Ztráty a nálezy: Drahošův názor - zpět na článek

komentářů 387

 1. Jestli to nemáme jednodušší my jednodušší. Za nejmenší kurvu, co tu vládla od „převratu“ považuju Klause, docela rád poslouchám a čtu jeho syna, oba volí Zemana, byť minimálně jeden z nich se skřípěním zubů, budu tedy volit taky Zemana.
  (odporní jsou mi oba, Drahoš o chlup víc)
  Jen jsem zvědav, jak dlouho se mnou doma nebudou mluvit, to, že jsem ho volil minule, mi předhazujou doteď. Už se ani nesnažím jim vysvětlit, že je to sice hnusnej, odpornej socan, ale ten druhej se mi zdál ještě horší, i když vyslovit pasy umí asi lepší.

  1. Zrovna Klaus sr. je pro mě připomínkou toho, „jak jsem se mýlil v politice“. Tou amnestií mi úplně uvolnil čelist a ještě se mi do té huby vysral. Opona ještě pořádně nespadla a už byl slyšet jeho ďábelský smích.

   1. Přijde mi, že celkem slušně vycepoval mladýho…

    1. Jo, to muselo být v mládí facek jako máku.

     1. Kolem amnestie se něco říkalo o pár lidech kolem Kellnera (PPF) a zajímavém finančním daru pro Institut Václava Klause; také o penězích utopených v KEY INVESTEMTS apod.; mladý Klaus provozoval svoji slavnou školu PORG z peněz od Martian Romana z ČEZu, napojeného n aŠkoda Transportation a posléze na manžerskou smlouvu v ČEZu s opcí na miliardový majetek (od ČSSD).

      A matinku Lívíi jim MIloš uklidil na Slovensko, na velvyslanectví bez jakékoliv diplomatické zkušenosti.

      Asi dobrá rodina, umí se otáčet.

      1. jakože milióny maj po šuplatech, miliardy ve sklepě ale bába musí makat, aby mohli mít mastný na brambory aspoň vo svátkách? no, možný je všechno…

       1. Rozumím tomu spíš tak, že babku bylo třeba primárně uklidit. Zpeněžení je jen finesa.

       2. Je veřejným tajemstvím, že z odměn v rámci opčního programu šly provize příslušným politickým stranám.
        Je také poměrně známo, že inteligentním lidem (a narcistním teplomilům jako VK zejména) nejde o peníze jako takové, ty si vydělají tak jako tak, ale o moc a vliv – peníze jsou jen nástrojem, ne cílem. Proto jsou fráze typu „je bohatý, nepotřebuje krást“ nesmysl.

        1. „Už zabil, nepotřebuje vraždit.“ dtto

   2. přesto marně šátrám v paměti, koho z těch, co tam byli s ním, bych volil raději

 2. https://www.novinky.cz/domaci/461400-babis-prinesl-na-hrad-demisi-a-odnesl-si-povereni-k-sestaveni-vlady.html

  Úplně vidím, jak by se takto Zmrdman choval ke komukoliv, komukoliv jinému.

  1. shifty: už se nám to blíží – druhá vláda. Koalice estébáka Babiše (bývalého komouše, dnes oligarchy) s estébákem Filipem(současným komunistou) a extremistou/populistou. Ovládají velkou část médií; část soukromých TV jim jde jednoznačně na ruku.
   Případný třetí pokus (ale proč by byl, když jde vládnout v denisi až do dalších voleb) má v ruce zase Babiš přes soudruha Vondráčka.
   Po třetím pokusu (když bude Zeman prezidentem) prezident může, ale nemusí rozpustit sněmovnu a Ústava to dál neřeší.

   Takže kdo volil/volí ANO, SPD, komouše, Zemana, tak furt jen a jen volí Babiše – a další staré estébáky, aby tady udělali pořádek podle svýho gusta.

   Čest práci, soudruzi.

   1. To je jasný. Navíc si opět nablil do držky, protože napřed něco blekotal o 101 podpisech. Ale voliče anofertu prostě potřebuje, že? Názorová konzistence v duchu zmr. Zemana. Ostatně jako celou jeho politickou kariéru.

    1. Shifty:
     Ty jsi posledních 20 let chyběl? Zrekapituluj si, co všechno politici všech stran bez rozdílu dělali a dělají. Anebo se podívej jak se dělají obchody i v přiblbé běžné firmě či jak tam dělají kariéru manažeři.
     Zeman krásně nastavuje zrcadlo, ale ty se nechceš dívat. Tak si radši nasadíš růžové brýle a šidíš Drahošovými frázemi.

     1. Jak už jsem psal, ty máš fakt v tej kebuli nasráno. Takže se s tebou prostě bavit nebudu.

   2. Skutečně nemusí, soudruhu?
    .V roce 2009 byla zavedena další možnost rozpuštění sněmovny, při které již ale prezident republiky nemá na výběr. Rozpustit ji musí vždy, navrhne-li mu to Poslanecká sněmovna usnesením, s nímž vyslovila souhlas alespoň třípětinová většina všech poslanců (většina vyžadovaná pro přijetí nebo změnu ústavních zákonů).

    Je samozřejmě očekávatelné, že na takový návrh nebudou mít „koule“ ani mnozí Bendové z demokratického bloku.
    Místo pláče nad zlým prezidentem jistě bylo možné bouchnout pěstí do stolu a potřebný návrh na Hrad doručit již několikrát.

    1. Potřebný návrh by byl jistě velmi platný argument, před nímž by se Zeman rozklepal jako ratlík a do písmenka by ho dodržel. Určitě by i velmi pospíchal.

    2. no a proč by si soudruzi z ANO / KSČ /SPD měli odhlasovat rozpuštění, když můžou klidně vládnout nerušeně v demisi a celkem mimo ústavní rámec si dělat, co budou chtít? ÚStava asi holt nepočítá s tím, že může někomu velice vyhovovat paralýza.

    3. koule nekoule, Benda neBenda, 120 mandatu DeBl nema. Na rozpusteni snemovny proti vuli ANO by se museli shodnout vsichni ostatni poslanci napric vsema stranama. To je naprosto nerealny. Ostatne, ta moznost rozpusteni snemovny byla vzdycky ciste hypoteticka, nepamatuju, kdy naposled melo v parlamentu nejaky uskupeni 120 mandatu, pokud vubec.

     1. shane – on Ygorek prostě jen tak rejpe. Proč, to nevím.

      1. rejpal vzdycky. Kloudnou diskuzi dal malokdy, ale rejpani mu jde. Kazdej jsme nejakej.

       1. Vždycky bych neřekl. Ale posledních pár měsíců víceméně jo.

       2. Klíčový je náhled na to, co jest to diskuse.
        Škála od porovnávání názorů a zkoumání relevance podkladů po prosté VDT je dlouhá.
        Co se rejpání týče, tam je škála zákonitě stejně dlouhá, leč smysl její je opačný.

     2. Zajímavá by byla otázka úřednické vlády, součinnost se Senátem – fungování rozpočtového provizoria…
      Ale souhlasím s vámi – kapři si rybník nevypustí.

  2. Netřeba spěchat s rozhodnutím, koho volit, protože ono se toho ještě do té doby stane či toho ještě vyplave …

   Když vyhraju, chci 101, ale když prohraju, tak to nemůžu, protože bych nemohl úspěšnému soupeři ten pokus vyfouknout. V takovém případě bych na Hradě i hajzl posral a nespláchnul.

   1. Tak jistej duvod proc volit Drahose by mohlo bejt i to, aby clovek zjistil co vsechno zhrzenej Zeman vyvede natruc. Jestli se treba v pracovne Drahosovi vysere do supliku nebo vytrha parkety a posprejuje zdi, nebo tak neco. :-)

    1. Já jsem pro Thunderdome. „Two men enter, one man leaves.“

     (Škoda, že to pojali jako film pro děti.)

 3. Budu se opakovat, ale nedá mi to. Orbán, to je přece ten jediný a pravý antiSoros(že, zmrde1?), pevná hráz proti migrantům, postavil ty ploty, který by za to přece stály, protože ty migranty zadrží, prostě každýho voliče Zemana jasnej favorit, hrdina a tak … atd. atd. atd. atd.
  Tak jak je tohle kurva možný???
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/461391-madarsko-loni-prijalo-1300-migrantu-ale-mlcelo-o-tom.html

  Prosil bych nějaké Zemanovo voliče o vysvětlení, děkuji.

 4. Racionalizovat si volbu Zemana je taky způsob ;-)
  Jestli jde OPRAVDU o to mít od státu pokoj, tak nevidím důvod se volby prezidenta účastnit. Že tím žijí media ještě neznamená, že je to důležité. Pokud vyhraje Drahoš, příštích 5 let se nic nestane apokud Zeman tak se pro změnu nestane nic.

  Mrzí mě, že se i tenhle web ponořuje do bláta diskuzí o názorech kandidátů, které nemají vliv na NIC.

  1. D-FENS vzásadě doporučil nejít k volbám, protože oba kandidáti dělali celý život pro stát. Jenomže já to nečtu jako hloupost, nýbrž jako nepřímé sdělení libošům, kteří by případně uvažovali o volbě Drahoše, protože anti-Zeman. Podle mě to tam má tento účel. Major METAL out.

   1. K tématu nic bohužel nemám, ale mohl bych do party s váma? Chtěl bych bejt Desátník DECHOVKA.

    1. Hm. Uvidíme, až přijdou zombie. To oddělí leccos od kdečeho.

   2. nerek bych ze v rozhodovani jestli Losna nebo Bahnak bude hrat roli to jak moc kdo z nich v zivote pracoval pro stat. Odhaduju, ze tak 99.99 procentum volicu bude tohle kriterium zcela u prdele a bude mit asi takovou vahu jako ze ktereho konce loupou banan.(kriterium prace pro stat by ostatne spis nahravalo Drahosovi, protoze ten pro stat jenom pracoval /a sem tam neco i vybadal/, zatimco Zeman ten stat leta ridil a stalo nas to rozhodne vic nez pomerne mizernej plat akademika)

 5. Ve středu ANO hlasovalo proti návrhu ODS na zvýšení výdajů na obranu České republiky na 2 procenta HDP. V úterý Sněmovna smetla několik návrhů ODS – na zrušení zákazu otevírací doby při některých svátcích, zrušení daně z nabytí nemovitosti a elektronické evidence tržeb.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/jednani-o-vlade-ano-ods-kdu-csl-dko-/domaci.aspx?c=A180124_135725_domaci_kop

  ale tak bude líp, že jo? Copak nějaká přiblblá armáda, máme Zemana, to je hráz.

 6. Toho stávájícího kokota s těma xichtama vokolo tam už nechci, že náhrada padla zrovna na Drahoše je pech, ale furt 100x lepší než ten podrazáckej, prolhanej mamrd.

 7. KDYBY Drahoš chtěl opravdu být prezidentem ČR, tak o něm víme minimálně dva roky dopředu. On byl dobře skovanej někde na fakultě, kde bude brát love až do důchodu a najednou 14 dní před volbama ho vytáhli jako možného kandidáta. A vy všichni v něm vidíte spásu proti babišovi.

  A přitom si nevidíte do huby, když pravíte jak Zeman nemá pravomoce zastavit migranty, a nemá pravomoce pomoc černochům v místě jejich bydliště a proto budete volit Drahoše který ty kompetence jako prezdient také nebude mít? Proč on na jeho katedře dávno nemají nějaký studijní obor pro pomoc v rozvojových zemích? To by byla reklama, tím by Zemana sejmul na dvě doby. Ale on to nemá, protože je to naposlední chvíli uvrtanej kariérista. Už jenom to jak bez ostyšně vykrádá cizí nápady. Leckdy si říkám že lidé kteří volí Drahoše nejsou na drogách nebo tak něco. Protože žasnu nad tím, že v první debatě Drahoš-Zeman, řekne Zeman, že je potřeba pomáhat lidem v jejich zemích a né tím že je přitáhneme sem do evropy, a dneska čtu že to je názor Drahoše. WTF? Jste při smyslech? Funguje Vám mozek?

  Jsme totálně v prdeli a jediné co nám zbývá je volit někoho kdo tam třeba 5 let nevydrží, protože můžeme doufat že se objeví někdo schopnější. Ale volit slizkou zrůdu Drahoše? No fuj teda. Stejně příští volby na prezidenta budou Babiš vs sluničkář a vítač.

  1. SkReT: Lidé volící Drahoše obvykle nemají mentální kapacitu pochopit politické dění v zemi, v EU a případně ve světě a orientují se toliko podle vnějších znaků, jako třeba věk nebo vzhled.
   Každý normální člověk dneska ví, že je třeba se v některých otázkách důrazně ohradit vůči EU a to alespoň slovně a v tomto kontextu je Zeman menší zlo než Drahoš.

   1. Všechno beru zpět, jdu volit Drahoše, vzhledem k vyjádření Babiše, že chce spolupracovat s ČSSD a né s Okamurou, mě rozčílil do nepříčetna.

  2. Drahoš oznámil svou kandidaturu 28.3.2017, to je cca 3/4 roku před volbami. Je to málo?

 8. Já bych těm dvěma dal dva kýble hoven ať hážou v přímém přenosu.
  A oni by házeli a házeli jak diví… koryto má strašnou moc.
  Koryto změní člověka kdykoliv v cokoliv.
  Koryto nad pána boha.

  D-fens kdesi psal, že největší lejna plavou v žumpě nejvýš.
  To je velice trefné.

  1. zbytečný. Buď trochu sociální, kdo to má pak uklízet. Já bych jim rozdal pistole*, zavřel je do stodoly, zhasnul a kdo vyjde ven je president.

   *Větší sranda by byla s chladnejma zbraněma, jenže to by zbytečně handicapovalo Zemana.

  2. Mám ještě lepší nápad. Zahrajou si Pepíčku chcípni v ppřímém přenosu. Ať si užijou i diváci. Hraje se to podobněš jako Pepíčku pípni, akorát místo smotaný deky bych jim rozdal okovaný cepy. Leze se u toho po čtyřech, takže to zvládne i Zeman.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017