Vovčí událost 20.3.2010

Featured Image

Vážení přátelé, dovolte mi opět upozornit vás na to, že nastává příležitost vyjádřit postoj k závažnému společenskému problému, kterým omezování individuální silniční dopravy nepochybně je.

Dne 20.3.2010 se uskuteční další akce seskupení ovce.eu. Pozvánka na celou akci je zde. Ačkoli je akce nazývána protestní jízdou, ve skutečnosti bych to nazval happening. Trasa, po které příznivci Ovcí pojedou, tomu ostatně napovídá. Kromě toho dojde na nějaké alegorické vozy, originální výzdobu kchárů, dostaví se média a z mých informačních kanálů se mi doneslo, že pod vlivem voleb a s vidinou možnosti získávat hlasy mezi lidmi, pro které jinak mají politici než buzeraci a urážky, provede nejméně jeden politik svůj motoristický coming out.

O předpokládaných kvalitách akce svědčí i to, že mainstreamová média zatím vytrvale mlčí o tom, že nějaká bude. Pokud by se jednalo o nějakou ekologicko-multikulturní skupinovou onanii, věděli bychom to nejméně měsíc dopředu.

Na minulé akci Ovcí se sešlo – podle údajů Ovcí samotných – 250 odhodlaných posádek. To je jistě významný úspěch v podmínkách ČR, a to jak podmínkách společenských, tak meteorologických. Bylo totiž kurevské počasí. Jan Schermer a celý jeho nepočetný crew tehdy odvedli vynikající práci. Mnozí víme, jak těžké je v Kocourkově přimět někoho, aby poponesl svou prdel byť jen o symbolickou píď. Nakonec myslím (a v tom se asi s organizátory neshodnu), že je jedno, kolik lidí přijelo. Na headcount hrají pumpičkáři, my to nemáme zapotřebí. Je třeba, aby přijeli ti správní a to je důvod, proč se obracím na vás, čtenáře D-F.

Pokud jde o mé sociální prostředí, vím, že budou přítomni zástupci OSBIDu, Strany svobodných občanů, Bezpečnostní informační služby, Policie ČR a ministerstva vnitra. To je jistě zárukou kvalitního trávení volného času a trávení obecně.  Rachitický pidimozek z Auto*Matu nepřijede, podle zpráv z důvěrných zdrojů si při cestování po rozbitých silnicích na kole pohmoždil šourek. Víme jistě, že to nebude mít vliv na jeho plodnost, protože ruka sama o sobě stejně nemůže mít děti.

Motoristé nejsou tak disciplinovaní jako cyklisté, jsou navyklí starat se o své věci sami a po nikom nic nechtít. Chybí jim ta cyklistická disciplinovanost užitečného idiota, která dovoluje n plus prvnímu účastníku cyklojízdy slepě následovat zadnici účastníka n-tého, aniž by se tázal proč to vlastně dělá. Tato ctnostná vlastnost stala se však v deformované společnosti slabinou. Proto se motoristé snáze stávají obětí právě těch disciplinovanějších, poslušnějších a organizovanějších, i když geneticky a inteligenčně hůře obdařených skupin. A tak se stane, že národ Jana Žižky stoicky snáší „zklidňovací“ a represívní kampaně, místo co by jejich iniciátory i organizátory vykázal do míst, kterým se říká souhrnně prdel.

Máme denně co dělat se spiknutím idiotů, misionářů pravé cyklistické víry, na kterou se vehementně snaží obrátit každého, kdo nemá otlačenou zadnici a nesmrdí potem jak sokolská žíněnka. S novodobými ludity, kterým se nelíbí auta a tak by je chtěli rozbít. S bezcharakterností politiků, kteří přehazují mrtvé a zraněné sem tam a nabízejí své recepty na klid a bezpečí s rutinovaností bab na trhu.  Potkáváme nezralé, nezodpovědné a nesamostatné jedince, kteří tohle fiktivní bezpečí od politiků vyžadují nebo chtějí mít aspoň pocit, že jim ho dají. Po ulicích pobíhají sexuálně frustrované matky, které raději kecají jiným lidem do života, než by se postaraly o své děti. Zašlo to moc daleko v této zemi. Všichni zkoušíme dostat psa zpátky do boudy. Zkoušel jsem to sám, Jiří Červenka z Autowebu to taky zkouší sám, ale je to málo. Pořád jsme sami, a i když nás bude hodně, každý budeme svým způsobem sám. Je třeba sáhnout po jiných postupech. Jedním z nich může být, že se setkají lidé s podobnými zájmy a to pokaždé vede k vzniku různých myšlenek, záměrů a nakonec aktivit a jejich výsledků, které by jinak nebyly nikdy vznikly nebo by byly nošeny zasuty v individuálních hlavách.

Chci říct, že by nikdo ze čtenářů D-F neměl sedět příští sobotu doma s prstem v nose. Zvlášť osoby, které v diskusi hýří nápady, že „by se mělo“ a že „je třeba aby s tím někdo něco dělal“, bych tam rád viděl.
 
Po minulé akci padla myšlenka na D-FENS afterparty. Myslím že provedeme určitě nějakou afterparty na finálním waypointu na Pze 6 s vovcema nebo s Osbidem, takže kdo chce, může se přidat. Není to povinné, jako Dny bez aut pro školní mládež. Případné podrobnosti mailem.


15.3.2010 D-FENS
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
210x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:59
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!