V těch botách ráda šlapu

Featured Image

Děkuji autorovi s nickem KaJa za jeho vhled do problematiky genderového obtěžování, což je závažná problematika, která společnost trápí a kterou je třeba řešit.

Regulace, komise a kvóty jsou užitečné a správné, společnost se na tom demokraticky shodla. Regulace, komise a kvóty nebyly však vždy klíčem k prosperitě a proto nabízím jiné a daleko snazší řešení, něco jako odpuzovač dotěrného hmyzu.

Pokud jste žena a vadí vám vilné pohledy nadržených samců, obujte si gladiátorky a problém okamžitě vymizí. Pokud jste muž a vadí vám, že se nemůžete soustředit na práci skrze spoře oděné krasavice, podívejte se prostě na nějakou ženu v gladiátorkách a ono to přejde. Vážně, mohu potvrdit. Tyto boty sluší každé ženě, ale jen když je nese v ruce do popelnice. Existují ženy, které by byly sexy, i kdyby si oblekly pytel od brambor, ale bohužel to nefunguje opačně. Neexistuje žena, která by byla sexy, když má na sobě asexuální škrpály gladiátorky. Dámy, nekupujte paralyzéry a jiné zbraně, gladiátorky sexuálního devianta spolehlivě odpudí, bezmocně zakleje a vrátí se zpět na ubytovnu.

Gladiátorka byla patrně vyvinuta podle textu známé písně, kterou přednesla Yvonne Přenosilová. Protagonistka příběhu, který tvoří text písně, používá speciální boty, kterými odhání příslušníky opačného pohlaví, aby jí dali pokoj. Komu se Přenosilové aranžmá nelíbí, může se seznámit s originálem v podání Nancy Sinatra (pro milovníky přechylování, Nanynky Sinatrové), které je skutečně zatěžko uvěřit to, co tam zpívá. Prakticky každý artefakt české popmusic má zahraniční předlohu, která je zpravidla lepší. Kdo potřebuje českou variantu obohacenou o moderní cool prvky, tak je tady Lucka Vondráčková. Prakticky každý artefakt české popmusic má k sobě ještě jeden artefakt, který je ještě doprasenější. Závěr: pomocí bot lze redukovat ženskou atraktivitu na minimum, říkali to v televizi.

Celé generace žen trávily čas pokusy o to, jak si prodloužit nohy o nějaký ten centimetr fyzicky pomocí podpatku nebo alespoň opticky tvarem boty. Utrácely horentní sumy za lodičky od Prady a trénovaly si psychomotorické schopnosti, když se pokoušely sejít na podpatcích schody nebo řídit automobil. Gladiátorkami se řeklo jasné dost tomuto plýtvání. Proč vypadat elegantně. Proč nevypadat jako kráva. Proč nechodit jako pračlověk a nenašlapovat jako Veveřice za ruchadlem. Podrážka, řemínky, zpracování na úrovni pořadu Pták Loskuták.

Kdybych chtěl něco vyrábět za peníze, určitě by to byly tyto škrpály. Je to v podstatě podrážka bez podpatku, klidně můžete ustříhnout kus nějaké gumové rohože nebo pneumatiky, a k ní jsou připevněny kožené pásky tak, aby to vypadalo dostatečně alternativně. To se jako omotá kolem chodila, tou plackou dolů, a módní hit je hotov. Vsadím se, že to uvedl na trh nějakej hustě kreativní buzerant, který se teď svíjí smíchy při pohledu na ženy a dívky drndající se v těcho otřesných škorních a vymýšlí jiný hustoškrpál pro sezónu další, který mu konzumentky této podivné módy zase sežerou.

Ta bota je neslušivá, když to řeknu slušně. Tato její vlastnost se odspoda přenáší směrem nahoru na celou její majitelku podobně jako prostupuje vlhkost zdmi. Když to řeknu neslušně, ten škrpál je neskutečně odpornej. Kdo by hledal u žen cosi jako eleganci dle vzoru prvorepublikových filmů a sotva se vzpamatoval z módy otřesných sandálů na naddimenzované platformě s traktorovým vzorkem (které zejména dobře ladí k dlouhým sukním a demonstracím za záchranu klimatu) a následně z gumovek zvaných crocs, které nesměly chybět v žádné střediskové vesnici, tomu gladiátorky zasadí poslední ránu.

Pokud se tedy nějakému muži nepozdávají spoře oděné slečny v globálně otepleném prostředí, kdy je celý červenec počasí jako v říjnu, a dokonce se mu stává, že se kvůli tomu nedovede koncentrovat na něco jiného, nebo dokonce something comes out of him, sjeďte pohledem směrem dolů, ano, ještě níže, ne, ještě níže jsem řekl a budou tam, protože je to móda a je to originální a proto to musejí mít všechny. A hned vás to zase přejde. Jak snadné. A jak trendy.
 


 05.09.2011 D-FENS
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
508x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:56
D-FENS © 2017