Sexmise vs Koronavirus - zpět na článek

Počet komentářů: 302

 1. No nic moc. Genius se snažil exhibovat, nepovedlo se, můžeme jít určitě dál….

 2. zrg1 se evidentně zbláznil.

  1. spíš se našel :)

  2. Třeba se jen nadejchal kyslíku s olejem.

  3. A lidi na diskusi dfens maji zase banikovsky vymeteno. Vis co, genialni Opruzi, pockame si do pulky rijna. Pak vam ty vase posty vesele omlatim o hlavu.
   Zatim se to ma tak, ze nad Banikovcema vedu asi tak 3:0 na body.
   V dobe, jak mainstream bojoval proti deflaci a vy jste se tu rochnili ve vizi ekonomickeho rustu na veky jsem predikoval doom a doom je tady.
   1:0
   V dobe, jak jste se posmesne vyjadrovali o zlatu stalo USD1300 za unci, ted uz okusilo USD2000 a pres veskere brutalni manipulace si dlazdi cestu ke sve realne hodnote, ktera bude brzy pres USD5000, vzhledem k inflaci.
   2:0
   V dobe, kdy Mrcas mrcasil, ze COVID19 je rymecka, na kterou nikdo neumira a ze pocet mrtvych na COVID19 se celsovetove ztrati ve statistice kazdorocni umrtnosti na chripku jsem aplikoval DIamond Princess a vysla mi realna cisla pro rok 2020. Cili 10% mrtvych navic oproti predchozim letum. Tim jsem predbehl nejen kokota Mrcase, ale i WHO, ktera na to ma miliardove rozpocty, by the way.
   3:0
   A ted rikam, ze tahleta vlnka, kvuli ktere v televizi sili a mluvi o exponencionalnich narustech nakazenych a nebezpeci zahlceni nemocnic, je hoax a ze se to dozvime v pulce rijna.
   Ja tomu klidne ten necely mesic dam, pak to tu repostnu a dam tam krasnych 4:0, vsem vymatlanym banikovcum navzdory.

   1. Cituji z článku: „…na konci filmu se vysvětluje, proč postapokalyptická společnost žije stále v protiatomovém krytu, když venku už není žádná radiace a všichni by mohli jít ven. Mohli by, ale nejdou, protože za ta léta v bunkru se už natolik propracovaly veškeré příkazy, zákazy, předpisy a represe, že by była neskutečná škoda takovou prima společnost zahodit a dát ji svobodu na povrchu. Zbytek děje je pro tento článek nepodstatný.“

    To je zásadní omyl svědčící o nepochopení filmu. Vývody založené na omylu nemají smysl.

    1. Einstein byla žena! :-D

     1. Keby len on – Nellie Armstrongová, Wilma Shakespearů

      1. A pak prijde Komenská

       1. Komenska byla transvestit.

        1. Černej (pardon, afročech)

   2. Celý článok vystavaný na jednoduchom dohade, že socialistická vakcinácia funguje proti covid. Ako dohad zaujímavé, ako teória málo a relavantný dôkaz žiadny (ani nie je možné aby za tak krátky čas bol, lebo klinické štúdie majú svoje trvanie, aby boli relevantné). Ale prezentovať to ako vedecký fakt je akurát dôkazom, že autor je a)hlúpy b)navedený.

    1. Ono je to jednoduché, každému pochopitelné a možné vysvětlení. Což vůbec neznamená, že je nutně pravdivé. Nicméně koralece tu zjevně je a je spatřeována i v rozdílu bývalého východního a západního Německa.

     Na druhou stranu myš Lenka, že východní blok má tentokráte z nějakých důvodů menší problémy se nabízí.

    2. Nicméně nějaký důvod by skutečnost, že máme mnohem menší procento hospitalizovaných než Británie a další země mrtvých, mít měla. A důvod, že je to jen chřipečka to asi nebude.

     1. Ja vidím ako dôvod to, že vírus zabíja najmä prestarnutých ľudí vo veku 80+ (v IT priemer 80,5). U nás takých nemáme, lebo v priemere zomreli pred tromi rokmi na kardio/vascular/rakovinu vinou zlej životosprávy.

   3. zrg1,
    proč prosím reagujete na každý výkal? Kdo se čím zaobírá, od toho se může i ušpinit. Nedá přece tolik přemáhání marné trolly ignorovat.
    A moje doporučení – ignorujte je prosím. Každý soudný čtenář na ně již má dávno svůj názor … ;-)

 3. Tak tohle je brilantní. Represekaranténista Zerg otočil o 180° a nyní propaguje promořování.

  To samé promořování, proti kterému vedl před půlrokem hysterické výpady a jeho zastáncům nadával do „vypičených banikovců“.

  Je to jako komediální parodie na „1984“, ve kterém sice existují Oceánie, Euroasie i Estasie, ale neexistuje Ministerstvo Pravdy a tudíž nikdo neumí vymazávat nepohodlnou historii o tom, že včera byl spojenec ten, kdo je dnes nepřítel. Držet v mysli dvě protichůdné pravdy a tvrdit, že nejsou v rozporu dokáží jen ti největší komedianti, z čehož mají ostatní skvělou zábavu.

  Každopádně – všechna čest že dokázal změnit názor a jen houšť a větší kapky, nechť všichni z represekarenténistů konvertují na promořovače dříve, než nám odkráglují ekonomiku úplně. A pokud si to potřebují zdůvodnit tím, že příčinou je předlistopadová vakcinace? Proč ne, záminka dobrá jako každá jiná.

  P.S.: s těmi „excess deaths“ mne už Monday vyprovokoval k napsání článku o statistických hříších, protože tupé nechápání a překrucování statistických dat už se nedá vydržet.

  1. A za výzvu k promořování a konci paniky dávám Zergovi za 1. Snad nespáchá sebevraždu z toho, že jej se smíchem pochválil jím proklamovaný capo di tutti Banik :D

   1. Pro hlupáka každý hloupý. Jen dočkej vysvětlení od Sysopa, Servisdoka, Mondaye, magorů a další. Přisrali se sem na pravicový web, ale respekt. Proč ne. Těším se :)

    1. To je jasný, protrh se mu alobal a Soros ho konečně dostal. Jinak zergovu zradu vysvětlit nelze.
     Ale líbí se mi, jak konzistentně nadává do debilů těm, kteří to samý jako on tvrdí už půl roku.

     1. jako teď on

      1. Prostě baníkovci jsou zmrdi, ale po půl roce s nima najednou souhlasí. Nevím no, tohle mi přijde nějaký slabý i na mentála.

       1. Třeba mi začal závidět a chce se stát vůdcem Baníkovců.

        Znáš to – if you can’t beat them join them. Navíc ho musí štvát, že vymyslel a pojmenoval klub tam, kde žádný nebyl, a postupně se do toho klubu (v Zergových očích) zařadili úplně všichni a jen on zůstal chudáček bezpartajní.

        A teď už vážně – přijde mi reálně možné, že Zerga poslali do karantény a on náhle „po zlém“ prozřel, že koronareprese je svinstvo.

        1. Bezpartajní …. :-D

         Těžko říct, podle mě mu to jen nevycházelo na ten globální doom a depopulaci sorosovým virem, tak prostě jen otočil. On není člověk, co by měl nějaké hodnoty a konzistentní názory. Je to zerg.

     2. Myslím, že alobal – nebo nějaký funkční ekvivalent alobalu – se protrhnul té entitě, která ho počala.

      1. Nestras. Kdyz si predstavim ze by se to dokazalo mnozit…

  2. no a ještě byste mohl sepsat článek o tom, jak ve Švédsku nemají žádná opatření proti covidu.

   1. Monday,
    A) to Švédsko ti tu už někdo vysvětloval – média se hezky snaží vykecat tím,ž e hází dohromady pozdější zpřísnění se dřívějším stavem a různě tancovat okolo.
    B) 50k je řádově méně než 500k.

    Ale proč s tebou vlastně mluvím? Ty ses prostě rozhodl jaká je pravda a nic na světě s tebou nehne, budeš vždy vyhledávat takové zdroje a zdůvodnění, aby tě to utvrdilo v koronapanice, a ignorovat úplně všechno co se ti nehodí. Máš pravdu, pro tebe ten článek není. Vůbec ho nečti. Ještě bys to vzal jako inspiraci.

    1. vykecat se snažíte jenom vy. Pokud ten virus není těhotnej půl roku, tak skutečnost, že jsme z posledního půl roku měli pouhých několik týdnů přísnější opatření než Švédsko nehraje žádnou roli.
     https://www.reflex.cz/clanek/komentare/102984/mytus-promoreni-jak-realne-vypada-svedsko-zadne-akce-nad-50-lidi-vic-testu-a-rousky.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=436510&dop_req_id=M6XP4TYuxyz-202009221535&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
     Co se týká toho řádově , tvrdil jste to mimo jiné i u procenta hospitalizovaných a pak jste se trapně vymlouval na zcela jiný údaj a těch 50 a 500 opět trapně porovnáváte na stav predikovaný pro situaci bez opatření se stavem dosaženým tak brutálními omezeními, že se Vám ani Prymulovi o něčem takovém ani nesnilo. Jestli ty dva stavy neumíte rozeznat nebo vám zkrátka lhaní nedělá nejmenší potíže, netuším.
     Jinak já se na údaje s těmi správnými čísly rád podívám, potíž je v tom, že z Vás nikdy nic uchopitelného nevypadne.
     Tak čím mám tedy kontrétně nahradit tento zdroj, aby vám čísla vyhovovala?
     https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

     1. monday, když jsem psal „hospitalizovaný s COVID“, opravdu jsem neměl na mysli někoho, kdo vlastně v nemocnici vůbec být nepotřebuje protože pokud nepotřebuje podporu přístrojů z JIPky, v té nemocnici mu dají paralen a nechají ho vyležet = je to stejné jakoby byl doma. Normálnímu člověku by to bylo jasné, jenže ty mně prostě potřebuješ tahat za slovíčku bez ohledu na zjevný smysl abys slavně vyhrál, viď.

      Reflex jsi sem už linkoval, četl jsem ho. A Shane nebo někdo sem linkoval prozměnu debunking takovéto novinařiny.

   2. Čítaj: pre teba bod 4
    https://www.aktuality.sk/clanok/824998/tyzden-v-kocke-daga-danisa-matovic-nas-vodi-za-nos/
    Článok je z 25.9.2020 aby bolo jasné.
    Dúfam, že ukážeš niekde tie tvoje exponenciálne nárasty.

  3. Jinak článek o statistice od člověka, který nechápe význam slova řádově, jistě potřebujeme jako sůl.

 4. Asi se spletli a ta lahev co do sebe leju není jedenástka, ale stojedenástka, nebo nevim.

  Co sem to právě četl?

 5. Děkuji DFENSovi za otištění. A Challengerovi za článek z 25. dubna.
  Pokud jste ho nečetli, přečtěte si ho.
  http://dfens-cz.com/wuchanska-chripka-co-je-pravdepodobnym-duvodem-vyznamne-rozdilne-umrtnosti-na-koronavirovou-pandemii-v-jednotlivych-zemich/
  Jen by autor by neměl míchat dokupy fakta a ideologické postoje.

  Od 25. dubna je to 5 měsíců a ti, co měli protilátky, se znovu infikují po celé Evropě.
  Politici budou zavírat ekonomiky, přijde hyperinflace, stagnace, kolaps finančních trhů, zdražení potravin, boom drahých kovů, sociální rozbroje, občanská válka a další radovánky, které jsem predikoval. Brexit bylo jen Pyrrhovo vítězství a Extinction rebellion je obdoba amerického BLM po Evropsku.
  Co je ale důležité pro nás všechny. ČR nemusí zavírat ekonomiku, protože sice budeme mít nárust počtu nakažených, ale drtivá většina z nich bude mít mírný průběh a nárust nových nákaz bude kulminonovat cca v polovině října.
  Každý mohl dojít k tomuto závěru, ale nestalo se. Proč ?
  Protože hloupý kognitivní bias a chybná aplikace zákona vyloučení třetího, viz
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam
  , první odstavec, falešné dilema.
  Čili, drazí čtenáři, celou dobu jste si kladli špatnou otázku. Nemá smysl řešit, jestli je COVID19 banální chřipečka, nebo smrtelná nákaza. Protože COVID19 je obojí a záleží na okolnostech. Já si ovšem nemyslím, že by to byla náhoda. Šlo o záměr, kterou mainstream a opozice vykopali veřejnému mínění, a to baráží v médiích goebbelsovského typu, točící se kolem slov „rouška“, „Čína“ „karanténa“ a „přehnaná opatření”. Pokud si doteď myslíte, že goebbels nefunguje, tak do té pasti spadl nejen Bába se svou vládou, ale spadla tam i primadona Prymula. Tak to končí, když si děti hrají na demokracii, zatímco loutkovodiči vzadu mají technologie na výrobu biologické zbraně, tisknou si peníze z ničeho a ovládají armádu think tanků a presstitutů, kteří sáli Goebbelse už s mateřským mlékem a kteří mají Hitlera i Orwella nastudovaného a rozpracovaného na vědecké úrovni.
  P.S: Jediná země, která do té pasti nespadla je – surprise surprise – Rusko. Zatímco “vyspělý“ západní svět bude donekonečna otevírat a zavírat lidi a zkoušet promořovat populaci jako za středověku, Rusové budou za těžké love a těžký politický kapitál prodávat vakcíny, které učiní těm středověkým metodám přítrž, pokud překousneme tu hořkou pilulku ponížení a dolezeme za nima s prosíkem a nebudeme čekat na americkou vakcínu, která bude tak nejdřív za další rok. Pokud se rozhodneme čekat na fenomenální vakcínu z USA, tedy země, která překoná COVID19 do Velikonoc a nepolezeme za Rusama, kde zítra znamenalo včera před třiceti lety, půl bídy, protože nás pořád bude chránit ta stará dobrá a vysmívaná komunistická vakcinace. Přeji vám tímto krásný a optimistický den, neboť toto je po dlouhé době magoření, stresování a šílení první dobrá zpráva na téma koronavirus.

  1. Jeste k Challengerovu clanku, viz odkaz vyse.
   Abych to shrnul, autor si vsima BCG vakcíny a diskutuje jeji univerzální ochranu vůči respiračním infekcím, včetně virových. Vysla mu korelace 0,45 mezi vakcinaci obyvatelstva a smrtnosti koronaviru v jednotlivych zemich a sam je prekvapen, spise tomu nechce verit, viz veta “ korelace neznamená kauzalitu“ a „upozorňuji, ze tyto závěry jsou vysoce spekulativní“.
   Nektere myslenky jsou opravdu velmi dobre, hlavne na to, ze to psal na konci dubna.
   1. dobra myslenka vakcinace BCG zlepsuje prubeh respiracnich onemocneni
   2. dobra myslenka,ze nelze verit reportovanym poctum nakazenych, ale je treba vychazet ze smrtnosti na COVID19 (ja jdu jeste dal a neverim ani reportovane smrtnosti, ale vychazim z narustu celkoveho poctu umrti v populaci, napriklad v Italii oficilane zemrelo na COVID19 35tis. lidi, ale po zapocteni excess deaths je toto cislo 100tis lidi)
   3. dobra myslenka, spousta lidi NEMA ZAJEM zverejnit skutecnou podstatu veci. „Také jsou tu lidé, které nynější COVIDový doom uvedl do stavu bolševické nirvány. Například většina našich soudruhů soudců vůbec nesoudí. Ruší jednání a nepracují, a s poukazem na smrtelné riziko při pandemickém doomu sedí doma a berou 150 000 měsíčně za údajný home-office, což je jen synonymum pro to nedělat vůbec nic.“

   Osobne mam 2 zasadni vytky.

   1. Nikde neni psano, ze vakcinace BCG mela stejne slozeni na Vychode a Zapade. Spise byc se divil, kdyby to tak bylo.
   IMHO Zapad zvolil konzervativni pristup a udelal vakcinu co nejsetrnejsi, aby jeste splnila svuj ucel, pri co mozna minimalnich vedlejsich ucincich, zatimco komunisti se svym paranoidnim pristupem (ona to mozna ani nebyla paranoia, protoze zlocinci typu Churchill chteli vazne napadnout SSSR jadernymi a zrejme i biologickymi zbranemi) do tech vakcin namichali kdejaky sajrajt a zvolili spise maximalisticky pristup, naprat do populace, co se do nich vejde a nejake vedlejsi ucinky se zase tak neprozivaly.
   2. V dobe clanku to jeste nebilo tak do oci, ale z odstupem jsou „prebytecna umrti“ na Zapade oproti Vychodu 20x nizsi.
   Autor zjevne nedocenuje rozsah tohoto rozdilu (na jeho obranu, na konci dubna nemel data)
   Viz moje posty u clanku, Den Mobility, Mission Abort, specialne link https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps

   1. „prebytecna umrti“ na Zapade oproti Vychodu 20x vyssi

    1. Jen si piš dál sám se sebou ty mentále :)

   2. U těch statistik ohledně BCG je třeba brát do úvahy i migraci obyvatelstva. U nás přes 1989 byla dost minimální, ale poté celkem dost lidí od nás (vakcinováno BCG) odešlo na západ a naopak jiní lidé (bez vakcinace) se stěhovali sem. To už čísla ovlivní.

    Vím o jednom těžkém průběhu v nemocnici (kamarád kamaráda kamaráda), kde dotyčný žije sice v Praze, ale narodil se v zemi, kde se BCG nevakcinovalo.

    1. spravny postreh, diky.

 6. Rusáckému pohůnkovi se zhoršila kraniorektální fistula.

 7. A druhý díl práce v dole už někde 14 dní visí ve frontě :/

  1. To naozaj?
   Hlavne, že sa pán domáci pretŕča na Youtube…..

  2. no tolik tedy k teorii zdejší ideopolicie, že oni mají právo za pana domácího určovat, jestli tu Zrg má právo diskutovat nebo ne.

   1. Monday, dolož kde zde kdo ekl, že zde zerg nesmí diskutovat.

    „I dare you, I double dare you.“

    1. „monday“ je jen alter ego rusáckého pohůnka zrg1. Jede přesně podle Zmejevského metodiky pěti účtů.

     1. Torm
      To víte že jo, všude je to samej ruskej ideodiverzant. A teď Pepku vyskoč a jdi chytit dalšího.

     2. A Vy by ste sa charakterizovali ako? Zmrdobijec, rusofilobijec alebo nejako inak? Kazdy s inym nazorom je nevyhnutne rusofil alebo plateny rusky agent?

    2. @JM
     já myslím, že ti s pamětí si pamatují brekot, že si tady z toho zrg dělá osobní blog a výborný nápad zdejší ideopolicie pastovat pod každý Zrgův příspěvek upozornění na třídního nepřítele. Hledat se s tím nebudu, upřímně, vám by to stejně nepomohlo, protože ani soustavné pronásledování diskutujícího pastováním debilních žvástů stále kolem dokola, byste nepovažoval za pokus bránit dotyčnému v diskusi.

     1. Klid. Ideofízlů není zase tolik, víme kteří to jsou. Dle mého bude nejlepší, nereagovat na ně.
      Nebo maximálně potvrdit, že my, agenti Kremlu se rádi vrháme po hlavě do jámy lvové pravičáckého webu.
      Pravicový není totéž, co pravičácký.

      1. Počítáte mne mezi ně taky za můj příspěvěk z 24. 9. v 7:46?

     2. Všetky tie „tapety“ upozorňujúce na zrg1 a jeho príspevky boli upozornenia. Aspoň tie čo som ja čítal. Ani v jednom nebol uverejnený zákaz diskutovania pre zrg1.
      jednu dobu ma tie zrg1-ove príspevky iritovali, ale drbol som ho do Ignore List a odvtedy je to OK.

     3. Monday: tohle jsem přesně chtěl slyšet.

      Protože „zakazovat zergovi debatovat“ – proto jsem to „debatování“ dal kursivou – tu NIKDO nedělal.

      Lidé se tu naváželi do toho, když Zerg NEDEBATOVAL k předmětu článku, NEDEBATOVAL s ostatními diskutujícími, nýbrž opakovaně tapetoval naprostým offtopicem a/nebo vulgárně urážel ostatní diskutující za jejich „nesprávné názory“.

      Že někteří lidé nejsou s to pochopit rozdíl mezi „debatou“ a „vulgárním urážením“, popř. mezi „debatou“ a „tapetováním offtopicu s VÝSLOVNĚ UVEDENÝM cílem NEDEBATOVAT ale ‚psát pro tisíce svých čtenářů kteří nečtou články‘ ale jen v diskusi pod nimi Zergovy posty“, to je halt tragédie funkční negramotnosti.

 8. Hej banikovci, udelejte celemu svetu sluzbu, privazte si na krk kus lana, druhy konec privazte k topeni a vyskocte oknem ven. Idealne tak z desateho patra a vejs.
  Zatimco vas klub hykacu nema jediny argument, tahle diskuse ceka na lidi, kteri nemaji IQ houpaciho kone a maji svetu co rict.
  Vykriky typu zrg1 se zblaznil nepovazuju za argument. Ja vim, zrg1 je blazen, zato banikovci jsou letadla.

  1. Při popsaném způsobu sebevraždy je počet pater irelevantní.

  2. „…tahle diskuse ceka na lidi, kteri nemaji IQ houpaciho kone…“
   Tak to byste sem už neměl chodit.

  3. Baníkovci to co ty teď vítězoslavně píšeš ve článku, tvrdí svorně už od března, kdy si tady ty magore strašil statisícema mrtvejch u nás a milionama mrtvejch v itálii a zastával si ten nejbrutálnější lockdown a zřejmě seděl ve sklepě v prošlým atombordelu. Radši mlč ty lháři.

   1. Baníčku, zerg je teď s tebou…

 9. Souhlasím s tím, že na virus neumírá zdaleka tolik lidí jako na jaře. Akorát nikdo neví, jestli za to může očkování proti tuberkulóze, nebo virus zmutoval a není tak agresivní.
  Chřipička to není, ale vážný problém v tuto chvíli taky ne.

  1. Vážnej problém začíná být poslední dobou tady ten kripl.

   Tak, už je konečně v igňoru, bude se dejchat o chlup líp (než sem začne zas lézt pod nějakým alter egem).

   1. Tak ono stačí podívat se, kolik rusáckých zmrdů tady v poslední době exhibuje. Ten nástup je frontální, počínaje Tricholerou a konče těmito slouhy třetího sledu. Zmejevský evidentně nafasoval nějaké další finanční zdroje.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017