Veronika Žilková o problémech s imigranty

Featured Image

Obávám se, že se naplňuje proroctví Muamara Kadáfího, že Islám zdolá Evropu vaginami našich, tedy myšleno jejich žen.

ANO, bude hůř! Manželka našeho legračního ministra války, lidová herečka, socioložka a sexuoložka, se už rozkročila jsa naostro, v rozhovoru pro tisk a to tak, že mi údivem spadla brada, kdybych vlastnil zubní protézu, vypadla by na zem.

Dovolím si citovat její hluboké myšlenky (zdroj): „Je to u nich pud přírody. Časem k těm novým samcům půjdeme dobrovolně. Musíme zavést multikulti výchovu do každé školy.“

ANO a dále pokračuje: „Není to sexuální agrese, ale silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům…,“ zamýšlí se v rozhovoru populární herečka Veronika Žilková nad příčinami napadení některých žen v Německu, v Rakousku, ale i v dalších zemích.

Tato Tele Tele herečka má velké mezery ve vzdělání, zřejmě si neuvědomuje, že za její zůsob života, by v Islámském světě byla již v mládí ukamenována.

U nás je to však jinak, dostane prostor v tisku, kde svojí sexuální neukojenost rozbalí naplno. Je jí jedno, že z manžela ministra udělá veřejně virtuálního mega paroháče, ze svého stranického Vůdce, řepkového oligarchy Bureše, udělá blbce, jelikož tento momentálně o žádné nadržené imigranty nestojí. Doufám, že jí veřejně a v krátké době ocení český muslimský dobroser páter Halík, socioložka Šiklová a herecká aktivistka, protiradarová řetězová hladovkářka a kandidátka na prezidenta Táňa Fischerová. Možná i další nadržené sluníčkářky.

Kladu si otázku, na co nám je armáda? Její „úspěchy“ v roce 1939 a 1968 jsou všeobecně známé, ale budiž, nikdy se však dosud nestalo, aby manželka ministra obrany, veřejně „nastavila“ nepříteli! S IS jsme podle Bohouše a Miloše ve válce, nebo tak něco, ale paní Veronika s bílými kalhotkami v ruce, se chce, vedena pudem přírody, nepříteli tělesně oddat. Dosud jsem myslel, že postklimakterické ženy, jsou přírodou „pudových strastí“ ušetřeny, omlouvám se, mýlil jsem se. Výše jmenované „havloidky a havloid Halík“ ukazují jak hluboce! Jdu se multikulturně obohatit a dovzdělat, pustím si „Donutilovu Sněhurku“, které vadí, že je bílá :-)

Jsem tak rozhozenej, že nevím jak to ukončit, Míru zdar, Čest práci, nebo už Alláhu Akbar ?

 


17.01.2016 d3d3k


Související články:


12345 (231x hodnoceno, průměr: 1,27 z 5)
13 010x přečteno
Updatováno: 17.1.2016 — 19:00

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!