Žena roku - zpět na článek

komentářů 17

Přidat komentář
 1. Měli bychom si nalít čistého vína.

  1) Paní doktorka poskytuje své služby v kvalitě západních zemí EU. Tedy tak, jak by to mělo vypadat.

  2) Kariéra i životopis jsou naprosto standardní pro její odbornost.

  3) Přes počáteční deklarování nezájmu o prezentaci v médiích si začala honit PR stejně jako Šmucler

  4) Výhodu má v tom, že většina podobně vzdělaných lidí emigrovala směr západ a její konkurence jsou běžní čeští vohnouti.

  V ČR je to asi na titul „Žena roku“. V západní části EU prostě normálně odvedená práce s tím, proč si někdo dělá tak laciné PR.

 2. Práce moderátora je skákat do řeči a trvat na zodpovězení otázky.

 3. Žádný strachy, Witovskou už vyhodili a Železný půjde rád sám. Zůstanou jen Tvarůžkové a Takáčové.

 4. Mnozí si jistě říkají „kurňa, to by byla ministryně zdravotnictví!“.
  Takhle schopní lidé nejsou ale tak hloupí a nejsou takové kurvy, aby se špinili spoluprací s estébákem. Nedělejme si žádné iluze, estébák potřebuje na ministerstvech a také na krajích především loajální lidi. Nemusí vůbec nic umět, jak vidíme třeba na Kenovi, ale musí být kdykoli ochoten k tomu, nechat si od estébáka libovolně nasrat na hlavu. Třeba i v přímém přenosu veřejnoprávní televize z tiskovky. To byl krystalicky čistý vzorek estébákova uvažování a chování i mimo kamery.

  1. servisdok – nenapsal bych to lépe.

  2. To tedy nevím, jaké skills by jako ministryně využila.

   1. Přesně.
    Jinak: je to vynikající specialistka na rodokmeny domácích mazlíčků (brutálně zjednodušeno, jistě), virologií a zoonózami se profesně nezabývá.

  3. Ministr nemusí být mistrem svého oboru, musí to být hlavně kompetentní leader. Ale jinak naprosto souhlasím, Babiš se schválně a cíleně obklopuje samejma looserama, aby to vždy bylo hlavně na něm. Na tom ostatně stojí celý posraný ANO. Bez Babiše by nebylo nic.

   1. Takže je to vlastně ohromně jednoduchý: stačí jeden jedinej volič ze střechy…

  4. Jinak ten Ken není až tak hloupý chlapík a z komunity zdravotní péče na něj slýchávám spíš opatrnou chválu.

 5. Co se týče cen testů z 18.3.2020:
  Pokud zatím příznaky nemáte, ale chcete se nechat otestovat, můžete se obrátit na některou ze soukromých laboratoří, které mají povolení k testování, prošly externím hodnocením kvality a testování jim schválil SZÚ. Konkrétně jde o laboratoře Diagnostika (Ústí nad Labem), Nemocnice Na Bulovce (Praha) a Sang Lab – klinická laboratoř (Karlovy Vary). Provedení testu si ale musíte jako samoplátci zaplatit vy, a to podle ceníku dané laboratoře. Cena testů se většinou pohybuje v rozmezí 1 až 3 tisíc korun.

  Zdroj: https://www.mesec.cz/clanky/chcete-se-nechat-testovat-na-koronavirus-za-penize-to-udelaji-jen/

  Komentář jistě netřeba.

  1. Tak nejak, komentar netreba, bo v dobe, kdy zaklekavali na doktorku, byl nejlevnejsi test za 5400 Kc. Ostatne jako prvni argument, proc je ten test cca 4x drazsi, nez u doktorky, byl prave fakt schvaleni. Pamatuju si to moc dobre, protoze jeden pribuzny to ten den v Pze resil. Za dva dny uz to bylo jinak.

   1. Podle dobového tisku a televise byl běžný test provedený akreditovanu laboratoří cca dvakrát dražší. Ceny, které uvádím, se týkaly samoplátců, ceny účtované laboratořemi zdravotním pojišťovnám u testů doporučených/nařízených neznám.
    Navíc si vzpomínám, že jsme zde otázku ceny s přihlédnutím k ceně a délce procesu akreditace spolu již probírali.

 6. Účastnice Janouškova megatunelu na pojišťovny (Chambon) v laborce bez akreditace (protože na veterinu jí nepotřebuje) se diví, že jí nechtějí nechat testovat lidi. Vzhledem k tomu, že se částečně pohybuji v systémech zajištění jakosti v biomedicíně, tak mě to opravdu nepřekvapuje. Ten „vývoj testu“ je taky hezky zaobalená informace, že prostě udělali PCR na základě známé sekvence, akorát si to udělali sami místo použití komerčních kitů. Tohle umí každá molekulární laborka někde na akademii nebo nějaké VŠ. Paní doktornce nelze upřít, že se umí prodat.

  1. johny_r: k tomu „umění se prodat“ – spíš někdo už využívá její popularitu, protože jsem teď viděl nadpis článku s její fotkou ve stylu „nejezděte do ciziny, ať tam nechytnete coronu“. Jsem si říkal, na enfant terrible a laboratorní mučednici je z ní nějak moc rychle prorežimní hlásná trouba. Ale třeba je to jen náhoda, nevidím za každým žblebtem Sereše, jen mě to praštilo do očí a když už jste zmínil to „umění se prodat“…

 7. To je blábol. :-DDDDDDDDDDDD

 8. Na vyslovení názvu islandské sopky Eyjafjallajökull není nic složitého, když víte, že dvě „l“ se v islandštině čtou jako „tl“. Jinak je ten jazyk dost podobný němčině.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!