Smrt v přímém přenosu jako clickbait - zpět na článek

komentářů 106

 1. Shlédl jsem to celé a nechápu urážky. Podobné předvádění se dělá kde kdo dneska. Asi aby ho ostatní měli víc rádi. Ruku na srdce – kdyby jely jak dvě opatrné důchodkyně, společnost (kamarádi) by je spíše odsunula na vedlejší kolej. Kdo je dneska hrdina? Kdo předvede větší hovadinu… Tak či tak, trochu blbly, jako všichni mladí, žádný extrémy to ale nebyly. Tady na dfensi též pořád tvrdíte, jak jezdit rychle a nic nedodržovat je super. A taky si myslíte, že to všechno máte pod kontrolou a jste vyježdění.
  Co mě překvapuje, jak málo se mluví o tom, že zásadní, opravdu zásadní vliv na bouračku mělo to zapnutí stěračů (zřejmě i s ostřikovači). Nevím teď, z které strany svítilo slunce, ale v okamžiku ostříknutí skla, než to stěrače párkrát dopucují, ztratíte výhled přes celé sklo. K tomu by bylo dobré zhodnotit ještě stav gumiček (často katastrofální i u nových aut) i jinou špínu na skle, a taky nevím, jak se už VW vypořádal s problémem zarezávajících stěračů – oktávky běžná věc a nedávno na novým golfu taky zatuhlý. Jo, po nehodě se trochu hýbaly.
  Chci zkrátka jen říct to, že to nebylo žádné extremní chování jak se snaží všichni tvrdit, dokonce byly připoutané, telefonovala když jela pomalu… ale byla to hlavně blbá souhra náhod. A že spolujezdkyně streamovala? A co tenhle trucker, taky debil, když streamuje, protože kdo má potřebu koukat na to jak někdo jede autem? http://bigrigtravels.com/blog/

  Takže jestli máte potřebu něco s tímhle problémem udělat, začněte vlastní děcka učit tomu, že být hodný, poctivý a dodržovat zákony je to pravé hrdinství, které zaslouží obdiv. A ony pak třeba nebudou mít potřebu předvádět se před ostatníma..

  1. „Shlédl jsem to celé a nechápu urážky. Podobné předvádění se dělá kde kdo dneska. Asi aby ho ostatní měli víc rádi. Ruku na srdce – kdyby jely jak dvě opatrné důchodkyně, společnost (kamarádi) by je spíše odsunula na vedlejší kolej. Kdo je dneska hrdina? Kdo předvede větší hovadinu… Tak či tak, trochu blbly, jako všichni mladí, žádný extrémy to ale nebyly.“
   Machrovat se musí umět (a to nejen v lese). Vzhledem k tomu, že výsledkem jejich blbnutí je jedna mrtvá, jedna zraněná a Neue Käfer na sračky, tak tam nějaké to překročení hranice bylo a domnívám se, že v tu chvíli, kdy šel ten Brouk do smyku už bylo i extrémní.
   „Tady na dfensi též pořád tvrdíte, jak jezdit rychle a nic nedodržovat je super. A taky si myslíte, že to všechno máte pod kontrolou a jste vyježdění.“
   Jde jezdit tak, že dopravní předpisy člověk bere jako nezávazná doporučení, ať už se to týká rychlosti, předjíždění či jiných oblastí, a přitom jezdit bezpečně. Řidička Brouka to zcela zjevně nezvládla.
   „Takže jestli máte potřebu něco s tímhle problémem udělat, začněte vlastní děcka učit tomu, že být hodný, poctivý a dodržovat zákony je to pravé hrdinství, které zaslouží obdiv. A ony pak třeba nebudou mít potřebu předvádět se před ostatníma.“
   Ty první dvě vlastnosti klidně ano, ale to dodržování zákonů proč?

  2. Uz to popisoval P1, najdi si to na strane 2 uprostred. Ta zatacka je mirna levotociva uprostred jakoby lomena, navic tam je v pravem pruhu spatne napojeny asfalt a hrb.
   Coz ovsem nemelo roli, protoze podle stop jely v levem a mely vpravo furu mista, cely jeden jizdni pruh, kdyz je to zacalo vynaset. Ovsem krava za volantem udelala to, co je na videu, tedy prudke trhnuti volantem doleva, cimz auto dostala do smyku, nacez prudce doprava, to vsecko ve 140ti a v zatacce. Sorry, timto zpusobem by to neprojela ani ve specialu WRC. VW New Beetle se dostal do hodin preletel pravy pruh, bokem preskocil obrubnik (je tam takovy ostruvek a za nim bus stop), preletel dalsi dva metry pres pripojny pruh pro autobusy a az pak zadkem narazil na protihlukovou stenu a rozparal se na hadry.
   Za tohle nemuze ptak. Za tohle muze neprimerena rychlost schopnostem ridicky a jejimu psychickemu rozpolozeni, ktere nazorne demonstrovala celemu svetu, nez to tam epicky zapichla.

   1. No viděl jsem video z Deníku, kterak to projeli s go pro kamerou včetně grafu ze senzorů a nic extra hrbatého tam není, jsou daleko horší úseky. Ale zkuste to tama někdo projet, nejlíp broukem, a ostříkněte si sklo. Ano, nezkušenost, leknutí, trhnutí volantem… to se děje běžně a věřím, že leckomu se vybaví vlastní kiks, při kterém se málem zabil. Ale to oselepení při zapnutí stěračů se podceňuje, stejně jako stav gumiček atd.
    Proč ne-dodržovat zákony? No vidíte, a jsme u toho… protože frajeři nepojedou jak posraní, protože by se jim asi ostatní smáli nebo já nevím co… Teda vím co, vím jak důležitý pro lidi je, aby zapadli. Naštěstí jsem měl kolem sebe vždycky lidi, spolužáky, kamarády, kteří na machrování moc nebyli.

     1. Kdyz nekdo neumi ridit, tak proste nema machrovat a nema jezdit rychle. Tecka. Rychlost je jen pro ty, kteri ji umi zvladat. Kdyz jsem vylez z autoskoly, taky jsem nelital 140 na devadesatce, coz je mimochodem 2,5 krat vetsi energie z hlediska brzdeni a zataceni.
      Takze to video at si ti pytlici strci za klobouk, pokud by chteli udelat relevantni video, tak by museli jit stejnym autem stejnou rychlosti na stejnych pneumatikach, stejne nahustenych, pri stejne hmotnosti posadky, pri uplne stejne teplote, vlhkosti a vubec uplne vsem, co do toho vstupuje. Dovolim si tvrdit, ze tu zatacku by projeli bez problemu tak 160, pokud by ji najeli rozumnym zpusobem, nad 160 uz by museli kontrovat smyk a v tom VW by so to dalo tak dvoustovkou na najezdu proprasit s kvilenim gum a rozhozenou prdeli.

      1. p.s. nez ztracet cas videjkem nejakeho nymanda, co umi projet zatacku devadesatkou fe Fobii, pustte si radeji neco ve stylu Sabine Schmitz 1 lap Nurburgring, takhle nejak si predstavuju rizeni, v tomto pripade navic na mokru. Nektere situace jsou jak z jineho sveta.
       https://www.youtube.com/watch?v=qnJOC_dDXzM

       1. Není třeba se omezovat jen na auta. Já bych třeba chtěl umět tohle, na mokru a s takovou jistotou:

        https://www.youtube.com/watch?v=pVoXGGXRl5k

    1. Stav gumiček se podceňuje celkem často. Když při ostříknutí dojde k poškození, mohou být na cestě lapálie alimentační.

 2. Pane Vectore, jste zjevně inteligentní člověk, ale trochu jste zakopl. Orientovaný inteligent fendrychovo (malé f) slátaniny zásadně nečte. Naštěstí je Fendrych tak hloupý, že si neuvědomuje, že autora těch slátanin poznáme už z nadpisu, aniž bychom museli rozkliknout obsah. Typicky na centrum.cz, kde ho vděčně berou. Tandem Kocáb – Fendrych nestojí za pozornost, neponižujte se!

  1. Děkuji za názor. Bohužel se občas stane, že to nedovedu ignorovat :( Pak mám černo před očima a ani nevím, co je to pravopysk.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017