Šokující zjištění o Škodě Octavia!

Featured Image

D-FENSovy stránky se dmou pýchou, že v rámci motoristické sekce mohou nyní přinést senzační bulvární zprávu o vážné konstrukční vadě, kterou jsou stiženy vozy Škoda Octavia. Tato vada již delší dobu nepřímo ohrožuje nás všechny a je třeba o ní neprodleně informovat.

Z umělých hmot případně lepidel a tmelů použitých v interiéru se uvolňuje neznámá uhlovodíková substance, která po vdechnutí přechází přes plicní tkáň do krevního oběhu a následně proniká do mozku, kde způsobí nevratné poškození některých center. Zasažený jedinec má obvykle následující příznaky:

ztráta odhadu vzdáleností. Nemocný řidič zpravidla pak předjíždí v situacích, kde by to nenapadlo ani idiota, pochopitelně rizikem pro předjížděného a vozidlo v protisměru.

zhoršení zraku. Poškozený nevidí číslice na tachometru a tak ani neví, kolik jede. Rychlost se snaží odhadovat podle druhotných vjemů, jako například hluk motoru nebo pohyb okolí, přičemž zpravidla jede asi o polovinu rychleji, než kolik mu v daném místě dovolují předpisy a o třetinu více, než se považuje za bezpečné

zpomalení vnímání. Vzhledem ke snížení rychlosti vybavování grafické informace začne vidět jaksi trhaně a plná čára se mu pak jeví jako přerušovaná. Přes tu okamžitě začne předjíždět nejbližší auto nezávisle na tom, jak rychle toto auto jede.

poškozené vnímání barev. Jedná se o záměnu červené a žluté za zelenou. Postižený vidí prakticky vše zeleně. Negativně se to projevuje zejména na křižovatkách řízených světelnými signály, kde po vzniklé nehodě jedinec tvrdí (pokud může), že viděl na sto procent zelenou, což je nakonec pravda.

problémy s řečí. Postižený protahuje samohlásky. Místo „kupuji ženě kytky“ říká „kepeje ženě ketke„.

– tzv. motorizační obsese. Zasažený jedinec odstraňuje ze svého vozu štítek, na kterém je udaný typ pohonné jednotky, zejména 1,9TDi/SDi, 1,6i a 1,4i-16V, ten pak nahrazuje jej štítkem SLX 20V nebo 2.0 turbo. Tato patologická činnost se týká skutečně pouze štítků, nikoli motoru a souvisejících součástek, třeba zakončení výfuku, podle kterého můžete snadno obsedantův vůz identifikovat.

Zkráceně řečeno, postižený řidič jezdí jako prase!

Škoda a.s. informovala vládu České republiky a ta se rozhodla vzniklou situaci okamžitě řešit. Vzhledem k tomu, že počet poškozených je velmi vysoký, nepřipadala v úvahu hospitalizace ani internace.

Tiskový mluvčí automobilky Eugen Totenkopf pro tisk však prohlásil, že automobilka připravuje opatření spočívající v povinném užití plynové masky za jízdy, což je stejně bude při průjezdu velkoměsty brzy nevyhnutelné. Masky však budou montovány pouze na přání a za příplatek, jako ostatně u VW všechno. Nový model s označením Octavia Schnorchel Line s efektními průduchy na provlečení hadice střechou bude s praktickým a výkonným motorem 1,4 75k k dostání už od 599.990,-. Zájemce o vůz Schnorchel Line při podepsání závazné objednávky absolvuje proměření lebky a zároveň test profilu pomocí šablony, zda má árijské rysy a nebude dělat koncernu VW ostudu.

V reklamě na Schnorchel Line vystoupily přední české celebrity. Prohlášení Haliny Pawlovské, že jejím snem vždy bylo jezdit s nasazenou plynovou maskou, většina národa uvítala a doufá, že slavná entertainer-woman tak skutečně učiní, aby se nemuseli dívat na ten její samolibý ksicht. Ve stejném duchu bude přepracována kampaň na leasing, jejímž hlavním mottem bude „filtr vyměním, filtr nasadím„.

Tím se ale neřeší, co s již zasaženými.

Návrh ministyně Součkové všechny poslat do plynu a nebo alespoň na týden do nemocnice byl zamítnut pro velkou finanční náročnost. Protože duhová energie je nyní levnější, je možné, že se je Součková pokusí pod záminkou vyšetření u zubaře léčit elektrošoky.

Ministr Ambrozek nehodlal vyklidit žádný přírodní park jako rezervaci a zamítl i využití bývalých vojenských prostorů kolem Boleslavi, protože tam firma Mengele Human and Rat Technologies staví na základě vládního grantu farmu na chov geneticky upravených krys, na kterých by se přednostně testovaly a simulovaly dopady sociálnědemokratických ekonomických reforem. Tajemství genetické manipulace spočívá v potlačení genu zodpovědnosti a jeho nahrazení posílením genu lhostejnosti.

Rafinovaný byl návrh Vladimíra Iljiče Špidly, založený na brilantní domněnce, že pokud mají poštižení poškozené mozky, pak jsou přímo predisponováni pro práci na finančních a živnostenských úřadech. Tam by nahradili stávkující státní úředníky. Ministryně Buzková hodlala postiženými nahrazovat stávkující učitele. Gross a Kostelka zřejmě pod vlivem filmů Univerzální voják a Robocop začali lobovat o povinné povolávání postižených k policii a armádě.

K tématu se vyádřil i Václav Havel, který prohlásil: „emně mně mně, mňo, to je jistě nemilé, ehm, ale my s Dášenkou jezdíme Mercedesem, emně emně, stejně tak i naši přátelé, a tak je nám to jaksi fuk„.

Zvítězil návrh ministra Šimonovského, totiž nechat postižené nadále na svobodě a pouze pod ambulantním dozorem, přičemž jejich vozy budou speciálně označeny. Automobily, které řídí takto postižení šílenci, mají na registrační značce písmeno A, a to buď na místě prvním nebo druhém, podle provedení registrační značky. Ve vlastním zájmu se jim proto snažte vyhnout.

Mezitím se začalo šílenství projevovat i na řidičích limuzín Pasaat a Superb, takže uvidíme, jaké výmluvy si Totenkopf přichystá napříště.

P.S.

Nemusím doufám dodávat, že tato informace je naprostý blábol. Jen chování obyvatel těch hlavního města, kteří pilotují octavie, ve mně vyvolává často dojem, že takové kolektivní myšlenkové vykloubení musí mít nějaký společný technický základ.


14.9.2003 D-FENS

12345 (2x hodnoceno, průměr: 1,00 z 5)
726x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:09
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!