Všichni umřeme! - zpět na článek

komentářů 105

Přidat komentář
 1. Včera jsem si všiml billboardu, který mě ujišťoval, že s aplikací Chytrá karanténa mohu „žít beze strachu“ (text bilboardu přibližně: „Žijte beze strachu“). Položil jsem si otázku, jakého strachu mě aplikace zbaví. Strachu, že dostanu covid a možná si vykašlu plíce? Nebo nakazím někoho jiného a on umře? Nebo půjdu do karantény a 10 dní nebudu moct dělat obvyklé činnosti? Netuším. Každopádně, jestli řešením je aplikace v mobilu, tak už jen čekám nařízení zhora: ihned nainstalovat, zachráníš svět.

  1. Kdyz nejsi schopen pochopit smysl sdeleni, musis naprit veskerou silu. Treba jako v matematice, kdyz nejde dokazat nejaky vyrok, udela se jeho obmena.
   Cili puvodni vyrok zni : CHytra karantena => zivot beze strachu.
   Obmena : Zivot plny strachu => hloupa karantena

   Z toho plyne, zesmysl sdeleni je, ze kdo se boji, dodrzuje hloupou karantenu.
   S tim nemam vubec zadny problem, staci vlezt do Tesca a co uvidim ?
   Vystresovane duchodce s hloupkou rouskou na ksichtu.

   Je treba to jen umet obmenit :)

   1. Souhlas, ale negace výroku nemusí vždy stačit – tzn. nemusí přinést osvětlení problému původního výroku.
    Každopádně beru tenhle billboard (a jemu podobné), jako propagaci na produkt se slibem funkčnosti…. a když to říkali v reklamě, tak to musí být pravda.

 2. Ještě jedna statistická: 96,8 % lidí před smrtí požilo chleba.
  Chleba je jedna z nejnebezpečnějších věcí na světě (např. 86,4 % zločinců před spácháním trestného činu požilo chleba!!!).
  Kdy už konečně někdo začne odpovědně řešit chleba?!

  A kyslík – to je ještě větší prevít než chleba.
  100 % všech mrtvých před smrtí vdechovalo kyslík!!!

  1. Rimmer: Vyfasujete 2 hodiny BK.
   Lister: A co je to BK?
   Kocúr: Musel ses ptát?
   Rimmer: Skrátka bez kyslíku.

  2. nojo. nejrizikovejsi stav pred umrtim je byt nazivu.
   Je treba to poresit, rizika jsou prilis vysoka.
   Treba vymyslet ockovani proti nahlemu a necekanemu umrti.
   Nebo aspon proti tomu byt nazivu.
   EU to prohlasuje a vyda zavaznou smernici a zivot bude hned o neco lepsi.

   1. +1!

  3. Myslím, že se lehce mýlíte Integrale.
   Někteří mrtví těsně před smrtí kyslík nevdechovali.
   Např. ve výfukových plynech benzínových motorů je ho poskrovnu…

 3. No jo, smrt – to je věc, (možná to není to správné slovo, lepší by bylo období, nebo čas – říká se „tvůj čas se naplnil“), která potká každého. Většina lidí to bere jako samozřejmost a moc o tom neuvažuje. Jenomže to platí jen do té chvíle, než vám zemře někdo hodně blízký. Mně před měsícem zemřela moje paní, no a protože je to stále ještě moc živé, tak je můj pohled na tuto problematiku trochu jiný.

  Ale o tom jsem vlastně nechtěl psát. Před nějakou dobou byl zde publikován článek o stávající pandemii. Tekráte jsem ve svém příspěvku napsal, že se tomuto tématu věnuji již od samotného začátku. Na mém webu http://www.desitka.org najdete k tomu desítku článků od řady odborníků, které jsem přeložil do češtiny. Ale když jsem si vše, co jsem našel poskládal dohromady, vyšlo to na text dlouhý na 6 stránek formátu A4. To nejde nikde publikovat, protože dlouhé články nikdo nečte. Tak jsem si vzpommněl na to, co říkal učitel národů Komenský a zkusil uděla jedno video. Nasbíral jsem pár videí s českými titulky, sestříhal, proložil některými mými materiály a vyplodil jedno video. Je sice také dosti dlouhé – hodina a 5 minut, ale pořád je lepší se na něco dívat, než číst. Snažil jsem se přesvědčit lidi, že celá ta pandemie není nic jiného, než pandemie strachu, která má umožnit jistým vrstvám nahromadit další biliony a tím posílit jejich moc a státním orgánům umožnit další a další utahování šroubů, až se postupně tyto naše kvazi demokracie změní v to, co predikoval George Orwell. Kdo má zájem, video je na http://desitka.org/pandemie-skutecnost-podvod-stoleti-ceske-video-plus-titulky/

  1. Zcela jistě bych si raději přečetl 6 nebo dokonce 60 stránek, než koukal na hodinové video.

   1. @Storch:
    Tak jo, budu se snažit. První část si můžete přečíst na
    http://desitka.org/zdravotni-pandemie-pandemie-strachu-start-k-totalite-1-cast/. Pokračování možná zítra, jak budu mít čas.

   2. Zatraceně zajímavý.
    Mohl bych se prosím zeptat, kolik času Vám zabere příprava a správa webu? Díky.

    1. Pane servisdoku,jsem přestárlej dědek, který nemá ani chalupu, ani chatu, synové se rozprchli do světa, tak si sedím u svého PC 8-10 hodin denně, hledám coje kde nového, co by se mi hodilo. Víte, mám jednu zásadu, dokud makám, žiji. Jakmile přestanu dělat,je to začátek cesty do Strašnic. A je irelevantní, jestli makám někde v podniku za peníze, nebo doma zadarmo. Mně již o žádné prachy nejde Mám docela slušný důchod, pár peněz našetřeno, bohatě mi to stačí na jídlo, pití, cigára a benzin na těch, dnes již jen pár stovek kiláku co za měsíc ujedu.

     1. Co je cesta do Strašnic?

      1. Ve Strašnicích je jedno z pražských krematorií.

      2. Krematorium

       1. Á-ha. Njn, kůltůrní reference :o)

     2. Nobody:
      Děkuji za odpověď. Vzdáleně podobný náhled na práci ve stáří, mám nejspíše také. Ale stejně klobouk dolů, když jsem to množství soustředěných informací všeho druhu procházel, myslel jsem si, že na tom denně musíte „odjet šichtu“ :D
      Jen prosím dávejte pozor na mistrovsky podstrčené fake, nebo záměrné dezinformace.
      To hodinový video, resp. hlavně podklady k Vašemu sestřihu – ano, je to jistě poutavé, ale bohužel jsou ty základy vyrobené/natočené jako „Příručka mladého budovatele multikulturní společnosti“.
      Máte tam informací opravdu hodně, ale – je ostatně na čtenáři, aby si pomocí vlastní hlavy vybral, nebo porovnal s jinými zdroji.
      Snad se Vám nestane, že budete lepšolidmi, zastánci evropských hovnot a jinými Čurdy udán, označen za dezinformátora, šiřitele poplašných zpráv a smazán. Máte zatím výhodu – už Vám mohou udělat tak akorát hovno, ale na ten důchod a úspory bych dával bacha. Skupina lidí, kterou nelze dostat do totální závislosti, je Systému trnem v oku.
      V tomto rozjebaném světě je možné úplně vše, specificky v ČR, tak na sebe dávejte pozor. Buďte zdráv a hodně štěstí.

   3. Tak jsem obětoval hodinu a to video pozorně shlédl.
    Vážím si lidí, co jen tak někomu nesednou na multikulturalistický, nebo jinak obskurní lep.
    Spousta času a množství práce, je shozena závěrečnou videosekvencí, poté titulkem „Dokument, který nechtějí, abyste viděli“ a přitom se onen dokument zcela volně povaluje po internetu, bez cenzury a bez zásahu.
    Gratuluju.

   4. Druhý link ze záhlaví tohoto webu:
    ZeroHedge je jedna velká hromada kvazinovinářských hoven.
    Ani v linkovaném článku, ani v dalších odkazech, které článek obsahuje, se nedá najít žádný údaj o tom, kolik děcek bylo v onom Súdánu, Čadu a okolí celkově naočkováno.
    Vypíchnuté jsou jen vedlejší účinky v jednotkách případů, které vůbec není s čím porovnat /počet očkovaných bez vedlejších příznaků/.
    Ale hlavně udržovat paniku a povědomí o tom, že zbytek světa nemá nic lepšího na práci, než očkováním zabíjet chudáky v Africe. V jiném článku se zase dočtu, že světové Elity usilují o zásadní redukci africké populace, protože mají zálusk na africké nerostné bohatství.
    Které už v Africe nějaký ten pátek těží číňan.
    Pan domácí by měl dávat lepší pozor, co a od koho linkuje.

    1. Očkování probíhá ve velkým, ovšem je otázka, jak moc validní je prohlašovat něco o vymýcení divokýho viru obrny, zatímco oslabenej vir z tzv. vakcíny nezřízeně mutuje a šíří se v populaci, a to samozřejmě i té tzv. vakcinované, protože se třeba v rámci mutace tak změní, že i ta vakcína je k hovnu.

     A jak je vůbec funkční vakcína nakapaná do huby oproti té podané injekčně spolu s adjuvantama?

    2. To nevím, nejsem doktor, na to by asi nejlíp odpověděl třeba Challenger. Když si ale vybavím tamější hygienický podmínky – asi jiná, než perorální aplikace nepřipadala v úvahu.
     Konspirátoři by mohli namítnout: Kdoví, co do nich ve skutečnosti valili. Pokud proti sobě postavíš dva úplně protichůdné cíle – snížit porodnost a naproti tomu vymýtit dětské nemoci..nevím, co si o tom myslet. Afričanů a také Indů je jako kobylek a navzdory místní mizérii se množí ještě rychleji, než ten hmyz. Když vezmeme do úvahy ještě ten třetí aspekt, co se o něm pazdráti bojí psát – že reálně hrozí jejich masový exodus sem, nebo jinam, přičemž jde o prakticky nepoužitelné lidi díky vysoké míře negramotnosti, no tak některý věci už začnou smysl dávat. I když jsou překryté hezkými řečičkami, jak chráníme černoušky před jinde dávno vymýcenou obrnou. Přes Unicef, nákladnými TV klipy somrujeme pro ubohé černoušky prachy, které ve výsledku shrábnou jiní borci, na nákup zbraní přes třetí zemi.

     1. Co se týče perorální vakcinace, byla běžná i v tuzemsku, podstoupil jsem ji a potomci rovněž – v dobové hantýrce se říkalo „jít na lžičku“.

      Od roku 1960 se očkovalo živou oslabenou vakcínou podávanou ústy (Sabinova vakcína). Dle doporučení Světové zdravotnické organizace se v ČR od roku 2007 používá inaktivovaná očkovací látka obsažená i v hexavakcíně.

    3. V tom videu v části, kde se mluví o očkování v Indii, byl v závěru ukázán odkaz na web PubMed.gov. Tam jsem do jejich vyhledávače zadal výraz, jenž je nadpisem na tom posledním obrázku ve videu v sekci Indie – Correlation between Non-Polio Acture Flaccid Paralysis rates with Pulse Polio Frequency in India.
     Int J Environ Res Public Health. 2018 Aug 15;15(8):1755. doi: 10.3390/ijerph15081755. Vypadl mi mimo jiné i odkaz: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?linkname=pubmed_pubmed&from_uid=30111741
     Tam je moře různých článků k danému tématu očkování proti obrně. Na pár z nich jsem se podíval, ale jsou z 80% psány „doktorskou gramatikou“, což je pro mě španělská vesnice. Více jsem nehledal.

  2. Myslím, že tohle bude jeden z posledních blogů toho člověka, než bude z estébákových novin odejit
   https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=756913

 4. Je to tak. Hlavně obyvatelum nasadit roušky. Aby věděli co jsou. Nařízení nosit na puse smrdutý hadr je degradace lidí na úroveň prašivého psa! Vůbec nechápu,jak si to můžou dovolit. Někdo nakažený Vás v rámci trasování nahlásí jako blýzký kontakt a Vám bude nařízeno min. 10 dní domácího kriminálu. Lidi, co prostě nemocní, dřív se tomu říkala chřipka, jsou kriminalizováni s dávkou persekuce pro celou rodinu.
  Ať si soudruh Bimbula s Adámkem třeba spí s pochcaným hadrem kolem celé hlavy. Je mě to jedno. Skutečnost je taková, že jim prochází konstrukce největší rozkrádačky státu všech dob. A lidem je to fuk.

 5. Současná generace takzvaných seniorů by si měla uvědomit, že smrt je v jejich případě něco jako slušnost. Budovali socialismus zamlada, budují ho i teď. Starého psa …

  Žádná země (ani Země) není nafukovací a společnost, která udělá ze stáří kult, nedopadne dobře. Prodlužování délky života je slepou uličkou, protože ve skutečnosti jde jen o prodlužování stáří. Naopak by mělo být podporováno aktivní mládí a střední věk, ideálně tak, aby člověk byl do šedesátky spolehlivě vhlíně. Každá vrásčitá flekatá ruka ujídá z talíře našich dětí. Každá kulhavá belhavá haxna brání mladým v pohybu.

  Nenoste roušku, kašlete na seniory!

  1. Tady se v souvislosti s covidem objevilo tolik géniů,že by se jeden skoro bál, že to myslíte vážně.

   1. Já to myslím vážně. Akorát to beru s humorem.

  2. To jest myšlena znamenitá.
   Člověk by měl být do šedesáti spolehlive vhlíně, aby nemusel pracovat do pětašedesáti.
   Po šedesátce totiž klesá produktivita práce natolik výrazně, že poctivý kapitalista nemůže takového člověka zaměstnávat, zaměstnatelný je pak člověk onen pouze ve státních službách.
   Kult stáří vznikl v době, kdy byly vítané nebo alespoň použitelné zkušenosti přeživších lidí. Dnes, kdy doochodci flekatýma vrásčitýma rukama ovládají maximálně dumbfouny, nejsou jejich zkušenosti k ničemu.

 6. Pokial sa ma civilizacia vyvyjat smerom ktorym kracame teraz, bude urcite lepsie ked vyhynieme, cim skorej tym lepsie.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!