Laura (27): „Byla jsem na dně. Přítel mi k snídani usmažil veverku!“ - zpět na článek

Počet komentářů: 92

 1. Mně to pobavilo a to nejen proto, že taková je dnes realita. A jestli někoho uráží, že už ta lekrace byla někde publikovaná, tak ať si vylíže prdel a drží hubu! Ostatně vtipy se taky nevypráví jen jednouch. 🧐

  1. +1

 2. Nojono, pravidlo 6. Ale je to hlava 22. Jak mám vědít, že to nechci číst, než si to přečtu? Jako vychází tu i horší věci, tahle je pouze zbytečná.

 3. Zamilovat se po prvním sexu, to je hned. A chudák Pavel, tak za 15 let se za tu veverku bude veřejně v slzách omlouvat.
  Jinak nemůžu přehlédnout, že se autor sarkasticky vyjadřuje k liberální společnosti, čímž nerušuje jednotnou frontu proti Russku. Přenechávám to k laskavému zhodnocení amatérských kontrášů.
  A tenhle web už není co bejval!

  1. Tenhle web uz neni co bejval – nova doba! Ono ani venku za okny to neni, co bejvalo.

   1. Požaduji, aby to tady fungovalo, jak mě se líbí!

    1. Ja myslim, ze na to mas urcite pravo! Od te doby, co se prava neudeluji a nemusi se o ne bojovat, mame proste vsichni pravo na vsechno.

     1. To mi přijde slabý. Já mám totiž nárok! A součástí toho nároku je i to, aby se mu ostatní přizpůsobili. Náklady si pochopitelně nesou sami. Ať si případně požádají o dotaci nebo půjčku. To už je na nich; co je mi po tom. Každej máme nějaký ty povinnosti.

      1. Sakrys, mas recht, to je vyssi level. Porad se mam co ucit. A vubec – posypu ted pocitac moukou a pockam na novinare…

     2. no a tak ses mi teda v rajchu neptal, esli mám taky právo, aby mi nějaká hvězda vychodila říšskou vejšku, abych tam sám nemusel?

      dyžtak nenápadně zmiň, že ju dokážu obohatit nejenom kultůrně, jak negři z buše (kteří akorát, chudáci, při tom překotným úprku nejen ztratili dochtorský či enženérský papíry, ale z toho šoku, že jim na těch ziskovskejch lodích nehrozilo žádný utonutí, nakonec ai všecko zapomněli, proto si musijou dělat škole znova), ale dokonce i jinak, a to už se přece vyplatí!!

      1. Dneska jsem behem debaty o fotbale v Kataru prohlasil, ze jedinej zpusob, jak si dneska koupit negra, je prave ten fotbal. Namisto smichu jen mrucive souhlasili.

       1. povídej přeháněj

    2. @ porta

     naprostý souhlas… kategoricky se připojuji k požadavku soudruha Porty… archonti, reptiliáni, hulvathové a všechny ostatní smažky se musí přizpůsobit aktuální liberální společnosti… nebo vás všechny nahlásím až k pláči

 4. Me se clanek libi a zlepsil mi naladu. Diky.
  Necitim v tom zlobu, a to v dnesni dobe potesi.

  1. Tak 15 let zpátky to mohlo být vtipné, dneska možná ještě v nějakých prdelích světa. V městech to začíná být hořká realita.

   1. Vtipný to může bejt i pro čkověka z města, pokud si svůj život dokáže zařídit tak, aby mu to vtipný přišlo :-)

    1. Tak třeba mladí kluci, které potkám pracovně by si to moc rádi zařídili, ale jaksi není s kým. Jsou spíš nedobrovolně účastníci toho vtipu. Mě to přišlo dlouho vtipné, protože to byla záležitost pseudocelebrit, sportovců a různých obskurnit. Od doby, kdy s tím přichází obyčejní lidi tak už to tak vtipný není.

     1. starter25: to jsou zase řeči. Jaký si to člověk udělá, takový to má. Neříkám, že kravizace dámské části společnosti nefrčí, ale to frčela vždycky, akorát v jiných formách. Společné soužití je pak vždy o konkrétních lidech a jejich domluvě. Má-li někdo potřebu píchat slepici, která žvaní nesmysly, může si stěžovat asi tak jako slečna, co ji píchá debil žvanící nesmysly. Zatím ani partneři, ani partnerky nejsou na příděl, takže není důvod si stěžovat. Blbé akorát je, pokud si dotyčný, co si myslí, že není s kým tohle myslí proto, že sám má představy jak ze středověku (ultimativním příkladem takové mužské feministky budiž místní mymuž number one). Stejně, jako není každý chlap debilní mymuž, není ani každá ženská feministická kráva. Byť to tady tak jednu chvíli vypadalo, když se sešel Challengerův článek s mymužovým. Naštěstí světy těchto lidí jsou světu „tam venku“ dost vzdálené.

      1. Dlouhá setrvačnost v chování lidské společnosti jako celku je kurva, teda pro ty co to nevidí nebo nechtějí vidět.
       Problémy černošské komunity v USA budiž skvělým příkladem. Ani tam, světe dive se, nejsou partnerky na příděl…no žít bych to nechtěl.
       Třeba taky shledávám problém v tom, že máme milion lidí na pokraji chudoby…
       To, že se mě nějaké problémy přímo teď netýkají neznamená, že neexistují nebo že se mě třeba v nějaké formě nezačnou týkat v budoucnu jako sekundární následek.
       Ale u tebe se zdá, že máš normální ženu a považuješ to výsledek pouze svých skvělých schopností…i zde můžeš dočkat času.

       1. Tak pokud má fatdwi skvělou ženu, ostatně i jakoukoli jinou, čeho jiného by to měl být výsledek, než jeho schopností, ať už jsou jakékoli? Ať teda ví, komu dalšímu, krom případně své ženy, za to ještě poděkovat ;-)?

        1. ukatoto ukulele
         21.11.2022 v 11:46

         z drtivé většiny, hlavně když začíná být na jedné straně strašnej přebytek a na druhé extrémní poptávka, je to zejména dílem náhody, že na sebe kompatibilní lidi vůbec narazí a eště mají sílu něco dál zkoušet

       2. starter25: myslím, že jste to úplně nepochopil. Způsob formulace poslední věty chápu tak, že bych snad měl mít nějaké „skvělé schopnosti“, kterými normální ženu nějak vytvořím z ženy jiné. To je ale pochopitelně nesmysl, protože jsem tu už mockrát psal, že měnit lidi je zatraceně složité, náročné, dlouhodobé a bez obrovské motivace dotyčné(ho) nemožné.

        Nezbývá tedy, než už „normální ženu“ vybrat, to obvykle ale vyžaduje znát především sám sebe a tedy vhodně definovat, co to je „normální žena“ (pro každého něco trochu jiného). A protože vztah je věc dlouhodobá (tedy aspoň „ten jeden“, neřeším doby školní), je nutné se o něj náležitě starat a tam už nějaké schopnosti využijete. Nikoliv však formování druhé strany (no, nějaké to „přitesání“ asi ano – někdy holt narazíte na limity a je třeba je vyjasnit), ale především zajištění dlouhodobé životaschopnosti tím, že když dojde na limity druhé strany, jste schopný to zvládnout.

        Když vidím, co jsou někteří chlapi schopní vykládat a dělat, tak se vlastně vůbec nedivím, co jsou pak schopné vykládat a dělat některé ženy. Za vše opět zdejší mymuž – no s takovým debilem by proboha chtěl být kdo? Je pak divné, že existují i podobě tupé slepice, co cintají stejné kraviny, akorát opačným směrem? Ale proč chodit do extrému, život nejsou jen shaolin mymužové a chlupaté feministky v batikovaných pytlech. Já myslím, že to taky dobře víte. Pokud s kamarády v hospodě řešíte, co „zase stará udělala“, případně máte dojem, že „je úplně blbá“, co asi čekáte, že vykládá ona o Vás? Co to říká o vztahu? Na to fakt nepotřebujete žádné „skvělé schopnosti“, na to stačí nebýt idiot. Ale je fakt, že i to je na hodně lidí už příliš. I zde jsem psal, že jestli na školách něco chybí, tak je to kromě finanční gramotnosti něco o sobě a rozvoji. Místo toho máme ufňukané mamánky a uječené slepice, co „mají nárok“.

        1. To sis vzal jen tu poslední větu, která nebyla ani podstatou mého příspěvku. Popravdě ten seznam, proč nejde jen o schopnosti, by byl asi dlouhý. Můžeme začít tím, že vzhled a intelekt není získaná schopnost, povolání syn taky ne nebo třeba poměrně náhodnými veličinami, jako například chemie či iracionalita ženského mozku, potenciálně možná množina protějšků a jejich dostupnost. A nebýt idiot, viděls Gaussovu křivku? A míru rozvodovosti? Ostatně i tvůj pohled implicitně zahrnuje nutný předpoklad, že pro všechny lidi na zeměkouli existuje ideální protějšek a ti, kteří ho neumím najít jsou idioti. Jestli to ale není naopak, že pro všechny ideální protějšky nemáme bez ohledu na to, kdo je jaký idiot.
         To o čem jsem psal je pouhé konstatování, že někdy v minulosti byly 2/10 slepice a dneska je 5/10 slepic tak je to faktické zhoršení. A ty mi na to napíšeš, že ty máš ženu OK, takže je vše sluníčkové a problém neexistuje. Pro mě to problém je, a to i socioekonomický. Taková slepice ti taky jednou může vést vládu a ne kvůli svým schopnostem, ale třeba kvótám nebo proto, že ji budou volit jiné slepice, celá společnost bude méně konkurenceschopná, atd.atp..

         1. starter25: proti zbytku jsem neměl důvod se vymezovat, zatímco tahle část nebyla zrovna v pořádku.

          Můj pohled a jeden ideální protějšek? Ehm? Naopak, ideální protějšek, jak je z mého příspěvku snad jasně poznat, vůbec neexistuje. Cílem hry je najít protějšek dlouhodobě kompatibilní a nepřestat hru hrát, protože život končí až smrtí. Vztah bez údržby končí úplně stejně jako auto bez údržby – na vrakáči.

          Míra rozvodovosti ukazuje na dvě věci:
          – Lidé nejsou schopní zhodnotit především sebe a tedy uspět v kroku č. 1
          – Když už vlezou do kroku číslo dva (bez ohledu na důvod proč), nejsou ochotní pro dlouhodobý úspěch něco udělat

          Nakonec, případy obojího snad máte ve svém okolí taky, ne? Klidně napište, jaké jiné faktory u nespokojených nebo už rozvedených párů vidíte. I bych si vsadil, že do nějaké z výše uvedených kategorií zapadnou úplně všichni.

          Pokud jde o množství slepic, tak zde jsme u toho, čemu říkáte „slepice“. Protože pořád jsou to ženské a proti nim pořád stojí chlapi. Když jde někdo dobrovolně do slepice, je to jeho volba. Může se vymlouvat, že nic lepšího nebylo, ale pak jsme u kroku č. 1, není-liž pravda?

          A bavíme-li se o tom, čemu všemu budou slepice vládnout – pokud budou chlapi volit slepice, co s tím? Samotné slepice to vyhrají jen těžko.

          1. To Fatdwi:
           To co jste řekl, bych podepsala. Do puntíku.Jen jestli můžu přispět svou troškou do mlýna, mám pocit, že ve vztahu bejvá důležitou křižovatkou umění omluvy. Mám zkušenost, že jsou lidi, kteří něco pokoní, ale stejně se budou dál vášnivě hádat, že v právu jsou oni a pak ti zralejší, kteří dokážou spolknout ego a na rovinu říct, že něco podělali. Ono vůbec umět se pohádat není jednoduchý. Hodně lidí konflikt pojímá jako prestižní záležitost, ve které “ musí “ vyhrát. Prostě musí, i kdyby ty pomyslný trakaře lítaly. A to je strašně nepříjemný. A stejný taky lidi, kteří se pohádají, ale neumí si navzájem odpustit, udělat tlustou čáru a ject dál, ale místo toho si v sobě všechny ty křivdy dusí a archivujou, což je jak kumulativní jed. Specifickou subkategorii představujou zlatíčka, který zálibně vytahujou, co všechno se v minulosti podělalo a probíraj se tím, jak drahým kamením a rodinnými šperky :-)

          2. Slecna Ling: Tak to můžeš jít mezi slepice dělat osvětu, teorii máš zjevně zmáknutou. Mužské pokolení ti poděkuje.

          3. Mužské pokolení je taky občas banda :-) Takže nic nebude – rady udílím zcela náhodně a navíc jejich hodnota je stejně pochybná.

          4. Slecna Ling: tohle je ale problém ještě před krokem 1, tj. nezralost. Dnešní doba extrémně podporuje přetvařování a neupřímnost. Málokdo na sobě pracuje, málokdo si dokáže přiznat vlastní chyby a vyvodit z nich adekvátní důsledky. A protože současně jede obrovské rozmazlování a jájíčkovství, máme hromady mladých dospělých, kteří mají mentální věk tak na pubertu, ale je jim 30. Myslí si, že svět (a tedy i vztahy) jsou primárně o nich. Přiznat chybu? Ježíšmarjá, nejsem přece žádnej slaboch, chyby nedělám! Přitom komické je právě to, že přiznání chyby je naopak poměrně dost těžká věc a slaboši jsou ti, kteří to neumí. Přesto je to vnímáno přesně naopak.

           Taková zlatíčka znám, prakticky výhradně v ženském podání. Chlapa, co by si pamatoval, co bylo před rokem, aby to mohl partnerce ve vhodnou chvíli omlátit o hlavu, neznám.

          5. To fatdwi:

           A to já zas jo…Ale budiž na jeho omluvu řečeno, že pocházel z velmi italské a povězme….no ne zrovna klidné a milující rodiny. Ale vím, jak to myslíte. Mezi ženami bude tento fenomén nepochybně častější.
           A k těm chybám…víte, já věřím tomu, že každý, ale zgruntu každý,si je ve skrytu duše vědom, že se chová jak šupák. Některý věci prostě ani sám sobě nalhat nejde…. že pak ti samí cosi nahlas deklamují jako protiklad, to je druhá věc… Ale podle mě, oni to ví…Pač tak snad vím,kdy někomu ubližuju, ne?

          6. Slecna Ling: nejde jen o to si toho hodně nalhat, ale taky určité věci (dané právě výchovou a okolím v dětství) považovat za normální. A naopak, z normálních věcí dělat vědu, protože výchova vedla k odstínění od všeho negativního. Typická je kombinace obojího, tedy snowflake, sotva mu někdo nepochválí bundu, ale největší zmrd, když jde o vysmívání se jiným. JÁ si můžu říkat co chci, protože jsem individualita, ale NIKDO nesmí říct nic negativního o mě, protože to by byl hate speech. Můžu vypadat jako kokot, ale nikdo si nesmí dovolit nic říct. Cenzura názorů druhých je v pořádku, cenzura mých ani náhodou. Podle mě si debilitu svých postojů tito lidé neuvědomují a to tak že vůbec. Naopak jim nevadí se své nekonzistence hystericky držet a nesnášet každého, kdo na ni poukáže. Jestli někomu ubližují je zcela pod jejich rozlišovací schopnost, protože veškeré své pocity odvozují z toho, jestli náhodou někdo neubližuje jim. Co se děje ostatním je přece jedno, o těch život není.

          7. teď už sme ale, i statisticky, dávno někde úplně jinde – kurva velkej kus společnosti se ani zdaleka nedostane ani k bodu 1, takže co řešit nějaký body 2

           a když už náhodou, tak možná právě proto, jak extrémní problém byl bod jedna, tak rychle oba skočí do dvojky s tím, že se to snad nějak upevní

           sice to tady eště není tak extrémní, jak třeba v žaponsku, ale blížíme se tam kurva rychle, a průměrná porodnost je navíc hrozně pokřivená cigánama a další přivandrovaleckou svoločí, u které se shodneme, že 9 z 10 jich společnosti nic pozitivního nedá, takže to není zrovna výhra (žaponsko je extrémně rasistickej a tudíž národnostně jeden z nejhomogennějších stádů vůbec, proto jim žádní negři nemůžou porodnost navyšovat, prakticky tam nejsou; bývalo takový i Irsko, než korporáty taky začly rozjíždět propagandu na jejich dovoz)

          8. Ty to ale pořád popisuješ jako bug. Ale vlastnosti lidí, chlapů i žen jsou feature. Některé ovlivnit jdou, některé ne. Řešením je snažit se podporovat ty pozitivní a nepodporovat ty negativní. Ať už to budeme nazývat slepice, lenost nebo idiocie.
           Je pak sice cool, že můžeš skupinu lidí nazvat idioty, ale to není řešení toho problému, tím se jaksi nic nového, co by jim pomohlo nenaučí.
           Pokud tak budeš vědomě či nevědomě zhoršovat předpoklady nějakého procesu tak se ti v dlouhém horizontu začnou zhoršovat i jeho výsledky.

           Jinak slepice to vyhrají i bez chlapů, když by na to přišlo. O tom jak fungují západní volební systémy si tu snad psát nemusíme.

          9. Jen ze zvědavosti…Proč by si měl hledat jeden partnera,kterého si bude zdokonalovávat?Není to trochu zdlouhavé a nešťastné? A malinko manipulativní?Lidi nejsou stavebnice a je to trochu divné, s nimi manipulovat do tvaru, aby mi vyhovovali…Tak snad si udělám první selekci, ne…a ne že to budu došívat jak oblek u švadleny.

          10. Zajímavá projekce.
           Celé dětství je jedna velká manipulace. Třeba k základním hygienickým návykům.
           Tobě by imponoval chlap bez základních hygienických návyků? Snad bys ho nechtěla zdokonalovat, to naše roztomilé prasátko.

          11. starter25: naopak, popisuju to jako feature. Už podruhé v jedné diskusi chápete co píšu přesně naopak, musím se nad sebou zamyslet, jestli to fakt píšu tak blbě.

          12. fatdwi: To není až tak podstatné. Rozcházíme se spíš v tom, že považuješ u lidí jejich neschopnost něco dělat správně za věc, kterou si zcela uvědomují, ale záměrně s ní nic nedělají a je to navíc jejich problém.
           Já si myslím, že si to v mnoha případech až tak neuvědomují a když ano tak někteří ani neví jak to řešit. A časem bude sekundárně tahle „neefektivita“ celé společnosti problém nás všech. Příkladem budiž bezďáci třicátníci.

          13. starter25: takže potřetí:-) Neschopnost je jejich problém, koho jiného? Ale že si to neuvědomují, to je snad jasné a součást oné nezralosti (více v mé odpovědi výše pro Slecnu Ling).

           Nevidím to tak jednoznačně, jak moc to bude „problém“ závisí na mnoha faktorech. Hlavní byla a vždy bude míra svobody – jestli přijde další totáč minulého střihu, pak to bude problém velký. Jestli bude jiného druhu, lze se na to dívat jako na příležitost.

          14. fatdwi: Tak pokud žiješ na samotě na Sibiři tak to tvůj problém nikdy nebude.
           Pokud žiješ ve společnosti tak nepochybně bude.
           Mě zase stále fascinuje tvoje víra, že když čím dál více jednotlivců stejné společnosti dělá něco špatně, že to vlastně nebude mít špatný dopad a „závisí to na mnoha faktorech“ a „odpovědnosti bude čistě osobní“. Většina těchto společenských průserů skončila dost dramaticky pro úplně všechny, viz učebnice dějepisu.
           Když mám dvě stejné firmy, v jedné budou zaměstnanci normálně pracovat a v druhé na to začnou čím dál více kašlat tak budou mít stále stejné zisky? Asi ne že? Nebo „to záleží na mnoha faktorech“?
           Svádět to na režim je zase takové alibistické. Totáč minulého střihu nám tady nezavedli marťani, ale mi sami. To je totiž záležitost společnosti.
           Za kopčema tu taky nebyl žádný režim ani stát a pokud se tlupa nepřipravila na zimu tak v horším případě chcípla. Nebo si jen řekli „srát na to, záleží to na mnoha faktorech, přežijem“.
           Poučka, že laici neumí hodnotit pravděpodobnosti se jeví jako pravdivá:-)

          15. starter25: a co to teda je ten „špatný dopad“? Protože je silně pravděpodobné, že si pod tím každý představujeme úplně něco jiného a to je pak těžké se shodnout.

           Že se s cizího problému může stát můj je přece normální. Nic to nemění na tom, kdo je „viník“.

           Příklad se dvěma firmami mi přijde zcela irelevantní, což jen dále ukazuje, že každý mluvíme o něčem jiném.

           Na režim jsem vůbec nic nesváděl, proboha kde to čtete?!? Píšu pouze, že dopady budou na režimu dost závislé, s tím teda nesouhlasíte proč?

          16. fatdwi: Špatný dopad je mít rostoucí podíl slepic a idiotů v naší společnosti. Na tom se snad shodneme.
           Ty se soustředíš přespříliš na viníka a ne na výsledek.
           Taky jsem měl v týmu řadu neschopných či nezkušených lidí, které jsem nemohl vyrazit a nahradit (často nebylo ani za koho) a musel dodat kvalitní výsledek. Holt jsem jim musel trochu pomoct (tj. něco je naučit, trochu zkulturnit jejich přístup k práci – to je podpora těch pozitivních vlastností) a ne sedět se založenýma rukama a říkat „já nic, za to můžou voni, že se nedodává, já to skvěle vymyslel a oni to nejsou schopni realizovat“. Jinak bych nedodal – to je ten skutečný měřitelný negativní dopad. A i ten se mi už stal, právě proto, že jsem chtěl výsledek a nestaral o to, že ho ten člověk prostě sám nedá a dost mě sralo, že je placený a na takové pozici, že to sám dát měl.
           Společnost a partnerské vztahy fungují na obdobných principech, jen komplexita a druh vztahů je jiný.

          17. starter25: :-) Sorry, ale my si prostě nerozumíme:-)

           Zaprvé, obecně se samozřejmě shodneme, že více slepic a idiotů není dobré.

           Zadruhé, Vy tvrdíte, že já se prý moc soustředím na viníka a málo na výsledek, ale vždyť je to přesně naopak:-) Vy tvrdíte, že problém bude více slepic-idiotů (tedy viníků), já tvrdím, že dopad záleží právě na to, jak se to projeví (výsledky).

           Řekněme, že se zopakuje vítězný únor nebo jeho obdoba, dnes spíš forma digitálního koncentráku a dobrovolného znárodnění skrze zákony (nebudeme nikomu nic brát, ale pokud nebude mít do roka a do dne pasivní barák, bude platit roční daň 50% hodnoty nemovitosti nebo může dům zdarma odevzdat státnímu fondu co ho spravuje oligarcha a tím se dani vyhnout). Za mě velký špatný.

           Pak je tu ale hromada jiných variant, k čemu existence takových individuí povede a tam už jsou možnosti pro normální lidi mnohem lepší.

           Tj. samotné zvyšování hloupých lidí v populaci vnímám jako problém (protože zvyšuje pravděpodobnost, že se stane něco špatného), ale nevidím to jako hlavní problém, protože tím je pro mě až výsledek. A na ten si budem muset počkat.

           Váš příklad mi opět přijde mimo, protože popsaná situace ve firmě nemá vůbec žádný reálný protiklad ve vztazích. Jasně jsem napsal, že partner(k)y nefasujeme, takže vykládat o tom, jak jste někoho měl a nemohl je vyrazit a nahradit nedává v tomto kontextu smysl. Až Vám bude soudružka manželka přidělena ONV, pak o tom můžeme pokecat.

           Plus nevidím vůbec nic špatného na tom, že jste lidem pomáhal, od toho tam jste. Pokud neděláte jejich práci, ale pracujete na jejich zlepšení, tak to snad není nic, na co byste si měl stěžovat a pokud Vám to vadí, tak holt manažerská pozice není pro Vás.

          18. fatdwi
           22.11.2022 v 8:03

           blbnutí populace má konkrétní sračkový následky dnes a denně, to, že zrovna ty se jim nepřipleteš do cesty, případně to nepovažuješ za dost velkej problém, je spíš tvoje štěstí, nikoli známka toho, že se nic neděje a všecko je zatím v cajku

         2. @ starter 1+

          kvokvóty už jsou tu… naše velmi velmi drahá pečovatelka evropská uhnije se už rozhodla že vedení firem nad 250 zaměstnanců musí dodržet paritu muži/ženy… takže ty tady konspiraci a vona potvůrka se ti splnila ani vo tom nevěděls

        2. v nekterejch momentech a místech je takovejch hadrů na podlahu, co hledají svýho pána, co si je namotá na smeták, až 10 % (a další hodně vysoký desítky procent mají jiný, taky docela obskurní požadavky), takže bys možná taky potřeboval trochu střet s realitou

         1. Behemot: střetů s realitou jsem zažil a stále zažívám poměrně dost. Netuším, jak jste z toho, co jsem napsal, vydedukoval opak. Ze střetu je nicméně potřeba se poučit. Jestli někdo souhlasí se svým „namotáním na smeták“, co já s tím? To má být chyba toho druhýho? Jako hraní oběti je určitě fajn strategie pro poberťačku, ale u dospělýho chlapa je to trapný a ubohý. Teda pokud chce dotyčný být chlap, že. Taky to může bejt ufňukanej sráč, ale nesmí se divit, že podle toho dopadne.

          1. fatdwi
           21.11.2022 v 17:47

           vopakovaně tady klačíš, že takový žencký nejsou; vopakovaně ti tvrdím, že jich je ne-zrovna-málo, načež buď meleš kraviny, nebo radši vodendeš

           i todle poněkud naznačuje, že společenskej vývoj se posouvá do takovejch úchylnejch stavů, že začíná být problém najít právě takový potenciální partnery/partnerky, co nějakým podobným stylem ujetý eště nejsou (a hlavně kurva nejsou zadaný, díval se někdy v poslední době, kolik nezadanejch, v absolutních číslech, na k-tomu-určenejch-portálech hledá vztah, a kolik na ně, v absolutních číslech, hledá akorát nějaký podvody, i když jsou zadaní, resp. i v manželství?!)

           správně uvádíš, že jeden z největších problémů je právě ta výchova princezen, co si myslí, že na ně čekají samí princové, aby se vo ně starali a ty nemusely hnout prstem, plus že samozřejmě vony jsou naprosto dokonalý a bezchybný – čili naprosto zvrácený hodnoty té dnešní, tzv., západní civilizace, kde na piedestalu je mamon a ego; no a když si pak eště vyselektuješ i ty další, co vedle-tady-toho, trpí nějakejma dalšíma no-go vlastnostma, tak prakticky nikdo nezbude, a na ty se stojí fronty jak kdysi na banány…

           je hezký furt tady vomýlat, jak kdekdo neměl problém před 10, 20 lety najít partnera/ku, ale to byla (nebo aspoň dojížděla) generace právě vychovávaná poněkud v jinejch podmínkách a jinejch hodnotách, od té doby jsou už buď z větší části potenciální partneři/partnerky rozebraní, nebo životem semletí tak, že už snad ani standardního vztahu nejsou schopní (schopny), i když dřív třeba eště jo

          2. Behemot: neřekl jsem to ani jednou, natož opakovaně, s někým si mě pletete a tímto tento bod považuji za uzavřený.

           Nevím, jak moc je „problém“ si někoho najít, ale pokud s tím máte problém Vy, začal bych u sebe. Kolem sebe mám docela dost lidí, kteří ten problém nemají (jak jsem psal jinde, pohybuji se často mezi lidmi okolo 30 let věku, tedy věk svateb apod.).

           Naproti třetímu odstavci stojí úplně stejně „kvalitní“ část mužské populace – počínaje mamánky přes snowflakes po sráče, kteří chtějí peníze bez práce. Takže to prezentovat jako jednostranný problém je poněkud hloupé. Jak píšu výš, začal bych u sebe a dobře si zapamatoval heslo „jaký šel, takovou potkal“.

           Pokud je někdo „semletý životem, neschopný standardního vztahu“, tak co si myslí, že by měl být partner(ka)? To je to stejné jako o odstavec výše. Můžete vzít osud do vlastních rukou, nebo fňukat. U chlapa ubohé a trapné.

          3. fatdwi
           21.11.2022 v 18:20

           kdybys nebyl rejpavá píča, tak sis ráčil všimnou, že sem CELOU DOBU mluvil o OBOU pohlavích

           tak až se trochu srovnáš, dondi, jinak na tebe mrdám, s píčema je zbytečný ztrácet čas

          4. Behemot: vážně? Můžete zvýraznit část, která to podpoří? Tady ten odstavec je:

           „správně uvádíš, že jeden z největších problémů je právě ta výchova princezen, co si myslí, že na ně čekají samí princové, aby se vo ně starali a ty nemusely hnout prstem, plus že samozřejmě vony jsou naprosto dokonalý a bezchybný – čili naprosto zvrácený hodnoty té dnešní, tzv., západní civilizace, kde na piedestalu je mamon a ego; no a když si pak eště vyselektuješ i ty další, co vedle-tady-toho, trpí nějakejma dalšíma no-go vlastnostma, tak prakticky nikdo nezbude, a na ty se stojí fronty jak kdysi na banány…“

          5. fatdwi
           22.11.2022 v 7:52

           co třeba, ty kokote, celej předchozí odstavec?

           ten citovanej je naprosto správně, protože společnost přesně takto posouvá holky už od mala k tomu, že jim stačí se nafintit, aby si narazily nějakýho zajištěnýho týpka, co se vo ně bude starat (v pubertě pochopí, že nástroj, kterej jim to zařídí, není jenom hezká tvářička, ale taky kunda); no a jelikož v tomto režimu přetrvávají mnohdy do 40, než pochopí, že asi žádnej princ na ně nikde nečeká, tak společnost upadá, protože vztahy upadají a tradiční rodina už je skoro nadávka

           něco mi říká, že borec, co by očekával, že proto, že má pěknej ksicht a péro, tak se vo něj všecky porvou a von tak bude zajištěnej na celej život aniž by hnul prstem, by po pár měsících asi pošel hladem, ale třeba najdeš statisticky významnej počet případů, kdy to tak není :D

     2. tak nějak

      a celkově, takovej pan soudruh soudce dokáže eště napsat alegorickej článek, ale todle na to prostě nemá, je to takový křečovitý

  2. Hm, já se přiznám, že jsem naprosto nepochopil, o co v tom vůbec jde…

 5. Za mě dobré….ještě by to chtělo příběh postarší bezdětné dámy, která původně přidělovala lavičky kdesi na Praze 2 a šťastnou náhodou se z ní stala ministryně války v nejmenované středoevropské kolonii…

  1. ŠŤASTNOU náhodou? 8-O

 6. O vaši kuchyni se starají °!° °!° great reset. Deep state a anglosasové bulici podlokajníků. :-)))))))) A na výběr budou mít možná jen ti s košer a halal.
  Z PP
  To plácání mainstreamu oligarchiády má taky vztah k výživě uzurpovaných choutkami a vášněmi „francimórů povznesených.
  ctrl
  dnes 2022-11-21 11:10:29
  Prvoplánově je to výběr poslušných.

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

  Kterým dají do ruky kladivo na chápavé. /raušky u kovidapartheidu nesmyslnosti užívání byl test nevolnictví/ O to že je nesmyslné, neekonomické nejde. Hledají talenty inkvizic a institut školastik mají již obrazu svému, nevolnictví přirozenými tupany ani nepotřebují vymývat mozky nějakou agendou MKultra. Podívejte se na strukturu eu, přšlo tam odsud snad někdy jiné rozhodnutí jak od pasáků koz a velbloudů? A co vyleze od švába je výsledkem co se mu zalíbí talenty vtíravsti jeho nájemných nádenických skupin (harémovec [smích] ) jako měl edizon na na vynálezy. Tak on má na politiku. Takže to jsou opravdu sugestibilní bláboly když jim jde o jejich obživu prvoplánově a vy se pozvracejte v lepším případě nebo utrpte „nutriční úrazy či smrt hlady. Jak prosté milý watsone.[velký smích]

  99999
  https://zvedavec.news/komentare/2022/11/9415-jakymi-potravinami-se-schwab-a-jeho-svetove-ekonomicke-forum-chystaji-nakrmit-lidstvo.htm

 7. Žeby Vogoni přesedlali z poezie na prózu? Ale jo, já miluju vogonskou poezii!

 8. Ludia nepotrebuju ani drogy aby im niagara padala na karbid.

 9. Náhodou – bylo mi do breku, takový krásný příběh. Ještě teď mě z něj lechtá v břiše…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017