Skrytý dohled, zjevné riziko - zpět na článek

komentářů 88

 1. Off Topic. Vsimli jste si toho masivni leaku osobnich udaju ve Svedsku ? Veskere obcanky, ridicske prukazy, statni zamestnanci, armada, policie, proste veskera evidence statu byla vyzrazena pri hackerskem utoku.
  Jeste mi chybi to povinne ochipovani obcanu, ktere uz pomalicku zacina (tusim zatim se to zkousi „jen“ u psychiatrickych pacientu, ale kazdy zacatek je stejny, ze.) Aneb jak jsme daleko od okamziku, kdy se veskere informace, ktere o vas stat shromazduje, objevi volne dostupne na webu ?
  Pikantni na tom je, ze se to tyka i identit agentu tajnych sluzeb a jejich siti po cele evrope :p

  Krona Sinks After Swedish PM Refuses To Resign, Reshuffles Cabinet Over „Disastrous Leak“
  A brief (ECB/Fed-driven) sigh of relief yesterday in the Krona has ended as Sweden’s embattled PM has refused to resign over the government’s „disastrous leak“ of the nation’s citizens‘ information. Lofven has instead chosen to reshuffle his cabinet, ading „I don’t want political chaos in Sweden, that’s not what we need right now, I will take responsibility and ensure we don’t get a political crisis.“

 2. V Praze se nám rozmáhá jiný nešvar. Posádka policejního vozu jedoucí jak hovado zapne majáky a houkačky tak 10 m před křižovatkou, případně až v křižovatce. Po průjezdu je opět vypnou. Zdárně se to od nich učí i řidiči některých sanitek. Jsem řidič klidný, ale za tohle bych ty zmrdy z auta nejradši vykopal. Přesně vím jak vypadá argumentace policie v případě že v té křižovatce někoho sejmou.

  1. ha ha ha, pokud se tak stane, řekněte do protokolu, že onu celostátně hledanou osobu jste viděl taky na tom přechodu nebo v tom křoví nebo kde řeknou cajti kde ji viděli, že mněla dlouhé krátce střižené vlasy , šedivý černý knírek, velmi hubená tak 130kg,a že tlačila tříkolový dvoukolák, čímž dokonale zmátla ony polycajty, takže jej proto dále nehledali a jeli vykonávat dobro někde jinde , což ovšem byla chyba, páč ona hledaná osoba před svědky zvolala : Vzdávám se do rukou božích a světské spravedlnost , přičemž poklekla na obě kolena , nejprvá ruce sepjate před sebou, jako při modlidbě. , poté nad hlavou jako když se vzdával wermacht u stalingradu, zhruba po deseti minutách osoba prohlásila, že jej bolí kolena a záda, a zda přihlížející nemají opodeldok či fujtalen, nikdo neposktl takto první pomoc, až na mně, kdy jako náhradu jsem osobě daroval 20kč na jednu desítku, osoba poděkoval s tím, že na malé jedno to bude stači a odkráčela symbolicky k Mírovu, neb ona situace se odehrála na tom novém kruháči na konci tej pseudodálnice s Olomuca tam kajsi k Mohelnici

 3. Jak to můžete akceptovat?

  Podívejte se na libovolnou diskusi k článkům o policejních kontrolách, honění nebo jiném tématu souvisejícím s bezpečností na silnici. Nebo si na tohle téma zkuste popovídat se svým okolím – já to čas od času zkouším. Vždy a všude se najde dostatečné množství milovníků buzerace a pokut, kteří hned pění když někdo jen lehce naznačí, že policie tady snad není pro naše dobro a blaho. Nedejbože na plnou pusu říct, že policajti na silnici jsou jen prachobyčejné zlodějské kurvy, které lžou, rejžují a na bezpečnost provozu nemají žádný pozitivní vliv. Následuje sraní atomových hřibů a prskání že jsem nezodpovědný psychopat a přece kdo dodržuje zákony tomu to nevadí a podobné bludy. Většina lidí jsou idioti, bohužel. Je to smutné? Ano. Dá se s tím něco dělat? Ne. Aspoň v poslední době mám takový pocit.

  Překvapivě cenu za největšího silničního fanatika vyhrává moje máti, která když jsem řekla výše zmíněnou myšlenku, tak se rozohnila a nejpádnější argument byl: „No a co kdyby někdo přejel tvoji matku, co????“ Řekla bych, že je to příznačné. Protože lidi naklonění diktatuře na silnici nepřemýšlí racionálně nebo logicky. Ani vlastně nejsou schopní logicky argumentovat. Je za tím nejaký nesmyslný iracionální strach z absence kontroly, aut, rychlosti, nehod nebo já nevím čeho, připadá mi to tak. A establishment tohoto strachu využívá k větší buzeraci a většímu tahání peněz z řidičů za všechny možné prohřešky, protože proč nevyužít blbosti lidí k vlastnímu obohacení, že ano.

  Jediná cesta k aspoň částečné nápravě jsou podle mě občanské sdružení, čím větší tím lepší. Takové Sdružení Proti Policejnímu Fašismu Na Silnici, které by mělo třeba milion nasraných členů s řidičským průkazem, to zní dobře ne? Vím že jsou nějaké portály zaměřené na podporu a rady řidičům, ale jsou dost roztříštěné a moc se o nich neví. Nebo aspoň já ne.

  1. Protiargumentace je samozřejmě „jak vidíme každou chvíli, risiko, že mou matku někdo přejede, je zvyšováno policejním honěním, otáčením do protisměru, vytvářením zátarasů z aut ostatních řidičů apod.“

   Samozřejmě, obecně je jakákoli diskuse s někým, kdo je vůči racionálním argumentům zaslepen, krajně problematická, až nemožná :(

 4. Koukám, že už se ani nestydí hlasitě mlaskat. Neskutečný. Osobně doufám, že zrovna Stejskalovi někdo jedno krásného slunného dne rozmlátí držku.

  https://www.novinky.cz/domaci/444702-jdete-i-po-kolobezkach-vybirate-malo-pokut-straznici-z-centra-prahy-dostali-kartac.html

 5. Příde mi to tady jako sjezd gerontofilních dědků v hospodě čtvrté cenové šťourající se v z nudy v hovnech.

  1. Gerontofilní dědek, to je jak pedofilní děcko.

   1. :) to je, kdyz poloyntelygenti zacnou pouzivat cizi termity, kterym moc nerozumi

    1. Však je to správně, co se ti nelíbí? Vždyť kdyby jste mohli tak si tady navzájem kouříte bambulíny.

 6. Mě tohle udělali v Plzni, ve sjezdu od pivovaru do města. Kdybych byl na motorce sám, tak bych se asi vyhnul, ale se ženskou za zádama toho moc dělat nešlo, takže jsem jim padákem trošku upravil boční aerodynamiku. Výsledek…půlrok bez řidičáku pro mě (nedodržení bezpečné vzdálenosti), dál jsem se nechtěl odvolávat

 7. Jak lze vidět, statistiky pokutiček se nám horší, je třeba polovyučené cukráře v ulicích trošku pojebat….ale jejda, ono to prosáklo na veřejnost, tak to musíme vysvětlit, aniž bychom si uvědomili, že ještě více rozmatláváme tu sračku, ve které se rácháme…..toto mne pobavilo:

  http://tydenikpolicie.cz/vyjadreni-reditele-mp-praha-1-miroslava-stejskala-ke-zverejnenemu-dokumentu/

  1. To by tak ještě hrálo, kdyby rodiče pod průhlednou záminkou levnější dovolené bránili socializaci dětí s přišedšími obohatiteli. Z takového dítěte by vyrostlo jen nešťastné hovado deprivované, vytržené z naší radostné multikulturní pospolitosti. Mě taky tehdá soudruh příslušník zkontroloval, opsal si z občanky razítko zaměstnavatele a poslal mu hlášení, protože v pracovní době má člověk budovat socialismus a ne si jen tak pobíhat po městě. To je přece úplně v pořádku.

   1. Za tim stopro stojej bezdetny turisti co nestojej o to mit premrsteny prazdninovy ceny uz od pulky cervna a jako bonus hotely plny vriskajicich harantu. Nejaka socializace je jim u prdele. At si rodice s detma jezdej o prazdninach a nechaj cerven a zari tem co chtej mit o dovoleny klid.

   2. Reich vi nejlepe, co je pro Germanske potomky dobre. Vi to lepe, nez jeho pokrevni rodice. Je zapotrebi toto jen osetrit podobne, jako je to u software, kdy uzivatel software nevlastni, jen ma na nej licenci. Proste German bude mit licenci na vychovu deti, ktere jinak budou patrit statu. Norsky vzor neni jen na svetru, ze.

 8. Pokud si přečtete ve vyhlášce jak má vypadat výstražné značení – modrý majáček, tak zjistíte, že takovýmu utajeným u vozidlu nemusíte vůbec zastavit. Ona to není žádná policie! Nemá označené vozidlo, majáček neodpovídá vyhlášce … tak co s tím ? Jsou to nějací lumpi co se za Policii vydávají.

  Pokud se zeptáte na tento nesoulad Ministerstva dopravy, tak vám řeknou, že to „mají povolené“ … a hledejte to vy sbírce zákonů. Mně se to nepovedlo. Veřejný příslib: dám 100Kč tomu, kdo tuto povolenou vyjímku najde

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017