Velká Ruská Konspirační Teorie

Featured Image

Základem této konspirační teorie je fakt, že existuje jedna země, ze které mají všechny tajné služby strach: Je to totiž země, ze které jde skutečně strach. Je to země s největším arzenálem na světě. Je to země s největším počtem šachistů. Je to největší země na světě: Rusko

Podle jejich ovoce poznáte je: Rusko je zdrojem komárů, domovem internetových trollů, zemí extrémních mrazů a extrémních veder. Rusko je světoznámé pro svou hrubost, a také pro svůj osobitý způsob boje, při kterém Rusové kombinují nejmodernější techniku s opravdovým barbarstvím. Ať je válka nebo mír, cena jednoho Ruského života se počítá v tisícinách procenta, protože je jich „mnógo“.

Již po tisíce let Rusové lákají své nepřátele hluboko do lůna Matičky Rusi, čímž se všichni nepřátelé nejdřív vyčerpají, a potom jsou domácími Rusy zmasakrováni. Z nedávné historie máme hned dva velké případy této taktiky v praxi: Napoleóna a Hitlera. Oba „generálové“ se vydali dobít Rusko, a oba narazili úplně stejně: V první až sto padesáté deváté Ruské obranné linii byly zmasakrovány milióny ubohých vesničanů se slabou, zastaralou technikou, a dementním důstojnictvem…

Když se ale Generálové, opojení snadným výtězstvím nad „barbarskými Rusy“, dostali až někam k Moskvě – přišla Ruská Zima, a Rusové náhle odhalili svou skutečnou tvář: Tvář mistrů světa v šachu. Vyčerpaná invazní vojska poté zmasakrovaly hordy z východních stepí: Tentokrát již správně proškolené a dobře vybavené na boj s tím kterým nepřítelem. Specifikou hord z východních stepí je jejich barbarismus, se kterým se nestarají o hygienu, nebo o nějaké vyšší „civilizační cíle“. Východní barbaři – „do toho prostě jdou, a když při tom chcípnou, tak – tak je jich prostě mnógo“.

A zde je další specifika Ruského stylu boje: Během invaze nepřátelských vojsk se Rusové vždy intenzivně učili „zbraně protivníka“ – aby potom pýchou omámené generály nakonec – v poslední bitvě někde na hranicích Sibiře – překvapili něčím opravdu „hustým“. Tak se například stalo, že po tom, co Luftwaffe zmasakrovala tisíce starých ruských dvouplošníků, z čista jasna narazila nad Stalingradem na opravdu moderní ruské stíhačky. Ty stíhačky sice pilotovali hloupí barbaři z východních stepí, co neměli páru, co taková letecká bitva znamená – ani neuměli žádnou taktiku… Ale bylo jich „mnógo“ – a moderních letadel měli taky „mnógo“ – a tak se Rusové nakonec metodou pokus-omyl nad Stalingradem naučili létat. Naučili se to od Němců!

U tanků to byl naprosto stejný příběh: Po cestě k východní Evropské hranici Němci neviděli žádný bojový stroj, jenž by stál za řeč – snad kromě výsměchu „jak jsou ti Rusáci zaostalí“. Jenže potom kde se vzal, tu se vzal, Ruský Tank KV-1! Tank s tak silným pancířem, že byl prakticky nezničitelný: Němci nakonec děkovali svému Gottovi, že měli v arzenálu pár protileteckých kanónů ráže 88 s vysokorychlostními projektily: Protože to bylo doslova a do písmene jediné dělo schopné zastavit KV jedničku!

Co na tom, že tank KV-1 nebo rychlá T-34 neměly rádio, ani interkom: Ruský kapitán prostě kopal řidiče do zad a tím mu dával signály kam má jet. Co na tom, že řídit ruský tank bylo o zdraví, protože vnitřek tanku byl hlučný, začouzený, posraný, pochcaný – a neměl ani čajovar, jako bylo obvyklé například u Britů: Čaj byl buržoazní luxus – Ruského vojáka tudíž musela zahřát Vodka… Co na tom, že Rusové měli slámu v kalhotách, aby nemuseli opouštět své bojové stanoviště kvůli takovým blbostem jako je chcaní nebo sraní? Naopak: Právě Němci nepochopili, že „Ruský Barbarismus“ je životní styl, jenž zaručuje přežití i v Sibiřských mrazech!

Po bitvě je každej Generálem, a proto je dnes jednoduché kritizovat Napoleóna nebo Hitlera za strategické chyby, kterých se dopustili po cestě na východ: Zpravidla se při tom opakuje chyba největší: „Proč tam proboha šli? Co asi čekali, že se stane, až po dlouhé strastiplné cestě divočinou dorazí do Moskvy?“ Častá odpověď zní: „Protože Napoleón i Hitler zpychli, mysleli si že mají nejlepší armádu, a tak to prostě „riskli.““

Avšak – je zde jedna zajímavá věc: Opravdu takové vojenské kapacity typu Napoleónské Francie, nebo Nacistického Německa – postrádají rozum, a jdou do války s Ruskem jenom proto, že jsou „pyšní na svou vojenskou sílu“? Opravdu máme věřit tomu, že to jsou prostě takové mačo boje o to „kdo má většího ptáka“? Nechci žádnému Ruskému Trollovi kazit jeho kruhy, ale v rámci této „Velké Konspirační Teorie“ je to prostě úplně jinak: Napoleón i Hitler byli obyčejní evropští Císařové, rozšiřující svá impéria na všechny strany – a při tom se od svých tajných služeb dozvěděli: Že největší země na světě intenzivně zbrojí!

A tak se na základě informací od zpravodajských služeb Napoleón a Hitler rozhodli, že nejlepší bude zabránit Rusům v modernizaci armády. Konec konců, pokud by Rusko postavilo moderní armádu – potom se v „našem“ rybníce objeví Velryba! A nebude to ledasjaká velryba, nýbrž velryba z rodu nekulturních Barbarů, u kterých nikdy nevíte, jakou sviňárnu od nich můžete čekat.

Avšak jestli nás historie něco naučila, potom že: „Vojenská invaze do Ruska je zaručeně odsouzena k záhubě.“ Sice platí, že Rusko je ze své podstaty „barbarské“, a tudíž nejednotné – a proto nikdy nevybudovalo ani nepostaví moderní armádu jen tak „samo od sebe“. Zato ale už několikrát Rusové prokázali schopnost sjednotit se proti invazním vojskům, a tak nečekaně začít táhnout za jeden provaz – ať jim vládne Car, Stalin, nebo Putin!

A tím se dostáváme do současnosti: V Knize zvané „Apokalypsa“ je zapsána ne-veselá historka z budoucnosti: Píše se tam o tom, že „Král Severu“ přepadne „Krále Jihu“ – ehm, ze Severu… Útok to bude náhlý, a nečekaný, bude trvat méně než jednu hodinu, a během této jedné hodiny bude zničen „Babylón Veliký“. Babylón Veliký bude zničen ohněm – během jedné hodiny – útokem ze severu – a bude zničen navždycky: Takže kdysi úrodná země přestane rodit a stane se z ní poušť…

Podle Apokalypsy tento útok vyprovokuje „král Jihu“ tím, že se vojensky natlačí na krále Severu. Tuto ne-veselou historku z Bible sem dávám, protože mi přišla docela nebezpečně přesná, a tudíž „chytlavá“: Říká se, že Obama je černoch z Keni. Putin je Rus z Kremlu. Kreml je na sever od Jerusaléma – Keňa je na jih od Jerusaléma. Pokud bychom tedy věřili sci-fi historkám z Bible – potom není těžké na Apokalypsu našroubovat Nukleární Válku mezi Putinem a Obamou! Král Jihu Obama se natlačí na Krále Severu Putina – což Putina vyprovokuje k Nukleární Reakci. Balistické střely z Ruska do Ameriky poletí přes severní pól…

Nemusíte tomu věřit: Podstatné je, že jsou lidé, kteří tomu věří. Osobně doufám, že to kluci nestihnou: Obama prý za rok skončí… Nicméně důvod, proč jsem jako „icebreaker“ použil zrovna Apokalypsu je, že se nám ze zpráv jaksi vytratily skutečné nukleární mocnosti světa!

Indie? Írán? Izrael? Francie a Anglie? Jihoafrická Republika? Severní Korea a Japonsko? Inu – když to Írán odpálí na Izrael, pak to Izrael odpálí na Írán. To samé Indie s Pakistánem – a to samé Číňani, Korejci, a Japonci… Byly by to atomové války omezeného rozsahu, v podstatě „do stovky odpálených hlavic“. Avšak jedna věc se v médiích už moc nepřetřásá: Totiž že tu stále ještě máme USA a Rusko: Dvě velryby s arzenálem čítajícím tisíce atomových hlavic! Dvě velmoci disponující podzemní infrastrukturou – připravené a schopné přežít Nukleární Válku!

Dovolte mi proto malou konspirační rekapitulaci:

Generál George S. Patton: Chtěl pokračovat v Drang nach Osten, a hned v roce 1945 přepadnout Rusko, ještě dokud je Rusko vysílené z druhé světové války. Generál Patton okamžitě umírá „při dopravní nehodě“.
Hned po válce, za pomoci komunistických špionážních krys, se Rusové dozvídají tajemství Nukleární Bomby, a hned kopírují nejenom atomovky, ale také americké bombardéry B-29
Zanedlouho potom Rusové vozí balistické střely vybavené nukleárními hlavicemi na Kubu, a vzniká takzvaná „Kubánská Krize“, během které Rusům jejich plány zhatí mladý a odvážný Americký Prezident: John F. Kennedy.
Zanedlouho potom je Kennedy zastřelen ve svém vlastním otevřeném Kadilaku: Chyba, kterou by člen Politbyra nikdy neudělal…
Kubánskou Krizí počínaje vznikají v USA a v Rusku systémy automatické nukleární odvety, jenž svým způsobem zaručují, že ani jedna strana nemůže Nukleární Válku vyhrát.
V následujících třiceti „zabezpečených“ letech se naplno prokáže, kdo je barbar neschopný udržet svou zemi v civilizované formě: Svobodná Amerika prosperuje, Komunistické Barbarské Rusko hnije.
Ke konci studené války na Americký trůn usedá herec a autor dokumentů o „Zločinech Komunismu“ – Ronald Reagan. Ihned je na něj spáchán atentát, který ovšem Reagan přežil. Své funkční období Reagan strávil ekonomickou válkou s cílem zničit Komunistický Sovětský Svaz!

Není pochyb o tom, že Sovětskému Svazu skutečně došel ekonomický „dech“. Vypadá to, že Rusové prostě nejsou schopni „táhnout za jeden provaz“ v podmínkách, kdy jim nehrozí žádné nebezpečí. Polytbyro tudíž muselo vymyslet způsob, jak vyprovokovat Rusy k jednotě „proti Velkému Satanovi USA“.

Historicky se Rusové spojili vždy, když se cítili ohrožení silami zvenčí!

Dovolte mi nyní zrekapitulovat „Oficiální Historii Pádu Komunismu v Rusku“.

Ruský Komunismus se rozpadl, prostě protože mu došel dech.
Během devadesátých let se na Rusko slétly hyeny a supi ze Západní Evropy a USA, a všichni „bratři“ (Češi, Poláci, Maďaři…) ubohé Rusáky „zradili“
Prezidentem Ruska se stal Ožrala s velkým Ó: Jelcin. Nevím od kdy usedají na královských trůnech ožralové, ale budiž…
Jelcin otevřel hranice Ruska, a umožnil tak totální zbídačení celé Rusi ze strany zemí NATO!
NATO se poté rozšířilo do států bývalého východního bloku – další zrada!

Najednou kde se vzal, tu se vzal, sympaťák šachista a bývalý „Řadový Člen KGB“ – Vladimír Putin, kterému Jelcin „jen tak“ vyklidil úřadovnu, a Putin začal dávat Rusko dopořádku.
Putin začal zbrojit: Zesílil ekonomiku, rozjel pozastavenou výrobu Suchojů a Migů, a reformoval Ruskou Armádu, na což „Velký Satan USA“ zareagovali snahou o výstavbu protiraketové obrany ve Východní Evropě.

Na „Radar v Česku“ Rusové zareagovali skoro panicky hrozbou, že celé Čechy, Polsko, Maďarsko… zlikvidují nukleárními hlavicemi jako první. Češi psychologickému nátlaku Ruského Medvěda, již tradičně, podlehli – a Protiraketová obrana zemí NATO nebyla zbudována!

Na počátku jednadvacátého století jsme navíc svědky hnutí „Green is the new Red!“ Jakou barvu má Russia Today?

Díky „odvážným whistleblowerům“, kteří „riskovali svůj život“, aby zveřejnili tajné informace, dnes známe jména jako Julian Assange. Assange zveřejnil velmi tajné dokumenty z nitra Americké Bezpečnosti, za což si vysloužil odsouzení západními politiky: Mnozí světa znalí Američané říkali, že Assange by zasloužil trest smrti. Avšak západní měkoty ten atentát zřejmě zapomněly provést.

Dalším takovým „odvážným hrdinou“ je jistý Edward Snowden. Tento hrdina moderní doby taktéž zveřejnil nejdůvěrnější informace týkající se Americké Národní Bezpečnosti: Za což by údajně taktéž zasloužil trest smrti za špionáž, nicméně Snowden utekl – ehm – do Ruska!

Mezitím je Americkým prezidentem jistý Hussajn Obama: Černoch nabízející „změnu“. V duchu nejlepších černošských tradic Obama dobře vypadá, dobře mluví… A taky hodně utrácí z kapes daňových poplatníků. A jelikož je Obama horká krev, tak taky rád machruje. To se to machruje, když je člověk prezidentem USA… Ovšem, Obamovo machrování američtí generálové a zpravodajci nesou velmi těžce: Obama je buď blbej, anebo navedenej. Pravděpodobně obojí. Během posledních několika let jsme svědky absolutního rozpadu americké bezpečnostní doktríny zaměřené především na „Obranu před největší zemí na světě, disponující největším arzenálem na světě.“ Ta zem je Rusko – a Amerika byla odjakživa schopná držet Rusko v šachu pouze skrze Kvalitu, postavenou proti Ruské Kvantitě.

Jenže co se to dneska s Amerikou děje? Svou nejmocnější Armádu na Světě mají Američané rozkouskovanou na základnách hluboko v EuroÁsii – kde tito vojáci často hlídají a umírají pro zájmy soukromých firem! Do toho se Američané cpou do zemí, po kterým jim nic není – a aby toho nebylo málo, úředníci z Pentagonu se chovají, jako kdyby bylo jedno, jestli do války pošlou F-22 v plné parádě, nebo malého drona na baterky!

Přízrakem „Nového Amerického Století“ je snaha o vybudování univerzální stíhačky zvané Joint Strike Fighter, kterou Američané vyvýjejí už asi 30 let – a zřejmě při tom hulí Jointy, protože výsledek se stále jaksi nedostavuje: F-35 je zkrátka propadák, což by samo o sobě nic neznamenalo, kdyby dnes nedosluhovaly Harriery, A-10, F-18, F-16 a F-15, kteréžto všechny měla „F-35“ nahradit… Situace dospěla do stádia, že Izrael už prý poslal do USA objednávku na „nové zastaralé F-15“, protože víra v F-35 je zdá se marná.

Kromě marných F pětatřicítek mají Američané jediné opravdu moderní letadlo: F-22. Mají jich dohromady 187, a v tichých chodbách Pentagonu se o nákupu dalších nemluví. Nevím sice proč – ale je to divný. Je to jako kdyby nejmocnější armáda na světě zcela ztratila zájem o nejmocnější letadlo na světě?

Zato Rusové se činí: Od pádu komunismu uběhlo již čtvrt století, a za tu dobu se již vyrobilo mnoho a mnoho velmi moderních Súček, Migů, a Kamovů. Technologické hranice byly otevřené dokořán, a do Ruské výzbroje byly nyní zavedeny moderní rakety S-500 schopné sestřelovat nejenom letadla, ale dovedou také sestřelovat mezikontinentální balistické rakety, a jsou navíc schopné nést nukleární nálože. Jedna Raketa, která jim všem vládne. Rusové Rakety vždycky uměli – možná, že to bylo způsobeno blízkostí s Komunistickou Čínou…

Nepřijde vám zvláštní, že Kancléřka Merklová (nedávno jsem viděl video, jak se stydí vzít německou vlajku do ruky!), Prezident Sarkozy (nedávno jsem viděl video, na kterém si stěžuje, že se ti běloši s černochama v EU ne a ne smíchat, a že by to chtělo uspíšit!), a různí předsedové evropských komisí, a momentální vládci EU – jsou všichni bývalí „komunisté“, co v šedesátých letech protestovali proti válce ve Vietnamu a proti „Americkému Imperialismu“?

Nepřijde vám zvláštní, že tito bývalí komunisté dnes otevřeli hranice miliónům, Evropě a Americe nepřátelských islamistů? A že tito „uprchlíci“ jdou specificky do Francie, Německa, Británie, a Švédska? A do USA?? Koho z nastalé situace obviňuje Info-Warrior Alex Jones? No přece Bilderbergy, Illumináty, Skull&Bones, a „zkorumpované Euroamerické elity“. V tom se s Alexem Jonesem shodneme: Nicméně, navrhuji věnovat se také Komunistům, a hlavně Rusku! Tichá voda břehy mele, a z Kremlu zní podezřelé ticho…

Co když je to pravda, že Litviněnka dal zabít Putin? Co když záhadně umírající vědce z Amerického Zbrojního Komplexu nevraždí Americká „Tajná Vláda“ – ale Rusáci? Co když ten slavný jedovatý fluorid a hliník, způsobující neplodnost, do západního jídla nedávají Reptiliáni, ale Rusáci? Co když Angelu neovládá touha spasit svět, ale Rusáci?

Co když Agenta STB Bureše neovládá touha po penězích – ale Rusáci? Potom je asi logické, že zde Ano potichu, na příkaz z Kremlu, zavádí socialismus nejhrubšího zrna – s dětma povinně ve školce, povinnou inkluzí, a elektronickým sledováním všech cen a transakcí? Vždyť to je takový nesplněný sen Marxové s Englsem – řídit společnost „vědecky“? Ale copak je tahle komunisticky řízená fašistická společnost „západní sen“? Jestli se nemýlím, tyhle totalitární zhovadilosti sem přece vždycky přicházely z východu?

Ať je to jak chce, nemohu vás uklidnit, protože od doby co na Apokalypsu nikdo nevěří, už nám přece žádná Atomová Válka nehrozí… Ropa zřejmě klesá v rámci ekonomické války proti Rusku – a Rusko na to zareagovalo mobilizací Islamistů proti Západní Evropě a USA. Západní EU a USA na to reagují ještě větším tlakem na Rusko…

…a informační kanály kritizující Rusko jsou překřikovány informačními kanály kritizujícími USA.

 


06.02.2016 Barn Swallow
 

12345 (329x hodnoceno, průměr: 3,74 z 5)
20 229x přečteno
Updatováno: 6.2.2016 — 23:11
D-FENS © 2017