Test: Quashgay Hardick 1.3 GFV

Featured Image

Po fenomenálním úspěchu auta pro muslimy, které uvedla na trh firma Proton, přichází auto pro další menšinu. Politika preference menšin a pozitivní diskriminace slaví další úspěch. Quashgay Hardick vyjíždí!

Hardick je automobil pro homosexuály. Nechme promluvit vedoucího projektu Yvese de Terma: „Úplně nový Hardick je vydesignován, aby akcentoval gay lifestyle. Abychom korektně reflektovali kruciální kastomrovy expektejšny a fokusovali na jeho benefity, participovali v týmu jen kluci. Shromáždili  jsme kluky z celého automotive industry a rezultát tomu odpovídá.“ Na vývoji automobilu pracovalo 67 designérů, 14 odborníků na feng šui, 87 ekologů (z toho 52 sociálních), 23 uměleckých architektů, 112 módních návrhářů, 47 etno hudebníků, 1 odborník na podvozky, dva teplouši přes autoelektroniku a jeden motorář. Výsledek tím byl v podstatě předurčen.

Z designu pocítíte tlak v konečníku. Oblá karosérie svými teplými liniemi připomíná knihovnu od Kaplického, který si našel jiný výnosnější byznys.  Podvozek je kompletně převzat ze Škody Fabia, jedná se o její novou jen deset let starou platformu. Nejzajímavější částí je motor. Odborník na agregáty Wolfgang Schwul k tomu říká:

„Jedná se o přeplňovaný tří- až čtyřválec. Čtvrtý válec má převrácené ventily, slouží jako kompresor k přeplňování zbylých tří válců. Jedná se tedy vlastně o systém vstřikování do výfuku, který je nám klukům blízký. Díky němu jsme docílili nejen mimořádné výkony, ale také příznivé emise. Víme, že environmentální odpovědnost je pro většinu gayů mimořádně důležitým pojmem“.

Environmentálně orientovaný gay nechce mít carbon footprint větší než délku penisu a Hardick je k tomu cestou i bez chirurgických zákroků. Jak je dosaženo příznivých emisí?  Vozidlo má jeden skutečný a jeden falešný výfuk. V případě emisní kontroly stačí stisknout zelené tlačítko s nápisem Gayvironment, stlačený vzduch z čtvrtého je válce přesměrován do falešného výfuku vyvedeného na zadní stěně automobilu a zakončeného koncovkou velice chlapáckých rozměrů, zatímco skutečný je zakončen pod vozidlem a není na první pohled vidět. Toto důmyslné řešení umožnilo stlačit emise pod 20g CO2 na 1km a nastavit tak laťku i neteplým autům. Kromě toho, výfuk s koncovkou je praktickým řešením pro ty gaye, kteří chtějí víc než mít své auto rád.

Díky použití moderních vysokopevnostních plechů s výtažkem z titanu poskytuje automobil bezpečí nad úrovni doby. Získal osm hvězdiček v testu EURO NCAP, protože projel bariérou a převálcoval tři přítomné heterosexuální pozorovatele. Zkušební figuríny, samozřejmě také teplé, neutrpěly žádné zranění kromě natržení řitního otvoru. Za ochranu chodců má automobil hvězdiček sedm, testovací chodec se po nárazu cítil ještě lépe než před ním. Dvacet jedna hvězdiček za ochranu hmyzu má na svědomí nový aktivní systém InsectSafe(R), pozestávající se ze dvou trysek na předním nárazníku. V dostatečné vzdálenosti před autem rozprašují koncentrovaný insekticid, takže ani jedna moucha nezahyne nárazem do auta. K bezpečnosti přispívá i brzdový asistent, samozřejmě plně konfigurovatelný. Řidič si může navolit, zda brzdový asistent bude máma nebo táta.

Interiér potěší oko každého gaye. Teple zvlněná palubní deska je vyrobena z kvalitního plastu od Bruno Banani a obsahuje jen takové přístoje, aby jim i gay rozuměl, tedy v podstatě rychloměr a teploměr. Přístroje nemají číselníky, ale jen slovní hodnocení, aby bránily majitele vozu před vlivy moderního přetechnizovaného světa (v případě stupnice teploměru: Freddie, Versace, Elton, Stop&run). Některé ovládací prvky jsou inspirovány přírodou, například řadící páka není neorganicky zakončena koulí, ale žaludem. Volant lze dobře uchopit do ruky, má zhruba průměr penisu. Do kapsy ve dveřích se vejde nejen velká PET láhev, ale i tuba s lubrikačním gelem, čímž vznikl úplně nový benchmark pro nižší střední třídu.

Automobil lze dostat ve třech stupních výbavy: Handjob, Blowjob a Anal. Na vývoji posledního se podílela známá tuningová společnost Hinterlader. V nejvyšším stupni výbavy nás zaujala vestavěná navigace, u které je možno si nastavit profil přesně na míru podle úchylky řidiče. Dominantní typy dají přednost hošíčkovi, který sladce šveholí „trochu jako volantíkem doprava, víšššš…“, zatímco submisivní gayové jistě nastaví jako svého průvodce na cestách poněkud politicky nekorektního gruppenführera Schöpkeho, který křičí „rechts, du Schwein, sofort!“ Vestavěný DVD přehrávač zaujme harddiskem s předinstalovanou ikonou všech příznivců pozitivní diskriminace, kultovní movie Gayniggers from outer space. Ve verzi Anal také najdete v sedadle prdelní airbag vyvinutý ve spolupráci s firmou Vulkan Hrádek, který v případě nárazu zezadu zafixuje řitní partie řidiče a tím zabrání úrazu životně důležitých částí. Je možné volit ze široké škály barev jako fialové, růžové, karamelkové nebo žabičkové. Dále si zákazník může objednat exkluzívní paket „AIDS control“ zahrnující atraktivní černý lak, praktickou přihrádku na léky, držák na infuzní láhev a doživotní záruku na olejovou náplň motoru. Kvality vozu bude v nejbližší době zkoumat i prestižní server Gay Wheels, přičemž se očekává, že bude certifikován jako gay friendly vehicle.

Servisní politika vychází důsledně ze základního konceptu. Servisní prohlídky vozu probíhají v autorizovaných gay clubech, kde za pár korun teplí servisní technici provedou prohlídku a pročištění výfuku, kontrolu pér a další nezbytné úkony. Pro S/M zaměřené řidiče se každých 30.000 km provádí napnutí koženého rozvodového řemene.

Zajímavé jsou i internetové stránky, jmenovitě online konfigurátor. Protože se nepodařilo najít gaye, který by příslušnou webovou aplikaci naprogramoval, funguje online konfigurátor důsledně v offline módu. Gay zákazník u  počítače zvolí konfiguraci vozu, odešle ji mailem gayům do továrny, tam auto podle jeho zadání vyrobí a vybaví, vyfotí a pošlou teploušovi mailem zpátky fotky. Přebytečná auta pak odebere úřad Džamily Stehlíkové jako služební vozy.

Tvorba automobilů pro menšiny je perspektivním a prosperujícím oborem. Na Fabii Homoscout nebo Porsche Gayman jistě nebudeme čekat dlouho. Propojení současné technologické základny s politikou pozitivní diskriminace je předpokladem ke vzniku skutečných skvostů i mimo automobilový průmysl.


21.7.2008 D-FENS

12345 (7x hodnoceno, průměr: 1,00 z 5)
512x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:02
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!