Uf, tak už jsme snad konečně doslavili. - zpět na článek

komentářů 108

Přidat komentář
  1. Kate for president: https://youtu.be/w18wzHbz9v4

  2. Že se ještě někdo něčemu diví. Stav justice odpovídá stavu všeho ostatního a tak stejně jako žiju se čtyřčlennou rodinou ve stejném panelovém bytě z roku 1976 podle norem pro tehdejší dobu a nakupuju ve stejné samoobsluze, tak na hradě sedí jeden agent KGB, v čele vlády druhý agent KGB, guvernérem národní banky je další agent KGB a vůbec celá ta revoluce byl toliko facelift systému, kdy si moc ponechaly kádry z původního jádra, jen se zbavili těch přestárlých gerontů a idiotů dělnického původu, které už nepotřebovali. Otevřeli hranice a pustili sem pseoudokapitalismus, protože jinak to nešlo a oni sami i západní korporace se na tom napakovaly. Vliv Moskvy je pořád velmi silný a zdánlivá nenávist mezi Berlínem a Moskvou je jen divadýlko, ve skutečnosti postupují celou dobu ve shodě. Nakonec v Berlíně sedí podobná parta jako u nás.

    Havla bych z toho nevinil, byl to naivní šášula co to beztak všechno čet z papíru napsaného profesionály někde v Kremlu, působil alespoň tak, že si ani sám vůbec neuvědomoval, co dělá a do smrti nepochopil, že je jen figurka v divadýlku. Anebo to tak dobře hrál, kdoví, to už asi nezjistíme.

    Ale slovy běžného lidu co, pivo ujde, elektrika jde, voda teče, žít se celkem dá a hranice jsou otevřené, tak nakonec není tak zle.

    Včera jsem shlédl glosátora na TV Seznam, uznávaný kardiochirurg, ten se chudák úplně hroutil nad tím, jak otřesné máme v ČR vlaky a jak příšerně zaostalí jsme ve srovnání se Švýcarskem a Rakouskem, kde jezdí vlakem jeho zahraniční kolegové úplně jinak. Taky nepochopil, kam patří. Srovnáváme se zásadně s V4 a dál na východ, kdo chce koukat na západ, musí tam už zůstat a nevracet se nikdy sem. Ovšem stran svobody to tam není o moc lepší než tu.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!