„Teroristé“ už zase vraždili, a už zase ve Francii

Featured Image

Angela: „Všichni, zde na Euro-Asijském summitu, jsme jednotní v naší nevíře nad útokem a masovou vraždou v Nice. Slova nemohou vyjádřit co nás spojuje s našimi francouzskými přáteli v těchto bolestných hodinách.“

Obama: „Jménem amerického lidu, zcela odsuzuji co vypadá jako hrozný teroristický útok v Nice, ve Francii. Útok jenž zabil a zranil tucty nevinných civilistů. Naše myšlenky a motlitby jsou s rodinami a ostatními milovanými zabitých, a přejeme, aby se zranění zcela uzdravili.“

Blah, Bla Blah…

Už to začíná být obehraná písnička: Nějaký Asijský nebo Africký přistěhovalec, vyznavač Islámu a Džihádu, zavraždí tucty lidí. Potom politici a média truchlí. Pronese se pár proslovů na téma boje s terorismem a tak podobně, a pak se čeká na další teroristický útok.

Jedenácté září a Usáma: Islám a Džihád.

https://en.wikipedia.org/wiki/September_11_attacks

Madrid: Islám a Džihád.

https://en.wikipedia.org/wiki/2004_Madrid_train_bombings

Londýn: Islám a Džihád.

https://en.wikipedia.org/wiki/7_July_2005_London_bombings

Charlie Hedbo: Islám a Džihád.

https://en.wikipedia.org/wiki/Charlie_Hebdo_shooting

Bataklan: Islám a Džihád.

https://en.wikipedia.org/wiki/November_2015_Paris_attacks

Brusel: Islám a Džihád.

https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Brussels_bombings

Orlando, Florida: Islám a Džihád.

https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Orlando_nightclub_shooting

…A teď Nice. Islám a Džihád.

Nezdá se vám, že v tom lze vysledovat jisté společné znaky? Například – wait for it – Islám a Džihád? Všechny tyto útoky mají navíc společné to, že je uskutečnili buď přistěhovalci, anebo děti přistěhovalců z Afriky nebo Asie. A proto si myslím, že je na místě ptát se, jestli bylo rozumné otevírat hranice nezdokumentovaným a nezdokumentovatelným přistěhovalcům z Asie a Afriky – což vy na to paní Merkelová a paní Obamová? Kdo sem ty zločince pustil?

Na videa na Facebooku prý nelze přidat tagy „Islámský terorismus“.

Ale sebevětší mediální embargo na pravdu o Islámu nikdy nezničí pravdu o Islámu: Že je to ve skutečnosti politický systém a žádné náboženství: Vždyť muslimové mají i svůj zákonník a svoje vlastní právo Šarija – ke kterému se hlásí dokonce i poté, co se přestěhují do EU anebo do USA. A takové nám sem paní Merkelová Obamová pouštíte jak na běžícím pásu. Milióny ročně.

Kdo umožnil islamistickým džihádistům z Blízkého východu a Severní Afriky zabíjet naše Euro-Spolu-Občany? Dovolil jsem si přeložit jednu, myslím že relevantní odpověď, na výše položenou otázku: Nechť promluví Robert Spencer:

Učil jsem u FBI a v Armádě – a to do roku 2011. V říjnu roku 2011, 57 muslimských organizací podalo stížnost Johnu Brennanovi – dnes je z něj ředitel CIA, ale tehdy byl šéfem národní bezpečnosti – byl hlavním poradcem prezidenta Obamy v otázkách národní bezpečnosti…

Muslimské organizace napsaly Brennanovi, že se má zbavit Roberta Spencera, a všech dalších lidí, a že musí vymazat všechny zmínky o Islámu a o Džihádu ve spojení s terorismem. A Brennan obratem odpověděl z Bílého Domu, na papíře s hlavičkou Bílého Domu (což značí „oficiální politiku“): „Že mají naprostou pravdu, že bude potřeba zbavit se všech těchto lidí – a že ze všech protiteroristických příruček vymažou všechny termíny „Islám“ a „Džihád“. Protože je to špatné a urážející Muslimy – tvrdit že Islám má cokoliv společného s Terorismem.

A tak byly všechny zmínky o Islámu a Džihádu smazány z protiteroristického tréningu – a je tomu tak už 5 let. A teď se nad tím prosím zamyslete – takto to teď funguje: Představte si, že po střední nastoupíte k FBI, a budete přiděleni k protiteroristické jednotce, a FBI vás začne školit o teroristech a jak teroristy zneškodnit… Tak vás dnes budou školit o Pravicových Milicích, o Bílých Supremacistech, Ku Klux Klanu, a Neo-Nacistech… Ale o jedné skupině, docela záhadně, neřeknou ani slovo: Ta skupina jsou Islamističtí Džihádisté.

Pokud dnes půjdete k FBI, a dostanete protiteroristický tréning, tak vás nenaučí ani „ň“ o zdaleka největší současné teroristické hrozbě: A to je oficiální politika Obamovy vlády.

Stává se, že špatné nápady způsobí, že někdo umře – a to je naše současná situace. Je dost možné, že útok v Orlandu se vůbec nemusel stát. Omar Mateen, zabiják z Orlanda, pracoval u sekuriťáků, a svým kolegům často říkal, že miluje Džihád, že miluje Usámu bin Ládina, že USA jsou hrozná zločinecká organizace jenž si zaslouží zničit… A jeho kolegové ho nahlásili FBI.

FBI neudělala nic. Proč FBI nic neudělala? Existují dvě možnosti, a pravděpodobně obě zapříčinily nečinnost FBI. Zaprvé: FBI nevěděla jak se v takové situaci zachovat, protože nedostali relevantní tréning, a nevěděli co to znamená, když Omar řekl že „Miluje Džihád“ – protože vše co jim o Džihádu řekli v protiteroristickém tréningu bylo, že „Džihád je vnitřní duchovní boj za čistotu duše a přiblížení se Bohu“. Co je na tom špatného? …Neřekli jim o té části, ve které se mluví o zabíjení.

A pak je tady druhá možnost, totiž že v FBI věděli o co jde, protože člověk musí být blbec, aby si toho nevšiml, že součástí Džihádu je vraždění. Zvlášť teď, když od jedenáctého září 2001 se ve světě stalo už přes 28000 smrtelných džihádistických útoků. Člověk musí být blbec, aby si toho nevšiml. Takže FBI to pravděpodobně věděla – ale zároveň také věděla, že oficiální politika Obamovy vlády je nikdy neříkat „Džihád“, nikdy nespojovat Islám s terorismem, a nikdy nedat najevo, že od Muslimů hrozí jakákoliv sebemenší teroristická hrozba.

Co se v takovém prostředí stane, když jste agent FBI nízké hodnosti, a dostanete do ruky report o Omaru Mateenovi – představte si, že se to stane vám: Dostanete do ruky informaci, že Omar Mateen žije na Floridě a svým spolupracovníkům říká o svých konexích u teroristických organizací, a o tom jak miluje Džihád, a říká to přímo uvnitř sekuriťácké firmy. Vy dostanete takový report, a pravděpodobně si řeknete: Když s tímhle půjdu za šéfem, a řeknu mu: „Vypadá to že máme potenciálního Džihádistického Teroristu v Orlandu na Floridě.“ Tak on mi na to řekne: „Copak nevíš, že Džihád je vnitřní duchovní boj za čistotu duše a přiblížení se Bohu? Copak nevíš, že spojovat Islám s Terorismem je Rasismus a Xenofobie? Rozumíš tomu, že pokud budeš v tomto vyšetřování pokračovat, tak můžeš dostat důtku a možná tě vyhodí od FBI?“

Teď si možná říkáte „ne-e, to nemůže být tak zlé…“. Ale ano, je to tak zlé.“


17.07.2016 Barn Swallow

12345 (200x hodnoceno, průměr: 1,15 z 5)
13 652x přečteno
Updatováno: 17.7.2016 — 22:30
D-FENS © 2017