poradci“, snad to jsou ti údajní „doktoři“ co nám před x měsíc přijeli pomoct to tu pořádně zkurvit. Ale je to ze zdroje JPP.

 7. „Štěstí přeje připraveným“

  Jestli to tak je, tak je úplně jedno, jak se na to kdo připraví, protože ho to semele stejně.

 8. No chlapci a devcata, koukejte si pripravit prdele a cekejte vladni special se spoustou vytiracich setu od zlutejch,pac kdyz to delaj zluty aby vyhrali nad epidemii, a jak jim to pekne jde, tak to muzem do mesice cekat u nas taky, chces do prace? do hospy? do kina? ven z baraku? tak vystrc prdel! Jen aby nam nezahltily testovaci centra zastupy nadrzenejch bukvic hehe.

  https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-china-testing-idUSKBN29W1RN

  1. Ano z respiračního onemocnění se stalo onemocnění intestinální (prdelní). Už by to fakt chtělo je hromadně vyfakovat.

 9. To že moc stále více směřuje k pracháčům je jasné. Co je příčina ? Já vidím dvě.

  Ad 1 – nefunguje tisk (novináři) jako hlídací psi demokracie.
  Ad 2 – volební systém umožňuje nemyslící bílé spodině volit a vybírat podle naprosto nezávazných volebních hesel. Strana, která se dostane do parlamentu dostane peníze od státu (nás všech). Kdyby stranické náklady platili voliči a straníci té strany, pak by jim strana za své činy odpovídala ? Oni ti komouši chtěli od členů snad 10% platy … nejsem si jist.
  Ad 3 – tak se dostane k moci úzká skupina, která si dokázala udělat dostatečnou reklamu … ani nemusí nic moc umět.

  Příklad: Koho třeba napadlo, jak mohl vyhrát Kuba (chapadlo chobotnice Pavla Dlouhého z Hluboké n. Vlt.) krajské volby a získat 6 tis. preferenčních hlasů ? Veřejný příslib: kdo odpoví správně, dostane ode mne 2 tis. Kč na účet. Prokuratura, Úřad pro kontrolu politických stran a novináři jsou v klidu.

  1. Volny na Jihu vyhráli těsně anonisti, ale nebylo jim to nic platné. ODS volila spousta lidí ze zoufalství – sice si přikrádali, ale taky občas něco udělali a postavili. Mezi těmi tragédy je Kuba s předstihem nejschopnější, asi jako Štrougal mezi bilaky a jakeši.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017