Ty moc voči nevyvaluj na tu mojí burku!

Featured Image

K destrukci hodnot západní civilizace žádné muslimy nepotřebujeme. Zvládneme to sami. Případné invazní oddíly na velbloudech dorazí už k hotovému.

Minulý týden se rozhořela diskuse ohledně koupacího oblečku pro muslimské ženy, který vypadá jako skafandr a říká se mu burkini. Používají ho hosté Frau Merkel ženského pohlaví, které se rozhodly se ideologicky správně cachtat. Je to vlastně technické řešení, které umožní skloubit západní životní styl v podobě pobytu na slunné pláži s požadavky islámských náboženství, tedy zůstat zahalená. Člověk by tedy řekl, že burkini jsou zcela multikulti a protože multikulturalismus byl politickými elitami stanoven jako oficiální a jediný přípustný politický směr, tak že nikdo nebude nic namítat.

Nicméně zde se multikulturalismus střetl s jinou politickou vizí, která říká, že odhalené kozy jsou symbol svobody. Francouzský premiér Valls analyzoval francouzské kulturní symboly a dedukoval, že Marianne není symbol militantního francouzského socialismu, ale symbol svobody, protože má kozy venku. Pro toho, kdo neví, Marianne je ten oplácaná buchta, co jí vyklouzly, když držela vlajku na hromadě mrtvol, a byl tam s ní zrovna její kámoš kovář (dělník) a hipster v cylidru (pracující inteligent). Marianne prý není odhalená, protože je militantní marxistická kurva. Marianne je odhalená, protože je svobodná. A vy hezky taky vyndáte kozy ven, abyste byly svobodné, jinak vám ten hacafrak nařídí čtyři policajti v balistických vestách a se zbraněmi sundat, abyste poznaly, co je to ta svoboda a demokracie.

Je to dokonale absurdní. Co má nějakej zkurvenej stát, policie nebo nějaké lokální autority co komu nařizovat, co si na sebe vezme na pláž? Jak to chtějí posuzovat? No a co závodní plavci, sem tam uvidíte u vody něco jako vodníka, ten na sebe natáhne takový jako burkiny, skočí do vody a po čase se objeví na druhým břehu, tedy pokud ho nepřejede policejní motorový člun? Nebo osoby s citlivou pletí? Nebo osoby, co si zapomněly plavky? Jak je osvobodit?

Zavedl bych nějaké osbobozovací hlídky. Tvořily by je skupiny tří až čtyř profesionálních osvoboditelů. Měli by nějaké nůžky s kulatou špičkou. V případě, že by na pláži byla identifikována osoba s nevhodným oblečením, posoudili by nejprve podle vhodných kritérií, zda je dostatečně odhalená a tudíž svobodná. Pokud není dost svobodná, pomocí nůžek ji jednoduchou úpravou oděvu osvobodí tak, aby svobodná byla. Možná k tomu bude zapotřebí trochu násilí, takže to bude zvenčí vypadat jako znásilnění, ale svoboda to vyžaduje.

V této souvislosti mě zaujalo, že vyhlášky o tom, jak se kdo bude na pláži oblékat, přijaly lokální autority nikoli v jednom, ale v patnácti francouzských městech. Myslel jsem, že je to nějaký lokální exces, podobně jako se děje tady v ČR, kde také občas obce zakazují lidem zpívat podobně jako v říši krále Miroslava, ale při takto hromadném výskutu nezbývá než konstatovat, že výprodej evropských hodnot už začal a zdárně probíhá.

Shodou okolností jsme minulý týden vyrazili na krátkou dovolenou a při té se ukázalo, že vzniklo nové pohoří. Arabské Alpy. Výskyt arabských turistů všude mezi Innsbruckem a Salzburgem byl enormní. Vypadali spokojeně, prostě se vydali obhlédnout krásy nového chalifátu. Zdokonalil jsem své multikulturní skills a naučil jsem se rozlišovat mezi burkou, nikábem a hidžábem. Nejvíc hardcore je burka. Z té koukají jen oči průzorem, který má asi 2 cm na výšku. Svářečská kukla je proti tomu sexy. O moc jinak na tom není nikáb, z toho koukají oči a nos. Hidžáb je ve srování s tím erotika sama, protože z toho kouká celý obličej. Ani v jednom případě jsem neměl dojem, že by muslimským turistkám jejich vohoz nějak vadil, na Kitzsteinhornu jim dokonce přišel docela vhod. Tak jsem si říkal, co se jim do toho kurva serem, je to jejich volba a jestli je to ponižující, to je mi u prdele. Oni si zase mohou myslet, že pro evropské ženy je ponižující chodit s kozama venku, zatímco ony si mohou dopřát svým intimním partiím soukromí v nikábu, hidžábu nebo burce.

Zato jsem pozoroval jiné věci, například jak rychle si přizpůsobují okolí obrazu svému. Na již zmíněném Kitzsteinhornu se všude válely odpadky a arabské děti na sebe radostně pořvávaly v tajícím špinavém sněhu, jako by byly doma.

Jo a BTW v probíhající antiburkománii nezaznělo, proč vlastně zákony zakazují lidem v čím dál více zemích zahalovat si obličej.  Nemá to kulturní důvod, ale ryze pragmatický. Takové zákony si prosadily silové složky, především policie, aby mohly snímat obličeje občanů při různých příležitostech ale i jen tak preventivně a automaticky je identifikovat. Možná jste si občas při různých pouličních shromážděních všiml, že na ulících stojí dodávky a z nich trčí něco jako tykadlo. Tak v těch nemají fízlové sváču, tam mají technické vybavení, které umožní zhruba na 200m nasnímat libovolný ksicht, ztotožnit ho se jménem a například ho sledovat v davu jiných osob. S burkama a podobným bordelem to má problém. Jak vidíte, tažení proti zahaleným obličejům nemá se svobodou nic společného.

Myslím, že si evropské elity a média vyrobily z burkin ideální zástupný problém. O tom se dá diskutovat týdny. Ale co ten zbytek? Jen tak náhodou jsme se třeba minulý týden dozvěděli, že islamisté zkusili inflitrovat Bundeswehr. Das schaffen wir, vytvoříme novodobé PTP. Co třeba parazitismus na sociálních systémech a vyšší daně, které z toho budou nepochybně rezultovat, rodící se generace, která rozhodně nebude pracovat a někdo jí bude muset živit? Co bezpečnostní problémy, útoky na tradiční obyvatelstvo, které úřední autority zatloukají s komickými argumenty, že přece prsty ve vagíně nejsou znásilnění, no-go zóny, postupné vytváření dvojkolejné společnosti, kdy už se nepokrytě říká, že pro nechtěnce je zapotřebí přijmout zvláštní zákony, protože ty současné nebudou dasi chtít dodržovat, a tak dále. Ale to všechny musí stranou, protože se teď celoevropsky diskutuje o kozách.

Jo jo. Mají to dobře zmáknutý. A lidi jim to žerou.


03.09.2016 D-FENS


Související články:


12345 (251x hodnoceno, průměr: 1,49 z 5)
21 574x přečteno
Updatováno: 3.9.2016 — 16:02
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!