Velký teplý Al a KGB

Featured Image

Smí se ještě říkat homosexuál? Nezní to moc vědecky? Není nyní jediné přípustné politicky korektní označení pro bukvici výraz gay?

Budeme nyní teoretizovat.

Velký teplý Al*) je homosexuál a diplomat.

Velký teplý Al je diplomatem v zemi, se kterou je domovská Alova země na kordy, protože je to diktatura, autokratický režim postkomunistického prezidenta, který manipuluje volby a nechává mizet své politické odpůrce. Země má nukleární zbraně, početnou a dobře vyzbrojenou armádu a ambice projevit svoji moc na světovém poli. Delikátní situace mohou vznikat i pro tuctového turistu, o diplomatech ani nemluvě. Všichni by si měli dávat majzla.

Nehodlám otevírat diskusi, zda je homosexualita normální nebo ne. Podle mne je nenormální, protože slovo normální je odvozeno od slova norma a norma je věčně věků dána sexuálním stykem jedinců opačného pohlaví, což jakoby mimochodem umožnilo nám všem coby výsledkům takto iniciované replikace DNA nyní znovu a znovu zkoušet politicky korektně uchopit takové téma. Ve slově „nenormální“ přitom nespatřuji žádný negativní náboj, prostě je to něco, co se vymyká normě a šlus. Ve vlastních privátních nekorektních myšlenkách zacházím ohledně homosexuality ještě dále, ale to je spíš obranná reakce na politiku preference menšin než nějaká hluboce lidská úvaha.

V některých zemích je homosexualita kromě abnormální shledávána ještě navíc zavrženíhodnou. Tak je tomu i v zemi, kam byl vyslán Velký teplý Al. Tomu to však nevadí, jako by ani nevěděl, v jaké zemi a v jak citlivé pozici se nachází. Vesele si laškuje v restauraci se dvěma domorodými hošíčky a v očekávání sexuálních dobrodružství nešetří něhou. Dobrodružství skutečně brzy přijde, ale jiné, než čekal. Zatímco Al cukruje a zvažuje, zda bude večer máma nebo táta, „kdosi“ točí domácí soft sexy video, starring Velký teplý Al, titul: Tři bukvice si plánují večer. Video se rozmázne po médiích a Al je ze země vypovězen. Ve finále ucítí ve svém zadečku nikoli to, co očekával, ale špičku polobotky ministra Svobody.

Pokusím se abstrahovat od tématu, zda hošíčkové byli nebo nebyli plnoletí. Můj osobní názor je, že plnoletí museli být, když je KGB zaměstnala. Je pro mě jako občana Kocourkovské republiky poněkud potupné, když vidím diplomata chovat se jako buzna, ale to mi vadí relativně nejméně. Daleko více mi vadí, že se to vůbec mohlo stát.

Vždy jsem měl za to, že reprezentovat naši zemi by měly pouze osoby na úrovni a zcela bezúhonné, v pravém slova smyslu. Jakékoli jejich zakolísání může být cestou k vydírání a příčinou, proč delegovaný zvrhlík přestane pracovat pro svou vlast a začne dělat úplně něco jiného a pro někoho úplně jiného, tedy pro toho, kdo na něj něco ví. Naprostou mravní a povahovou integritu pokládám v případě diplomata za předpoklad, stejně jako třeba u politika, manažera nebo kohokoli, kdo se ocitá v průsečíku mnohdy zcela protichůdných zájmů. Prakticky je něco podobného těžko zajistit, ale jako samozřejmost chápu, že se příslušný činovník bude oddávat svým sexuálním abnormalitám v soukromí, kde se může obklopit hošíky, hermafrodity, trpaslicemi, kachnami nebo osly bez rizika, že by ho přitom někdo viděl, natož filmoval. Na veřejnosti se pak bude dále prezentovat se svou zákonitou ženuškou jako spořádaný pár a nebude zavdávat příčinu k tomu, aby jezinky prostrčily skulinou prstíček.

Možná je to pokrytectví, ale ruku na srdce. Na obchodním obědě do sebe tlačíme nějaký německý blivajz, který máme sto chutí vyplivnout, ale neuděláme to, protože bychom tím projevili hlubokou neúctu k hostiteli, a Velký teplý Al byl hostem. Velký teplý Al se prostě na své pozici měl naučit krotit. Kdyby zvolil jinou životní kariéru a třeba vázal věnce, mohl by s teploušky cukrovat celé dny (kromě dušiček) a každému by to bylo putna, jako diplomat je všem na očích a svoji zemi reprezentuje 24 hodin denně a ne jen od osmi do čtyř moskevského času.

Jak bývá v Kocourkově zvykem, Alův poklesek se stal impulsem k drtivé erupci blbosti. Sám Velký teplý Al po návratu domů prohlásil, že se ničeho nezákonného nedopustil. Místo aby se omluvil svým spoluobčanům, že svým osobním selháním způsobil mezinárodní ostudu a ta dopadne na hlavy všech, kteří měli tu smůlu narodit se v České kotlině, dělá, jako by se shit happened a celé se ho to ani netýkalo, jako by tam ani nebyl.

Před časem jsem četl o diplomatovi, který prodal ambasádu, o jiných zase sem tam proběhne v médiích hláška, že měli špatně nastavené preference a namísto politických zájmů své země upřednostnili vlastní zájmy ryze ekonomického charakteru. Story s Velkým teplým Alem mě nutí si myslet, že česká diplomacie je pěkná sebranka a jako taková k prohloubení image České Republiky jako rezervace pro blbce a Kocourkova vydatně přispívá.

Bonus track pochází od poslance Turka. Turek je jeho příjmení a je poslancem za Českou Stranu StrojveDoucího. Soudruh Turek v televizi mínil, že by čeští špióni měli hlídat diplomaty, aby se jim podobné věci nestávaly. Zřejmě budou špióni hlídat, zda se u diplomatů neprojevují homosexuální sklony a v případě, že se diplomat bude chtít teplit, tak ho špión obslouží sám, aby tak neučinila nějaká jiná rozvědka.

Zajímalo by mě – a proto vlastně tenhle článek píšu – co se stane s Velkým teplým Alem. Podle mě teprve nyní stojí na prahu slibné kariéry, a to sice bojovníka za práva teplé menšiny. Zatímco doposud byl vyslancem Kocourkova, nyní bude vyslancem tolerance a do utahání bude tvrdit, že on nic, on jen poslouchal své teplé až vroucí city, zatímco to hrozné heterácko-komunistické prostředí vyvolalo mezinárodní skandál. Do roka a do dne bude Velký teplý Al třímat zase prapor, ale už ne tříbarevný, ale pouze růžový a jeho politický kapitál nejspíš opět poroste.
 
 
 
*) Velký Teplý Al Milý velký chlapec, který vytvořil pro teplé lidi a teplá zvířata teplé útočiště před Hitlerem, katolíky a republikány, tradičními nepřáteli gayů. A skvěle zpívá. Dále viz třeba zde.


05.02.2005 D-FENS

 
 
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
213x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:08
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!