Skrytý dohled, zjevné riziko - zpět na článek

komentářů 88

  1. Hele, tohle svinstvo se opět praktikuje, jako ostatně všechna svinstva, po celé EU naprosto vesele. A ve Švýcarsku, které v EU není, je to snad úplně nejhorší.
    Určitě jsem psal asi stokrát, jak jsem v Rakousku osobně byl přítomen tomu, když policejní sračka VW Touran porazila v obci chlapce v průběhu honění řidiče Imprezy STi, který v době oné nehody nic netuše stál u benzinové pumpy. Zcela fatální situace byla završena tím, že nadávkami nebyla po incidentu zavalena posádka policejního sráče, ale onen chlapec (vlastní náraz proběhl již v tak nízké rychlosti, že se chlapci nic nestalo, auto jej jen „tečovalo“, což je ale z hlediska zákona dopravní nehoda). Mezi přítomnými (a že jich bylo asi 10-12) se nenašel ani jediný člověk, který by viníky nehody spatřoval v policejních vymaštěncích.
    Některá tabu jsou prostě nepřekročitelná a policie je jedním z nich. 99 % evropanů je prostě přesvědčeno, že je nezbytně nutné stíhat zločince, kteří v Imprezách STi jezdí „jako blázni“ (česky cca 140-150 km/h na naprosto rovném a přehledném úseku poměrně daleko od oné obce, do ní již vjíždělo STi cca 50 km/h), i kdyby kvůli tomu měli policajti pozabíjet půl obyvatestva země.
    Der Ordnung must sein, mein Führer!

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017