Při dnešních cenách energií raději zteplal i nový Superman

Featured Image

Marně si kladu otázku, proč je teď v takové módě přizpůsobovat se tak úzkostlivě vybraným menšinám. To přece nedává smysl. Menšiny jsou tu od toho, aby nás obohacovaly homosexualitou, novými pohlavími nebo ležérní pracovní morálkou, ale rozhodně ne proto, abychom kvůli nim museli koukat na přihřátého Supermana, jenž byl odjakživa hetero.

Nejdřív si začali vyskakovat experti s etnickým, genderovým a sexuálním problémem, pak se přidali ochránci blech, vegani a uhlíkoví neutrálové a nakonec budeme měnit většinový životní styl snad i kvůli Pastafariánům. A v každém druhém filmu nebo firmě bude povinně zastoupen týpek, co bude nosit cedník na hlavě.

Výplody agentů pro pokrokářství a diverzitu bývají někdy tak psycho, až mívám zhusta pocit, že si je agenti 000 cucají z prstu pouze proto, aby vykázali nějakou činnost, než že by je vyloženě museli šít na míru požadavkům a lobby menšinových, respektive bizár fetišistů. V Kalifornii teď například začne platit zákon, který bude velkým obchodním domům ukládat, aby zboží jako hračky nebo zubní kartáčky vystavovaly genderově neutrálním způsobem. Tradiční marketingové použití modré a růžové prý vyvíjí tlak na děti, aby přijaly za své genderové stereotypy.

Kam ten bordel spěje? Proti takovýmhle pičovinám by měl nový Superman rázně zakročit a ne se zbaběle přeorientovávat na chlapečky! Vyjma obyvatel nezměkčilých zemí, jako je např. Čína, která nás už ale brzy umlátí nezaplacenýma fakturama, je lidstvo jinak totálně zralé na Darwinovu cenu.

Jako já to chápu, že při dnešních cenách energií je docela IN být teplý, ale není mi jasné, proč ocasové, co nově ohřáli i Supermana, to zdůvodňují tím, že ho chtěli ZPŘÍSTUPNIT sexuálním menšinám. To si jako myslí, že lidé, co dřív Superhrdinu nemuseli, ho teď budou milovat jenom proto, že rozšířil své sexuální obzory? Komu byl Superman dříve ukradený, tomu už volný zřejmě i zůstane, byť by nakrásně makal jako údržbář na záchodech pro třetí pohlaví a po večerech sázel stromky. Ale hlavně nevidím důvod, proč by se pořád mělo něco někomu ZPŘÍSTUPŇOVAT. Co je to za dementní trend? Prostě, ať si každý vybere, co chce: podle chuti, preferencí, nabídky a poptávky. A ne aby se ze světa stávala jedna velká reklama na Zalando. Když do všeho nacpeme tři černochy, dva Asiaty, několik LGBTQ+ jedinců, pár vyšinutých exotů a neznámých pohlaví, pak to diverzitu spíš zabíjí, než že by jí to prospívalo. Ocitáme se totiž ve spárech uniformity povinně zastoupených menšin a ideologií. Například Superman, okopávající brambory, možná ZPŘÍSTUPNÍ film dvaceti novým zahrádkářům, ale milionům tradičních diváků se z toho zvedne kufr. Homosexualita může fungovat jako téma ve Zkrocené hoře, ale cpát ji za každou cenu i do zmrzliny, to je cesta z města na periferii civilizace. Ať si pro mě za mě natočí třeba černou lesbickou Superwomanku pečující o svého stoletého dědu i uhlíkovou stopu, své tři diváky si to jistě najde, ale ať proboha programově a účelově neničí dobré věci jenom proto, že nejsou dost barevné, teplé nebo uhlíkově přijatelné.

 


17.10.2021 Pohy

12345 (279x známkováno, průměr: 1,31 z 5)
11 162x přečteno
Updatováno: 17.10.2021 — 21:26

Reklama

D-FENS © 2017