Odcházení Vratislava Mynáře - zpět na článek

Počet komentářů: 186

Přidat komentář
 1. Mě spíš připadá zajímavé, jak policie selektivně vyšetřuje „dotační podvody“ v řádu pár milionů, přičemž je slepá vůči desítkám milionů jiných dotačních podvodů. A co hůř, miliardové podvody a tunely politiků ODS pro ni neexistují, ačkoliv je máme všichni doslova před nosem.

  Celé mi to přpomíná Ratha, kde je zcela evidentní že se ho prostě někdo potřeboval zbavit.

  A jen naprostý vohnout nechápe, že celé tohle vyšetřování má jen odvrátit pozornost od svinstev, kterých se dopustil „military Ken“ ještě před nástupem do funkce.
  To co ten kretén způsobil roztržkou s čínou, nás mude už teď stát miliardy.

  Takže nějaká plošina pro Zemana na kriplkáře mě fakt nevzrušuje.

  1. Roztržky se žlutými kundami bych se nebál. Jak by nás mohla stát miliardy??? Viz přebytek v obchodní bilanci.

   1. Zcela jednoduše, ale to bys nepochopil, když jsi už stihl zcela vytěsnit ze svého mozku následky chřipkové totality.

  2. sračky proti Maroku taky budou stát ranec

  3. že zrovna vy se tomu divíte, vždyť to je vlastnost celého systému, na každého, kdo se namočí dotačního svinstva, jde něco vytáhnout nebo vytvořit, když je to třeba.

 2. Už je to tady, už je o tady… !

  https://wsnd.io/RmoPoJNL/uz_jsou_tam_zase.png

  1. Lepší než TMBK

  2. To je Raisa Gorbačovová?

   1. Já se o politiku moc nezajímám, ale byli tam i tihle, tak možná už budete vědět…

    https://wsnd.io/FqzJ2gob/kuk.png

 3. Jednou policajt, vždycky policajt. Jednou alkoholik, vždycky alkoholik.
  A guma přestane být vojákem až díky jednomu takovému úřednímu dokumentu. Myslím, že se mu říká Úmrtní list.

  1. Panek 10.3.2023 v 9:30

   Ráno jsem v hromadně sdělovacím rádiu slyšel soudruha generála v.v. podávat hlášení o přípravě prvních sto dní v úřadě.
   Proč používám právě ono konkrétní označení aktuálního prezidenta?
   Stylem, obsahem a přednesem mi jeho raport nepříjemně připomněl denní rozkazy, které jsem slýchal v osmdesátých letech od podporučíků a jiných lampasáků.

   1. „…mi jeho raport nepříjemně připomněl denní rozkazy, které jsem slýchal v osmdesátých letech od podporučíků a jiných lampasáků…“
    – – –
    Protože on taky nic jinýho než vypatlaná guma nebyl, není a nikdy nebude.
    >> Zelená hlava, fousy a hadry << – ©Martin Koller

    .

    1. Inženýr pořadového kroku :-)

 4. Tak nejdříve by si asi měl autor definovat, co je vlastně problém. Protože, když by se zamyslel tak by zjistil, že Zeman a jeho melody boys, jedou prezidentský standard už od Havla včetně.
  Dokonce bych řekl, že vláda Havla a Zemana byla v lecčem velmi podobná. Vožralové a kurevníci, kteří se obklopovali ksindlem a ksindlu taky dávali milosti.
  Bohužel o tom, zda jdeš do nebe nebo pekla, rozhodují média. Tedy se může dost dobře stát, že média bohorovně ignorují prolomení Benešových dekretů Havlovou klikou na druhou stranu je velké téma, když se za Zemana krade na hradních hajzlech papír a mýdlo nebo si Klaus nechá jakési pero.
  Dokonce jsem zahlédl, že z Pavla už média začali vyrábět Havla. Tedy abych byl přesnější, mediální obraz Havla, který si média již 20 hýčkají a šperkují. To je bizarní z mnoha pohledů. Pavel spíš soutěží s Klausem o to, kdo bude od Havla co nejdále.

 5. Trochu by mne zajímalo, jakou to skupinou Ztohoven „ukradenou“ a vrácenou standartu to pan Prezident rozvinul, když přeci byla rozstříhána na 1152 kusů a tyto kousky byly rozeslány náhodným lidem.
  Znám jednoho, co ten kousek měl (možná i pořád má). Dostal ho tenkrát snad v Brně na hlavním nádraží.

  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1830064-trenyrkami-neskoncilo-vlajku-clenove-ztohoven-rozstrihali-a-ted-ji-rozdavaji

  1. Dle jejich vlastního vyjádření z ní odpárali ty nášivky a až ty rozstříhali a rozeslali. Standarta samotná (kus bílého hadru) zůstala relativně intaktní a zrestaurovala se (novými nášivkami).

   1. To jsou kecy. Žádný nášivky nerozdávali, normálně ji rozstříhali a rozdávali čtverečky, kde každý byl očíslován. Obdarovaný si tak na schématu mohl zkontrolovat, že ten jeho kousek zapadá do skládačky.
    http://imgway.cz/s/de80

    A hlavně původně tvrdili, že uletěla. Tedy to spíše byla procesní obrana obhajoby proti krádeži.

    1. No vidíte to, a Pavel v rámci kampaně tvrdil, že nebyla rozstřihána celá, ale jen nějaká její vrstva, a ten zbytek je stále kompletní.
     A tu patrně opravil a donesl na hrad.

     Jsem si jistý, že kdyby při kampani nemluvil pravdu, tak by to bylo náležitě rozmazáno, protože hnojomety jely ze všech stran naplno, a hodil se pro ně jakýkoli podnět. Ale zrovna tohle nikdo neřešil.

     1. Popravdě je to úplně jedno, zhotoven za to byli pravomocně odsouzeni a rozsudek byl vykonán.

     2. Btw, pokud si dobře vzpomínám, tak se ztohoven nechali během kampaně slyšet, že standartu předají kterémukoliv zvolenému prezidentovi, kromě Babiše. (S vítězstvím Bašty zřejmě nepočítali)

  2. Odpověď pán najde v rozsudku nad Ztohoven.

 6. Moc pekný článoček. Tzv. O howne.
  Väčšina rybárov rada loví malé ryby. Na žraloka si málokto trúfne.
  Politici urobili za rok 15% -nú infláciu, takže OKRADLI ovčanov o 15% ich úspor. Koľko miliard kačiek to je ??? A to je iba taká prémia navyše, oproti tomu klasickému okrádaniu.
  Ovšem, tie flašky v tej obore – to ovčanov serie najviac. Bežný ovčan si MILIARDU vôbec nevie predstaviť.

  1. Trefný věcný komentář, ano je to politická ekonomická prekérka s vrtošivými nýmandy & s aspeny „america first – především a nosičem poseltovi tašky co měl prý napsat knihy adorací sudeťákům? Přitom mu tátu prý zlikvidovali.
   https://www.youtube.com/results?search_query=premiér+hrobař

   1. Trefný a věcný komentář v duchu předřečníka zcela o hovně. Politici za rok neurobili inflaci, ta se urobila tak nějak sama, následkem rozhazování předchozí vlády za důchodce a hasiče a učitele a policajty a COVID, situace na trhu s energiemi a nakonec i té války. Taky to nebylo 15%, ale o dost víc. O úspory se okradli tzv. „ovčania“ sami, tím, že drželi cash v matraci nebo v bance za 0% úrok.
    Takže ta částka taky nesouhlasí.
    A onú vychýrenú miliardu si dokáže bežný ovčan představit celkem snadno. Milión jsou dva balíčky pětitisícovek, vejde se to celkem snadno do ruky nebo do kapsy u kabátu, z banky se to nosí jako chlast v papírovém pytlíku. Tak těch je do miliardy už jenom dalších 1998. 7 míčů v neznámých denominacích se vešlo do krabice od vína (podle mě by se tam vešly i s flaškou), miliarda by se vešla do plus mínus čtvrt kubíku. Koukněte se doma na bojler.

    1. Tak a máš návod ke hře s prostředky chudých skrze budulínky. :-))) Cifry se tisknou na kompech bank a zlomek je nominálně v papíru (2%?) a ještě méně ve zlatě.

    2. Akorát by se pronesla, čtvrt kubíku papíru už něco váží.

     1. Kdyby to bylo pět sudů piva, tak by se i „bežný ovčan“ rád pronesl.

     2. O tom bude něco vědět František Procházka :D Tomu se té půl miliardy už muselo trochu pronést, když na to potřeboval Transita, nebo co to bylo za vůz.

    3. Tolik peněz pohromadě běžný ovčan nikdy neuvidí, leda na fotkách z bankovních trezorů.
     Viděl jsem pohromadě něco okolo 50M a nebylo toho na polici nějak extra moc.
     Zajímavým sportem je, vzít zánovní či novou bankovku nižšího nominálu a poznačit si ji, třeba trvanlivou lihovou fixkou, někde v rožku dvěma tečkami. A pak sledovat, za jak dlouho, nebo zda vůbec, se k Vám vrátí.
     Mně se to náhodou povedlo, poznačená novučičká stokoruna se ke mně vrátila asi za 7 měsíců, chudera pomuchlaná, ušmudlaná, špinavá a s oslíma ušima.
     Lidi jsou hovada a myslím si, že hotovost mj. stále slouží jako přirozený, nenápadný a trvalý stimulátor imunitního systému lidí.
     Když si jen představíte, kolika a jakým lidem ta stokoruna předtím musela projít rukama, kapsou, peněženkou či podle špíny bůhvíčím, tak to jinak ani fungovat nemůže :D

  2. Úrokovou sazbu stanovují politici?

   1. Tak možná :-))) Putin, ale i jo. Proč by se jinak neklepali na jmenování „guvernery cedulovek že jo. A v koloniích je to tedy – ?

   2. podotek 10.3.2023 v 13:09

    Podle mého vidláckého názoru se výrazem 15% inflace neoznačuje úroková sazba.
    Naopak, podle některých politiků (samozřejmě také politických ekonomů a politickoekonomicko mediálně expertních komentátorů) by se měla úroková sazba vypočtené hodnotě inflace přibližovat a v nejlepším případě ji výrazně předčit, což je aktuálně nesmysl.
    Představa, že by se úrok z úvěru blížil patnácti procentům, by mi v případě hypotéky samozřejmě nevadila, ale v případě provozního úvěru by se měnila v představu o větvi a mašli.

 7. Prostě gauner staré školy. Kdyby nebyl debil založil by příhodnou neziskovku nebo think tank a sosal prašule s téměř nulovou kontrolou co za ně vzniklo za „hodnoty“.

  1. gogan 10.3.2023 v 10:41

   Tak. Ten člověk by měl být vystavován a zpracován jako učebnicový příklad politického sviňství starého typu.

 8. Mynář – klasickej vychcanej Moravák, co ve sklípku ožere Pražáka a pak mu prodá předraženej hnus a přitom mu zazpívá.

Napsat komentář

D-FENS © 2017