Tak jsem konečně prohrál s cenzory, otázka nezněla zda, ale kdy?

Featured Image

Kdysi jsem tady, se souhlasem zdejšího admina publikoval, ale zdejší společnost mi přišla velmi jednostranná. Nebyla zde skoro žádná opozice. Proto jsem přešel na iDnes.cz, kde je společnost barvitá a neskutečně rozporuplná.

Z počátku to vypadalo poměrně dobře a měl jsem i dílčí úspěchy, pak se změnil majitel, jehož nejsem zastáncem a pomalu mne odepisovali, až 31.1.2017 mne odstřihli úplně. Takovou máme společnost a kdo si chce prohlédnout moje články má možnost tady. Doufám, že nikdo to nedokáže přečíst všechno, protože tam nejsou samé skvosty. Samozřejmě jsem ve svých 233 článcích razil stále jednu cestu, tedy tu, se kterou souhlasí většina zdejších přítomných. Teď jsem dostal facku a výmluva byla na sprosté výrazy v diskusi, ač to bylo jen poserete a blbec. Přitom mezi mne a oponenta vrazila klín sama administrace, nenapsali, že tento příspěvek byl smazán admistrací z důvodů bla, bla, bla, bla. Prostě zmizel a mne nenapadlo nic jiného, než že dotčený mne napráskal, proto ta silná slova. Když to vyšlo najevo a on řekl, že to nebyl, tak jsem se mu omluvil, ale i toto smazali.

Prostě mne odstřihli. Paradoxně to nebylo ani u mého článku, ale u cizího a někdo mne napráskat prostě musil. Jiné vysvětlení neexistuje, protože čtu mnohem horší věci, než jsem napsal já. Pár dnů jsem si to nechal projít hlavou, zda má vůbec cenu pokračovat, ale dospěl jsem k názoru, že rezignace ještě nikdy ničemu nepomohla. Pokud chceme snížit nárůst entropie ve společnosti, musíme do toho něco vložit a tím něčím je vlastní energie. Jen pro ilustraci, tady jsou zástupné důvody, které mi sdělili.

Souhlasím, ale ten b.b vyplynul z toho, že ten původní příspěvek byl smazán a já se domníval, že Vaší vinou. takže ještě jedna omluva. Netušil jsem, že Admin maže sám od sebe i na blozích. Na svých jsem to ještě nezaznamenal. Až napíši zase něco já, a Admin mi začne mazat příspěvky, tak si jej řádně podám. Mám to již za pár, takže si to mohu dovolit.
12:06 31.1.2017

Jirko, nevadí Ti, že se tady tak maže a věřím, že ne Tvým přičiněním? Já bych to u svých článků nesnesl a důrazně bych se vůči administraci ohradil. Tady stačí bonznout nepříjemný názor a okamžitě je to pryč. tento příspěvek asi taky brzy zmizí.
11:48 31.1.2017

Gratuluji, konečně to smazali. Vy jste fakt neskutečný blbec.
11:12 31.1.2017

Počkejte až se probudí Vaněk. To bude veselo.
9:50 31.1.2017

Vy se z toho Ruska snad poserete. Copak každý, který nesouhlasí se současnou eurounijní politikou je „ruský agent“? Mohou to být obyčejní lidé, kterým nebyla odepřena schopnost myslit a dávat věci a děje do souvislostí, rozeznat příčinu a následek. Pokud to Rusko, jako berličku, jelikož jinak své názory nedokážete obhájit, tak jej používejte.
14:52 28.1.2017

Vy si fakt myslíte, že máte patent na pravdu? To mi skutečně přijde tak, že to Vaše IQ bude pod těch 85.
14:18 28.1.2017

Promiňte, Ty vole, Ty jsi schopen rozeznat úplně všechno? Potom jsi génius a prezident Sluneční soustavy nebo dokonce Galaxie nebo mnoha nejbližších galaxií a možná celého Vesmíru. Kandiduj na presidenta obyčejné, hloupé, české republiky a uvidíš jak na tom jsi.
13:54 28.1.2017

Jsem udiven, že mne považujete za myslitele, měl jsem pocit, že mne považujete za blbce. A vůbec mi to nevadilo, ale při současné konstelaci jsem poněkud nesvůj. Jak se zachovat? Co odpovědět? Použiji starý vtip: „Laco požičaj mi gajdy“, „Dežo vieš, to je složité, keď ti ich požičiam, ty mi ich dokurvíš a keď ti ich nepožičiam, budeš na mňa nasratý. Musíme urobiť kompromis. Choď do p…..“
22:45 29.12.2016

Když nemůžeš na něco dosáhnout, tak na to alespoň plivni. To je socialistický přístup a Bubama a jeho administrativa je toho názorným příkladem. Zhrzenost z porážky ve volbách. Proto musíme napáchat co nejvíc škod, pokud máme možnost. Ať ten blbec po nás má co nejvíc práce ty škody napravit a co nejdéle mu to trvá. Mám neklamný pocit, že takto by se státníci chovat neměli. S takovým přístupem již nevyhrajete nikdy žádné volby a on už to asi ví, proto tak kope kolem sebe.
19:39 27.12.2016

Jistě Burešovi agenti, napsat potěšují článek o pádu Ruského letadla, vám přišlo až příliš cynické, takže si plivneme alespoň na Ruské agenty, kteří údajně vraždí. Trump špatný, Putin špatný, Juncker dobrý, Schulz dobrý, Angela dobrá. Už aby toto médium koupil někdo jiný místo Stb agenta.

Nepovažujte to jen jako pokus o exhibici, ale spíš jako o návrat ztraceného syna, který pochopil, kde je jeho místo. S blbci se prostě bavit nedá. Nikdo nechápe ironii a nadsázku, s málo kterým se dá hovořit v intencích rozumu. Je to pro mne poněkud frustrující, měl jsem nadnesené představy, že mohu někomu otevřít oči. Možná se jich pár našlo, ale ubohost většinové populace, a to určitě není ta absolutní lůza, protože mají počítače a umějí číst a někteří i skoro správně psát, mne skoro přesvědčila, že nám není pomoci. Tady jsem začal a tady i skončím, alespoň tak to vidím. Můj únik z tohoto webu byl krokem do tmy, kterou jsem si ani nedokázal představit. Mám z toho špatné pocity a můj optimismus je velice potlačen. Jeden citát z diskuse na iDnes:

„Trump… USA prezidenti byli často zavrazdeni, sam bych to udelal sam, ale doufam ze se najde nekdo rozumny, kdo mu prozene kulku hlavou“.

Toto projde, přitom to je trestný čin, komunisté to prostě mají pevně v rukou, ovládají naši společnost a většina lidí jim tleská.

 


05.02.2017 Navrátilec Jahl

12345 (141x hodnoceno, průměr: 3,66 z 5)
15 673x přečteno
Updatováno: 5.2.2017 — 22:36

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!