Tlačení dobra prostřednictvím TAČR - zpět na článek

komentářů 11

 1. 2Autor: Stále jsou oponenti projektů TAČR tajní nebo už se pod nablité sračky podepíšou?

 2. Projekt č. 5 nedává smysl, ne?

  1. Aha vlastně ano, pokud by byl celý řešitelský tým složen pouze z žen.

   1. Nicméně asi moc rozšířený nebude, když pro zlepšení hodnocení o 4 body bude stačit přibrat jednoho trubce :)

 3. „Za vyvážený řešitelský tým je považován takový tým, ve kterém jsou obě pohlaví zastoupena z alespoň 35 %.“ Tohle je připravený na to že v budoucnu budou muset tvořit transsexuálové těch zbejvajících 30%.

 4. Tvl komunismus…Vyhodíš ho oknem a za chvíli se vrací po červeném koberci a osvětlován fotoaparáty s plnou slávou dveřmi…

 5. Ne, není to nuda, je to zábavný, a nasrat se tak lehce? Ta „novočeština“ je zajímavá, i výsledky jsou zajímavé – „gender vyrovnanosti“ se dosáhne tím, že vedoucí bude žena – muž méněcenný o 3 body z 10 :-) Dnes jsem byl platit daně, hned jsem rád, že vím, že jsem mohl přispět na něco takto záslužného :-)

 6. nechápu vůbec vo co de?

 7. Dnes ráno jsem dostal výborný email. To jen abyste věděli, jak je to prezentováno v praxi těmi, kteří jsou k tomuto socialistickému matrixu připojeni. Podpis člověka, co to odeslal, jsem s dovolením vynechal.

  Vážené proděkanky, vážení proděkani,

  dovolte, abych Vás informovala o vyhlášení veřejné soutěže v programu na podporu nastupující výzkumné generace.
  Technologická agentura České republiky vyhlásila první veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji pro Program na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA. Tematicky bude zaměřena na podporu spolupráce akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení posluchaček/posluchačů magisterských a doktorských studijních programů vysokých škol a mladých výzkumných pracovnic/pracovníků ve věku do 35 let.

  Intervence programu budou zaměřeny na reálnou spolupráci mladých výzkumných pracovnic a pracovníků při řešení konkrétních výzkumných projektů se subjekty z aplikační praxe ve všech oblastech aplikovaného výzkumu. Dále se však jedná i o odstranění nerovného postavení studentek a studentů či mladých výzkumných pracovnic a pracovníků, kteří jsou znevýhodnění při podávání návrhů projektů tím, že nemají odpovídající praxi, publikační a jiné výsledky jako jejich starší kolegové.

  Soutěžní lhůta pro podávání žádostí je stanovena do 10. 5. 2017

  Informace k vyhlášené soutěži naleznete pod následujícím odkazem: https://www.tacr.cz/index.php/cz/programy/program-zeta/zeta-prvni-verejna-soutez.html

  1. Imho já to vidím tak, že je to alespoň nějaká šance dostat se k něčemu reálnému dřív než dědci vychcípou a dostane se člověk na řadu.

 8. Síla… Nevydržel jsem to a (bez předchozího souhlasu OC, za což se mu tímto omlouvám)jsem odkaz na článek šlehnul na Fuckbookovej profil TAČR. Oni si za tím socialistickým hnusem ještě zarputile stojí: https://www.facebook.com/tacr.cz/posts/1881839468770213?comment_id=1881844815436345&reply_comment_id=1882022702085223&notif_t=share_comment&notif_id=1491229351561072

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017