Společně proti terorismu aneb islám za to fakt nemůže…. - zpět na článek

komentářů 44

 1. To není nic nového. Islám jako ideologie – navzdory vehementnímu popírání sluníček – má v popisu mj. i vybíjení nevěřících. Popírání toho všeho z úst mulsimů je jen součástí strategie takíji. A znovu opakuju – islamistu od tzv. umírněného muslima odlišuje jen míra lenosti a ochoty dotyčného vzdát se pohodlného života.
  Osobně považuji islám za strategické nebezpečí a myslím, že je vhodné přijmout odpovídající bezpečnostní opatření.

  1. Takíju používají (používali) Šííté jako ochranu před Sunnity. Ti „učenci“ z konference právě nelhali, jen se snažili všelijak vykroutit, ale neřekli na rovinu, že to tak není.

   1. No, ona neexistuje jenom Takíja. To je přímé lhaní nemuslimovi (oni šíité pro sunity taky nejsou muslimové). Co vím, tak takíju může muslim použít při ohrožení víry, ale ohrožení už si může vyložit sám a může to být i klidně prostá existence jiného náboženství. Lhát lze samozřejmě v rámci džihádu, který má samozřejmě mnoho forem a každý muslim si ho může vykládat jinak. Konkrétně tuto přednášku lze jasně považovat za tzv. džihád jazykem (další jsou perem a nakonec mečem)- za účelem ukolébat nepřítele, aby , dokud je ještě silný nepřijal opatření, která by ztížila či znemožnila expanzi islámu. Existuje mnoho skupin v rámci islámu a navzájem se považují za různě vlažné/zapálené. Ti skuteční sponzoři a organizátoři expanze této ideologie(S. Arábie, Pákistán, Katar, Kuvait,Dubaj, SAE,Írán a Muslimské bratrstvo)považují džihád mečem za předčasný, protože by mohl zburcovat západní obyvatelstvo navzdory působení užitečných idiotů a podplacených politiků. Zároveň však můžou na ty zlé teroristy (zvláště IS) ukázat : „podívejte, to jsou ti zlí a pomýlení…vlastně ne muslimové).
    Existují ještě další způsoby matení nepřítele a ty byly dle všeho uplatněny na této přednášce :
    Kitman : lež vynecháním. Například klasický verš 5:32…aby ten, jenž zabije jednoho člověka – nikoliv pro pomstu na někom anebo za to, že šířil pohoršení na zemi – byl souzen, jako by zabil lidstvo veškeré…
    Tawríja : záměrné vytváření falešné představy
    Muruna : „vmísení“ některých praktik, přičemž se vynechají ty zjevně nepřátelské ( třeba odstanění náboženských symbolů ze škol, ale hlavně těch křesťanských)

    1. Proto muslimovi nelze upřímně veřit ani nos mezi očima dokud se nevzdá Islámu. Samozřejmě, že může lhát i normální člověk, ale tady to má pro své svědomí ulehčené oporou v ideologii. Takže i dopis Eman Ghaleb (http://ghaleb.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=575611) lze považovat za džihád perem. Leda by opustila oslavování toho, kdo dělal to samé, co páchá IS, který tak kritizuje. Snaží se jen ukolébat nemuslimy. Anebo to může myslet opravdu upřímně, proč ne, ale to , že sama se dle dopisu kamarádí s křesťankou a nechává se obskakovat židem – znamená, že je přeci pak špatná muslimka – pokud to nemá všechno vycucaný z prstu.
     Sama tam dezinterpretovala ten verš 5:32 formou kitman.

     1. Neprestava me fascinovat kolik muslimobijcu si notuje s IS a jinymi fanatiky v tom, co je podle nich ten jediny spravny islam.
      Vzal si vubec v uvahu ze ta holka muze klidne kamaradit s krestanem i zidem a pritom byt presvedcena o tom, ze je spravna muslimka? nebo ze existuji kvanta muslimu co nemaji nejmensi touhu sirit islam ohnem a mecem, nejake sury o zabijeni nevericich jsou jim ukradene a presto jsou o sobe presvedceni ze jsou dobrymi muslimy? Ze jsou kvanta muslimu kterym ke spokojenosti staci ze nezerou veprove, nechlastaji pod sirym nebem a jednou za cas se pomodli a presto se povazuji za slusne muslimy? ze kdyz muslim rekne ze islam nijak neproziva ze nemuze mluvit pravdu?
      Staci se podivat kdo vsechno u nas sam sebe oznacuje za krestana a nakolik se jeho chovani shoduje alespon s mainstreamovymi krestanskymi smery, o shode s krestanskymi fundamentalisty radsi ani nemluve. A to krestani taky dokazi byt pekne nesnasenlive kurvy a vrazdit ve jmenu viry jeste dnes.

      1. Zase neustále tyhle naprosté kydy. Ano, mohou být sdlušní muslimové, s kterými se dá žít, ale jej jich málo. CCa 20-40 % Ostatní jsou život v západní společnosti nepřijatelní, jelikož požadují šariu. Problém je, že ti slušní už pak nejsou muslimové. Věřící muslim má předobraz dokonalého člověka Mohameda, jehož nejpřesnějším následovníkem je Al Kajda, IS už je trochu moc, ale ani ta Al Kajda není super, že.

       1. Uplne nejlip hovori praxe. Tim jdou veskere spekulace, teorie a prani do prdele.

        Pomerne dobre se v tomto smeru zacinaji orientovat Svedove. Vysledek za poslednich 5 let? 120 000 Svedu se odstehovalo mimo Svedsko, prevazne Anglie, ale take uz i zeme byvaleho vychodniho bloku, zejmena se stavaji uz atraktivni i zeme Visegradu, ale holt zatim jazykova bariera.

        Policiste ve Svedsku postupne hledaji jinou praci, velka cast slunickaru presla na druhou stranu barikady a lidi se uci strilet, pricemz brblaji, ze na ziskani ZP museji byt rok cleny streleckeho klubu, coz si nejsou jisti, jestli stihnou.

        Svedi, kteri byli velmi tolerantni vuci vsemu a vsem, zacinaji se nyni ucit zachazet se zbranemi.

        Netreba spekulaci, staci se zamerit na svedske zdroje.

  2. Kresťanská Európa islám svorne za strategické nebezpečenstvo aj považovala, a viedla s ním krvavý a nemilosrdný boj už v podstate od jeho vzniku. Teda až na malé výnimky, kedy sa roznym európskym panovníkom hodilo spojenectvo Osmanov – napr. špecifikum Francúzsko-Nemeckého zápolenia o hegemóniu v Ríši.

 2. Mě baví, jak prakticky každý rozhovor nebo přednáška muslima na obhajobu islámu vyzní přesně naopak. Tj. ještě víc vynikne jak je islám zpátečnický a naprosto se neslučující s novodobými principy svobody. Na této přednášce jsem sice nebyla ,ale četla jsem několik rozhovorů a zkoukla několik videí s islámskými „učenci“ obhajujícími tuto ideologii a nedokázala jsem se rozhodnout, jestli to bylo spíše k smíchu nebo k pláči. Zabedněnost, fanatismus a pokrytectví – povinná výbava správného muslima, aspoň takový je můj dojem.

  1. No, kdyby byl islám tak super a v pohodě, jak se oni snaží namluvit, tak žádné takové obhajovací přednášky oni vůbec nebudou potřebovat pořádat. Buddhisté nepořádají akce pro školy, kde by vykládali, jak je buddhismus skvělý.

   1. Když vás nesnáší i buddhisté, děláte opravdu, ale opravdu, něco špatně. (aneb jak jsou muslimové lonvou zvěří v buddhistických zemích)

    1. no když jsme u toho budhismu, tak do jaké kategorie spadám? K církvi nebo k ateistům? Nebo jsem nepřítel č.1 ?

     1. Vím já? Mi jsou náboženství ukradená, používám je pouze k osobnímu pobavení. Ale např. v Barmě jsou na tom velice špatně(jak to začalo nevím, je mi to jedno)

      1. co je v barmě za náboženství?

       1. Právě ten buddhismus.

        1. Cože?!! NATO a EU by tam okamžitě měli nakráčet, nastolit kdemohkradsii a aplikovat hate-free agendu!

         Takže nakonec se vyjasňuje, o čem Hermann s dalajlámou hovořili :-).

  2. Tyto a podobné přednášky jsou naprosto k smíchu, vzdělaný člověk se s Islámem již seznámil a je mu zřejmé nade vší pochybnost, že Islám je neslučitelný s Chartou OSN, Ústavou a zákony ČR, tudíž soužití naší populace s islámisty je z principu nemožná a proto optimální je vyznavače Islámu vyhostit z republiky.

   1. no, ona je s Ustavou CR neslucitelna i EU a zjevne to nikoho netrapi

 3. Argumentační manuál pro konverzaci s muslimama už někdo vypracoval, ale já bych se tam třeba zeptala, jaká je obecná představa islámského nebe pro ženy. Su zvědavá, co by si tam začali vařit z vody.

  1. 72 nadržených paniců?

   1. No ono i proty chlapy to neni zadna slava, kdyz v nebi maji jen jeden bordel se 72 zenskejma pro vsechny a to jeste namisto profesionalek jen same amaterky…

      1. title: Robin Williams – Jihad and 71 Virginians

       1. Jeff Dunham a jeho Achmed: https://youtu.be/GBvfiCdk-jc?t=231

     1. Dobry. ale jeptisky nemusi byt panny a vetsinove ani nebudou.a to ani v minulosti. klastery byly vzdycky oblibene odkladiste nepohodlnych manzelek, nepohodlnych vdov a padlych (rozumej radne ojetych) divek.

      1. shane
       13.1.2017 v 17:40

       Shane, až budete někdy ve špitále (né že bych vám to přál) v péči jeptišek, tedy řádových sester, dejte mi vědět. Děkuji.

       1. ja proti jeptiskam nic nemam, proboha.ja jen upresnuju ten obrazek. A to ze panenstvi neni pozadavek pro vstup do klastera je fakt, stejne jako ze spousta jeptisek byly a jsou „zeny s minulosti“ taky. To neni nic spatnyho ani hanlivyho.
        Stejne tak mnich nebo knez nemusi byt panic, jen si to holt musi odbyt driv nez se tim mnichem nebo knezem stane.

        1. Hmm… No říkáte – klastery byly vzdycky oblibene odkladiste nepohodlnych manzelek, nepohodlnych vdov a padlych (rozumej radne ojetych) divek. Nevím kde jste k těmhle „informacím“ přišel, ale kláštery všeobecně, byly především centry vzdělání a vzdělanosti.

         1. Ano, ale řád od řádu bylo zaměření klášterů jiné.

          1. Gró, neboli podstata, ovšem zůstala. A tou je (obecně) vzdělanost. Tečka.
           O rozdílu mezi klášterními školami a tzv. civilními školami, nemíním vůbec diskutovat. Něco (avšak dost na to, abych uměl důsledně rozlišovat a viděl rozdíl) o tom vím. Nebe a dudy, říká Vám to něco?..:-)

          2. ad: Ano, ale řád od řádu bylo zaměření klášterů jiné.

           ŘÁD!, to je tím společným jmenovatelem. ŘÁD, který přichází a může přicházet pouze a jen od Boha. Co člověk vzal do pracek, je jen neřád, chaos a bordel. Prý se tomu říká „svoboda“. Co je na chaosu a bordelu svobodného, netuším. A obávám se, že to ani netuší všichni ti věrozvěstové tzv. svobody.

         2. To se všem naprosto nevylučuje. Spíše naopak, „padlé“ ženy často byly chytré.

      2. Taky přebytečných šlechtických potomků, i když, pravda, ti asi dostali k dispozici onačejší kláštery a jiné postavení v nich, než ten zbytek. Kartuziánští měli každý pěkný vlastní domek se zahrádkou a jídlo jim někdo donesl, když se jim nechtělo ven.

 4. Mě připadá nejzajímavější, že zatímco probíhá hon na „bílé nácky“ , bílí ve francii chodí z rukama nad hlavou pod dohledem policie, dělají se zátahy na facebookové odpůrce imigrace v německu, tak jsem za poslední půlrok nečetl že by vyhostili jediného wahabistického imáma (který na svých 10 dětí bere dávky 100kkč měsíčně a denně fanatizuje svoje ovečky proti nevěřícím psům z jejichž dávek žijí) který podporuje teror proti evropanům. Dokonce ani němci neuvažují o rušení příspěvků na náboženské obce který činí skoro 4 miliony kč ročně pro skupiny s aspoň 50 členy, u větších skupin to roste k desítkám milionů. Německé tajné služby se naprosto nezajímají o těch 150 000 migrantů kteří zmizeli beze stopy z imigračních center.

  Že je tohle všechno náhoda, tomu uvěří jen hodně prostomyslný člověk.

  Nejzajímavější je, jak se honem snaží nacpat do politických a veřejných funkcí nějaké ty muslimy, aby si nasraní občané nevšimli, kdo jim sem ty miliony muslimů posledních 40 let cpal, stejně jako i prosazoval homosexualitu, feminizmus a další zvrácenosti. Protože z toho by mohl vzniknout největší pogrom v historii evropy.

 5. „protože v našem evropském prostoru platí jen ty zákony, na kterých se společnost shodne a připustí je.“

  ??

 6. Co se mi stane v Saudské arabii pokud řeknu že už nechci být víc islamista?

  1. Pak je to posledni vyrok,ktery reknes.Zbytek uz povidas v jine dimenzi.

 7. Kdyz si clovek precte agitacni letaky NSDAP z pocatku 30. let minuleho stoleti, tak take nechape, co ze se to lidem na tak pokrokovych myslenkach nelibi. Vzdyt davaji lidem praci, tahaji zemi ze sracek a jsou tolerantni. Prece jen uplny blbec by nevidel, co ze je to za pakaz.

  Nojo, ale ono kdyz tech blbcu je hodne, pak je i velky pruser.

 8. Youtube, Surveillance captures Jerusalem Truck Ramming attack

  https://www.youtube.com/watch?v=2UW68gNMZpQ

  Islam za to fakt nemuze, kdepak…

  1. …to ze se atentatnik jmenuje Fadi Ahmad Hamdan Qunbor je jen shoda nahod,
   ze OSN vydala nedavno ostre rezoluce proti izraeli je take jen shoda nahod
   a ze 4 obeti jsou 3 zeny a Palestina to slavi ve stoje a rikaji tomu „Sladka msta“ je take nahoda.

   Nerikam, ze Izrael je svaty, ale tady se neni o cem bavit.
   Asi slunickum nedochazi, co za hovada sem chteji nasackovat. Jako by nam nestacily problemy s jinou vyloucenou a nedotknutelnou minoritou.

 9. K tomu, jak prokouknout tyhle jednostranné debaty vedené pohledem muslimů, nebo arabistuů doporučuju pár krátkých článků od CSPI (Bill Warner):
  https://www.cspii.org/cz/clanky
  Na youtube je taky mraky jejich krátkých videí.

  Je dost zajímavý vědět, že třeba samotný Korán tvoří pouze 14% celého islámu a všechen zbytek (86%) se týká Mohameda. takže až vám někdo příště bude tvrdit, že „to v Koránu není“, tak může mít svou „pravdu“ a vám přitom lhát do očí – protože to bude v Síře, nebo Hadísech :)

  Navíc zvláštní islámská „logika“ – dualismus – že všechno je od Alláha a proto je to všechno pravda. i když jsou to protiklady. takže si pak každý muslim vybere to, co se zrovna hodí.
  atd..

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!