Konference: Totalita včera, dnes a zítra - zpět na článek

komentářů 120

 1. TENISTA TO DOSTAL SEŽRAT OD KOMSOMOLKY GRETTY
  „Od roku 2016 banka Credit Suisse poskytla 57 miliard dolarů (více než bilion korun) společnostem, které hledají nové zásoby ropy,“ napsali na twitteru aktivisté ze skupiny s názvem 350.org Europe. „To se naprosto neslučuje s bojem proti klimatickým změnám. Rogere, ty to podporuješ?“ zeptali se světové tenisové trojky. Příspěvek s hashtagem #RogerWakeUpNow (tedy „Rogere, prober se“) sdílela i Greta Thunberg.

  1. Miláček Zelených Pauchárí, führer IPCC OSN, pracoval pro nejšpinavější indický korporát Tata corporation (indický Agrofert) a předtím, než se stal lobbistou OSN za klimatickou burzu, osobně hledal v Texasu ropu.

   Ale toho Grétka nezkritizuje, že?

   V člověku se vše bouří, ale pak si vzpomene, že za to všechno mohou její rodiče: její otec zjistil, že jeho holka má deprese které se zmenšují, když bojuje za „svatou kauzu“ jíž ji naočkovaly švédské školy; a její matka najala PR agenturu, aby ji natočila při „klimastávce“ a tím z ní udělala politickou celebritu.

   1. Mysli trochu třídně.

  2. How you dare :D
   Ti Thunbergovi budou povedený páreček. Z takového nepodarku vybouchat majlant..no, asi to potřebuje kačení žaludek, ale i to se dá časem nacvičit podobně, jak ten vzteklý ksicht.
   Mě spíš zaráží to, že je vůbec někdo ochoten něčemu takovému naslouchat. Zvát to na všelijaký fejkový klimakonference, co beztak vyřeší úplný hovno, protože sami jejich účastníci jsou pomýlení a svým způsobem nemocní.
   Druhá, ta větší polovina skutečných vědců se buď vůbec nevyjadřuje, nebo velmi opatrně.
   V tomto případě je přizdisráčství skutečných odborníků na škodu. Mladí a dynamičtí aktivisti je přeřvou. Ne argumenty, co ani nemají, ale tím řevem samotným.
   A protože politici se chtěj voličům zalíbit a nic je to nebude stát, odesereme to my, obyčejní občani.
   Politici o svobodu, pětilitrový auta s řidičem a další prebendy nepřijdou, To my, plebs.
   30 roků po převratu a vládu tu řídí bývalý člen KSČ a příslušník StB.

   1. Vsimni si ale, jak vysoko to mnoho ruznych mentalnich retardu dotahlo. Ba co dim, drtiva vetsina ruznych Führeru byli jen retardi. A vzdy se nasly davy, co jim naslouchaly.

 2. LOUTKOVODIČI SE ODKOPALI
  zelený Indz a klimakterický tatínek píčou za Gretku na Fejs, mod àla Babiš

  https://rclutz.wordpress.com/2020/01/13/gretas-sock-puppeteers-revealed/

 3. Jojo, konference… a tam se z toho zase vyklube akorát nějaká ta SPD nebo Trikolórní nalejvárna a agitace do Strany.

  1. Proč muž před hlídkou utíkal a proč skočil do vody, policisté zatím nevědí — ale vědí, akorát nepřiznají; někteří ani sami sobě. To je u gestapáků i čestapáků běžné.

   1. ocs: signifikantní je spíš toto:
    „Policisté původně jeli prověřit oznámení o podivně se chovajícím muži, který se mohl dopustit protiprávního jednání.“

    Tedy se soudruzi sichrují pro případ, že vyplave nějaký Thunberg. Jeli prostě na udání buzerovat. Nebude vypadat dobře, že kvůli nim zakalil nevinný, takže je nutné šířit back story o „možném protiprávním jednání“. Uvidíme, jestli se něco dozvíme dál – v případě, že to bude někdo nevinný se nedozvíme téměř jistě nic. V případě, že se z něj vyklube uprchlý trestanec z Mírova, budou toho plné internety.

    Pamatujete tehdy toho motorkáře, co dostal přes držku od vymatlaných cykloušů-závodníků? Nejdřív to bylo všude („zlý motorkář srazil chudinky sportovce“), když se ukázalo, že parta zmrdů srazila a následně zbaběle zbila motorkáře, nastalo ticho po pěšině.

    1. Já bych k tomu jen dodal, že dosud snad — doufám — nikoli ve většině případů, ale docela určitě v nemravně mnoha případech jednoznačně platí, že ten, kdo se dopustil „protiprávního jednání“ je naprosto nevinný :(

    2. Ano. A pokud by policisté na oznámení nereagovali, zase bychom četli příspěvky na téma: vagabund vykradl půl osady, ale policisté byli líní a odmítli ochránit naše občany i když byli o pohybu pochybného individua informováni.
     Zajímavé je, že obecně se zde propaguje varianta, že policisté normálně jenom pijou na fízlárně kafe, zatímco nechají občany na pospas zločincům, zatímco nyní ocs naznačuje, že se asi u kafe nudili, tak vyjeli k Pavlovicím, odchytli tam nějakého bezúhoného občana, hodili ho do nádrže a pak zorganizovali rozsáhlé pátrání a to vše jen pro to, aby jim šichta rychleji utekla.

     1. monday: naopak si myslím, že je to zcela v souladu. Na buzeraci, ze které kouká nebezpečí nula nula nic, na to si orgán najde čas rád, stejně tak na „hrdinské činy“, nezřídka ohrožující hlavně všechny okolo (střelba na ujíždějící auta, narážení do motorkářů). Zalezlej je akorát když o něco jde, to dělá, že nevidí, neslyší (Uherské Hradiště).

    3. Pokud se pamatuju, tak ono to bylo tehda tak, ze slapalisti si jeli nejakej zavod, kde jako forsus jel fizl na masine. Ten vsem protijedoucim rukou naznacoval, ze maji zastavit. Jenze jel pred pelotonem tak daleko, ze po jeho odjeti se nekolik minut nic nedelo, takze motorkar, netuse co to melo byt za indiansky signal, jel zase dal. Samozrejme dle zakona, tedy jak co do rychlosti, tak strany na vozovce. No a vletel do roje slapalistu, kteri jeli po cele silnici (jak jinak) a ti se nasledne rozhodli ho lyncovat.

     Vysetrovani, ktere melo ukazat, ze motorky ridi jen neschopna hovada tento fakt sice prokazalo, ale ve smyslu toho fizla, ktery zcela zkurvil to, co se od nej ocekavalo a za co dostal zaplaceno.

     1. Sysop: já si pamatuju, jak to bylo – jde mi jen o to, že dokud to vypadalo, že za to mohl motorkář, bylo to všude. Jakmile se ukázalo, že to bylo jinak, nikde nebyly hromady článků o zmrdech, kopajících do člověka, kterého sami srazili.

      Takže čekám stejný přístup i zde.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!