Ubohost páně Drahošova - zpět na článek

komentářů 219

 1. Drahoš se tam prozmrdil v prvním kole. Mediální kurvy odvedly svou práci dobře a systematickou likvidací ostatních kandidátů dosáhli svého. Roli hrál nepochybně i fakt, že pro ty blbečky z Prahy bylo tohle jakousi odvetou za prohrané prezidentské volby.

  1. Kdo je u Tebe blbecek? Bez do prdele.

   1. Evidentně Vy, potrefená pražská huso – ve skutečnosti pražský brouku Pytlíku…

   2. V podstate pravidelne si po volbach rikam, ze by Praha mela vyhlasit nezavislost, odkoupit D5, zabetonovat vsechny sjezdy a nazdar. :) At si to ti vidlosi uzijou, aspon nebudou furt picovat, jak tu Prahu dotujou a kdesi cosi. :P

    1. Jsem pro. Vyhlašte si nezávislost (jestli vám někdo bude chtít prodat D5, nebo ne vám ovšem nezaručím) A pokud zůstanou všichni kdož v Praze bydlí a hlavně pracují tam kde jsou, klesne zazmrdovanost zbytku republiky násobně. Takže DÍKY!

     1. No nemáš zač :-P

      Když nebude D5, tak holt budem muset konečně přidat tu ranvej na Ruzyni, když do toho konečně nebudou moct pindat ty středočeský vesnice okolo :) A zmrdů si sem budem importovat plný Airbusy! Ať se tu porozhlídnou a utratěj trochu tý tvrdý měny!

    2. Bohužel Pražáci jsou v tom nevinně. Furt samá náplava a pak kdejakej vidlák nemůže Pražákovi přijít na jméno. Burani ustrašeni z muslimské invaze se staví za slovenskýho estébáka, zmutovanýho korejskojaponskýho „čecha“ a vidláka z Kolína Zemana. Primátorka Frnda slovena. Jojo, Praze by bylo bez naplavených zmrdů líp!

     1. Nebylo by to obecně lepší bez zmrdů? Takový to je to sice zmrd, ale náš…hm, to teda pomůže :D

  2. Nerozčilujte se, podle vedení toho konkrétního města nebo městské části poznáte, jestli v tom vašem převáží rezidence nebo ghetta. Takže se modlete, abyste v tom vašem městě měl dobrý vedení. Proto je dobrý volit člověka, který přímo v tom místě, kde bude rozhodovat, bydlí. Je to o lidech.

  3. Prastará a hojně používaná metoda jak protlačit nějakého zmrda, a to zcela demokraticky, je ta, že mu zařídíte jako protikandidáty ultrazmrdy nebo naprosté retardy. A tak vám ho lidi zvolí v rámci „menšího zla“. Takže o výsledku voleb rozhoduje už sestavení kandidátky.

   1. Jakoze se vsechny strany vcetne ANO, KSCM a SPD dohodly, ze nechaj vyhrat Drahose? Husty.

   2. kaBrnak: prastará a hojně užívaná metoda jak dojít k podobným závěrům je přemíra alkoholu nebo jiných drog.

    Strejda iluminát si všechny vůdce z P4 povolal na kobereček a tam jim oznámil, že budou muset nominovat luzry, aby vyhrál Drahoš?

    To snad ani není možný :-D :-D Fakt mě ta představa sesekala, díky:-)

   3. Praha = prázdná noblesa.

    1. Tak když si to pražané tak zvolili, tak to asi tak chtějí. Otázka spíše stojí na tom, kdo je vlastně v dnešní době ten „pražan“.

     1. V případě voleb to je každý, kdo platně volil v Praze. Jinak to je pro někoho místo narození, trvalého bydliště, převažujícího pobytu, to vše případně několik generací dozadu. A především to je vo stylu.

      1. Takže v globalismu a s tím spojené volné migraci můžeme konstatovat, že už je to jen „vo stylu“.

    2. To by bylo krasny, kdyby Praha byla prazdna noblesa. Bohuzel neni noblesni a uz vubec ne prázdná. Lidi je tu jako sracek.

 2. Jediné útoky, které jsem v tomto okrsku zaregistroval, byly útoky právě ze strany paní Sykové. K té paní se nebudu jakkoliv vyjadřovat, nicméně není od věci si zjistit, proč radši ukončila svoji vědeckou kariéru, než aby své metody obhajovala.

  1. Na mě to, co jsem zaznamenal, udělalo dojem, který by se dal cimrmanovsky parafrázovat:
   „Drahoš proti ni povede negativní kampaň“
   „A kdo to říkal?“
   „No vona..“
   Ale pravda je, že jsem se o to nijak nezajímal.

  2. No tak to já jsem zaregistroval, že zhruba 2 měsíce před volbami začala ČT recyklovat několik let staré kauzy prof. Sykové, kde se redaktoři samozřejmě vůbec neobtěžovali poskytnout Sykové prostor pro vyjádření.

   1. Sledování ČT je dobrý lék na nízký tlak a neustále se v tom zlepšuje. Jakákoliv kauza nebo i pseduokauza, chyba, přeřek či něco podobného v ČT neoblíbených lidí či politiků je náležitě pranýřováno a moralizováno až za roh, ale když redaktorka ČT nazve Barošem opakovaně kriminálníkem tak to je naprosto v pořádku. Jako v té Británii směřujeme k mediální totalitě.

 3. Já se teda přiznám, že jsem na prasidenta želé volil. NE že by mi tak imponoval, to právě naopak, ale přišel mi tak nějak lidsky méně opovrženíhodný než stávající hradní vychlastaný geront. Zejména to, když odmítl dát státní vyznamenání jistému Josefu Koukalovi (UTFG kdo neví), aby následně s argumentací že vyznamenává jen ty, co zlepšili život v čr dal metál takovým gigantům národa českého jako je bohdalka, troška a nově kolotočář david… To je tak chucpe, že by se z toho jednomu i pejzy zkroutily…

  1. Mně třeba je úplně u systému, komu dá prezident dajlimedajli, a umělci mně nevadí, pokud se věnují jen svýmu umění a nepletou se do politiky, horší jsou ti, co jsou mizerní v umění, tak se do tý politiky derou, aby se tam jako vyprofilovali, protože v politice, když chcete, nebo je potřeba, vyprofilujete i hovno na zlatej valoun. A Troška je dobrej režisér, je sice homosexuál, ale není to praštěnej aktivistickej bukva, dělá si svou uměleckou práci a neštve gendery proti sobě. A Bohdalová je dobrá herečka, jaká je v soukromí, je mně u systému. A Majkl Dejvid, no vidíte, ani nevím, že je kolotočář. Vy nás ale zásobujete (informacemi), pane „Karfík“.

   1. no a vsadím se že ani jeden z nich nehořel zaživa v Hurricanu…

    1. Víte, Bohdalku, Trošku, Dejvida, ty zná celý národ, ale kdo je Pepa Koukalovic? Když půjdete udělat průzkum na ulici mezi lidi, většina řekne, jasně Bohdalka hérečka s Dvořákem ty hlody, Troška no jistě, Slunce seno, Dejvid ty woe Máňo, pamatuješ Céčka, jak si je sbírala a měnila? Jo počkejte, Josef Koukal, Koukal, hele Máňo, řiká ti to něco? Takže asi tak.

     1. A to je kritérim pro udělení státního vyznamenání? Aha…

      1. Nekrmte trolla.

      2. Kašli na něj. On zase odleze.

      3. Ano, i to je jedno z mnoha kritérií pro udělení jakéhokoliv vyznamenání. Protože Vy nežijete na pustém ostrově, žijete ve společnosti milionů lidí, a když si ta společnost brouká „céčka“, nebo chodí do divadla na „bohdalku“ či v kině nebo v tv zírá na filmy od Trošky, tak je jasný, že ti konkrétní vyznamenaní lidé asi něco pro tu společnost znamenají (vyznamenání je od slova znamenat), něco v tom umění asi dokázali. V armádě taky nevyznamenávají „neznámýho vojína“, i když byl třeba hodně statečný, statečnější než nějaký generál.

  2. mám proti Zemanovi pln výtek, ale nazývat jej gerontem ( i ty jednou možná budeš starej dědek) je zhovadilost. Navíc Drahoš je zřejmě bujarý mladík. O Zemanově chlastu se stále píše, ale nikdo nemá důkaz. Na rozdíl od Kalouska, kterej byl tolikrát natočen nacamranej jak zákon káže. Tam je to v poho? To je taky představitel státu.

   Co se týče vyznamenání, tak jeho předchůdci se taky moc nevycajchnovali. Havel tím byl proslavenej, že vyznamenává kámoše.

   Můj osobní názor na Lyssora je, že je to lehce popubertální produkt nové doby, který si vytváří názor dle Nedělního Blesku, Novinek a ČT.
   Buch s tebou

   1. Nešlo by to nějak upřesnit? Proč je zhovadilost nazývat gerontem někoho, kdo jím je? Proto, že nazývající bude jednou taky? Nebo proto, že někdo jiný už je taky skorogeront? Nebo proto, že to je pejorativní označení?
    Ad „O Zemanově chlastu se stále píše, ale nikdo nemá důkaz“: Ano, je to taková chiméra. Zemanova osobní konfese samozřejmě nestačí, excesy zjevně v etanolovém rauši jsou neprokazatelné a stejně to byla viróza. Jo, takovej Kalda, tam se nic dokazovat nemusí – vždyť byl natočenej, že.
    A vůbec, co se serete do Míly, když tamti to dělali/dělají taky.

    1. Šlo by to upřesnit. Geront je označení hanlivé.

     1. Ok, díky. Takže Zeman by neměl být nazýván hanlivě. V pohodě, jak říkáme my přírodní skini – nic, než názor.
      No, vědí, ale zrovna Zeman. Ten Zeman, který někoho uráží, haní či někomu spílá každým slovem…
      A tak kdybychom výraz geront nahradili třeba starochem, bylo by to lepší? Jo, moment, on to upřesňuje někdo jiný. Tak to není relevantní otázka.

      1. Ptal ses, dostal jsi odpověď. Že se ti nelíbí je věc jiná.
       To, jestli by Zeman měl či neměl být nazýván hanlivě, je každého boj.

       1. Původně jsem si říkal, že dostanu odpověď od toho, komu jsem položil otázku, ale tiskovýho mluvčího má dneska každej, že.
        A ano, titulace pana prasidenta je každého boj. Já si to myslím taky, ale myšák zjevně ne, protože to jinému vytýká. To je z toho, že odpovídáš, nejsa tázán – to pak vznikají takové zmatky.

     2. Takze gerontologie je taky hanlive oznaceni. Ze ta doktory hanba nefackuje, ze se k necemu takovymu propujcej. Hamba fuj, penez maj jak Ročíldové, vydíraj pacienty smrtí a jeste jsou hanlivý. Pakaz felcarska, hipokratesa ma ne.

    2. John: Jo, s tím chlastem byste neměl moc mávat, protože Češi jsou na pátém místě s nejvyšší spotřebou alkoholu na hlavu, spíš je dobré zapřemýšlet, proč je tak levný a proč se chlast neofiko podporuje, že se po něm hloupne, je jasný https://www.stoplusjednicka.cz/kde-se-pije-nejvice-cesi-jsou-pati-nejhorsi-na-svete, https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/alkohol-konzumace-cesko-statistika-who-jednani-adam-vojtech_1807180720_pla

   2. Cywe, sam Zeman v rozhovoru priznal ze denne vychrupne flasku vina a nejakej ten tvrdej. Jaky dalsi dukazy bys chtel?

    1. Že se nestydíte, dělat z toho geron… eh, seniora, nějakého alkoholika. Vždyť i šéf jeho lékařského konzilia prohlásil, že „šest skleniček vína a tři panáky tvrdého alkoholu denně není žádné extrémní pití“.
     https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/sest-sklenicek-vina-a-tri-panaky-denne-neni-zadne-extremni-piti-rika-ministr-zdravotnictvi_201308022128_sbartosova
     Později prý kolovaly nějaké ošklivé pověsti, že to Zeman nějak omezil, ale to on sám popřel.

   3. důkaz o Zemanovo chlastu? :D :D https://www.youtube.com/watch?v=UEHkoHZg50M tohle mi vždycky zvedne náladu, že se někdo dovede takhle sundat, ještě u klenotů a ještě jako prezident. To je kurva punk!!

    1. Strávit půl dne na ruském velvyslanectví a udržet se na nohou, to je výkon. V jeho věku…

     1. No však jistě, to nijak nerozporuji. Je fakt jenom škoda, že do těch klenotů nenablil. To komíhání, to dělaj ty jeho nohy, ale ten výraz mluví za vše. Měl jí jak z praku.

      1. To zase prr. Ty klenoty budeme jednou potřebovat.

    2. Máte důkaz? Von je totiž prej taky cukrovkář, takže možný je cokoli, ale hlavně, že máte jasno, no :D

     1. Tady nejde o to, že se motal, ale o ten jeho výraz. To s tebou cukrovka dle mého neudělá, cukrovkářů pár znám… navíc za mě to byl prostě dobrej punk, tak nevim, co zase vyskakuješ.

      1. Ateisté a zastánci buzerantů a muslimů vyčítali ateistovi Zemanovi, že se ožral před návštěvou korunovačních klenotů, které nechal vyrobit katolický král Karel/Václav pro katolický národ…
       Kafka a Švejk.

 4. No, nic jiného než výhru Dr. Želé jsem nečekal. Nicméně, podle celkových výsledků bych řekl, že rapidně vzrostla podpora tzv. nezávislých kandidátů a hnutí. Ovšem, můžeme se bavit o tom, které to hnutí je (možná) spojeno či odvozeno od nějaké notoricky známé politické strany, ale faktem je, že lidi jim na to fakt serou.

  1. V komunalnich a senatnich volbach je to celkem bezny. V celostatnich se nic nemeni, akorat cas od casu vylezou nejaci instantni spasitele co zatoci s dinosaury, vzbudi nadeje, dostanou se do parlace, tam se bud rozhadaj a rozpadnou nebo se ukaze ze zas takovy terno nejsou, propadnou a prijdou novi spasitele.
   Potkalo to US, potkalo to Zeleny, TOPku nebo Veverky, potka to ANO, SPD a asi i Piraty.

   1. Ano stojí s a padá s Babišem. Die Partei ist Hit..Babiš.

 5. Teda, vám ten Drahoš leží pořádně v žaludku, co? Se třeba zalkněte, měsíčkáři :)

  1. Jak se jim to hodí, když moudrý lid zvolí Zemana, je 48% voličů úplně mimo a nemá právo ani brblat.
   Když Pražané zvolí Drahoša, co něm ten hodný sympatický pseudožid tak hezky psal https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Profesor-Drahos-si-pry-neopravnene-privlastnil-patent-jinych-vedcu-Benjamin-Kuras-prostudoval-spisy-a-prinasi-tyto-velmi-znepokojive-informace-553861
   je to férový předvolební boj a neférové vítězství zlé pražské kavárny a brblat se v jistých kruzích bude 6 let.
   Na Praze 4 je tedy kavárenských povalečů jako much…
   A Jakl, ten krasoduch za SPD taky hovno, zlý Čunek hned v 1.kole, Hnít Brno do prdele, Socani taky kromě měst kde nekradou, Komanči v prdeli, ANO v Praze krásné 5.místo, lidi co chodí k volbám (<50%) zdá se vědí koho volit a nevolit.
   Nemohu nevzpomenout bolšána Tekela, kterému ani pár x od zdejších Budějičáků nepomohlo, core agenta Falmera bylo početnější…
   Mimochodem, můj známý, podnikatel nečlen na kandidátce KSČM v jedmom 60.000 městě mandát obhájil…
   Není totiž samolibý všeználek jako Mene Tekel.

   1. Jj. Jinak bych si opravdu pral, i kdyz k tomu nejspis nedojde, aby z Drahose udelali predsedu Senatu. Ten vriskot mesickaru a lzinenavistniku bych si fakt uzival :-)
    Jinak teda nechapu, co se kdo divi Drahosovu vitezstvi. To co kandidovalo proti nemu byla fakt nevolitelna tragedie. Jednookej mezi slepejma. Prevlikacka kabatu Sykova je dost odpudiva persona a zbytek mašíblové nebo emigrant co 40 let žije v zahranici, bydli v Londyne a do Cech jezdi jednou za cas trousit moudra.

    1. shane: Proti Drahošovi kandidoval Kuras, který ostatní kandidáty převyšoval o celou kategorii. Bohužel voličové na Praze 4 nejsou dostatečně politicky na úrovni a proto zvolili želé.

     1. Jo, clovek co 40 let nezije v Cechach je fakt idealni senator za Prahu. At radsi kandiduje do Dolni snemovny nebo Londynskyho zastupitelstva.
      Krom toho, ja od nej neco cet. Ve zkratce to je Fuj migranti, fuj multikulti (kdyz primigroval do Britanie tak mu to zjevne nevadilo), Islam je zlo, muslimove jsou zvirata, Izrael nadevše a kdo ma jiny nazor je hlupak co chce znicit zapadni kulturu (ktera je taky fuj). Chapu ze se to leckomu libi a na svuj nazor ma pravo, ale zjevne tech co se jim to libi neni dost aby ho protlacili do Senatu.

      1. shane: Hlupák je každý, kdo si chce Nový Pakistán zopakovat v ČR a Kuras je jeden z mála, kdo tomu mohl zabránit. Želé to ještě bude aktivně podporovat a bude u toho oslavně hýkat.

       1. Pukni :-D

       2. Ehm jak konkrétně by pseudožid tomu blížícímu se armagedonu v Senátu ČR zabránil?
        I kdyby na to byli s pivoznalcem Jaklem 2…

        1. Dachsmeister: Jste blbej nebo navedenej? Nepřekvapivě by jeho činnost spočívala, ve vetování dementních zákonů v Senátu, případně podávání tzv. senátních návrhů zákona.
         Pokud by tam takových lidí bylo víc, například by v minulosti neprošlo povolení tzv. halal jatek.

         1. Senatori maji pravo veta? Prosim od kdy?

          BTW kdyz ne halal, tedy nepochybne ani kosher. Ale vy zly antisemito!

          1. Žid zakazuje košer porazky. Dobra predstava :) to je trochu jako to Nejvetsi zidovsky dilema – Veprove zdarma.

          2. díky jenyku třeba je Kuras vegetarián…

          3. jenyk: Odjakživa. Zákon se vrací zpět do sněmovny a tato buď schválí zákon pozměněný výhradami senátu, nebo musí sehnat 101+ poslanců k tzv. přehlasování veta senátu.

          4. Coz neni takovej problem, vzhledem k tomu ze vetsina hlasu je potreba uz k prvnimu odhlasovani zakona.

          5. Ne, není.

          6. Ale je :)

          7. Né 100+.

          8. vetsina pritomnych (min. 1/3 vsech musi byt pritomna) x vetsina vsech

          9. shane: Na první pohled je zřejmé že je to problém u zákonů, které byly schváleny méně než 101 hlasy, konkrétně 67-100 hlasů. Prakticky to někdy znamená, že se na hlasování musejí dostavit i marodi z nemocnice, aby koalice veto mohla přehlasovat.

         2. Nemohu než souhlasit s Caligulo: senátorem by mohl být i můj kůň

        2. To je jasny, ma cislo na mobil na Velkyho Zida-Co-Taha-Za-Dratky. Akorat me trochu znejistuje, proc Velky Zid-Co-Taha-atd nechal zvolit Drahoše a ne Kuraše. Leda by Velkyho Zida přechcali iluminati…

        3. Je vzpomeňte na změnu Ústavy týkající se držení zbraní.

      2. Kandidáti Kuras a Jakl byli skvělí, ale voliči z pražských kaváren to nedokázali ocenit…
       Tak snad příště někde v Aussig (am Elbe) nebo v podobné, SPD zaslíbené lokalitě to snad vyjde…

       1. Es kommt der Tag!

        1. Mirku?? :D

         1. Konráde? ;-)

          1. Adolfe :)

          2. Evo? :-D

    2. Jo, Drahoš v čele Senátu, to bude opravdu sranda. To už by Čtvrtníček nemusel nikdy ani přemýšlet o znovurozjetí České sody a rozhodně by byla trumfnuta legendární scénka s Bendou a cimbálem.

 6. Článek by se spíše měl jmenovat Ubohost páně koshatova, bylo by to výstižnější.

 7. Překvapuje mě, že si ŽeléDrahošeNemámVlastníNázor po debaklu v prezidentské volbě ještě někdo vůbec všímá.

  1. Videls kdo kandidoval proti nemu? To se nedalo nevyhrat.

   1. shane: V této sestavě voličů https://www.youtube.com/watch?v=ifQ4Z1LhF-8 se to asi nedalo nevyhrát :-(

    1. Kvikot mesickaru, tot rajska hudba pro muj sluch. Hlavne az zase budeme kritizovat Ovara, tak nam nezapomente predhodit, ze neuznavame viteze voleb a ze jsme neunesli porazku. Muhehe

     1. My jsme si užili v lednu, tak si to užijte teď. Až Vám budou drahošové a jim podobní zakazovat zbraně nebo auta nebo cokoli jiného , co máte rád, doufám, že si na svou škodolibost vzpomenete.

      1. Migranti! Zapomnel si na migranti!

       1. Dobrá, udělejme si myšlenkové cvičení: pokud se bude schvalovat nějaká podobná buzerace jako zbraňová směrnice, nebo istanbulská smlouvá nebo podbná lumpárna, kdo se mne či Tebe zastane spíš: Jakl, nebo Drahoš? Hilšer, nebo Kuras?

       2. shane: Migranti jsou naprosto reálná hrozba původem z EU, viz Marakéšská deklarace. Ve zkratce se plánuje ČR sebrat suverenitu v oblasti imigrační politiky a ČR se bude muset povinně podřídit rozhodnutí OSN UNHCR a IOM.

        1. No vidis, hrozba, ke vsemu z EU a predrecnik na ne normalne zapomene, jako by se nechumelilo. Takhle to multikulti neporazime.

         1. shane: Už neporážíme multi-kulti, už bojujeme o holé životy, 60 km od Chomutova.

          1. Spravne, u Chomutova se bojuje za Prahu. Do zbrane občané! Bijte je a nikoho nezivte.
           A hlavne nezapominat na migranti. I ten slouzi kdo stoji jen a propaguje. Krleš.

          2. Já se divím, že v této těžké době armáda stále prodává pevnůstky i pevnosti.
           Reaktivovat, vyzbrojit, všechny co se bojí migrantů tam odvelet, však se dobrovolníků najde mezi voliči SPD dostatek.
           A staří soudruzi z pohraniční stráže by to metodicky mohli vést.
           Kdo je připraven, není překvapen jako Ben Ešeda před 80 lety.
           Enem aby nás Drahoš a NATO zase nezradili, no snad nás tentokrát Rusové zachrání když to tehdy nevyšlo…
           I když vlastně před 50 lety už nás před Dubčekem zachránili…

          3. Dachsmeister: A co by tam dělali? Střílet na ilegální imigranty se nesmí, omezit je na osobní svobodě se brzo taktéž nebude smět, tedy by tam chlastali a králi karty ?

          4. No pár by se jich zastřelilo ze zoufalství, pár by porušilo známý český rozkaz nestřílet a pár by jich vstoupilo do dějin jako SOSáci a četníci co bojovali s Freikorpsem.
           Až vůdce, duce, šogun Okamura zavelí, bude se střílet každý, Pánbů si to přebere.

          5. Nemyslim, ze by Zemanem povolanym myslivcum vadil zakaz strilet migranty. Myslivci se taky strilet nesmi a kolik uz jich skoncilo s vetvickou v morde na Posledni leci.
           Akorat by teda asi vzbudilo dost pohorseni kdyby ti myslivci ty postrilene migranty rovnou vyvrhli a naporcovali. To by se muselo ohlidat. To by mohli delat ti k Protiimigracni strazi odveleni hasici.

          6. Prdelky prdelky. Dokud se nestane něco podobného:
           https://cs.wikipedia.org/wiki/Libanonsk%C3%A1_ob%C4%8Dansk%C3%A1_v%C3%A1lka

          7. Re: shane
           8.10.2018 v 16:37

           Delal jsem u nas brokove strelby pro jeden MS a tak vecer po par lahvich kompotaku prisla rec i na bezpecnost. Celkem mne preqapilo, ze stari bardi mi tvrdili, ze za komaru bylo zranenych v lecich min, nez dnes. A to se chlastalo o 106, obcas nekdo pak i rano po lese hledal flintu a tak. Pritom papir na broknu dostal na MNV na xicht. A neni to tim, ze by dlouhych bylo vyrazne min, protoze nejvic urazu, co pry oni pamatuji, nebo slyseli, bylo broknama.

           Urcita specialita byly S-bally,ale to je jina pohadka.

 8. Jak může být Kuras s názorem přímým názorovým oponentem někoho, kdo žádný názor nemá? Pokud se nepletu, tak iDnes a Metro patří Babišovi, nevidím důvod, proč by měl zrovna on tlačit Drahoše do Senátu, ale asi jsem málo zasvěcený.

  1. eviljack: to jsou ty nitky za nepříliš hustou mlhou, která se ani nedá krájet.

  2. To vis, jak jednou začneš videt konspirace, tak meni cesty zpet. A konspiraci se da vysvetlit vsechno a nemusis u toho ani premejslet.

   1. Tak tak, oni ho zvolí předsedou Senátu, pak odstraní Zemana, rozpustí sněmovnu a Drahoš z titulu velitele ozbrojených sil a zastupujícího kocourkovského prezidenta otevře hranice všem čmoudům světa.

    1. Aha, tak to potom jo, to je prvotřídní sviňárna, to už chápu, že v tom má prsty Babiš! Někomu ty sójové párky prodat musí, že.

     1. Separát kuřecí, sen všech muslimů…

      1. Dachsmeister: moc bych se nesmál, už jste viděl v arabském bistru „hovězí“? Myšleno takové to na vertikálním grilu, odkud se pomalu uřezává tak, jak si zákazníci objednávají „hovězí kebab“. Proti tomu byl i lančmít masová pochoutka. Od té doby jedině kuře, to ještě zatím pořád dávají kusy masa. Nicméně jestli bude potřeba optimalizovat, tak právě kuřecí separát co se z něj udělá něco-jako-paštika bude next step. Není důvod si myslet, že průměrný muslim je ve stravování větším gurmánem než průměrný český konzument dobrot z kostelce.

       1. No, tak samozrejme pokud si myslis, ze je to hovezi, tak to potom docela chapu, ze ti to uplne jako hovezi nechutna…Ono by mozna tak jako tak nebylo od veci si zjistit, jake je to maso a proc je v takove konzistenci, v jake je.
        Mohl bys trebas zjistit, ze je to vsechno…uplne jinak, nez si myslis :-))

        1. Lojza: klidně mě pouč, bylo to před cca 10 lety v zahraničí, dal jsem si „beef kebab“. Pak jsem ten opečený lančmít viděl pod názvem „beef“ ještě mockrát, ale to už jsem to nezkoušel. Klidně se nechám poučit, i když chutnat mi to kvůli tomu nezačne.

         1. Jo tak, pred 10 lety a jeste v zahranici …Tak to chapu.
          V CR se totiz obvykle prodava teleci (ale samozrejme nekde mohou i hovezi, no ja co jsem za posledni roky nekde jedl kebab a nebyl kureci, tak to bylo teleci).
          Co se tyce struktury, potom se jedna o mix mleteho masa a platku, pricemz toho mleteho masa je tam vyrazne vyssi procento.
          tudiz se nejedna o nejaky „separat“, alebrz o normalni maso.
          Ostatne, takova ceska sekana vypada jeste „hur“ a take se dela z bezneho masa. Teda alespon ja si ji z masa delam, mozna nekdo to dela jinak :-)

          1. Lojza: hmm, takže je to něco jako semletý strojní separát, resp. je to „mleté maso“. Ano, ale jaké?

           Tvoje argumentace mi připomíná McDonald: jejich burger je hnus. Když je dělám doma, tak se to nedá srovnat ani omylem. Nicméně oni přece mají 100% hovězí a tak je to vlastně to stejný. Jasný.

          2. No s tým McDonaldom je to tak, že „hnusom“ by som sa to neodvažoval nazvať. Je to jednoducho „priemyselný“ burger, koncipovaný tak, že nikoho výrazne nenadchne ani neurazí. A najmä je vždy rovnaký a obvykle po celom svete v podstate stráviteľný. Už som vo svojstojných podnikoch jedol výrazne lepšie, ale aj oveľa horšie produkty.

           Je len logické, že ak si človek robí burger sám pre seba, dokáže urobiť niečo, čo mu chutí lepšie než ponuka pre priemerného konzumenta…

          3. grg: fakt, že už jsem jedl i horší věci nic nemění na tom, že burger uplácaný doma z mletého masa prostě chutná zcela jinak. A zcela jinak chutná i burger ve většině restaurací, kde jeho cena přesahuje 150 Kč (mnohem podobněji tomu doma, prostě uplácané mleté maso a koření).

           Tohle není o „priemerném konzumentovi“, to je o technologii výroby. McD je prostě možná „100% hovězí“, otázkou je, jakou část hovězího v tom člověk najde.

           Kdysi tam kamarádka dělala. Říkala, že nakupují 1 plátek za naprosto směšnou cenu, v řádu korun. Cena bigmeka tuším do 10 Kč. Zkuste se podívat, kolik stojí normální maso. Velkoodběratel-nevelkoodběratel, svíčková v tom nebude.

          4. Svickova se na hambace nehodi, mlety potrebuje tuk aby drzelo pohromade. Gulas taky delas z klizky a ne svickovy.

          5. Jenže u mcdonalds semelou to nejhorší. Když si doma nameleš pěknou kližku, nožinu, krk nebo nedej bože přední a přidáš tam trošku bůčku, tak se budeš olizovat až za ušima. I od řezníká je mletý mnohme mnohem kvalitnější, než to co je v mc.

          6. Takže abych tomu dobře rozuměl, imigranti jsou fuj, protože si dokážeš doma udělat lepší burgr než v McD. To je prostě boží.

          7. shane: ironie, aby vynikl rozdíl v ceně. Burger ze svíčkové fakt nedělám.

          8. Ja jsem kdysi slysel, ze McD rad skupuje tzv. kostry, to znamena totalne vobrany kravy, na kterejch jsou uz jen stopy masa. Takze to je vzdalene neco jako separat. Nemam ale sajna, kolik procent v tom burgeru bude takovyhle „maso od kosti“ a kolik nejaky jiny.

 9. Článek mi přijde jako fňukání zhrzeného vedoucího kampaně jiného týmu, který prohrál a svou neschopnost vydává za důvod k politování. Jediný názor, který Drahošovi stačil je, že chtěl vyhrát a dokonce pro to něco udělal – najal lepší volební tým, který správně identifikoval okrsek s vysokou mírou šance na vítězství. Na rozdíl od konkurence s páně autorem v čele (nebo někým podobně schopným).

  PS: Drahoš získal 52% hlasů. Dvořákovi, kterého brutálně poškodil článek 3 dny před volbami, to uteklo jen o fous – získal 12% a byl třetí. Až za Sykovou. Sorry, ale tohle vydávat za důsledek jednoho kritického článku, který způsobil Drahošovo vítězství, to chce notnou dávku demence.

  1. Špinavé rejdy želéloutkovodičů obhajujete fadtwi!?
   A chudák Kuras, toho zase želé poškodil tím, že na něj zákeřně nereagoval…
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drahos-a-slepice-Benjamin-Kuras-odrovnal-pred-kamerou-moderatora-ze-ten-jen-koukal-553697

   1. Vybornej clanek. Podle nej je Kuras jeste vetsi zoufalec nez jsem si myslel. Ale asi nejsem uplne cilova skupina.

    1. Parlamentní listy, toť studnice mouder zneuznaných géniů…

    2. Málo čucháte chemtrails.

   2. Šak to je všechno pravda. V UK to je jenom o fous lepší jak ve Skandinávii, politická korektnost je tam vším prorostlá jak rakovina a kdo nejde s nima, jde proti nim a podle toho dopadne.

    1. Tak asi to nebude tak hrozny, kdyz tam Kuras nechava syna chodit do mistni skoly.

     1. Státní, nebo soukromé? A pokud státní, je to bělošská, nebo barevná čtvrť? To je celkem rozdíl.

   3. Dachsmeister: Drahoše nemusím, ruku bych pro něj sám nezvedl. Nicméně ještě o dost míň mám rád ufňukánky, ať jsou z jakéhokoliv tábora. Akorát je moc jednoduchý se do podobně jednoduchých lidí strefovat, i když je místy těžké si to odpustit, třeba dnes:-)

    Kurase vůbec neznám, článek jsem jen prolítnul, obecný doom and gloom západní civilizace, který je třeba zastavit, sám ale žádné myšlenky nemá, jen se vymezuje proti mainstreamu. Prostě antiDrahoš, žádný div, že kampaň postavená na „nejsem jako on“ neklapla. Co takhle přinést něco vlastního a za to se postavit? Na pana spisovatele asi moc práce.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017