ZMRDICE V AKCI

Featured Image

Autentická lekce ze života, která vám zvedne mandle ..

Před chvílí kolega v práci přímo zařval nad e-mailem, který mu právě přišel od jeho známého. Věc se mi jeví jako natolik do oči bijící, ba přímo do nebe řvoucí, že jsme se rozhodli jí po kratší úvaze zveřejnit jako precedent. Na níže uvedené zmrdské praktiky snad ani neexistují vhodná slova – snad jen „zabít tu lidskou kurvu je málo !!!!“

Zde je celý text:

Ahoj přátelé,

protože nejsem žádný spisovatel, tak Vás všechny jen v rychlosti seznámím s tím, jaké „lidi“ máme mezi sebou.

Včera večer jsem zaparkoval auto na vjezdu na zavřené parkoviště před poštou na Nádražní (podélně na chodníku; P.S. pro Ifose Nádražní = Praha 5, Smíchov), zhasnul světla a zůstal sedět v autě. Čekal jsem na manželku až přijede autobusem z Brna. Když jsem přijížděl k poště, všiml jsem si, jak se tam motá nějaká starší ženská (tak 50 let) s kolem. Na vjezdu jsem stál tak minutu, maximálně dvě a najednou slyším jak něco drhne o bok auta. Vyběhl jsem z auta a uviděl tu ženskou v jedné ruce kolo v druhý klíče. Zařval jsem na ní: „Cos to udělala !?!?“. Když mě uviděla, snažila se ujet, a do toho začala řvát: „pomoc, pomoc“ (v té době jsem si ještě myslel, že nevěděla ,že jsem v autě, lekla se a tak jsem měl čas jí zastavit). Pak se zastavila a začala se naparovat a řekla jen “ty si myslíš,že když máš takový auto, tak si můžeš dovolit všechno“ a čekala, co já na to. Nevím proč jsem jí nezbil jako psa, prostě nevím. Zavolal jsem policii (158) a modlil se, aby přijeli dříve, než na ní doopravdy vlítnu a dokopu jí (těch 5 minut, než přijeli totiž prudila takovým způsobem, že jsem musel jít od ní dál, abych jí moc neslyšel). Než přijeli, tak jsem si mohl prohlídnout šrám na obou dveřích (něco málo přes metr a až na plech). Policajti přijeli, všechno sepsali, ta ženská všechno přiznala, ale prudila i ty policajty takovým způsobem, že to rozcházeli na chodbě (trvalo to do 23:02), a konečné zhodnocení bylo: „Máte asi smůlu, tuhle paní známe, dělá pomocnou sílu v hospodě a tam se nají a napije a na víc nemá. Moc nepočítejte, že by vám něco uhradila“.

Moje reakce byla jasná: „Takže kdybych jí tam zkopal, tak jsem na tom s penězi stejně, akorát jsem si mohl ulevit“.

To, co jsem se ale dozvěděl vzápětí, mě úplně dorazilo. Přátelé, padnul jsem na zadek.

Omyl byl v tom, že jsem si myslel, že ta kráva si ze závisti chtěla udělat jen radost, ale mimo protokol jsem se dozvěděl následující: Ta ženská věděla o tom, že sedím v autě, to auto odřela proto, abych na ní vlítnul a nafackoval jí, na což byla připravená, s tím že se nechá ošetřit v nemocnici, půjde marodit a já jí budu živit minimálně přes zimu (s tím že budu mít na krku obvinění z ublížení na zdraví).

Co dodat?

Škoda na autě přibližně 10 000 Kč a já jsem byl schopen vraždit celou noc. Policajti, i přes to, že ví, že už možná dneska jí někdo jiný s odřeným autem dokope a ona se pak bude celou zimu v pohodě válet doma, nemohou nic dělat.

Mějte se fajn a přeji Vám všem, aby jste, tuto a jí podobné „lidi“ nikdy nepotkali.

Konec citovaného textu

(teď už to doufám bude „dostatečně blbuvzdorné“ i pro ty pomalejší – viz. dosavadní průběh diskuse k 12.01.2005 18:34)

DODATEK:

Výše uvedený příběh mi připomněl, že jsem taky před pár lety narazil na podobnýho bezmozka. Nastoupil jsem do nové práce a vyfasoval klíčky od fungl nové služební mazdy. Pár dní na to jsem se zastavoval u kamaráda na Zbraslavi. Bylo zima, a tak jsme se autem svezli na náměstí, kde jsem mazdu zaparkoval a šli jsme si dát večeři do restaurace „Škoda lásky“.

Než jsme si objednali, vrazil někdo místní do dveří, oči jak tenisáky a říkal: „To jste neviděli !!! Právě někdo rozstřelil nějakou mazdu na náměstí.“ Hrklo ve mě a ptám se, zda to byla černá mazda zaparkovaná na parkovišti, on, že jo. Vylítnul jsem ven a popatřil na dílo zkázy. Nějaký bezmozek nevybral zatáčku, přeletěl obrubník a napálil to do chladiče. Teprve, když deformace dorazila k reflektoru, konstrukce auta jeho pekáč odmrštila zpět na ulici. Pochopitelně ten pračurák na nic nečekal a urychleně zmizel jak pára nad hrncem.

Obhlížel jsem místo doličné a cítil, jak mi adrenalin stoupá do hlavy. Moc nechybělo a odhodilo to mazdu až na další zaparkované auto. Volal jsem odtahovku a PČR – ti přijeli za chvíli. Z výpovědí svědků jsme na místě zrekonstruovali průběh a díky několika místním lidem, které to taky nasralo, se rozeběhla pátrací akce. Světe div, bezmozek se našel asi po 15 minutách.

Byl asi 500 m od místa činu, sotva se držel na nohou, jak byl ožralej, poblíž stará škoda 105, která jako by neměla skoro třetinu předku a sotva byla schopná další jízdy, neboť měla levé přední kolo skoro nefunkční. Ožralej zmrd byl ještě tak drzej, že tvrdil, že mu auto někdo ukradl a teď před 5 min. ho našel. Řval jsem na něj, ať mě nedráždí, že se mu ještě houpají klíčky v zapalování. Když začal vřískat něco nesrozumitelného o svých právech, vrhnul jsem se na něj, že mu vytrhnu páteř, takže mě drželi 3 nebo 4 cajti, abych mu nedolámal kosti na kaši. Pak ho s dopomocí pendreků nacpali do auta a jelo se na výslech.

Výsledek ?

Škoda za 118.000 Kč na služební mazdě + milá povinnost pro mou maličkost podílet se na spoluúčasti. Zmrda museli propustit, neboť nebylo možné mu dokázat, že seděl za volantem. Při nejlepší vůli si nikdo ze svědků netroufnul ho jednoznačně identifikovat, neboť v té chvíli bylo venku již šero.

Závěr ?

Spravedlnost je hluchá, slepá a neschopná trestat zmrdy a zmrdice, kteří se jen chechtají, protože jim všechno projde. Když si říkám, co s tím lze dělat a pomyslím, kolik takových kreténů se pohybuje volně po ulicích, tak mě napadá snad jen to, že až se mi příště něco podobného stane, vyrvu dotyčnému hrst vlasů a provedu s nima takový woodoo, že budou zmrd/zmrdice prosit, aby mohli aspoň srát volej. A že to nejsou jen slova …

12345 (1x hodnoceno, průměr: 3,00 z 5)
420x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:06
D-FENS © 2016