Viníkem autonehody snadno a rychle - zpět na článek

komentářů 114

 1. Dobry clanek, docela sem se „poba
  vil“ pri cteni vet typu „videl jsem ho, ale cekal jsem, ze zastavi“. To jsou presne vety, kdy si nekdo kope hrob, ale to nevite o tom, kdyz netusite jak system funguje.

 2. Na webu http://www.pourazova-pece.cz/prispevky/detail/ustavni-soud-posoudil-dopravni-nehodu-prekvapive?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=ustavnisoud je dle mého názoru průlomový rozsudek Ústavního soudu. Jen namísto „překvapivě“ bych dal v nadpisu formulaci „konečně správně“…

  1. Podobně už ale ÚS argumentuje dlouho s dovětkem, že je třeba to vždy zkoumat individuálně, ale obecně platí, že nikdo není povinen předvídat hrubé (či dokonce několikanásobné) porušení předpisů ostatními účastníky provozu. To zase na druhé straně nezahrnuje případ, kdy si je dotyčný vědom porušení pravidel někým jiným, a přesto toto ignoruje a při spoléhání na svou přednost to prostě někam pošle. Tzv. vychovávači, jádodržujupravidlakdojevíc.

   Čili typicky případy, že někdo přeletí 130 kopec na okresce, za kterým je křižovatka, tak jasný, když tam najíždíte z vedlejší a nikoho nevidíte, nemůžete očekávat, že tam pojede někdo hrubě přes rychlost (ostatně i kdyby jo, tak co? to tam nenajedete nikdy). Na druhé straně je případ toho blbce z Jihlavy, kterej sice viděl kamióna v protisměru už docela z dálky, ale nacpal se tam, pže přece cigán nemá co předjíždet v tunelu, tak si tam může jet. No, ne.

 3. Mimochodem, co zdejsi osazenstvo rika na novinku, ze Chlap s Gulama ze Strany Nejmensiho Zla oznamil svoji kandidaturu na prezidenta?

  https://zpravy.idnes.cz/prezidentska-kandidatura-mirek-topolanek-ods-expremier-p2y-/domaci.aspx?c=A171105_164806_domaci_dtt

  Tesite se?

  1. Nojo no,holt se domakl,ze i kdyz ma FVE v Brode jako kravu, tak ale Jyrka ma 3x vetsi.No a vsechno nejvetsi ma prece Topol,ten je jednicka,takze ted ho chce trumfnout jako prezident.

   Uplne vidim pak tu bujarou oslavu,jak honi po Hrade curak se ztoporenym curakem kurvy a hraje si na Berlusconiho.

   1. Tak občas je třeba přepnout program, kymácející se doochodce s dvojkou v žíle je sice občas dost zábavnej (a občas je zábava sledovat jak umí nasrat kavárnu), ale todle by mohl bejt taky fajn pořad, ne?

    1. Spis to bude tak, ze Topolanek jeste vic roztristi Zemanovy protikandidaty, takze mu vlastne Zeman bude jeste v duchu dekovat. I kdyz Zeman pri oslave 28.10. vypadal dost sesle, treba si ho do te doby stihne vzit Zubata…

     1. No Zeman tam zatim skodi tak nejak nejmin. Sice si honi ego, ale aspon nehraje malou domu. Hejvl byl debil, Klaus neskutecnej na(r)cista a Zeman je fakt akorat ten doochodce. Predstava, ze tam bude pindat Horacek, Ukradbura nebo Topol, je primo na nocni odkopavani.

      1. Obávám se, že při prezidentských volbách budce mít největší „tah na bránu“ agent Bureš. Ne však při těch nadcházejících, ale až při těch dalších. Proto se spojil se Zemanem a maximáně ho podporuje (Zemana), protože když bude (Zeman) zvolen a vydrží tam toto příští období, na další období bude už nepoužitelný (Zeman). A Babišovi od samého začátku jde o post nejvyšší. Jako svoji hračku nechce nic menšího než celou republiku.
       To je jeden z hlavnícjh důvodů, proč Zemana URČITĚ volit NEBUDU. Ale koho budu volit, zatím je ve hvězdách…

     2. Zemana nejspíše postihla nějaká mrtvička, nebo mozková příhoda. Nezabilo ho to sice, ale vypadá za poslední měsíc starší tak o 10 let a fakt na umření. Nikomu nepřeju něco tak zlého, ale podle mě to příroda vyřeší sama. Topolánek samozřejmě hraje hlavně duu Zeman a Babiš do noty, proto ho hned Bába tak očernil, aby to pěkně zakryl. Inu naučil se pěkně chodit v našem rybníčku a těma troubama co jsou tam kolem tam bude ještě dlouho. A Zeman je kvalitní spojenec. Sice škodí asi nejmíň, ale jeho spojenectví s bábou taky nic dobrýho není.

  2. Myslím, že nemá reálnou šanci. Ani on, ani ODS nemají takovu pověst a přítažlivost, aby to stačilo. Leda, že by Mlhoš nekandidoval, potom je to nejistá hra mnoha nepříliš výrazných kandidátů.

   1. V souvislosti s Topolankem a jeho FVEbaronstvim jsem se koukal, kdo byl to prase v roce 2005, ktere nahralo do kapes vsem FVEsejdirum.

    OSD hlasovalo proti pozmenovani zakona c. 180/2005 Sb. (ktery puvodne zplodil socan Milan Urban a cernoprdelnik Ambrozek), cely ten for o nesnizovani poplatku za obnovitelne zdroje byl z kuchyne socanu a komancu. Presto ale se zvladli provarit zase nekde jinde.

    Fakt neni kde brat, pokud se clovek podiva jen trochu do historie. Topolanek by mel sedet. Ale ne na Hrade, alebrz s Dalikem.

    1. Kdo vi? Treba je Gulolankova hlavni motivace to, ze dostane imunitu a s tim Dalikem sedet nebude muset. I kdyz v televizi mel samozrejme plnou hubu toho, jak mu jde o budouci blaho naroda. :-D

     1. Spíš mu dá milost.

      1. :-))) Kurnik, firnajz. Jestli má fakt gule, tak na tomto založí svou kampaň.

       1. Tak když vidíš hned pod sebou zprávy:
        „Dalík nastupuje do vězení“
        „Topolánek se rozhodl kandidovat na prezidenta“
        tak je to takové to kouzlo nechtěného a hned mě to napadlo:)

        1. …“nechteneho“ ?

         Ja tomu smejdovi neverim ani jmeno. Ale treba to udela jako Hejvl, da milost svym kamosum a dostane za to letiste.

 4. Rozsudek dosud není pravomocný, poslední změna ve spise je ze dne 3.11., čili doufejme, že poškozený, tedy pardon…odsouzený podal odvolání.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017