O tom, jaké z nás dělají blbce – část čtvrtá

Featured Image

Nebojte se, nebudu opakovat nic o Paříži, Madridu, Londýně nebo New Yorku, ačkoliv to k tomu svádí. Není to ostatně ani nutné. Než jsem stačil napsat druhou část tohoto nepříliš veselého povídání, stačili musulmáni vyhodit do povětří mešitu plnou těch nesprávných musulmánů a postřílet v Tunisku třicet osm anglických turistů.

Mezi druhou a třetí částí postřílel Muhammad Youssef Abdulazeez čtyři lidi ve městě  Chattanooga U.S.A. Ten hodný hoch, rozený v Kuvajtu s jordánským pasem, otec Palestinec, kterého sousedé a známí ho popisují jako hodného, přemýšlivého chlapce. Pamatujte si to! Ještě se k tomu vrátím. Že ve stejném údobí vybuchla v Bagdádu další bomba, která pobila řadu dalších, těch nesprávných musulmánů, je všeobecně známo.  Než jsem dopsal následující text, tak při výbuchu v Turecku zemřelo 28 lidí. Viz zde a sebevražedné atentátnice Boko Haram opět pobily pěknou řádku dalších lidí. Únos pěti Čechů v Libanonu ponechávám stranou. Je na něm příliš mnoho podivných „náhod“. Co vlastně v této nebezpečné oblasti dělali? Proč byly v opuštěném autě ponechány pasy a vše ostatní? Proč se k únosu nikdo nepřihlásil a nevznesl žádné požadavky? Příbuzní se nevyjádřili, ale všichni známí unesených, kteří promluvili, jsou klidní jako voda z kytek. Proč? Co mezi „turisty“ dělal vysoce postavený činitel bezpečnostních složek a proč je vezl taxíkář, takto příbuzný jednoho ze tří musulmánů zadržovaných u nás, o jejichž vydání žádají Spojené státy pro podezření ze spolupráce s teroristy?  Věděli jste až do toho únosu, že se někdo takový na našem území zdržuje a Spojené státy požadují jeho vydání? Já tedy ne! Je to běžné, že „vysoce postavení činitelé bezpečnostních složek“ cestují sami z pouhého turistického zájmu do rizikových oblastí? Není těch „náhod“ a „podivností“ přece jen trochu mnoho? Nedělá z nás někdo zase jednou parádní blbce?

V tomto článku bych se chtěl věnovat spíše tomu, co se každého z vás může týkat velmi osobně, až se nám v té české kotlině ti ubozí běženci řádně zmnoží.

Co třeba tohle: Muslimští mladíci dostali dvouměsíční(!) trest za bití ženy kovovým řetězem do obličeje
 

>

 

Počíst si můžete zde. Z textu cituji: “… Konflikt vyprovokoval mladík, který začal kroužit kolem procházejícího páru na kole a pokřikoval na Madse: „Co chceš? Máš problém?“. Poté mladík slezl z kola a fyzicky Madse napadl. Nejprve udeřil Madse do hlavy skleněnou lahví. Vzápětí ze sklepa přiběhli další dva mladíci – přistěhovalci. Ti začali Madse bít řetězy na zamykání skútrů a motocyklů. Mads, který ležel na zemi a snažil se bránit kopancům a úderům řetězů křičel na Nannu, aby utekla. Ta se ovšem bála, že útočníci jejího přítele zabijí, takže se jej snažila chránit. I jí mladíci srazili k zemi a bili kovovými řetězy do obličeje.

Ale zajisté „takoví“ nejsou všichni.

Na druhé straně zcela určitě „takový“ byl ten Libanonec, co napadl v Berlíně nožem mladíka za to, že se na nádraží líbal se svou manželkou. Viz zde. Musíte ale dotyčného Libanonce chápat. Se svojí obřezanou manželkou, nebo manželkami si příliš neužije a pohled na přirozenou reakci nezmrzačené ženy ho přivádí k šílenství. Alláhu Akbar!

Ale hlavně žádné emoce, že objektivní Urzo? Zaručuju ti, že se tě to začne setsakramentsky emocionálně týkat v okamžiku, kdy se něco podobného stane tvojí manželce, dceři nebo vnučce. To už ale bude pozdě. Ona podobná prohlášení o škodlivosti emocí, která mají vyvolat dojem, že jejich autor je chladnokrevným a hlubokomyslným mudrcem, nejsou ničím jiným, než variací na ono švejkovské „To chce klid“ visícím v každé české pivnici čtvrté cenové skupiny a maskující naprostou lhostejnost k čemukoliv. S výjimkou pyfka, samozřejmě. A mimochodem, ten výrok v celém Haškově románu nenajdete. Jenže v životě jedince i společnosti jsou situace, kdy to nechce klid. Situace, kdy je nutno zaujmout jednoznačné a rozhodné stanovisko a postoj. Když se tak nestane, začne platit bonmot jednoho mého kolegy. Diktatury páchají vraždy, demokracie sebevraždy. Kdyby demokracie od počátku zaujaly rozhodný postoj  k Hitlerově Německu, nemuselo dojít ke světové válce a jakmile mne někdo začne strašit fašizmem, začnu být krajně podezřívavým. O tom jsem ostatně psal tady. To se na základě hrozby iluzorního nebezpečí máme přestat bránit nebezpečí zcela zjevnému?

Co mne se týká, otevřeně přiznávám, že se mně se leccos emocionálně dotýká už nyní a naprosto se za to nehodlám stydět.

Tak dál!

17-letý somálský imigrant, který koncem loňského roku znásilnil 10-letou dívku a další 9-letou se v dánském Jutlandu znásilnit pokusil, byl minulý týden odsouzen k 6 letům vězení a následnému nenávratnému vyhoštění.

U soudu ani neprojevil žádnou lítost. Událost tehdy vzbudila vlnu nepokojů rozlícení místních obyvatel, kteří chtěli vzít spravedlnost do svých rukou a imigranta a jemu podobné lynčovat.

Vynesení rozsudku odměnili potleskem mnozí přihlížející stoupenci protiislamizační Dánské obranné ligy. Pokud jde však o následné nevratné vyhoštění po odpykání trestu, poukazují advokáti a lidskoprávníci na jeho pofidérnost, protože z hlediska mezinárodního práva nebude vykonatelné, bude-li mladému Somálci v jeho domovině nadále hrozit ohrožení zdraví a života. Zdroj.

Klasická ukázka sluníčkářského zákonodárství a justice. Za znásilnění dvou dětí dostane 6 let, ale vyhoštěn nemůže být, protože v Somálsku by mu mohlo být ublíženo. Na těch dvou dětech tolik nezáleží, vždyť i Mohamed pojal Aišu za manželku v jejích šesti letech. Vždyť on jen Proroka chvályhodně následoval!

Skandovaně prosím:  „mul-ti-kul-ti-mul-ti-kul-ti-mul-ti-kul-ti“

Kdysi kdesi jsem četl článek o tom, jak ve Švédsku stál mladý muslim před soudem za znásilnění čtrnáctileté dívky. Jeho milující matinka se veřejně pro média vyjádřila, že ve Švédsku je přece svoboda vyznání a znásilňování nevěřících žen patří k jeho víře. Bohužel jsem článek neuložil do záložek, netuše, že bych ho kdy mohl potřebovat. Podruhé jsem ho už nenalezl, ale při hledání jsem narazil na něco velmi obdobného. Vzhledem k tomu, že jsme všichni tuze „in“ a „cool“ a „trendy“, vůbec nepochybuju o tom, že nebude pro nikoho problém si článek přečíst v angličtině. Pro těch zbývajících šest, jazyka anglického neznalých občanů, překládám klíčové věty:

One 12-year-old rape victim was told by her Muslim rapist, „He said he had the right to do exactly as he wanted to a woman.“ Mind you, he is saying this to a 12-year-old. „Why?“ „Because that is how it was in his religion. Women did not have rights or opinions, he was in charge.“
Tedy:
Jedné dvanáctileté oběti znásilnění bylo násilníkem řečeno: “Říkal, že má právo udělat ženě přesně to, co sám chce”. Mějte na paměti, že to říká dvanáctileté. Proč? Protože to tak je podle jeho vyznání. Žena nemá žádná práva nebo názor, on je pánem.

Tak co?  Jak se vám to líbí?

Africký přistěhovalec mnohonásobně znásilnil 15 bílých žen. Prý tím bojoval proti rasismu. Neopomeňte shlédnout video! Zdroj.

A co tohle?

Dvanáctičlenný muslimský gang sedm hodin non-stop znásilňoval matku dvou dětí. Muslimští diváci v soudní síni tleskali a volali „děvka“ a „patří jí to“. Znásilnit nezahalenou bílou ženu není hříchem proti islámu

Cituji: „ … Šlo o nejzrůdnější hromadný znásilňovací maraton v dějinách Švédska,“ řekl státní zástupce. Pouze 7 z 12 násilníků bylo odsouzeno 4-8 let). Muslimští diváci v soudní síni tleskali a volali „děvka“ a „patří jí to“ to když muslimští muži popsali jak se chovala. Oběť je nyní upoutána na invalidní vozík, navíc utrpěla vážné duševní trauma. Švédská média nejprve zatajila národnost pachatelů… Švédsko a Norsko postihla masové epidemie znásilňování a trvá nepřetržitě o roku 2009. Statistiky ukazují, že drtivé většiny znásilnění se dopouštějí muslimští imigranti. Podle švédské Národní rady kriminality (Brottsförebyggande radet — Bra) bylo ve Švédsku za rok 2013 na policii nahlášeno 5900 případů znásilnění. Toto číslo je o něco nižší než v předchozím roce, přesto je – stejně jako v několika posledních letech – blízké cifře 6000, přes 300 znásilněných bylo mladších 15 let…“.   Zdroj.
Naprosto bez komentářů ponechávám tohle.

A co tohle: Epidemie imigrantského znásilňování v Oslu narůstá.

Cituji:

Ano, media píší doslova o EPIDEMII znásilňování imigranty v Oslu. Norský multikulturní pohár již dávno přetéká. Stále více oficiálních představitelů i médií, ale zejména veřejnosti začíná poukazovat na 84% nárůst znásilnění za posledních 20 let, přičemž podle policejních statistik jsou v drtivé většině pachateli „nezápadní uchazeči o azyl“. Ale pozor! Zde je červená čára, dál ani krok!

Říci totiž, že nebílí imigranti (muslimského původu) hromadně znásilňují, by bylo nepřípustně politicky nekorektní! Legitimní je jen publikovat statistický fakt, že pachateli rozrůstajících se hromadných znásilnění Norek, jsou v drtivé většině – až z 90% – nějakou záhadnou shodou okolností mimoevropští imigranti převážně z muslimských zemí. Tolik řeč čísel.
 
Stále trváte na tom, že „nejsou všichni takoví“? Ne, asi skutečně nejsou a tvrdit to, by skutečně byla blbost. Jenže to procento těch, kteří „takoví“ jsou, je vzhledem k uvedeným číslům větší, než lze podle mého názoru tolerovat. A protože už jen na základě toho, že sami mají potíže se samotným čtením Koránu, jak nás Cover poučil, lze mezi muslimy jen těžko rozlišovat kdo je kdo, odmítám je jako komunitu všechny.

A co říkáte tomuhle:

Počet znásilnění v Oslu, hlavním městě Norska, je šestkrát vyšší než v New Yorku. V Oslu došlo k explozivnímu nárůstu počtu obvinění ze znásilnění, média a autority ale trvale odmítají hovořit o příčině….Podle policejní studie jsou dva ze tří pachatelů obviněných ze znásilnění imigranti nezápadního původu. Unni Wikan, profesorka sociální antropologie na univerzitě v Oslu, v roce 2001 prohlásila, že “norské ženy se musí přihlásit ke svému podílu na těchto znásilněních(!), protože muslimové považují jejich způsob oblékání za provokativní. Její závěr nebyl ten, že muslimští muži žijící na Západě se musí přizpůsobit západním normám, ale přesně opačný: “Norské ženy si musí uvědomit, že žijeme v multikulturní společnosti, a přizpůsobit se tomu”.

Podle paní profesorky sociální antropologie jsou tedy povinny přizpůsobit se Norky, a Němky ať se koukají převléct! Viz dále! Nakonec patrně budou nuceny se přizpůsobit do té míry, že se nechají obřezat. Klacek do ruky! Zdroj zde.

Moje absolutně klidná životní družka se rozžhavila do běla, když si na Internetu přečetla článek, ve kterém se zhruba říkalo následující. U jakéhosi městečka v Německu bylo zřízeno takové zařízení, jaké chystá vláda na nás, a hned začaly problémy. Starostka nakonec doporučila místním ženám a dívkám aby změnily oblečení, protože dotyčné „trpící utečence“ jejich oblékání uráží.

Na to existuje jediná rasisticko-xenofobní odpověď. Když vás to uráží, táhněte, odkud jste přišli! Nikdo vás sem nezval.

Můžu pokračovat?

„…Brutální znásilňování italských dívek imigranty neberou konce ani poté, co vláda byla nucena reagovat na morálně-rasistické nálady veřejnosti tak přesvědčivými bezpečnostními opatřeními jako je povolání armády do ulic…. Není divu, že se mezi obyčejnými Italy vzdouvá vlna zhnusení, zlosti a obav o vlastní bezpečnost. Média i politici se sice jejich pocitům stále ještě snaží navléci masku rasismu a xenofobie (Poznámka autora: Podobnost s Českou republikou čistě náhodná, že?), ale již o poznání opatrněji, neboť dávat někomu punc xenofoba, komu neurvale a potupně znásilnili jeho ženu či dítě, je pořádně výbušná směs, a nemůže to mít dlouhého trvání. Situace se tak dostala do neudržitelného bodu, kdy každý normální člověk, novinář nebo politik vnímá, že tento stav dál tolerovat nelze, a že třeba jednat…“ Zdroj.

Ptáte se, odkud se všechen tenhle hnus bere?

Tak se poučte, cituji odtud.

Klasická islámská mysogynie, která je předislámského pohanského původu, jen koránskými verši potvrzená. Žena je v ní majetkem muže, muži ve všem podřízená a podřazená, k plození hojného potomstva a mužovu sexuálnímu uspokojení stvořená a nemající nárok na uspokojení vlastní. Žena projevující nezávislost, samostatnost a nepotlačené ženství je brána za prostitutku koledující si o znásilnění. Z toho pramení i schválení mužského násilí a příkaz ženské poslušnosti. Zákaz veřejného pohybu žen bez příbuzného muže nebo bez „zneviditelnění“ kompletním zahalením. Nucená manželství a otcovské či bratrské „ctnostní“ vraždy neposlušných dívek. Trestání žen za vlastní znásilnění. Genitální mrzačení dívek bolestivým a často životu nebezpečným odřezem klitorisu a stydkých pysků s účelem zbavit je navždy možnosti pohlavní rozkoše, které se i v západních zemích stává v muslimských komunitách endemickým, postihujícím statisíce dívek i přes svou trestnost. Snadnost mužského a nesnadnost ženského rozvodu. Samotné mnohoženství, které muži umožňuje sexuální potěchu si „omlazovat“ až do pedofilie. A vrozená neschopnost cítit k ženám úctu neprojevitelnou ani k vlastním ponižovaným matkám.

Mnohoženství je samozřejmě zároveň příčinou sexuální frustrace mužů zůstávajících „ na ocet“ a nadržených na lov nemuslimek. Znásilňování žen žádnému muži „nepatřících“. Ochoty věřit v ráj plný panen pokorně se oddávajících bojovníkům padlým ve jménu Alláhově. Segregace žen od mužů ve většině sfér veřejného života a zákaz veřejných projevů mužsko-ženské intimnosti přidává k frustraci z nedostatku dostupných žen ještě frustraci z nemožnosti se s ženami seznámit. Vyřazení pohlavního výběru a nevyhnutelná častost příbuzenských sňatků již dlouhodobě působí „evoluční zblbnutí“.

Z nedostatku dostupných žen pramení i rozšířený sklon k homosexualitě, která je ale zároveň trestná, čili nebezpečná. Přidáním zákazu alkoholu, hudby, divadla a prakticky veškeré veřejné zábavy si islám z frustrovaných mladíků vytváří trvalé vzteklouny, jimž stačí málo, aby se proměnili ve vrahouny. Ty pak špetka pohrdání životem a lásky k smrti přeměňuje v živé střely směřující k lepšímu životu na věčnosti. Zákaz opuštění víry a nenávist k vírám ostatním této střele poskytne nasměrovanou hlaveň a spoušť stisknutou s rozkoší pohlavního orgasmu.

Tak tohle, tohle má pro mne větší cenu, než tisíc stránek sice velice kvalifikovaného, leč prakticky nepoužitelného rozumování o potížích při čtení Koránu. Plyne z něj snad jediné. Korán si může vykládat, kdo chce, jak chce a při absolutní absenci hierarchické organizace musulmánské církve si kdejaký imám může organizovat své vlastní sekty, bojůvky a teroristické organizace. Na tomto základě pak logicky můžeme očekávat od kohokoliv cokoliv a to je právě ten důvod proč odmítám všechny.
 
Příklad zde. Cituji:

Muhammad Youssefa Abdulazeez (viz výše i níže) byl spořádaný muslim. Vyznával svou víru, nebyly s ním žádné problémy. Byl jedním z těch miliard hodných muslimů, kteří vůbec netouží po násilí. Prostě vyznávají jenom to své náboženství, jsou mírumilovní a s fanatickými islámskými teroristy nemají nic společného – to se dovídáme dnes a denně. Žil si poklidný život, dělal svou práci, s nikým neměl konflikty. Jenže jednoho červencového dne začal Muhammad Youssefa Abdulazeez o koránu a o své víře přemýšlet trochu hlouběji. Na internetu uveřejnil něco ze svých úvah: „Život je krátký a hořký a muslimové by neměli zmeškat příležitost, aby se podrobili Alláhovi“. A o pár dnů později své úvahy převedl ve skutek, vzal do ruky zbraň a v kasárnách postřílel několik svých kolegů.

Skutečně se domníváte, že s něčím takovým lze multikulturně soužít?

Ale vraťme se k sexuálnímu životu našich budoucích muslimských multi-kulti spoluobčanů. Kde jste všechny naše utlačené a nerovnoprávné feministky a genderistky? Kde jste, paní Olgo Sommerová, vy feministko ze které jde hrůza (novinový titulek – poznámka autora) která si uvědomuje „ jak jsou u nás opět opomíjena ženská práva? Proč vás nevidím v čele těch, kteří odmítají importy lidí zastávajících názor, že žena nemá vůbec žádná práva a je muži naprosto podřízena? Vám skutečně nevadí, že existuje Návod jak bít ženy bez modřin a zlomenin ?

Snad několik citátů:

„…Když je žena neposlušná, je muž oprávněn ji bít. Zejména když s ním nechce mít sex. Bití má ale svá pravidla – nesmí jí vymlátit zuby, zpřerážet kosti, bodat do očí a tlouci stále do jednoho místa,“ vysvětluje islámský duchovní Sa´d Arafat…“

Ó jak ušlechtilé, dodávám!

„Tím že muž ženu bije, jí projevuje úctu (!) a je to důkaz toho, že se ženy těší v islámu velké úctě“, tak vysvětluje bití žen islámský duchovní Sa´d Arafat. V Islámu je známo pro bití žen celkem 10 pravidel. Nesmí ženu bít do obličeje, nesmí jí píchat do očí, nesmí jí vymlátit zuby z úst nebo zpřerážet kosti a když ji bije, nesmí jí tlouct neustále do stejného místa, ale pokaždé musí udeřit na jiné místo na těle, a tak dále….“

„…Nemusím zdůrazňovat, že tyto aspekty islámu, stejně jako řada jiných, jsou v rozporu se právními předpisy České republiky. Islámští duchovní to ale vidí jinak: Bití ženy je projevem pocty a žena musí být za bití vděčná, protože ji muž bitím vychovává a usměrňuje. Prorok islámu Mohamed, který je pro muslimy morálním příkladem, totiž ženám přisoudil slabého ducha (VIZ hadís Sahih Bukhari 1:6:301) a rozhodl, že zatímco muslim (muž) je dokonalým tvorem, muslimka (žena) je nástrojem satanovým a v jádru je špatná a není tudiž muslimovi (muži) rovna….“.

To pro změnu dodává blogger a já už skutečně co dodat nemám. Leda snad tolerance, tolerance tolerance! Tolerance???? K něčemu takovému a z naší strany?

Doufám, že si snad nemyslíte, že se u nás bude situace vyvíjet jinak, až nám jich sem dodají dostatečný počet! Pardon, až nám je Evropská Unie nařídí dobrovolně přijmout. Myslíte, že snad nebude docházet k tomu, co jsem naznačil výše? Pouze naznačil, protože na tu- i cizozemských stránkách naleznete podobných článků stovky, a i kdyby jen polovina z nich byla pravdivá, tak je to prostě otřesné.

Opakuju otázku: Skutečně se domníváte, že s něčím takovým lze multikulturně soužít?

To se u nás ale nemůže stát! Tedy oficiálně! Stejně jako jste se od našich „politicky korektních“ médií nedověděli nic o incidentu v Olomouci, úplně stejně jste se nedověděli nic ani o incidentu v Jihlavě.

Že nevíte, o co jde? No bodejď byste věděli! V televizi vám o takovýchto věcech politicky korektně nic neřeknou.

V Jihlavě tři černoši znásilnili ženu. Jsou na svobodě. Viz zde.

Cituji:

Mladí muži se ve čtvrtek večer 21. dubna seznámili v zábavním podniku v Jihlavě s dívkou, kterou v noci vytáhli ven a i přes její aktivní odpor na ní podle policie všichni tři postupně vykonali soulož. „Při výslechu se muži k činu doznali,“ konstatoval vedoucí oddělení obecné kriminality v Jihlavě Radomír Němec. Všichni jsou ale stíháni na svobodě….Poslanec ČSSD František Bublan ze stejného kraje řekl redakci, že tento případ nezná. „Můj osobní názor je, že by u tak vážného trestného činu vazba spíše být uvalena měla. Ale nechci vstupovat svým vyjádření do průběhu vyšetřování. Třeba pro to existuje nějaký důvod, který my neznáme(!),“ řekl redakci Bublan…Poslanec KSČM Pavel Kováčik je podobného názoru jako ostatní politici. „O tomto případu jsem neslyšel, ale mám pocit, že by u takto závažného trestného činu vazba být uvalena měla. Hrozí například možné opakování trestného činu,“ řekl redakci předseda poslaneckého klubu strany…Kriminalisté tři Afričany obvinili ze zločinu znásilnění ve formě spolupachatelství. Za to jim hrozí dva až deset let vězení. Stíháni jsou na svobodě. Policisté je po výslechu a sdělení obvinění ve středu propustili z cely a obvinění tak mohou pokračovat ve studiu.

Tak tohle lze komentovat pouze tím, že se nám to slušně rozjíždí. No hlavně, že jsou politici „zhnuseni“. Z takzvaných „mainstreamových“ médií se takovéto věci nedozvíte a v místních zprávách typu „Z černé kroniky“ začnou páni rektáldoři trousit nenápadné poznámky o „obskurním podniku“, se zcela jasným podtextem, že vše si zavinila postižená sama. „Obskurní“ byl ten podnik proč? Oni černí vysokoškolští studenti navštěvují „obskurní“ podniky? Nebo naopak byl ten podnik „obskurní“ proto, že byl navštěvován černochy a do takového podniku slušná bílá dívka nevstoupí?  Obojí by bylo možno interpretovat jako rasizmus nejhrubšího zrna! Rasýýýýýýzmus! Fuj, fuj, fuj!

Vidíte, jak snadno se dají věci postavit na hlavu?

Tento případ byl natolik dobře zamlčován, že o něm nevěděli ani naši úžasní, námi volení zástupcové lidu. I když, možná, že by je to nezajímalo ani v případě, že by o něm věděli. Výsledek byl ovšem symptomatický. Násilníkům bylo řečeno: Běžte, jste volní, máte přece lidská práva! Možná, že jim dokonce pan rektor „otcovsky domluví“ stejně, jako Jeho Magnificence v Olomouci.

Proti tomu je skutečnost, že v Teplicích si už téměř nemůžete vyjít na procházku se psem (viz zde nebo zde) úplná maličkost. Úplnou maličkostí je i to, že když si musulmán tamtéž bez povolení postaví barák, je mu toto povolení dodatečně vydáno (Kolikpak asi dotyčný úředník dostal?), a když se následně zjistí, že barák stojí na plynovodu, nebude se bourat ten barák, ale bude se překládat ten plynovod. Bližší zde.

Za svou osobu (zásadně za nikoho jiného nemluvím) vám sděluji následující. Mám už plné zuby oné pravdy, lásky, multi-kulti  a bezbřehé tolerance. Kolik bude mezi těmi „dobrovolně přijatými“ běženci těch hodných a přemýšlivých chlapců typu pana Muhammada Youssefa Abdulazeeze z města  Chattanooga U.S.A. nebo bratrů Carnajevových? Kolik mezi nimi bude těch, pro které je znásilňování dětí a nevěřících žen projevem jejich víry? Mám plné zuby „ochrany osobních dat“, která se projevuje tím, že když natočím vandaly ničící můj majetek, jsem potrestán já a to za porušení jejich občanských práv, což je konkrétní případ. Mám dost těch „právních jistot“ které pro mne konkrétně znamenaly, že namísto zaplaceného a nikdy nedodaného bytu jsem od naší úctyhodné justice dostal papír formátu A4, na kterém bylo napsáno, že mám pravdu. Mám po krk toho užvaněného intelektuálského multi-kulti. Nechci, aby se v případě mém nebo jiných, opakovala moje vlastní situace, kdy vám je po dobu několika let ničen život řvoucí, věčně ožralou cikánskou famílií nad hlavou, a vy jste absolutně bezmocní! Mám po krk těch, které pan Uzunoglu definuje jako salonní teology a arabisty. Mám plné zuby lidí typu “profesora“ Milana Kohouta, jehož osoba je ostatně živoucím důkazem toho, že v této zemi žádní “extrémisté“ neexistují a jsou pouze na politickou zakázku produkováni prodejnými rektáldory všeho druhu.  Kdyby totiž existovali, ležel by dnes pan „profesor“ v nemocnici s přeraženou sanicí a polámanými žebry. Mám dost celé této pseudo-demokracie! Jestli se s něčím ztotožňuji, pak je to tohle a úplně stoprocentně s projevem obsaženým v tomto článku.
 

S pozdravem levičácký intoš do domu – klacek do ruky

Váš Katoda
26.07.2015
 

12345 (6x známkováno, průměr: 1,00 z 5)
1 765x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:51

Reklama

D-FENS © 2017