Těpic, kašpare, snad tu pistoli nebudeš potřebovat - zpět na článek

komentářů 164

 1. Článek chápu, dokonce i to, kam směřuje pointa. Jen si myslím, že D-FENS tentokrát vystřelil na nesprávný cíl. Pár blbečků, kteří nemají představu o reálném světě, se verbálně i písemně pustilo do naší zbrojovky (de facto do zbraní jako takových obecně) a za to zasloužili odeslat do patřičných mezí.

  Pro nás, kteří máme zbraně jako koníčka, či dokonce způsob života, je to velmi citlivé téma, u kterého můžeme nastartovat na první našlápnutí. Jak jsem pochopil Čtvrtníčka já, tak je to i jeho případ a obul se do „kulturní fronty“ svým osobitým způsobem a podle mého názoru ne vyloženě špatným, protože se mi ten klip docela líbil. Není vyloženě vulgární a nejen, že si udělá prdel z lidí, kteří nemají „ahnung“ o čem mluví, ale ještě jim nabídne vyzkoušet si, co tak odsuzují.

 2. Trochu to souvisi, v jedne diskusi pod jinym clankem jste se vsichni ptali, kdo furt voli toho Babise. Tak tady je video..
  https://youtu.be/7kn1JpY36Tg
  Snad jsem to vlozil spravne…

 3. Snad se mi to jenom nezdá. Mám pocit, že za poslední asi 2 roky to není úplně první „špatné zacílení“ pana domácího.
  Rád bych se pletl, ale nemá to náhodou souvislost se zámyslem pana domácího narvat se do Bruselu? Potom by to špatné zacílení, které rozhodně není první, bylo velmi dobře vysvětlitelné. Jak píšu – rád bych se pletl a snad je tenhle článek opravdu jen omylem a pan domácí Čtvrtníčkovo video viděl na přeskáčku, nebo necelé.

  1. servisdok:
   Rád by ses pletl?
   Aha, tak asi proto se pleteš tak často.
   Jakpak jsi došel k tomu, že jsem ex.lex…?

   :OD

  2. Možná se pletu a je to i pravděpodobné. Pokud se opravdu prokáže opak, nemám žádný problém se za vlastní chybu omluvit a přiznat, že jsem se spletl.
   Problém ale je, že texty Vaše, monday-ho a ex.lex-ovy jsou tak vzájemně podobné a je v nich takový počet shodných znaků, že přes následnou, naprostou absenci tohoto nicku v diskusích mám opravdu velký problém neuvěřit v multiidentitu z farmy.
   Pokud opravdu pocházíte ze stejné trollí farmy, tak se to dá poměrně snadno zjistit, kromě toho pan domácí to nepochybně dobře ví.

   1. servisdok:
    Již dříve jsem se všiml jistých příznaků nesoudnosti, sklonů k víře v nesmysly, nadměrným ambicím např. v politickém směru atd. Takže se dal čekat i takový exces, jako prohlásit mě za jednu osobu s tím pseudofilozofickým troubou ex.lexem…

    Nu, ty „shodné znaky v textech“ jsou asi velmi nízký až žádný počet hrubek.
    A zjistit kdo je odkud, se zase tak moc lehko zjistit dát nemusí – záleží na tom, co kdo kdy používá za prostředky.
    Navíc Péťa nemá čas tyhle malichernosti honit.

 4. Podle mne, je již tento web 1)o všem , 2)o ničem. Škoda že není jako dřív, o autech!!!

  1. Škoda že není jako dřív, o autech!!!
   Proto vzniklo tohle – http://road-fens.cz/

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!