Kde jsou ty mrazáky?

Featured Image

Vydal jsem se včera prozkoumat, jak vypadají ty mrazáky na mrtvoly, co měly být od včerejška v ulicích. Fakt, říkal to pan Flegr. Ten pan Flegr, co o něm říkal pan Hamáček, že mu máme věřit.

20. října t.r. pronesl přední koronaprophet, že mrazáky v ulicích opravdu budou, jen je otázka, jestli už za 10 dní, nebo za dva týdny. Také říkal, že za to může Babiš a že je třeba vzdát se občanských práv.

Nejzazší termin pro rozmístění mrazíků byl tedy včera.

Tak jsem se jel podívat, kde jsou ty mrázáke.

Nejdřív mě napadlo jet k nemocnici. To mi připadalo logický, protože kam jinam dát mrazáke na mrtvole, než k nemocnici. Přece ty mrtvoly nebudete nosit třeba do parku, na pilu nebo do cukrárny, to dá rozum, zvlášť když jste zdravotnický personál, co padá na hubu, zatímco zpovykaný lid nakupuje biomrkev (C) Dr. Koubek.

U nemocnice neměli na ulici žádné mrazáky na mrtvoly.

Přemýšlel jsem, kam ty mrazáky ještě mohli schovat a napadlo mě se podívat u hřbitova. To by taky bylo docela praktický, protože mrtvoly můžete průběžně vyndavat z mrazáků a spalovat, aby se z nich nešířil ten zabijácký virus, jak radil plukovník Prymula. Nebo jim nasadit roušššššku, která zabrání přenosu viru až o 80% a zahrabat je, ovšem bez hudby a zpěvu, protože tím se zase šíří virus odjinud a mrtvola by se mohla nakazit.

Tak jsem pokračoval ke hřbitovu. Dojel jsem tam o něco později, protože jsem naposledy jedl ve dvanáct, tedy před deseti hodinami. Tak jsem si skočil do kapituly na jednání.

Ani u hřbitova neměli na ulici mrázáky na mrtvoly.

Začal jsem panikařit. Flegr se přece nemůže mýlit. Co třeba u nádraží. Že by se tam na ulici skladovaly v mrazákách na ulici a pak se v noci nakládaly na vlaky a odvážely někam daleko… aha pardon tak to se mi s něčím plete.

U nádraží taky nebyly mrázáky na mrtvoly.

Mrazáky na ulici nebyly nikde. Ostatně, tak nějak jsem to čekal. Hrozivá epidemie respiračního onemocnění se smrtností 0.23% procenta netvoří dostatečně robustní platformu pro mrazákovou party. Víc lidí zabije stres a panika, které vyvolávají nesoudní lidé jako Flegr, a ti se vejdou do těch mrazáků, kam se dávají normál.

Mně se to s těma mrazákama na ulici od začátku nezdá.

První problém jsou prodlužováky. Nevím, kde by se kupoval matroš na prodlužováky, aby se mrazáky mohly napojit na síť, protože elektropotřeby a hobbymarkety jsou zavřené a ty hotové prodlužováky z Číny, co mají v Globusu, stojí za hovno a nic nevydrží.

Hlavně mi připadá jako špatný nápad dávat mrazáky na ulici. Já chápu, že pan profesor se ohání hlavně pipetama a lidskou mrtvolu nejspíš nikdy neviděl, ale nejspíš neviděl ani mrazák. Lidi tomu nechtějí věřit, ale mrazák nebo lednička mívají za chladného počasí problémy. My, co mrtvoly zvířat jíme tepelně zpracované, používáme lednice a mrazáky. A u těch je minimální okolní provozní teplota mezi 10 a 16 °C. Fakt, je to v návodu, mrkněte se.

Jsou lidi, co si řeknou, nízká teplota přece nemůže lednici vadit a postaví jí třeba do sklepa. Pak zjistí, že se jim zkazily mrtvoly, protože zařízení nebylo s udržet teplotu. Chladící jednotka potřebuje teplo z okolí, když ho nemá, nechladí. Pokud tedy skladovat mrtvoly na ulicích, doporučoval bych chladící vozidla jako má třeba Family Frost. Stavět v tomto období mrazáky na ulici není dobrý nápad, protože by nefungovaly. To bych s dovolením nechal na již vyplánovanou třetí vlnu, která bude v létě a pro umisťování mrazáků na ulice budou lepší podmínky.

Taky myslím, že by se měly přiště vyhlašovat lockdowny i kvůli jiným respiračním chorobám, třeba kvůli rýmě, protože ta je taky s to člověka zabít.

Dejte vědět, kde mám hledat na ulici ty mrazáky a hlavně nejezte kočky.

 


05.11.2020 D-FENS

12345 (569x známkováno, průměr: 1,53 z 5)
28 985x přečteno
Updatováno: 5.11.2020 — 20:56

Reklama

D-FENS © 2017