Tak už nám to zase začíná

Featured Image

Dle zpráv na (lž)i-Dnes i jinde „policisté při ranním zátahu proti údajným pravicovým radikálům zadrželi dvacet osm lidí… akce navazuje na podobnou razii z června, zaměřenou na organizátory neonacistických koncertů…

„…příkaz k domovním prohlídkám vydalo stejně jako v červnu Obvodní státní zastupitelství Brno-venkov. ..Nebudeme nic komentovat. Platí přísné embargo, reagoval mluvčí státního zastupitelství Hynek Olma…(Poznámka autora: Bodejď by komentovali. Základní podmínkou fungování totalitního systému je utajování absolutně všeho. Zdá se, že uplatňování tohoto pravidla právě začalo)… Po červnové akci policisté deset údajných radikálů obvinili z propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.“

To poslední je nesmírně zajímavé. Přečtěte si to ještě jednou. No to se podívejme!  Na základě stejné logiky by tedy měla policie vyrazit dveře u bytů vedení o nic více legální Komunistické strany Čech a Moravy s tím, že existuje podezření hraničící s jistotou o jejich vlastnictví materiálů propagujících „hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka“, tedy spisy Marxe, Engelse a Lenina, které by tam také následně zcela určitě našli. U skalních by se možná našly i spisy velkého Džugašviliho na jehož genocidě se ještě zcela nedávno jeho vnouček pokoušel napakovat. Proč tak policie neučiní? Já trvám na tom, aby tak učinila! Vždyť máme přece Zákon o protiprávnosti komunismu? Nebo snad má tento zákon stejnou hodnotu, jako například Ústava tohoto státu? Tedy nulovou?

Jaký rozdíl je v těchto souvislostech mezi „Dělnickou“ a Komunistickou stranou? Pouze jeden. Na základě shora uvedených spisů a činění bolševiků zahynulo na světě od vzniku tohoto hnutí více lidí, než v celé Druhé světové válce na všech válčících stranách dohromady a i když připustím nikdy nedoložené a nedokázané nejhorší (viz dále), měla by Dělnická strana na svědomí jedno popálené dítě, čímž nechci tento čin ani bagatelizovat, ani omlouvat.

Kdo a na základě čeho tedy rozhodne, kdo je a kdo není „extrémista“ z čehož pro něj, jak se zdá, vyplývají příslušné důsledky ? Soudruh ministr Prcina? O kom tak rozhodne příště a komu ve čtyři ráno vtrhne do bytu Gest…, pardon, Útvar pro odhalování organizovaného zločinu jen proto, že zastává rozdílné politické názory?

Ale dříve, než začnu dění rozpitvávat, bude snad nejlépe, když uvedu svůj vlastní názor na tyhle „vlastence“ organizované v Dělnické straně a obdobných spolcích.. Jednak mé srdce touží to čtenáři sdělit a jednak tím snad zabráním tomu, že mi ve tři ráno policie tohoto „demokratického a právního státu“ vyrazí dveře a provede domovní prohlídku, zda nepřechovávám to, či ono, což je zřejmě v tomto státě, v souladu s jeho komunistickými tradicemi i současností trestné. V mém případě by to byl pořádný malér, neboť vlastním Hitlerův „Mein Kampf“, po jehož přečtení jsem usoudil, že se jedná o prvotřídní slátaninu, na mnoha místech  odporující  sobě samé a náckem jsem se rozhodně nestal. Vlastnictví několika Leninových spisů, po jejichž přečtení jsem naopak usoudil, že syfilis na mozku tohoto „velikána“ je z jeho díla zcela patrný a na jejichž základě jsem se rozhodně nestal komunistou, by patrně již tolik nevadilo.

Osobně považuji Dělnickou stranu a obdobná hnutí za stádo pitomců. Věnujte prosím pozornost „Programu Dělnické strany“. Spočítejte si prosím, kolikrát Dělnická strana „žádá“, nebo „požaduje“. Vás to nezaráží? A sakra! Podle mého skromného názoru je každá politická strana potenciálním podílníkem na zákonodárné a výkonné moci, jakkoliv málo pravděpodobné se to v dané chvíli zdá. Jako od takové od ní nechci slyšet co „žádá“ a od koho, ale chci slyšet jaké jsou její cíle a jakými prostředky jich hodlá dosáhnout. „Požadovat“ může odborová organizace, nikoliv politická strana.

V této souvislosti je zajímává permanentní masáž ze strany soudruhů retardorů všeho druhu na téma „pravicový“ extrémismus. Může mi kdokoliv najít v dotyčném programu jedinou konservativní (pravicovou) tezi? Jednu, jedinou? To jsou soudruzi retardoři skutečně tak pitomí, že rozdíl nechápou,  nebo se jedná o cílevědomý „brain washing“ českých mozků, už tak dost vypláchnutých smíchovskou desítkou? Zastávám názor, že druhá alternativa je správná. Vše pravicové od ďábla jest! Volte soudruha Prasoubka, nebo lépe soudruha Filipa!

Navíc jest mým osobním názorem, že příliš důvodů k národní hrdosti nemáme. Od Bílé hory jsme v dějinách  zorali vše, co se zorat dalo a každou nabídnutou historickou šanci jsme vyměnili za „jistoty“, a shora uvedenou smíchovskou desítku a to za co možná nejnižší cenu. O naší nejnovější historii lépe se nezmiňovat. Koho to zajímá, může si můj názor přečíst zde .

Vlastenectví těchto národovců všeho druhu mi silně připomíná následující projevy.  „Kdo neskáče není Čech! Hop, hop, hop !“ Následuje série více nebo méně zdařilých poskoků v závislosti na množství požitého alkoholu. Celá produkce pak připomíná projevy vzrušené šimpanzí tlupy v době páření. Nutno podotknout, že tyto projevy se omezují na události pro průměrného Čecha důležité. Tedy na jakékoliv vítězství na  jakémkoliv mistrovství v čutálu, nebo hokeji. Nic jiného se  z vlasteneckého hlediska za důležité nepovažuje. Při těchto příležitostech se však rozvěšují fangličky a dává se průchod shora popsaným projevům lásky k vlasti. Kdyby ovšem jakýkoliv český politik řekl národu: „ Neptejte se, co pro vás může vaše země udělat, ale ptejte se, co můžete udělat pro svou zemi!“ (Kennedy ?), nebo ještě hůře: „Nemůžu vám slíbit víc, než krev, pot a slzy“ (W.S.Churchill) , pak by si takový politik mohl rovnou sbalit svoje politická fidlátka (v prvním případě), nebo s řevem masově přeběhneme k nepříteli (v druhém případě), což jsme ostatně v minulém století ve své valné většině dvakrát udělali. Ti, co si dovolili nepřeběhnout byli pro jistotu a za nadšeného potlesku davu pozavíráni do komunistických šatlav. Příliš totiž davu připomínali jeho vlastní zbabělost a ubohost. Za vlastenecký  považuji ten národ, který dokáže akceptovat a kladně reagovat i ve shora popsaných situacích.

Že by tohle všechno mělo hovořit pro můj radostný potlesk nad zásahem Útvaru pro odhalování organizované zločinu proti „extrémistům“? Ó nikoliv! Důvody  jsou následující.

Nelze se samozřejmě ztotožňovat s násilnými činy typu žhářského útoku ve Vítkově. Jen mimochodem, dosud nikdo nikdy nedokázal, že by s tímto útokem měla Dělnická strana cokoliv do činění. Ale to, že tohoto útoku bude použito (lépe řečeno zneužito) k jejímu zákazu, však přiznal i sám soudruh ministr Prcina. Cituji z článku zde: „Ministr vnitra Martin Pecina věří, že případ dubnového žhářského útoku na romskou rodinu ve Vítkově na Opavsku může pomoci druhému návrhu na rozpuštění krajně pravicové Dělnické strany (DS). Pecina to řekl v České televizi v Otázkách Václava Moravce. Zda je někdo z čtveřice obviněných napojený na Dělnickou stranu, ale odmítl prozradit“
.
S největší pravděpodobností odmítl proto, že nebylo co prozrazovat.

To u přemýšlivého posluchače musí nutně vyvolat podezření, že příslušné důkazy musí soudruh ministr napřed vyrobit. Vůbec nepochybuji o tom, že tyto důkazy budou „objeveny“ v zkonfiskovaných počítačích. U lidí typu soudruha ministra Prciny je totiž možné absolutně všechno. Soudruh Prcina  začínal podle nejlepších tradic české politické turistiky u ODS, aby v sobě následně objevil hluboké sociální cítění a po politickém veletoči skončil u ČSSD (b.). Naprosto typický případ bezcharakterního českého politického pocestného. Co asi můžete od někoho takového čekat?

Jestliže se ovšem nelze ztotožnit s násilím kohokoliv, z jakýchkoliv důvodů a  proti komukoliv, je tím méně možné se ztotožnit s persekucí stále ještě naprosto legální registrované politické strany establishmentem jen proto, že  názory této strany se od názorů tohoto establishmentu odlišují.

Také si všimněte, kdože se to Dělnickou stranou zabývá – Útvar pro odhalování organizovaného zločinu. Ono je už zase zločinem mít politické názory odlišné od  establishmentu? Nebo snad někdo ze zatčených, na rozdíl od ruských, ukrajinských, uzbeckých, a já nevím jakých ještě zločineckých klanů vykradl banku, nebo organizuje prostituci?  Tyto klany a jejich aktivity ovšem ÚOOZ,  jehož nevyšším šéfem je absolvent školy StB soudruh Komorous, zdaleka tolik nezajímají. Bodejď by ano, když velkým kámošem s výše uvedenými je synáček sociálně cítícího kolotočáře Kočky, takto nejlepšího kámoše našeho drahého Džoržína, komunistického velkohospodského soudruha Paroubka, pro kterého byl „vítězný únor“ zdrojem nekonečné inspirace.

Cituji: “Bratr Paroubek řekl na besedě v roce 1978: Ano. Pro nás mladé, kteří jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum především historická událost, kdy byla s konečnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentů buržoazie v politickém životě republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou…atd.“

Je tedy už zase odlišný názor dostatečným důvodem k tomu, aby policie u někoho ve čtyři ráno vyrážela dveře?

Jen to strpte milí spoluobčané a budete to možná právě vy, u koho budou za pár let dveře vyráženy s tím, že máte v knihovně Bibli, Masaryka, Havla nebo Klause! Nepochybuji ovšem, že jako vždy dáte přednost „jistotám“ (zbytek už si nakradete) a lacinému pivku u televize, v podvlíkačkách a přímo z láhve (deset až dvanáct „kousků“), když hraje Sparta se Slávií.

Přesně takhle  totiž ztráta svobod začíná. Každý kousek o který ze  zákonnosti a svobod couvneme, ztrácíme navždy.

Pokud mi tedy někdo nedokáže, že se Dělnická strana dopouští trestných činů, nemohu se s akcemi proti ní naprosto ztotožnit. Předesílám, že za „důkaz“ nebudu považovat nic, co naše „orgány činné v trestním řízení“ teprve  následně „naleznou“  v počítačích Dělnické strany. Tam se ostatně dá vložit cokoliv, kdykoliv a kýmkoliv.

Můj vztah k dotyčné partaji by se dal vyjádřit asi následovně.  Kdysi, kdosi řekl: „Nesouhlasím s vámi, ale budu do posledního dechu hájit vaše právo na vlastní názor“, nebo něco v podobném smyslu a to je rovněž přesná definice mého vztahu k Dělnické straně až do doby, kdy mne někdo „nade vší pochybnost“ přesvědčí, že se dotyčná strana dopouští něčeho nezákonného. Její „program“ je sice stupidní kus populistické propagandy,  ale trestného na něm neshledávám nic.

Mediální masáž na téma „pravicový extrémismus“ za důkaz nepovažuji.  „Nejsme gestapo, vzkazuje advokátovi extremistů policejní šéf“  lamentuje uvedený.

A dále:  „Považuji nejen za urážlivé vůči našemu útvaru a potažmo celému policejnímu sboru, ale také za naprosto šokující a neomluvitelné, když někdo veřejně a bez jakéhokoli uzardění přirovnává legitimní a zákonnou činnost policie demokratického státu k praktikám gestapa. Takové výroky by měly popudit nejen samotné policisty, ale i všechny slušné občany této země,“ reagoval Robert Šlachta.“

Tak já nevím, mne spíše popuzují stále znovu propukající korupční skandály v policii, počínaje spoluprací vedení právě Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu právě s tímto organizovaným zločinem, až po úplatnost téměř každého dopravního policisty. Popuzuje mne, že překročím-li na silnici rychlost, má policie dostatek právních podkladů aby mne svlékla z kůže, ale tytéž právní podklady najednou postrádá v případě „tajného“ závodu rozmazlených zbohatlických hajzlíků. Na Kladně pak obojí. Viz rozehnání dopravky a úplatky od cik…, pardon romského klanu bratrů Olláhů.

A jak je naše policie útlocitná. Výroky pana advokáta ji urážejí a popuzují, což mají činit i se všemi slušnými občany. No to se podívejme!

Kolikrát jsem za komunistů podobný  argument slyšel! „Slušným“ byl pouze ten, kdo byl bezvýhradně oddán STRANĚ a plně se ztotožňoval s řáděním jejích pohůnků a drábů, popřípadě jim chodil donášet. „Slušným“ byl jen ten, kdo se podepisoval tu pod petice požadující trest smrti pro Horákovou, tu  pro Slánského a spol.. „Slušným pracujícím“ byl jen ten, kdo odsuzoval autory Charty 77 a spěchal se podepsat pod  Antichartu, aniž původní dokument vůbec četl, atd. Ať se na mne  policejní šéf Šlachta nezlobí, ale jejich akce se akcím Gestapa a StB velmi,  velmi podobají, nejsou-li přímo totožné.

Úplným výsměchem lidské inteligenci je  tvrzení, že akce neměla politické důvody. Žádné jiné než politické důvody totiž zatím nikdy nikdo, ministrem Prcinou počínaje a poskoky systému v novinách a televizi konče,  neuvedl, ba ani se o fabrikaci nepokoušel.

To nás skutečně považují za takové blbce?

S pozdravem „levičácký intelektuál do domu, hůl do ruky“

22.10.2009 Katoda

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
79x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:59
D-FENS © 2017