Tak nás tady máte a starejte se, nebo vás podřežem

Featured Image

Abych byl upřímný, mám poslední dobou celkem problém. Už se pomalu bojím provozovat defekaci nebo otevřít plechovku s tuňákem, aby na mě nevyskočil hen ten uprchlík. Protože se mé grafomanské potřeby nedaří ukojit na Fejsbůčku, resp. se mi tam nedaří nasbírat dostatek dalších názorů, rozhodl jsem se po dlouhé době čtení tohoto webu opět něčím přispět (navzdory neúspěchu se svou prvotinou) a vydat se napospas místním diskutérům. Nemyslím si, že bych přišel s něčím hrozně objevným, nebo snad dokonce převratným, ale prostě mi to nedá a čtenáři s tím už naloží podle svého.

Předně je třeba říct, že nepatřím k vygumovaným individuím, která mají potřebu něco omezovat, zakazovat jen proto, že tomu nerozumí, neprovozují to nebo se jim něco nelíbí. Pokud chce mít doma někdo například totem, kolem kterého chce tancovat v kožených tangách pomazaný kuřecí krví – je to jenom jeho věc. Dokud mi jeho hulákání neruší mé vlastní aktivity, případně po mně nepožaduje provozování této činnosti nebo podepisování různých petlic a la totem povinně do každé rodiny, je mi to ganz egál. Průser nastává v momentě, kdy se totemoví tanečníci sdruží a začnou si vydupávat nějaká privilegia, protože jsou jiní (rozuměj: Něco víc), zapomínaje při tom na fakt, že existují i nějaké povinnosti (třeba nikoho s tím nesrat). Takže začnou řvát kouzelné slovo na P ještě hlasitěji, protože nemůžou hopsat v práci, v autě nebo na veřejných prostranství. Průser číslo dva nastává za situace, že jim to nějaká autorita skutečně povolí, protože sere strachy cihly z toho, že jí na dveře zaklepe nějaká investigativní neziskovka a TéeN cézet, nedejbože duo Šabatová – Kocáb s eurosajúzem za zádkem. O rozšíření voličského portfolia a tím pádem zajištění korýtka pro další volební období nemluvě. Tanečníci dosahují kýžené vyšší kasty a zdálo by se, že se kruh uzavře. Ani omylem. Přivlastněný blud o vlastní výjimečnosti, potvrzený soustavnými ústupky připosrané společnosti , je náležitě motivuje k tomu, aby začali požadovat provozování vlastních kreací po ostatních, protože my to tak chceme a jedině tak je to správně. Moje osobní očekávání je, že pro bílé, pracující heterosexuály bez zjevných úchylek, kteří nejezdí na kole a nevymýšlejí kraviny (všechno od hate free až po pojídání fair trade zrní), nebude v moderní společnosti místo. To jen tak na okraj, pointa přijde a analogie bude jasně patrná na následujících řádcích.
V současné uprchlické krizi nacházím spoustů paradoxů a nesmyslů, resp jednání proti zdravému rozumu. Pokusím se vypíchnout ty z mého pohledu největší. Snah o „export křesťanství“ na Blízký východ  bylo celkem dost – mezi nejznámější patří provařené křížové výpravy. Tyto snahy o dobročinnost nám samozřejmě byly opláceny stejnou mincí, tedy pokusy o implementaci islámu do Evropy násilnou formou. Víceméně patový stav, kdy měla navrch jednou jedna strana a podruhé druhá strana, trval několik staletí, až v tom dvacátém nastalo období válek vedených z jiných důvodů, takže byl od náboženství celkem pokoj. Máme tedy dlouhou a mnoha životy zaplacenou historickou zkušenost, že takhle teda ne a rádi se mít prostě nebudem. Civilizovaná  (bohužel také zpupná a zdegenerovaná Evropa) je myšlenkově a názorově úplně někde jinde, než středověká islámská ideologie, oslavující pedofila s hadrou na hlavě. Má- li někdo problém s tímto označením, ať se podívá, jaký mají muslimové rok, jak jsou kvalifikovány tresty a přečiny podle práva šáría. Lépším výrazem to už vystihnout nejde. Taktéž se nám díky křesťanství povedlo získat další krvavou zkušenost, a sice jak to vypadá, když se začne míchat náboženství a stát. Tím mám na mysli zejména procesy s čarodějnicemi a další zábavné kratochvíle, které nám přinesly zásahy církevní do světské moci. Opět vidím totální neschopnost poučit se z historie. Sociální inženýři asi nedochodili ani základní školu, neboť se jedná o učivo dostupné v každé učebnici vlastivědy.

Když už nebyli stavu myslet vohnouti z Bruselu, mohli to udělat Amíci, kteří vzhledem k vlastní kratší historii nemají tak obsáhlé učivo. Jenže demokracii bylo po Iráku a Afghánistánu (opět společnost na úrovni středověku) nutno exportovat do dalších zemí, takže se nám rozjelo Arabské jaro. A tady se to posralo definitivně. Dlouholetí diktátoři, kteří byli stavu udržet relativní klid (pro lidská práva občas ve středověku není místo), byli sesazeni, v zemích zavládl chaos a začaly se mezi sebou bít různé více čí méně extrémní frakce. Špatně zvolená strategie, pravděpodobně následkem předávkování hamburgery, dala vzniknout partě magorů jménem ISIS. Lezení do zelí suverénním státům (Sýrie) bylo posledním hřebíčkem do rakve. Současná situace je pouze logickým vyústěním toho, že se někdo montoval do cizích věcí.
Takže nám na dveře Evropy klepou statisíce uprchlíků. Co teď s nimi? Evropská unie opět projevila svou totální neschopnost cokoliv efektivně vyřešit. Evropský prezident či ministryně zahraničí (Ha, ha) jsou kde? Nediskutuje se o problému samotném, řeší se jen jakési přerozdělení, které nebude mít žádný efekt. Když se jednou Hassan nebo Omar dostane do Schengenu, nebude ho zajímat, že má zůstat v prasožroutském Česku, když může za kámošema na Kreuzberg, kam se bojí chodit už i policajti. Pravděpodobně mu v Německu nikdo nebude chtít dávat peníze, ale ona se ta cesta vždycky nějak najde. Užitečných blbů je všude víc než dost, jak můžeme vidět na výsledcích hlasování EP. Těm, kteří volili zastánce této koniny, doporučuji dvojitý až trojitý facepalm společně se zvoláním: „Jsem to ale kokot!“ Skoro až komicky působí rozkol v přístupu jednotlivých států. Maďaři to pojali vlastním způsobem, postavili plot a snaží se dodržovat platné zákony (nemáš doklady, nemáš víza, tak sem nelez). Úsměvně působí vyjádření majitele berlínské firmy, která nechtěla dodat dráty, protože ten přece slouží k tomu, aby zabránil kriminálnímu jednání. Nelegální vstup do země a tím pádem porušení jejích zákonů snad kriminální není?

Zoufalí uprchlíci však Maďary nechtějí okrádat, proto hážou vodu do kolejiště, vyhrožují podřezáním, ovládnutím Evropy a dělají bordel, jako třeba takhle. Asi jsem jiná mentalita, ale kdybych kurva zdrhal před válkou, tak budu rád, že můžu zůstat někde, kde se už 70 let neválčí, dají mi tam napít a mám kde složit hlavu. Bohužel Maďaři nemají kapacity tento stav udržovat dlouhodobě, je tedy jen otázka času, kdy rezignují a nechají je prostě projít do Německa, kam je pozvala Angela (Mezitím si vynalézaví „běženci“ našli zkratku přes Chorvatsko. Well done).  Mluvíme o té samé Angele, která zde  prohlásila, že multikulturalismus selhal. A ti uprchlíci, kteří sem přicházejí, jsou snad jiné kultury, ne? To už si ta koza nepamatuje, co říká? Nebo to asistent posral? Ve snaze nahnat nějaké body prohlásila zde, že ekonomické uprchlíky bude Německo vracet. A to by mě teda zajímalo jak, když nebyli stavu udělat něco s těmi, které tam už mají. Ostatně, náš tisk mě nepřestane udivovat tím, jak dovedně dokáže dezinformovat. Člověk by skoro získal dojem, jak se Němci na uprchlíky těší, vítají je cedulkami a transparenty. Bohužel pro lháře z lžidnesu a dalších pochybných stránek vládnu německým jazykem, i otevřel jsem diskuzi na německých serverech a nestačil se divit. Naprostá většina diskutujících má už plné zuby vyžírků, na které musí makat a kteří dělají bordel. Postup Maďarska je opakovaně chválen a podporován!!!!

Když jsem byl poprvé v Německu, konkrétně v Ingolstadtu, fascinovala mě upravenost a pro Německo typický pořádek. Vzhledem k přítomnosti příbuzenstva v tomto koutu světa jsem jezdil častěji a viděl, jak to jde všechno do sraček. Na ulicích čím dál větší bordel, kolem bandy řvoucích, zevlujících imigrantů, milion stánků s instantní salmonelou, ženy oblečené v těch jejich bunkrech. Strach mnohých žen chodit večer po městě, což dřív bývalo naprosto v pohodě. Pamatuju si, jak jsem čuměl na místní zvyk nezamykat. Ten už je taky pryč. Na pár dosud neobohacených vesnicích se ještě drží, nicméně ani tam to nebude trvat moc dlouho. V tradičně katolické zemi, jakou Bavorsko bezesporu je, sundali ve školách kříže ze zdí, protože to hadráky pohoršovalo. Další a další ústupky. V Mnichově chtěli stavět muslimské centrum. Lásku k nevěřícím Němcům, kteří je živí svou prací, tam asi šířit nechtěli, že. Náhodou jsem se přimotal k demonstraci proti tomuto plánu. Jakýsi ožungr s kapucí na hlavě mě začal okamžitě agitovat a osočovat z rasismu, xenofobie a tak dále. Nechtěl jsem s ním ztrácet čas, tak jsem ho odbyl větou, že jsem turista a nemám šajnu, co se tam děje. Přitom jsem věděl moc dobře. Ale jak diskutovat s demagogem, který opakuje naučené fráze či jednotlivá slova jako kafemlejnek. Německy  neumí, makat se jim nechce, furt dokola melou něco o frustraci, diskriminaci a další blitky. Jen natažená ruka a bordel. Sem tam nějaké to kulturní obohacení formou znásilnění, vraždy ze cti a tak. Vo co gou. Hlavně, že jsme světoví a nikdo na nás nemůže ukazovat prstem. Mimochodem, problému se vzděláním už si pár lidí všimlo.

Našeho Srandastánu se tyto problémy zatím netýkají tak razantně, neboť nejsme dost bohatí a náš systém dávek není tak štědrý. I tak existuje reálné nebezpečí – v tomto pocitu mě utvrdil rozhovor s kurdskou velitelkou. Jestli někdo vidí, co je to za paka, pak nejspíš Kurdové, kteří s nimi bojují dnes a denně. Pokud by snad nastaly nějaké potíže, není příliš složité opatřit si nový pas  Ač nepatřím mezi zastánce konspiračních teorií, považuji naši zem za ideální cíl útoku, případně dobrou source jaderného odpadu pro výrobu špinavé bomby. Pro skupinu dobře vyzbrojených, vycvičených a motivovaných útočníků nebude zabezpečení skladů vyhořelého paliva žádnou velkou překážkou.

Trvám na tom, že ti nejvíce potřební jsou stále tam, kde konfikt probíhá, protože na přesun prostě nemají. K nám jich příchází pouze zlomek, ač se nám různé vládnoucí garnitury snaží pomocí sdělovacích prostředků vecpat pravý opak.  Je více než jisté, že jsme si do Evropy v rámci jakési  podivné hry natahali spoustu trojanů, kteří jednoho dne udeří tak, jako to už udělali v Londýně a Madridu. Alarmující je skutečnost, že se jednalo o občany daných zemí!!! Evropu drtivá většina z takzvaných uprchlíků už nikdy neopustí , zůstanou zde a jednou se dostanou zcela demokraticky k moci, stejně jako svého času NSDAP v Německu.  Máme moderní technologie, vše je vyspělé a automatizované, i ledničky už jsou připojené na net. Stojí proti nám primitivní nepřítel, kterého jsme sakra podcenili . Jak řekl jeden z nich, oni dobyjí Evropu dělohami svých žen. To vše za nadšeného hýkání neziskových organizací, levičáckých magorů a la Kohout a jiných pomatenců. Zajímalo by mě, jak se vlastně k celé věci staví genderová klika, která by měla řvát jako první – islám je přece přímo postaven na pedofilii a útlaku žen. V podstatě jsou tam jen kusem hovna, se kterým si může milý hadrák dělat, co se mu zachce. Jakto, že nikde neprotestují feministky? Kolik toho vlastně budou zastánci takzvané solidarity a německého sebemrskačství potřebovat, aby se jim rozsvítilo? Například zmíněný pan Kohout má jistě nějakou příbuznou. Zopakuje jí snad, že je zodpovědná za hromady mrtvol v zemi, ve které třeba ani nikdy nebyla, až se bude po nějakém tom obohacení ze strany necivilizovaných opic plazit přizabitá po zemi pro pomoc? Tohle já osobně v případě svých blízkých nehodlám dopustit. Až budu mít děti, chci, aby žily ve svobodném světě, kde se nebudou muset bát jen proto, že se obracejí k pro někoho nesprávnému bohu nebo nosí pro někoho pohoršující oblečení.

Odmítám propadat nějaké hysterii, kterou se tady někdo snaží vyvolat, a která vede k tragikomickým záměnám kominíka za teroristu a tak dále. Nicméně si myslím, že nám naše wannabe elity razantně zkracují cestu do pekla a je třeba říct už konečně dost. Vohnoutům pravděpodobně bude třeba sáhnout na pivo, vepřové a večerní estrádu, aby se konečně hnuli, ale to už třeba taky bude pozdě.  Jak jsem předeslal už v úvodu, nejedná se o nic převratného, jen o názor průměrného člověka, za kterého se považuji.

Poznámka: Ač opakovaně dštím oheň a síru na naše sdělovací prostředky, použil jsem lžidnes odkazy na články prověřené mnou i na zahraničních serverech, aby z mé strany nedošlo k nějakému faux pas.


20.9.2015 Butchi
 


Související články:


12345 (6x hodnoceno, průměr: 1,50 z 5)
1 086x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:51

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!