Důležitá upozornění pro čtenáře

1. Články zveřejněné na těchto stránkách se často týkají jevů či věcí, které se autorům článků nelíbí nebo na ně chtějí z různých příčin poukázat. Čtením těchto textů můžete přijít o iluze, které vám nikdo nebude nahrazovat jinými.
2. Veškerá podobnost popisovaných osob, jevů nebo věcí s reálně existujícími osobami, jevy nebo věcmi je čistě náhodná.
3. Většina zde publikovaných textů je politicky nekorektní, xenofobní, sexistická, nacionalistická, heterosexuální, rasistická, záštiplná, obsahuje sprostá slova nebo alespoň překlepy a gramatické chyby.
4. Můžete vyjádřit váš názor v diskusi, nečekejte ale, že s Vámi někdo bude souhlasit, odpovídat Vám nebo se Vám omlouvat.
5. Obsah článků a diskusí k nim závisí na rozhodnutí autorů, obsah stránek pak na libovůli majitele webu (D-FENS).
6. Pokud se Vám to nelíbí, nečtěte to.

Nejnovější články

COVID je zoonóza, takže nikdy nelze vymýtit – a neočkovaní nemohou za nové mutace

Agresivní lobby toužící po povinné 100% vakcinaci všech lidí experimentálními vakcínami proti COVID si vymyslela nový argument: prý že virus bude mutovat v neočkovaných jedincích, kteří tím všechny ohrožují a mělo by se s nimi zatočit – neboť jedině 100% proočkování by takovým mutacím údajně zabránilo. Jenže to je tak šílená lež, že každý kdo ji vypustí tím prokazuje že je buď naprosto nekvalifikovaný, nebo vědomě a úmyslně dezinformuje. COVID je totiž zoonóza – nemoc přenosná ze zvířat na lidi, zase zpět a dokolečka – a tím je dané úplně všechno.


Renovace přilby Pickelhaube model 1860

Naše média už tak nějak klasicky přešla začátkem července mlčením výročí bitev Prusko-Rakouské války která se roku 1866 přehnala našim územím a vyvrcholila bitvou u Hradce Králové, kde byli Rakušané poraženi. Do detailu zabíhat nebudeme, ostatní jistě víc zajímá že covid kosil i mamuty v době ledové a není to ani téma článku který jsem chtěl pro zajímavost nabídnout čtenářům.


Malé honění z velkého města

Policejní honění je činnost, při které se policisté uvolí nahánět nějaké vozidlo, o kterém si myslí, že s ním bylo spácháno něco špatného. Typickými znaky honění v českých podmínkách je, že při něm tradičně vznikají škody podstatně větší než přínos z dostižení podezřelého vozidla a že policie odmítá jakoukouli materiální či morální odpovědnost za vzniklé škody.


Wuhan a COVID: zkorumpovaní akademici umlčují vědce pro stomilionové granty

Stále více akademiků, namísto aby podporovali vědu coby svobodnou soutěž vědeckých teorií, vystupuje v roli Svaté Inkvizice. Ve věhlasných vědeckých žurnálech publikují dogmata, která zakazují přezkoumávat. Vědecké kolegy-„kacíře“, kteří si dovolí je kriticky přezkoumávat, trestají dehonestací a exkomunikací z publikací i pracovišť. Jenže teď máme v ruce podrobně dozdrojovaný případ zkorumpovaných akademiků kteří lhali, lobbovali, cenzurovali, dehonestovali konkurenty a ovlivňovali politiky — jen aby se ukázalo, že jim šlo o granty ve výši stovek milionů dolarů.


Jak paní Běta a paní Květa chtěly podnikat

Bylo, nebylo v jedné malé středoevropské zemi, říkejme jí třeba Čechistán, žily, byly paní, říkejme jim třeba Běta a Květa. Tyto dvě šikovné a podnikavé dámy rozhodly se, že by společně rády vybudovaly malý krámek. Paní Běta prodává čaje, kávu a různé dárkové věci, paní Květa dělá kosmetičku a občasné masáže. Když to dají dohromady, byznys jim jen pokvete – starší paní, co si přijdou nechat vytrhat obočí, jistě ocení dárečky od paní Běty – a ti, kdo si přijdou koupit bylinkový čaj na bolavý žlučník, si nejspíš rádi dopřejí relax na lehátku paní Květy.


D-FENS © 2017