Škrabošky z lékarničky ven!

Featured Image

Tak nám pašácí z ministerstva nadělili další z milodarů, totiž že po poradě s experty a specializovaným odborným týmem zjistili, že masky jsou v lékárničkách na-py-ču prý! Výrobce se mohl posrat a bude po státu žádat odškodné.

Nebudeme se tu hádat o tom jak efektivně hlavičky ministerstva, nebo jejich poskocí, kteří povinný wishlist lékárniček sesmolili, pracují a k čemu vůbec jsou. Samotný fakt, že „Ministerstvo ke změně přistoupilo mimo jiné i proto, že se změnily záchranné techniky. Nejnovější resuscitační postupy totiž upřednostňují masáž srdce před dýcháním z úst do úst. Ukazuje to na nekompetenci lidí, kteří o obsahu povinné výbavy rozhodují – ať už na základě lobbyingu, nebo špatně pochopených zdravotnických metodách. Jak se může způsob poskytování první pomoci změnit? Pokud je tedy účelem poskytnutí první pomoci. Stará poctivá soulož se již dobrých 300 let nezměnila a funguje pořád dobře (a to prosím milostné techniky jsou daleko složitější a je jich daleko víc, než těch resuscitačních). Pokud nemáme na mysli „ojebávání“ občanů a „vymrdání“ se zákony.

Co mě ale skutečně namíchne: firma co vyrábí lékárničky je soukromá firma a jako taková by měla mít všechny náležitosti jako je zapsání do obchodního rejstříku, svůj název, základní kapitál a podobné věci. D.A.S. je výrobce lékárniček a nyní chce žalovat stát za to, že si nakoupil zásoby, které teď neudá. Taková firma by měla mít lidi, co se starají o optimální stav zásob a to rozhodně není mít co nejvíc jedné součástky a kilometry hadiček na skladě. Optimální stav je průsečík mezi uspokojením poptávky a co nejnižší mírou finančních prostředků právě v materiálu na skladě či polotovarech. Firma jako je d.a.s. by na tohle měla mít kurevsky schopný „odborný TEAM“ sakra dobře placených zmrdů co se hrabou fčíslech a neudělaj botu, protože optimální stav je akcelerátorem pohyblivé složky jejich mzdy. Jestli tady někdo selhal, tak vím tutově, že na vině není ani stát a výjimečně ani ministerstvo.

Založím si pekárnu a každý den budu lidem na cestě do práce nabízet kvalitní chléb a čerstvý rohlík (ten zlatohnědý křupavý co také něco váží a xnídani stačí 3 – ne ten bílý z penny co uvnitř vypadá jako nafouklá vata a nenajíte se ani deseti a už vůbec jako rohlík nechutná). Protože moje pekárna bude péci JEN kvalitní, dobře chutnající pečivo a lidé mě budou mít rádi a rádi mi budou platit, všichni budeme ohromě spokojení, najedení a šťastní, že dokonce menšinám promineme občasné bermudské trojúhelníky v jejich kapsách kde budou mizet housky co já přes den napeču. Všichni si budeme úžasně rozumět, usmívat se a těšit se z denně čerstvých housek dokud..

..dokud nepřijde ministerský kretén, který po konzultaci se zdravotnicí a ekofood lobbystkou (párkrát mu poskytne hluboký orál bez) nehodí na papír novelu zákona o ochraně spotřebitele, která mimo jiné zakáže bílé pečivo, protože je špatné na cholesterol a bílá mouka se lepí na střeva a střeva se pak nepročišťují a a a budeme jíst tu.. vlákninu, protože všichni potřebujeme jen čisté voňavé kakánky a ne smradlavá toxická neekologická hovna a nějaké děti by to mohli někde pozřít a
co kdyby někdo umřel a vůbec – co to tady kurva píšu za sračky??

Tak mi zakážou bílé pečivo a já, protože se moje pekařství mezi tím rozrostlo na nadnárodní konglomerát dovážející Jihočeský chléb i do Nigerie, budu mít zásoby pšeničné mouky, jako šumavské hřebeny. Co s tím? Budu muset koupit podobné množství potravinářského barviva, kterým tu mouku přebarvím na jinou barvu, protože bílé pečivo jsme zakázali, ale v rámci multikulturního programu a vyhlášky bude každý rohlík hnědý, černý, žlutý, rudý (ať se to všem rasám dobře papá), jen pár kusů bílého pečiva, bude moci vyrobeno, to bude posléze okolkováno a to se dostane mezi vládní elitu a zbohatlíky, kteří si VIP pečivo budou moci dovolit.

No a protože jsem byl sprostě donucen natřít všechnu pšeničnou mouku na jinou a to barvivo mě nestálo zrovna pár euro, podám žalobu na stát a budu chtít aby mi zaplatili co jsem do barviva investoval plus logistiku plus práci (natírání mouky) a taky zisk, protože každá změna by mi měla něco vynášet!

Takže až pojedete kolem manažera výrobců lékárniček který nepotřebná kvanta resuscitačních masek skladem má na svědomí, vezměte resuscitační masku, ucpěte otvor a tím mu přivřete kyslík. Nebo ho alespoň přiduste rohlíkem. Já NECHCI platit idiotům co si špatně spočítali a teď nemaj vývar! Stát nemá na svědomí špatná
rozhodnutí firem a riziko v žádném případě nemůže nést spotřebitel.


21.07.2011 Jarmil Prdel
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
142x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:56

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!