Zlatokopky vyjebané

Featured Image

Viděl jsem na Óčku klip od interpreta zvaného Rytmus, název klipu Zlatokopky. Při prezentaci tohoto klipu v televizi se mi udělalo blbě.

Kterej xindl si myslí, že, diváci z řad neplnoletých neví o co jde, je naprostej diletant. A ten diletant je Rada pro rozhlasové a televizní vysíláni. Tento klip je po zásahu tohoto stupidního a naprosto zbytečného úřadu oklešťený tak, že  ztráci svůj původní  smysl. A z toho je mi na zblití. Co vlastně chceme? Dopracovat se, jako v Americe k tomu, že se sprostý slova v klipech překrejvaj hvězdičkou? Do prdele, kam jsme se to dostali. Cenzura jako za komančů. A z toho je mi na blití. Sám jsem za komančů vyrůstal a to samý  si zažívám za tzv. „demokracie“.

Do hajzlu, jak je možný, že se nedá v ofiko médiích vyjádřit svůj názor? Proč jsou skladby vypípávaný-to je extra hnus. Kdo tohle zařídil?  Naštěstí je dneska internet, takže za chvíli nebudou mainstreamový média, který říděj bolševici a smečka xindlu, vůbec potřeba.

Ale proč to fízlování starejch dědků? Bolševická verbež se znovu začíná ozývat. Ale o co jim jde? Stačí si zajít ke každý základce a komunistickej dědek se z výrazů mládeže posere. Začalo to zákazem klipu „Láska je láska“ a pokračuje dodnes.

Tak o co tý debilní RTTV jde? O vlastní prestiž? O prachy, co do ní lidi cpou, aniž by chtěli? O důležitost? Vždyť je to v dnešní době multimediálních kanálů naprosto zbytečná a peníze užírající banda lemplů. Tak proč tam tu vyděračskou verbež ještě trpíme?

Dokonce i na LžiDnes je místo svátku Václava Den stádnosti. Takhle jsme to dopracovali. Do korektního multihnusu. Jak se cítíte Vy?


28.09.2010 Karel Rybák
Nikol Beljasinová
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
380x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:58
D-FENS © 2017