Trápí vás ekonomická Krize?

Featured Image

Krize je zlá. Krize je nebezpečná, Krize je zákeřná a neúprosná. Krize je prostě Špatná.

Zde najdete několik možností, jak proti ní bojovat.

Ekonomická Krize je opravdu hrozba, v současné době úspěšně předběhla i dosavadní #1 v oblasti veřejných nepřátel, Globální oteplování. Stovky a tisíce politiků, ekonomů a dalších povolaných soudruhů na celém světě vymýšlejí, jak jí čelit. Správným postupem nalezení řešení problému zhusta bývá odhalení jeho příčiny. Spočiňte zrakem níže a objevte hned patero příčin Krize, spolu s nabídkami k jejímu odvrácení.

Důvod #1: Příčinou Krize je Krize

Krize mimo jiné znamená, že lidé nemají práci. Lidé nemají práci, protože firmy propouštějí. Firmy propouštějí, protože mají finanční potíže. Firmy mají finanční potíže, protože nemají odbyt. Firmy nemají odbyt, protože zákazníci nekupují jejich produkty. Zákazníci nenakupují, protože nemají finanční prostředky. Zákaznící nemají finanční prostředky, protože nemají práci. Lidé nemají práci, protože…

Problém Krize tedy úzce souvisí s problémem „Co bylo dřív, vejce nebo slepice?“.

Řešení:

Vyřešit problém „Co bylo dřív, vejce nebo slepice?“. Pomocí redukce problému Ekonomické Krize na problém „Co bylo dřív, vejce nebo slepice?“, následného vyřešení problému „Co bylo …?“ a návratem zpět k problému Krize získáme řešení problému Krize. Potěšující zprávou je, že v nedávné době jeden Kocourkovský vědecký ústav přišel s řešením. Dříve bylo prý vejce. Vědečtí pracovníci tento závěr obhajují slovy: „ …kdyby ne, tak z čeho by se vylíhla ta slípka???“. Věc má ale zřejmě zádrhel. Jiné vědecké pracovisko totiž přišlo s odlišným závěrem: dříve nutně musela být slepice. Důkaz? Prvotní vejce muselo být někým sneseno! Nechme tedy povolané hlavy problém vyřešit a přejděme k další monžné příčině Krize.

Důvod #2: Příčinou Krize je pojem Krize

Tento závěr vychází z prosté analýzy okolního prostředí:
• Rádio v autě říká: „ …ekonomická Krize vrcholí … D1 opět neprůjezdná … boj proti Krizi …Krize …“
• Bulvár píše: „…Marek Ztracený ZTRÁCÍ naději kvůli Krizi … příčinou potratu herečky X. Y-lonové je strach z Krize…“
• Tesco reklamní leták píše: „…sleva … pomáháme v době Krize… výprodej… máme lék na Krizi… -60%…“
• Televize hlásí: „ …kvůli ekonomické Krizi…“
• Novinky.cz píší: „ …příčinou — je Krize…“

Co z toho plyne?
• Franta nad pííívem v hostinci „U Selského rozumu“ radí: „ …vole nekupuj teď auto nevíš že je ta Krize…“
• Tiskový mluvčí ekonomické rady automobilky Vrak hlásí: „ …vozů postavených na nejoblíbenější osvědčené platformě TDI se prodalo tento měsíc o x,yz% méně – řešením bude propouštění…“
• atd, viz Důvod #1

Řešení:

Tzv. ASCII refresh. Spočívá v nahrazení tolik populárního slova Krize jediným znakem ASCII tabulky. Tím dojde k podstatné úspoře místa celosvětových digitálních paměťových prostor, což bude mít za následek zlevnění produktů výpočetní techniky. Toto zlevnění pak pozivně ovlivní chuť voličů nakupovat a Krize bude postupně zažehnána. Logika tohoto plánu je nezpochybnitelná. Podřetězec Krize obsahuje 5 charů, což zpravidla odpovídá pěti bajtům paměti. Jeden ASCII znak znamená 1B paměti, úspora je tedy 4B za každou Krizi. Jen v tomto článku by šlo o 42 x 4B paměti méně. ASCII tabulka samozřejmě žádný nový znak nepojme, pročež by bylo nutné vypůjčit si na dobu Krize jeden znak stávající. Jako postradatelné se jeví např. znak ‚Y‘. Na klávesnici jej každý máme a můžeme jej snadno nahradit znaky ‚y‘,’i‘ nebo ‚I‘. Nejpoužívanější výrazy jako eko, etno, euro, cyklo, oxid uhličitý, globální oteplování, homo a podobně tím zjevně neutrpí.

Důvod #3: Příčinou Krize je Globální oteplování

Tato teorie spočívá v úvaze, že Krize byla zahájena úmyslně. Zahájil ji kdosi, kdo měl (a kdo by taky neměl) smrtelný strach z Globálního oteplování, které je PŘECE způsobeno oxidem uhličitým, který je PŘECE produkován automobily. Dopadem Krize dochází k útlumu automobilového průmyslu a tím ke globálnímu snižování emisí.

Řešení:

Nejlepší obrana je útok.
Vyvolejme globální ochlazování a Krize pomine. Nejezděme vůbec auty. Jezděme na bicyklech. Budeme IN, budeme zdravější a snížíme emise oxidu uhličitého, postupně změníme oteplování v ochlazování a strach z globálního umrznutí probudí potřebu nových emisí. Tím se probudí automobilismus a „Sbohem, Krize…“.

Důvod #4: Příčinou Krize je nezdravý trh

Je možné, že Krize, jsa zapříčiněna nedůvěrou investorů v současný celosvětových trh, souvisí umělými a nepřirozenými zásahy do tržní ekonomiky poslední doby. Kdo chce kupovat předražené BIO potraviny pochybné kvality? Proč využívat ekonomicky nevýhodných alternativních zdrojů energie a paliva, když spalovací motor na naftu a benzin nebo jaderná elektrárna se léty přirozenou cestou staly nejvýhodnějšími? Možná umělé nátlaky a nařízení stran používání ekologických, přírodních a BIO produktů způsobily nedůvěru v investice do celosvětové ekonomiky. Ovšem takové názory nejsou vůbec IN a eko, takže si je nechme raději pro sebe…

Řešení:

Pozor! Kdo si myslí, že ekologická hrozba je blbost je ekokacíř a patří za katr!
Rozmysleme si, co je horší – zda oxid uhličitý nad hlavou nebo Krize v peněžence.

Důvod #5: Příčinou Krize je zadluženost a inflace

Taktéž je možno, že rekordní zadluženost států i občanů a inflace, která v nedávné době vyvrcholila, má na Krizi svůj podíl. Lidé nemají peníze, půjčují si. Aby bylo peněz víc, tisknou se nekryté bankovky a vzniká inflace. Cestou z inflace je zase půjčka. Atd.

Řešení:

Půjčme si od Providentu, kolik to jen půjde. Všichni. Až Providentu dojdou prostředky, půjčí si od jiných ústavů, ty zase od jiných a ty zase od dalších a ti už nebudou mít, od koho si půjčit. Všichni budeme zadlužení a budeme si muset vzájemně všechny dluhy odpustit, abychom měli co do úst. Každý pak začne s čistým štítem a ekonomika jen pokvete…

Další příčiny a řešení nechť si čtenář najde sám.


11.02.2009 MM

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
87x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:02

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!