Pat, Mat a Kat u americké policie

Featured Image

Američtí akční hrdinové zase jednou podělali, co se dalo, tentokrát to ale předčí i tu nejhorší fantazii. Celé by to bylo skoro až komické, kdyby kvůli zákroku policajtů Pata, Mata a Kata zbytečně nezemřel bůhví kolikátý už člověk.

Mnozí jste ty záběry nedávno viděli ve zprávách. Na policejní stanici v městečku Catskill dorazil řízek v doprovodu strážníků. Choval se divně, klepal na zavřené okno, hýbal s nábytkem, pak se začal svlékat. Nakonec popadl kanystr s dezinfekcí a polil si hlavu, krk a záda. To bylo nanejvýš nebezpečné, a proto Pat a jeho kolegové okamžitě zahájili operaci „Harry, jdu do baráku!“. Trojice idiotů řízka obklíčila a Kat na něj zamířil taserem. Po zásahu elektrickým proudem hromotluk vzplál v oblasti hlavy, ramen a zad. Když to psychoPat a jeho parta viděli, vyděšeně utekli neznámo kam, místo aby okamžitě zahájili operaci „Marve, musíme toho spratka uhasit!“. Později se Pat, který už nemohl vydržet silně patovou situaci, vrátil i s hasičákem, jenže to už bylo pozdě. Záchranka dorazila až za 20 minut, čímž bylo dílo zkázy dokonáno. Řízek se sice předtím uhasil sám, jenže za pár týdnů v nemocnici zemřel. Přece jen to nebyl Harry a Marv ze Sám doma, aby vydržel všechno.

Co se dělo kdesi v ústraní, zatímco hromotluk bojoval s hořící hlavou sólo? Mat a Kat nejspíš studovali návod k použití taseru, jestli v něm náhodou není uvedeno, že se jím nemá střílet na lidi polité alkoholovou dezinfekcí. Pat zřejmě mezitím hledal funkční hasičák. Když Kat s Matem zjistili, že nic, co by je mohlo přivést do maléru, v návodu není, odbilo poledne, a tak s úlevou odešli na oběd. Pat šel konečně uhasit toho chlapa s hořící hlavou, jenže s křížkem před funusem.

Jelikož americká prokuratura celé toto tragikomické video povolila zveřejnit, nezdá se, že by se chystal nějaký tutl. Ještě že ten pomatený chlapík, co trochu blbnul na policejní služebně, nebyl černoch, protože jinak by z městečka Catskill zbyla jen kůlnička na dříví. Se zbytečně zabitým bělochem půjde všechno mnohem snáz, i tak je to ale naprosto šílené a mám za to, že v americké policii je cosi ještě shnilejšího než v kterékoliv jiné v civilizovaném státě. Což potvrzují i slova nadřízeného oněch pitomců: „Myslím, že se báli, že si ten muž ublíží, a proto zasáhli. Podrobnosti jejich zásahu stále zjišťujeme,“ uvedl policejní velitel Dave Darling. Fakt darling k pomazlení, tenhle Dave! Všemu tomu nasadil korunu, respetive dolar. Čili oni se báli, aby si blázen neublížil, a proto ho zapálili a utekli.

No, nejspíš se za pár dní dozvíme, že ten zmatený řízek umřel na covid nebo na hyperglykemický záchvat a že jeho ohořelá busta na to neměla žádný vliv.

 


20.3.2022 Pohy

12345 (148x známkováno, průměr: 1,80 z 5)
8 839x přečteno
Updatováno: 20.3.2022 — 21:04

Reklama

D-FENS © 2017