V Praze dopravní problémy nejsou - zpět na článek

komentářů 14

 1. Já se přiznám, že rozhodně nerozporuji, že to tady stojí v mnohém … a bylo by toho víc než v článku … za exkrement.
  Ale smysl tohoto článku mi nějak unikl.

  Tak ňák slovy klasika …. Kázeň. To jo. To je pravda. To ani nemusel psát. To každý ví.

 2. To je takový stav – někomu se něco nelíbí, tak se jde alespoň vykakat někam na web, místo toho aby řešil situaci u sebe na dvorku

 3. Dnes jsem s tou krávou četl rozhovor někde na ihned a tvrdila tam, že potíže s dopravou jsou důsledek Dolínkovo prdění na Prahu. Prý co se stal i poslancem na svou funkci kašle.

  Týden dozadu chválila Pražskou dopravu a tvrdila, že jsme zpovykaní a kolone nejsou a najednou tvrdí, že problémy jsou a že za to může Dolínek.

  Asi jí došlo, že přestřelila a tak otočila a našla obětního beránka.

  1. Tak.. ve srovnani s vnitrni Parizi nebo LA jsme zpovykany urcite. Ja treba nadavam uz na pulhodinovou zacpu. Jenze to neni jeji zasluha. To je tim, ze Praha je pomerne rozlehla, aniz by mela moc obyvatel.

 4. Soros Alert! Jakákoli kritika hnutí ANO je kritikou Babiše, a toho kritizují jen sluníčkáři, studenti a kavárna placení a podněcovaní Sorosem!

  Tím samým Sorosem, jehož Andrejko Babišův zval, ať si tu svou univerzitu přestěhuje z Maďarska rovnou do Prahy. Ale to je fuk. Taváryš, opásno, Šoroš!

 5. Ještě že máme hen ten kapitalizmus.
  Ti zlí komunisti se snažili vecpat továrničku do každé zapadlé díry, aby byla populace plošně zaměstnaná a odpadly nesmyslné a těžko řešitelné problémy s přemísťováním národa za prací. Když jste podepsali úvazek na 10 let, tak jste k tomu dostali i byt 3+1. Velmi typické byly východoslovenské železárny poblíž kterých nejsou zásoby rudy ani uhlí. Jen tím potřebovali vyřešit nezaměstnanost, která se tam po pádu komunizmu na východní slovensko ihned vrátila s plnou silou.

  Naštěstí tu máme hentu demokracii a tak svobodně musíme dojíždět za prací i přes 50 kilometrů, nikdo nám socialisticky nevnucuje byt, ale musíme si ho koupit za extrémně přemrštěnou cenu někde poblíž zaměstnání. Přitom ale nevíme, jestli tam za 2 roky ještě budeme pracovat, a my nestratíme při prodeji nemovitosti statisíce, ať z důvodů toho že zaměstnavatel nechce po dvou letech dávat úvazky na dobu neurčitou a nebo proto že se stěhuje celá továrna někam do Číny nebo Bangladéše (po vypršení daňových prázdnin). Žádný odporně bolševický úvazek a jistoty na 10 let.

  Slušně placená práce je jen v Praze, ne moc slušně placená v pár krajských městech a ve zbytku republiky je to bída. Po skončení školy se tam nikdo nevrací, protože není kam nastoupit do práce. Jakkoli bezvýznamný zaměstnanec státní správy je tam považovaný za honoraci, protože má jistotu práce na neurčito. Přesně jak to bylo za Rakouska-uherska, i pitomý výhybkář na železnici byl na vesnici pan někdo, mohl si dovolit mít dokonce jednu krávu (ostatní měli nanejvýš kozu) a třeba skromnou hypotéku na vepřovicový domek, kde nežila osmičlenná rodina v jediné místnosti, ale měli dokonce i tři pokoje.

  1. Hezky kvičíš. Když komančové kvičí, je svět ještě trošku v pořádku.
   Ty tvoje bláboly o sociálním inženýrství ukazují to vaše rudý vedení ekonomiky do prdele v krásným detailu.

  2. Ehm, tak si ten byt zkuste postavit. Není problém, pokud Vás bude parta, koupíte pozemek a vysoutěžíte si dodavatele tak, že cena nebude nesmyslně přemrštěná, tak budou byty za hubičku, ne?

  3. Jasně, tak místo dopravního výkonu asi tak 300 kg × 50 lidí × 10 km do práce se dopravuje 1000 tun×300 km rudy a uhlí, a to je lepší. Makes sense.

 6. misaka:
  Vážně se nemusíš pořád pokoušet přesvědčit mě že jsi idiot a naprostý ignorant. Já jsem to dávno pochopil, stejně jako i ostatní. Takže už tím nemusíš ztrácet čas :)

  1. Hele, smajlíky už umíš, tak o lekci dál. Tlačítko odpovědět je to modrý vpravo, tím pak reaguješ napřímo, ty „vepřovicový domku na skromnou hypotéku“.

 7. Amen!

 8. Jojo, mosty jsou v perfektním stavu, a většinou ani nepadají.

  Nikoho by nenapadlo udělat přechod pro chodce na dálnici.

  A při rekonstrukci nikdo nezužuje silnice.

  A nikdo nestaví přechod nad podchodem.

  A když chci jet z jedné strany Václaváku na druhou, tak vůbec nemusím přes magistrálu.

  A semafory jsou skvěle synchronizované, a nestaví se dva těsně za sebou, kde by na každém z nich svítilo něco jiného.

  Jen těch Jančíkových betonových květináčů v silnicích Smíchova je škoda. Ale naštěstí zde máme Karlín.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017