Začalo sněžit - zpět na článek

komentářů 8

Přidat komentář
 1. Mily Staniku, jen pro tvoji informaci, posypova sul funguje bezne tak do -7, v zavislosti na koncentraci. Ono prave proto se soli, aby se netvoril led, coz pri nule a vice stupnich jaksi nehrozi, vime?

 2. A solí se proto aby si člověk nelámal nohy a nemačkal plechy. Ano je to bakané neekologické a spoustu lidí to rozčiluje. Ale je to jak s olovem, chcete strilet? Tak musíš olovem. Chceš jezdit v zimě s kolem? No tak musíš solit vole.

  1. Nemusis strilet olovem a nemusis solit. Jen je to oboji levnejsi a pohodlnejsi. Ja osobne nemam problem s olovem, ale mam problem se soli. Umi totalne spalit treba thuje, smrcky a dalsi citlivejsi stromky a kere.

   1. Jste tu novej, koukám. Víte vy kolik řidičů přijde o život jen protože vedle silnice řidič narazí do thuje?

 3. Nejen že je posyp inertním materiálem dražší, ono se ho na silnici musí vysypat i podstatně víc. Ale především se pak po zimě musí co, Halík? No přece kurva uklidit! (na rozdíl od soli)

  A to stojí prachy které se co?
  Nedají rozkrást! Protože se musí zaplatit reálné člověkohodiny skutečným lidem a nemůžou se tak fakturovat virtuální položky za neexistující služby a podobné fičury na vyvedení prachů z rozpočtu do patřičných kapes zainteresovaných kapitalistických soudruhů, Halík!

 4. Jste tu novej, koukám. Víte vy kolik řidičů přijde o život jen protože vedle silnice řidič narazí do thuje?

 5. Ja by som za tie kamienky vraždil. Kto ma každú jar prestriekavať nárazník a kapotu. Hlavne na novom aute! To sa potom po štyroch rokoch dosť debilne vysvetľuje, že auto je nehavarovane, iba 4x striekany predok.

 6. On Ťok nařídil kamioňákům, že se musí na vozovku rozdělenenou na 1 a 3/4 pruhu nacpat tři vedle sebe?

Napsat komentář

D-FENS © 2017