Zahrabejme příkopy

Featured Image

Výzva sluníčkářům a členům pražský kavárny a lepšolidem!

Asi jste si všimli že váš kandidát na prezidenta neuspěl. Prvně jsme se vám fakt smáli, zvlášť když jsme u nás v soukromým klubu u piva četli ty vaše nářky, nadávání a urážky na twitru. Už jsme plánovali, co s váma zmrdama uděláme.

Pak jsme si ale vzpoměli na apely který na národ vyslal Ondřej Vetchý. Říkal že musíme zahrabat příkopy mezi lidma a málem se u toho rozbrečel. Pro nás představují herci morální autoritu. Vedle Ondry je to třeba Jiřina Bohdalová nebo Honza Kanyza, kterej se narodil nedaleko, a když stojí D1 tak jezdí tudy a my ho máme rádi. Ondřej k nám má vůbec blizko, jinak by nehrál v seriálu Okresní přebor nebo Případy 1. oddělení. Na Jirku Šulce od nás to udělalo takový dojem, že řekl že to hodí Drahošovi. Cestou z klubu domů mu ale přes hlavu spadl pytel a dostal výchovně přes píču. Člen volební komise Martin Vyvadilů pak dohlídl, aby dal Jirka svatý krávě demokracie nažrat to správný lupení, protože přeci jen nechce aby se policajti v Kostelci dověděli že i když je ofiko nezaměstnanej tak dělá pro hajnýho v lese a společně pak prodávají dřevo. Samozřejmě že by to šlo anonymně aby nevěděl koho má pak prásknout na oplátku a prásknout všechy to se může rovnou odstěhovat někam hodně daleko nebo oběsit.

Takže i když jste utřeli hubu tak vám chceme nabídnout nataženou pravici. Proto navrhujeme, aby jste přijeli k nám, můžeme si spoustu věcí vyříkat nebo případně vyřešit na louce za bývalou hospodou, kde se zvládlo vyjasnit víc věcí než v anglickým parlamentě. I kolem je řada míst který byly svědkama historických událostí stejně jako by byla tahle. Například na zámečku v Biskupicích když končila válka a esesáci odjeli, vyrojilo se spoustu bojovníků s nacismem který pak vytáhli jeho majitele nějakýho osumdesátiletýho fašouna před zámek a střelili ho a ubodali, protože mluvil líp německy než česky, měl německý jméno a taky zámek se spoustou věcí uvnitř.

O kus dál na východ od nás zas příslušníci SNB ztloukli lidi, který bránili místního fráterníka před ponižováním. Černoprdelníky vůbec nemáme rádi, protože to co hlásají, jako třeba láska, spravedlnost a porozumnění, to bylo zastaralý už za nás, když jsme budovali předchozí sociálně spravedlivej systém. To vy určitě pochopíte, protože teď když se v unii začíná tvořit to jádro a papíroví čerti volají do zbraně, tušíte že si budete muset zvyknout že se holt občas musíte dívat stranou a že realizace velký myšlenky prostě něco stojí, na začátek třeba svobodu slova a pak občas i něčí kejhák.

Tím se ale netrapte, vemte to podle dnešní situace. Kdo si jako vzpomene na nějakýho skutečnýho zabitýho dizidenta a jeho jméno. To znamená že vcelku o nic nešlo, protože lidi jako nositelé spravedlnosti to maj v prdeli. Zkrátka esenbáci většinou chytali zloděje, vrahy a podvodníky a jen sem tam to někdo odsral za to že šířil fake news pokud to chcete nazvat tak. Z tohohle si můžete vzít ponaučení a my vám k tomu řekneme i spoustu praktických detailů. Vůbec nejlíp si s fráterníkama poradil stát, kterej jim všechno co si nakradli pěkně sebral. Co jsme se dozvěděli, tak většinu majetku získala církev už za ranýho středověku darama od krále což vlasně znamená že svině okradli už Karla Čtvrtýho. Teď se jim to sice vrací, ale stát na to jde dost chytře třeba v Plzni jim z kláštera Redemptoristů na Chodským náměstí vrátil jen kostel kterej jen stojí prachy a ostatní klášterní budovy ze kterých by mohli něco mít třeba z nájmu jim nedal a nechal v nich sídlit policajty. Silná policie je prostě základ každýho slušnýho státu a je potřebný aby byla lidem nablízku, třeba když demonstrujou jako policista Jan Vyvial nebo je na ně někdo zlej. To vy určitě pochopíte, protože představa že se vy, buzeranti odkojený sójovým mlíkem, máte někomu bránit v těch vašich úzkých džínách je směšná úplně pro všechny včetně mojí vnučky.

Taky si myslíme, že lidi by neměli mít zbraně. Za minulýho režimu taky žádný pistole neměli a nikdo si nestěžoval. Tohle unie vychmátla dobře a my starý praktici v tomhle směru rádi řekneme svý poznatky, který jsou ovšem dost spojený s tím že kvéry neměla akorát druhá strana. To přinášelo do budování společnosti klid. A i když někdo nějakou pušku z války měl, měl jí schovanou na půdě a bál se to říct, nemohl s ní chodit střílet takže s ní pořádně neuměl, nemoh si koupit další náboje a proto vcelku nic nehrozilo. Z toho i vyplývá, že většina záměrů založených na velkých myšlenkách se ve společnosti nepodaří dotáhnout na sto procent, ale můžete docílit stavu, kterej je z celkovýho pohledu přijatelnej a snadno se udržuje a zvenku vypadá dobře. Dobrý je, že máte na svý straně novináře. Z poslední doby se poved článek od Artura Janouška, který vypíchnul podstatný věci, třeba že psychopat z Chomutova si před střelbou navlékl černé triko a černé kalhoty, vypálil deset kulek, což muselo fakt bolet, ani nevíme kde je vzal a na řidiče v jedoucí dodávce řval ať drží hubu, čemu se dá snadno uvěřit i kdyby to náhodou nebyla pravda.

Souhlasíme i s tím že by lidi neměli hlasovat v nějakých referendech a vůbec o sobě rozhodovat v čemkoli podstatným. Toho se dá docílit různě. Vy jste začli tím že jste jim naložili tolik povinností, že v žádnou chvíli nemůžou vědět, jesli něco neporušujou a nedostnou pořádněj flastr, proto radši držej hubu a krok a teď do toho přechází boj s fake news a nenávistí což je úplně rozplizlý a neuchopitelný a navíc to dělaj soukromý společnosti a není se jak bránit a kam se dovolat což je v pořádku. Jen nepočítejte že to může stát jen na tomhle, zvlášť za situace když se postupně přidává pod kotel. Lidi jsou svině a když nebudou moct hlasovat ve volbách budou hlasovat nohama jak říkal V. I. Lenin, což znamená zdrhat anebo v poslední fázi takzvaně ze střechy. Tomu se musí zamezit a musí se to tentokrát udělat včas a bez chyb a s tím zas máme zkušenost my. Zkrátka jsme si za náš život přišli za cenu naštěstí cizích obětí na spoustu užitečných věcí a typů a protože se dějiny taknějak opakujou a demokracie vyčerpala svůj potenciál, myslíme že přišla doba vás prounijní liberály připravit na nadcházející politický a ekonomický směřování starýho kontinentu.

Ukazuje se, že shoda mezi náma lůzou jak nám říkáte a váma není nulová ale větší než by se mohlo zdát a že si při stavění mostů můžeme v lecčems vyjít vstříc, protože průnik tady je. Dokonce si myslíme že spojení lůzy a lepšolidí posune společnost dál.

Věříme že vás to oslovilo a kontakty na sebe zasíláme v příloze.


30.01.2018 Porta

12345 (308x hodnoceno, průměr: 3,20 z 5)
20 728x přečteno
Updatováno: 30.1.2018 — 21:49
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!