Ženská msta a právo na spravedlivý proces - zpět na článek

komentářů 122

 1. Hmm, těžko říct.
  1) Ženskou, co má 2 děti a každé s jiným chlapem primárně nebrat, pokud dotyčný bere, je to na jeho vlastní riziko. Podotýkám, že enormní riziko. Ženskejch běhá po světě spousta a zrovna soudružka naprcaná od 2 chlapů je opravdu něco jako držák f turbodýzlu co je svařený ze 3 bouraček a prodáván s výraznou slevou. Personal history matters.
  2) Jakmile padne takové obvinění, tak okamžitě podat trestní oznámení pro pomluvu a křivé obvinění a zejména pak žalobu na ochranu osobnosti. Je známo, že více než 95% těchto TO je od soudružek podvrh. Lepší záplatou na vaše uražené ego než soudružčina podmínka je pochopitelně exekuční titul na soudružku, který držíte v ruce.
  3) Být velmi důsledný v obraně. Žádný advokát ex offo, který si myslí, že obhajoba je součástí obžaloby. Pokud to vyhrajete, dostanete náklady zpět, takže nešetřit. Ten stejný advokát vám taky napíše tu žalobu civilní a peníze se spláchnou na refundaci nákladů na obhajobu v TO.
  4) taky zvažte teplý bonz na sociálku. Manipulace tohoto typu jsou jednoznačně psychickým týráním a zneužíváním dětí a je to na odebrání dítěte soudružce.
  5) zvažte zapojení médií, i když to je někdy kontraproduktivní. Ale taková kvokající soudružka před kamerou – někdy to umí zahrát, někdy udělá chybu. Každopádně to bude znamenat, že jste odhodlaní to fakt rozmáznout, fízlové se budou chovat aspoň korektněji.
  6) přestože dotyčný sedí nebo seděl, může se stále snažit o obnovu řízení a o očištění svého jména. A samozřejmě o finanční kompenzaci.

  1. Ad 1) ještě dodám, že tutově taková hledá flastra. Vy ji ve skutečnosti ani moc nezajímáte, potřebuje váš ekonomický potenciál pro svoje kukačky.

   1. Muze byt, ale klidne se muze koukat jen po pouhopouhem nabijeci.

    Hlavne, pokud zna toho Emana Cipa.

   2. Jo kdyby hledala jen živitele pro svoje kukačky. To by možná byla hodná a hezky se k vám chovala, protože by věděla, že její kukačky živit nemusíte. Problém u těchhle soudružek je většinou v tom, že samy moc nevědí, co vlastně chtějí a že neznají pravidla kšeftu. Kdyby chtěly jenom vaše prachy, tak vám budou dělat pomyšlení a budou rády. Jenže to je ještě jinak. Soudružka jednou roztáhne nohy a hned má pocit, že získala doživotní rentu v podobě vašich financí, vašeho času a má pocit, že vás ovládá. Tak vám hodí na krk vlastní děti (což se stalo onomu nebohému soudruhovi) a tomu se najednou mozek vrátil zpátky z koulí do hlavy. A soudružka z toho halt měla kognitivní disonanci, kterou řešila výše uvedeným křivým obviněním.
    To je pravda ale jen asi v 95%. V těch 5% je to chlap, co primárně nemá jako primary target onu slepici ale její děti. Slepice mu kupodivu pedofilní hrátky toleruje dokud tečou finance, pozornost a další benefity. To trvá, dokud se s ní soudruh nerozejde, neboť náklady na slepici převýší benefity z dětí (třeba zestárnou do věku, kdy pro něj nejsou už atraktivní).
    Nevím, jestli je onen pán vinen (z 95% není) ale vina 100% padá na slepici, ať už chlap pedofil je nebo není.

    1. Třeba si je vědoma faktu, že takových flastrů naivních je pořád dost. Stačí zavrtět prdelkou a už tokaj…

    2. „Nevím, jestli je onen pán vinen (z 95% není) ale vina 100% padá na slepici, ať už chlap pedofil je nebo není.“

     Mno, necetl jsem tu story celou, sorry, ale mi to prijde, ze se sesly 2 nekompatabilni systemy. Ona – takova napul kurva, splachovaci, vsehoschopna a zijici ze dne na den a on, zoufaly introvert, ktery by to narval i do zasuvky 220V a ma sebevedomi tak dole, ze si uz predem si nevybere ani alfa, ani beta, ale prinejlepsim gama samice, protoze od alfy a bety by dostal do dvou sekund kopacky.

     A jelikoz oba nekompatabilni systemy nemely moc na vyber, ale vicemene tak nejak na sebe zbyly, tak se daly dohromady, coz ovsem byla voda na mlyn naseho podpapucare, ktery si razem chtel vyzkouset ten zavratny pocit, ze bude svou gama samici ovladat, mimo jine tim, ze si „koupi“ jeji loajalitu tim, ze ji odstrihne od jejich byvalych partneru a penezovodu. To ovsem narazila kosa na kamen. Ci je to chyba ? Podle me padesat na padesat aneb kazdy sveho stesti strujce. Je fakt, ze ve slusne spolecnosti by ji on dal par pres hubu, ne ze by ho ona poslala na par let do chladku, ale to uz je jina story.

  2. Děkuji za sepsání tohoto komentáře, který mi ušetřil ťukání do klávesnice. Ono i v těch dopravních kauzách (kde jde ve srovnání s popisovaným případem o prd) se spousta lidí spoléhá na to, že se nebudou bránit a on přeci úřad rozhodne spravedlivě. A pak se hasí rozhořený požár. Jsem-li obviněn a zvlášť jsem-li obviněn křivě, musí být moje reakce na 100 % tvrdá, agresivní a bezohledná. Nesmí se nechat nic náhodě, protože slabé kusy mašinerie semele. Někdy i silné. Ale ne bez boje.

   1. Tak. Poslední větu tesat do kamene.

 2. Challenger to vystihnul docela přesně. Snad jen s bodem 5 nesouhlasím, zvlášť když si vybavím případ Kramného. Ten chudák si taky myslel, že TV H@vn@ a Blesk jsou na straně lidí, protože to tam pořád dokola tvrdí, a tak se na ně s důvěrou obrátil o pomoc. Už předem z něj udělali vraha a snažili se celou dobu razit tu teorii, že zapojit dvě živé lidské bytosti sériově do elektrického obvodu je tak snadně jako zapojit řetěz ze žárovek na vánočním stromku.

  Že manželka byla psychicky narušená magorka a kurva která měla několik facebookových účtů na kterých balila chlapy, to média taktně zamlčely a naopak se z ní snažily udělat světici.
  Jakmile dojde na nějaké medializování sporu muž versus žena, tak ze ženy udělají vždy tu chudinku. Proč to tak je, to by nám dokázal vysvětlit pan Kalgeri. Genocida národa totiž začíná kriminalizací a likvidací mužů, s čímž jim feminizované krátkozraké blbky rády pomůžou. Aby se pak později divily, že nezůstal žádný chlap, který by je i děti ochránil, když si s nimi pohrává gang kalgeriho migráčků.

  Viz ten případ v německu, kdy ochočený vykastrovaný chlapík hystericky mobilem volal polizei, když jeho ženu za rohem arabští gynekologové pomocí penisů vyšetřovali jeho manželku, místo aby se vrhl na nejbližšího a rozmlátil mu hned rypák.
  Stát se tohle na balkáně nebo v rusku, tak by potom policie neměla ani co obkreslovat a rovnou by zbytky připrchlenců smetla do kýblu.

 3. Ohledně výběru partnerky sedí přirovnání s výběrem auta v bazaru. Jenže ony ty defekty umí maskovat lépe než protřelý mafiánský bazarník. Už i proto že psychické a charakterové defekty nejsou zjistitelné ani pečlivou kontrolou motoru, podvozku, a morální korozi která je prolezlá celou osobností neodhalí ani detailní vyšetření dutin, jak si mnozí myslí :)
  Průměrní chlapi jsou ve výběru partnerky naprostí koloušci, kteří se jako v bazaru nechají oblbnout nablýskanou kapotou, pod kterou ale masivně hlodá rez.
  Pokud neznáte detailně její rodinu do druhého kolene, tak nikdy nemůžete vědět, co se vám z ní časem vyklube.

  Byl jsem nedávno překvapený co se vyklubalo z jedné 25cítky, kterou znám od jejího dětství a vždycky to byla milá a hodná holka. Ale jak jí po svatbě a narození dítěte narostlo sebevědomí, tak se z ní stala bezohledná emancipovaná fůrie.
  Tohle mladý chlap ale většinou zjistí až když to propukne. Často si zpětně uvědomí, že takový model měli vlastně nastavený v rodině, matka semetrika, submisivní otec. Jen to před láskou zblbnutým potenciálním ženichem pečlivě skrývali.

 4. Tyhlety smíšené vztahy, kdy si muž začne něco se ženou, leckdy nedělají dobrotu.

 5. No jo. Jenže vona baba co má děti s dvouma různejma chlapama není jediná riziková. Znám člověka, kterej žil se starší paní co měla asi 4 děti každý s jiným chlapem. Dvě tuším dokonce s cikánem. A rozešli se normálně.

  Naopak mám velmi dobrého kamaráda. Kluk je to takový Mirek Dušín. Svatba, chtěné dítě. Jí pak po narození dítěte jeblo. Že se doma sama nudí, tak bude přes týden u maminky. No a tchýně je taková megera co umí s lidma manipulovat. Samozřejmě přišel rozvod a ex extchýni špatně snášeli, že on se k dítěti má. Takže všemožné snažení zabránit mu ve styku s dítětem. Dítěti otce furt pomlouvali, vše co od něj dostalo mu vyhazovali, mělo zakázáno se radovat že přijel táta atd. A pak samozřejmě přišlo i obvinění ze zneužívání. Chytře podané tak, že dítě říkalo, že tatínek… Hned toto využily k tomu, aby v soudech nařízených dnech otci dítě nedávali.

 6. Nekdo to tu uz napsal, koneckoncu pokud ukol cislo 1 je vykastrovat a zdecimovat chlapy a krok cislo 2 je zlikvidovatg cele narody a nahradit ho ovladanymi nesvepravnymi otroky na socialnich davkach, tal to zase do sebe zapada.

  Takova ta teorie vseho vedouci pres srackomety mistra Sorose k Rothschildovi.

  Takze likvidaci rodin a normalnich vztahu to zdaleka nekonci. To je jen faze jedna, viz slavne genderove odbornice v USA, ktere na to maji vystudovanou vejsku.
  Faze cislo dva je rozjebat vsechny staty, kde to jde, treba vsichni na celem svete vedi, ze zadna demokraticka opozice v Syrii neexistuje, ze jsou to uplacene Sorosovy devky a muslimske bratrstvo zrekrutovane za prachy Saudu po celem muslimskem svete, od Somalska az po Cecensko. Takze zadna opozice, zadna demokracie, ale prachsprosty regime change a mezinarodni intervence pod hlavickou OSN, NATO, USA a globalizace.
  Zrovna dneska zase mistri sveta sestrelili Assadovi stihacku, protoze patrne porusoval vzdusny prostor ve sve vlastni zemi, kdyz si tam americani hrali fajfky u ohnicku. To by jeden blil.

  Ja jen cekam, az to Rusaci nevydrzi a zmacknou knoflik k te svoji obdobe Haarpu, co maji nachystanou pod Yellowstonem. Vcera bylo pozde.

 7. To převzetí dětí od předchozího partnera proběhlo taky jen tak per huba, nebo na to měli nějaký papír od soudu, či sociálky? Zdá se mi to nějak podivné.

 8. nemam to kam prdnout, tak sem.

  Iran je kvuli Bahrainu krok od valky se Saudy. Saudove prave ted zastrelili nejake iranske rybare pote, co jejich lod prohlasili za „iranske teroristy“ kteri chteli pomoci vybusnin „vyhodit do povetri saudsky kralovsky majetek“ (rozumej ropnou plosinu). Ne, ze bych cekal, ze o tom nase srackomety budou informovat.
  Dalsi zprava je ze Syrie, jak uz jsem rekl, americani sestrelili syrske Su22, nacez rusove zrusili jakoukoliv vojenskou komunikaci s USA s tim, ze pokud se jakekoliv cizi letadlo objevi nad „jejich“ casti Syrie, bude zamereno protileteckou obranou. Americane na to prave odpovedeli, ze oni bojuji jen z Isis a valku nevyhledavaji, ale pokud je nebo jejich spojence bude kdokoliv ohrozovat, budou se branit.
  Do toho Dow Jones trha rekordy, zatimco FED zvysil urokove miry do zacinajici hospodarske recese, odhad rustu HDP v USA na rok 2017 byl oficialne snizen na 1.5 procenta, to je zhruba o 4 procenta mene, nez USA potrebuji, aby vubec byly schopne splacet dluh a o 5 procent mene, nez je odhadovana inflace.

  Jo, abych nezapomnel. Za nezajmu srackometu pred par dny zkrachovala sesta nejvetsi banka ve Spanelsku a tentokrat ji nezachranoval stat, potazmo danovi poplatnici, ale nechali dopadnout veskerou tihu zavazku na investory.

  Ve svetle techto udalosti je nejaka pipka s nejakym kolikem myslim docela marginalie…, ne, ze bych tento vyvoj nepredikoval rok a pul dopredu.

  1. Priznam se ze me nejvic fascinuje jak se politicky korektne ne-mluvi o Venezuele, kde raj na zemi zavedli uz pred peti lety. Anebo o Jihoafricke republice, kde uz se vola po vyvlastneni vsech bilych…

   Je to az smesne jak se vsechny centralne rizene media tak jakoby nahodou vyhybaji tomu co me zajima :-)

   1. ani ne, na Hovinkach je na titulce nejaky americky dement, ktereho vratili severokorejci v komatu a kratce na to natahl brka. Potom mame , ze zbrane zabijeji, ze letadlo melo zavadu , pak mame parizistan a londonistan a jejich multikulti obohacovani a pak, ze v Mosulu slapl novinar na minu.

    Prumerny cesky dement ani nevi, ze se neco v Kataru deje, jako napriklad, ze tam je ze strany Saudu pozemni a namorni blokada a ze tam prevazeji kravy letecky do pouste, aby meli mliko a ovoce tam dovazi iranske vojenske lode a podobne vychytavky.
    Navic uz to je skoro tyden. A nic. Ceska zumpa nema zajem informovat.

    1. To není pravda, tohle všechno vím – a většinou z mainstreamových novin.

     1. Takze drobny update o Kataeu a Saudi…

      Middle East At Point Of No Return As Saudi-Qatar Rift Deepens
      http://www.zerohedge.com/news/2017-06-27/

      Predpokladam, ze nas mainstream uz take stihl informovat o placovem prevratu u Saudu a do eskalace konfliktu s katarem na regulerni valecny stav.
      A sorry. ja zapomnel. Vsecko je v pohode, vsichni jsme radostne jednotni a bezproblemovi ovcani Uhnije, mame se slunickove a radi a zadne roztrzky mezi nama ani nasimi klicovymi muslimsko-arabskymi spojenci neexistuji

     1. No jasne, blokada zapadniho Berlina a letecky most byla taky takova pohodicka. Dokonce takova, ze tam americani poslali strategicke bombardery s fejkovyma jadernyma bombama, ktere tou dobu ani nemeli a rusaci to diky siti spionu vedeli a delali si z toho akorat tak srandu. Ta situace v kataru je jen pro tvoji informaci takova, ze Saudove budou blokovat Katar „klidne roky“, zatimco Katar podminuje jakoukoliv politickou dohodu „okamzitym ukoncenim blokady“, zatimco v jeho vodach se navzajem stenkruji americke a iranske valecne lode, dokonce s Iranem delaji spolecna cviceno v Hormuzskem prulivu uz i Cinani. Informace ani ne tri dny stara. Na lzidnesu jsou ovsem v tezke pohode, tam uz ta krize skoncila pred peti dny, na lidovkach uz snad pred tydnem.

      1. Ale vždyť už to napsali, tak co by v tom dál pitvali? Lidi to moc nezajímá, tohle se bere jen jako nepříjemná povinnost. BTW, četl jste vůbec, že Lídl chystá vlastní stravenky a že princezna Sofia si nechala vybělit zuby?

       1. Ad Shifty von Ignore:“:Narozdíl třeba od covera to nemá ničím podložené, mele tady ty svoje hovna pořád dokola a akorát se sním natáhlo sem do diskuzí víc takových dementů, typu kabrnak, skret atd.
        Srovnávat tohodle mentálka s Coverem je hodně mimo mísu.“

        Brecis na spatnem hrobe, mamlase. Ze globalizace posrala, na co sahla, neni az tak uplne moje chyba, nemuzes srovnavat DFENS pred peti lety, kdy se resily vstriky, chiptuning a EGR a DFENS ted, kdy se resi rozjezdeni Helmuti v Reichu a uvedomele lesby s picou zepredu zezadu v protitrumpovskych demonstracich v USA a to vsecko placene Sorosem, ktery skoli madarskeho premiera Orbana, co muze a nemuze delat ve sve zemi.
        Tyhle breky fakt zboznuju. Bezte proste do prdele. Anebo se zahrabejte zpatky v komunismu, predstirejte, ze zadne devadesatky nebyly, poprete realitu kolem sebe, myslete si o Cine, ze to jsou bezvyznamni stankari s plastovyma sponkama a ze zerou zizaly, brouky a zaby a ze se bez nich klidne obejdeme, stejne, jako ze Rusove jsou bezvyznamny zkrachovaly narod, ktery do tri let uzbroji nase EU sankce, jako to udelal Reagan s Gorbacovem a ze jejich armada je banda neschopnych idiotu, ktere nase ceska supr cupr armadicka s 3000 vojclama zahrabe s podporou neporazitelneho NATO do zeme.
        Dukazu mam milion. Rok a pul pisu o manipulaci trhu a zejmena drahych kovu, a ejhle, letos se to vse potvrdilo, probehl soud s globalnimi bankami vcetne te kurvy Deutsche, a vsecko priznali. Rvali srackomety loni o globalnim ekonomickem ozdraveni ? No hele, mame recesi jako krava, kdo by to rekl, ze. Chteli americani dobyt Mosul za 14 dnu ? Uz ho dobyvaji trictvrte roku a uz tam hazou fosforove bomby a odpaluji historicke mesity. Statisice mrtvych civilu jako bonus, zatimco Rusove v Allepu uz jsou pul roku hotovi a tech mrtvych civilu tam byly radove stovky.
        Ale vis jak, ja na to nemam dukazy…

      2. Reaguji na to tvoje „nic“. A ono „něco“ bylo, viď?
       Ty okecávačky o třetí světový zítra ráno v šest, chrabrosti a technické vyspělosti Rusáků & Číňanů vs. zločinnosti & primitivitě atd. amíků, velkého žida a kohokoliv jiného, o tom, že sem vlítne Specnaz a bude zase líp, o tom, že to víš a znáš jenom ty a zbytek světa jsou neinformovaní dementi – to všechno začíná být omleté. Narozdíl třeba od Covera nejsi nezaujatej, čili sebelepší analýza je co do věrohodnosti řekněme….diskutabilní.

       1. prvni zacal oficialne atentatem na uplne tretiradeho kripla a druha zacala oficialne false flagem v Gliwicich, blokada Berlina stejne jako Kubanska krize nas delila jen o vlasek od treti a oboji tyto krize jsou prd v Sumavskych hvozdech proti tomu, co se deje kolem Iranu , Syrie ale take Jizni Koreje, Jihocinskeho more, Ukrajiny a priprchlenecke vlny v Evrope.

        Kdyby nebyly jaderne bomby, tak uz se to vesele mele 10 let. Tim, ze jsou jaderne bomby mame drobet spozdeni, ale my to dozeneme a jeste predzeneme. No hlavne, ze dement American jel do Severni Koreje, vlezl do restricted area a ukradl tam korejcum propagacni predmety, nacez ho Korejci chytli, odsoudili a vymlatili mu mozek z palice. To je fakt dulezite, aby to byla zprava dne na ceskych serverech.

        1. otázka za deset bludišťáků, opravdu by američan jen do KLDR bez nějakého super víza a doprovodu diplomatů? Pokud ano, tak ten mozek neměl ani když tam teprve jel. A nebo se nabízí druhá možnost, že von to nemusel být jen hententon túrista, ale klidně to mohl být špion, který opravdu sledoval kde nejlépe vylodit námořnictvo pro pozemní útok a nebo jiné citlivé údaje. Víme hovno jestli to nebyl doopravdy nějakej agent.

        2. Co se tyce zajezdu do NK, tak to probiha standardne tak, ze te dovezou vlakem pres Cinu do Pchongjangu a tam sedis v liduprazdnem hotelu uprostred ostrova a hlidaji te 24h denne pruvodci. Kazdy turista dostane pri vstupu instrukce, co se smi a co se nesmi a varovani, ze jakekoliv poruseni pravidel rovna se vyhosteni anebo v horsim pripade kriminal. A nesmi se v podstate nic, krom klaneni se Kimovym socham, kladeni vencu, navsteva jeho rodne vesnicky, navsteva military muzea, navsteva rance a lunaparku, sedeni na prazdnem hotelu a chlastani piva. Pokud je nejaky jejich festak nebo vojenska prehlidka, tak je VIP hostum dovoleno zucastnit se. Kazdou zadost posuzuje ambasada a objednava se tak pul roku dopredu.
         Mimochodem trestaji se i mnohem mensi banality, nez vlezeni do zakazaneho prostrou a kradez. Napriklad neexistuje prehnout noviny a uz vubec ne hodit je do kose, protoze v kazdych novinach je nejaka fotka draheho vudce a hanobit fotku draheho vudce je trestne. Stejne jako fotit jeho sochy nekompletni, treba s urezanou hlavou nebo nohama. O napadu vyfotit ji zezadu ani nemluve. Dalsi blby napad je bavit se s lidma na chodniku, i kdyz obyvatele Pchongjangu jsou vsichni provereni a maji co ztratit, takze se s vama ani bavit nebudou a vse nahlasi policii. Pravidla byvala benevolentnejsi, ovsem jak meli v NK hladomor, tak novinari prevleceni za turisty jeli na venkov a nafotili tam reportaz a od te doby je s volnou turistikou utrum.

         1. hele zrg1 když o tom víš tolik, nevíš kde kimkongčil bydlí? Díval jsem se na mapu a do pchjongjangu vede krásná řeka, poslat tama ponorku, v noci z ponorky vypustit drona, drona uhnízdit na nějakým pěkným místě s výhledem a pěkně všechno radiově na dálku odstřelit toho zmrda při ranní snídani?

       2. Narozdíl třeba od covera to nemá ničím podložené, mele tady ty svoje hovna pořád dokola a akorát se sním natáhlo sem do diskuzí víc takových dementů, typu kabrnak, skret atd.
        Srovnávat tohodle mentálka s Coverem je hodně mimo mísu.

      3. Jaderných bomb měly USA v době berlínské krise řádově desítky. Relativní nedostatek byl upravených B-29, ale v případě potřeby by se jich 20-30 dohromady dalo (od výcvikových jednotek apod.) SSSR oproti tomu neměl jadernou bombu ani jednu a okopírovanou B-29 možná jednu nebo dvě. Navíc ani nic, co by dokázalo spolehlivě zastavit těch pár B-29, které USA měly*. Možná měli nějaký kvalitní matroš, ale nikomu marginálně soudnému by v takové situaci příliš do srandy nebylo.

       Katar je na tom díky přístupu k moři a financím podstatně lépe než Berlín. Saúdská blokáda jim leccos podraží a zkomplikuje, ale neodřízne je od ničeho, co by si nemohli obstarat jinde.
       ___
       * MiG 15 existoval tuším ve dvou prototypech, starší proudové stíhačky v malých množstvích a s pochybnými výkony. Radarová síť mizerná, hlavňové PL dělostřelectvo proti výškovým letounům nic moc, PL rakety pochopitelně v té době žádné.

       1. Podle zdroju co jsem slysel ja, meli sice Americani v dobe Berlinske krize mozna desitky jadernych bomb, pohrichu bez obohaceneho stepneho materialu, jehoz vyroba vazla. Tudiz je meli jenom fejkove a proto si to Rusaci mohli lajznout. Co se tyce Kataru, jeho blokada je nebezpecna nikoliv kvuli Kataru samotnemu, ale z geopolitickeho hlediska, protoze se Saudi+USA pretahuji s Iranem (a jeho pripadnymo spojenci Ruskem a Cinou a nikdy nevyzpytatelnym Tureckem) o geopoliticky vliv v Perskem zalivu, coz je zrovna jak na potvoru jedna z nejnebezpecnejsich oblasti na svete, hned po Koreji, Syrii, Jihocinskem mori, Ukrajine a mozna jeste hranici mezi Pakistanem a Indii.

        1. Troník: „Ona ta politická situace není nejrůžovější.“
         Hamáček: „Prosím vás, a kdy byla?“

        2. Nedostatek štěpného materiálu asi nebyl úplnný. Těsně před krizí proběhly tři jaderné testy (dva v dubnu, jeden v květnu). Nepředpokládám, že by se tím vydali z posledního.

         Kdyby si sověti byli jistí v kramflecích, tak zablokávání vzdušného mostu byla otázka letky stíhaček. Dobře, pro stálou službu jedné až dvou perutí. (Pokud si pamatuji, tímto začíná scénář války ve Dni po té).

         1. Produkce štěpného materiálu v té době opravdu zaostávala za produkcí ostatních částí těch bomb. Těch několik desítek, které jsem zmiňoval, byly právě plně nasaditelné zbraně. „Futrálů“ bylo k disposici mnohem víc.

          Jinak ale na tohle období nejde aplikovat pozdější strategické myšlení. V téhle době to pořád ještě většina plánovačů viděla tak, že jaderná zbraň je sice obrovská a efektivní, ale v principu pořád klasická bomba, určená k „běžnému použití“ – konec konců v nedávno skončené druhé světové válce se podařilo způsobit srovnatelné i větší škody zbraněmi klasickými. Že jsou jaderné zbraně nejen jiná liga, ale úplně jiný sport, to začalo většině lidí docházet někdy v padesátých letech a všeobecně přijato jako fakt to bylo až po zavedení ICBM do služby.

          V tomto kontextu velmi doporučuju The Absolute Weapon od Bernarda Brodieho.

     2. a dalsi ….

      Russian defense minister’s plane buzzed over Baltic by NATO jet

      A NATO F-16 fighter jet has tried to approach the Russian defense minister’s plane above the neutral waters of the Baltic Sea. The plane was warded off by a Russian Su-27 escorting the minister’s aircraft, according to journalists who were on board.

      Russian plane was en route to the city of Kaliningrad, a western Russian exclave between Poland and Lithuania on the Baltic Sea, where Defense Minister Sergey Shoigu is scheduled to discuss security issues with defense officials on Wednesday.

 9. A Petra ? Co myslíte…
  No co … má nového topiče a jede dál jako by nic.

  IMHO jediný fungující vztah se ženou v této době a místě je konkrétní služba za konkrétní platbu.

  1. Ani to není pravda. To by musela být nějaká chudera ze silnice, jinak jsou to většinou děvky co z tebe vytřískaj víc prachů když se ti to povede a když ne tak se stejně z baráku ven nedostaneš bo na chodbě stojí borci s nataženou rukou a klidně tě doprovodí i k bankomatu.

  2. Ale houbec, můžeš si dělat, co chceš a ona to vezme s klidem a někdy i s nadšením. Pokud tedy chceš to, co chce ona :-)

   Já tomu říkám: „Je nutno ztotožnit se se svým názorem.“

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017