Šíření islámu prakticky - zpět na článek

komentářů 20

 1. Realizace neplatonicke xenofilie.
  Dik.

 2. Ked tu pred pár dnami DF písal, ze nemá cas vypisovať blbotiny do blogu, lebo toten pri fašizmu… Som mal obavy. Naštastie je späť v plnej sile. Vynikajuci članok.

 3. Já studoval v praze o něco později, 2000 – 2004 a i tehdy to bylo stále stejné. Moje spolužačky ze střední z maloměsta během prvního týdne na koleji dali kopy svému jinochovi z naší prdele a okamžitě zamířily za exotikou. Já ty inteligenty z 3. světa naštěstí neznal, na naší koleji byli jen naši lidi, ale mnoho děvčat pobralo černochy a arábky jak jen to šlo. Kterým se nezadařilo, daly to dohromady aspoň se Slovákem z Medzilaborců, hlavně ne „českého pepu“, bo to není exotika :)

  No pokud vím, děti s níma neměly, ale multikulti to byly většinou vzorové. Časem ale končily většinou v náručí amerických židů, kanaďanů a jiných více perspektivních cizinců. K českým pepům ani na maloměsto už se nevrátily a zůstaly všechny v Praze, takže tipuju, že se na multikulti pravdláskové armádě taky podílejí.

  1. I před pár lety to bylo stejné a teď je to prý také pořád stejné. Jinak kamarád rusák, ačkoliv tu žil od 6 let a byl plně socializovanej (nežili v komunitě, rodiče lékaři, na první a ani na druhej pohled nebylo poznat, že by nebyl Čech), tak na to, že je exot, ačkoliv jím prakticky nebyl, balil holky jak na běžícím páse.

   1. Asi záleží, jak kde. Na ČVUT se to – aspoň co jsem mohl vidět – v rámci těch pokrokových erasmů projevuje hlavně chlastáním, děláním bordelu apod. za španělský, italský apod. kapesný v eurech, za který se tady roky flákají, aby si mohli napsat, že byli na technické stáži. Našinci se tam zase jezdí válet k moři, byť si musej připlácet, koruny jim na tolik chlastu nestačí…nicméně je fakt, že nezřídka na nich nějaký škatule pověšený bývaj, v rámci téhleté socializace…

    Jinak tohleto multikulti být musí, to je jasný, takže co jsem měl z doslechu nebo mohl i vidět/slyšet, tak mnohdy bývá největší překážkou k přihlášce na flákárnu najít správný dveře. Nějaký zkoušky jsou většinou formalita, protože dobrá polovina španěláků neumí žbleptnout anglicky, byť je to oficiální požadavek programu, že…zato dělat po baráku bordel a stříkat na sebe hasičáky jim jde bravurně.

    1. Kdyz ja jsem trpel vzdelani na VS, tak jsme tam meli Jemence a Syrany. Ten model s zenskymi tam fungoval uplne stejne. Ale musim priznat, ze v nasem rocniku bylo asi deset holek vseho vsudy a polovinu jsem vojel taky, ackoli arab nejsem. Je to jen o tom, jak ma clovek proriznutou hubu, nebo penezenku.

 4. DF znovu a naplno, díky…za 1.

 5. Některé Češky realizují multikulti s nasazením i na dovolené. V Egyptě mi kdysi jeden delegát (Kopt) sdělil, že největší kurvy jsou Rusky a hned za nimi české ženy. A že ho to mrzí, protože studuje cestovní ruch a češtinu a má Čechy za milé lidi, kteří nejsou potížisté jako Rusové a Poláci. Osobně znám 3 ženy, které ne že podlehly, ale aktivně za „tím“ šly. Nevím jak dnes, ale avantýry na balkáně patřily k letní dovolené asi jako paštiky a podobné propriety.
  Je zřejmé, že někteří čeští pepové jsou svým zjevem a chováním jasní kandidáti. Výběr objektu nevěry z jiného rasově-civilizačního okruhu je však silné kafe.

  1. Jak pudy umi zenske zatemnit mozek, muzeme videt u Merkelove a podobnych postklimakterickych soudruzek v EK.

 6. Není asi proti přírodě, když si padesátiletá knedlíkoidní matróna s bradou o pěti galeriích narazí v Africe nadrženýho hnědýho skokana, protože doma si o ni dvacet let nikdo neopřel nejen kolo ale ani popelnici. Ti pinglové jsou navíc na zpocený tučný baby úchylní. Prekérní je to až v okamžiku, kdy babu použijou jako herku na který přijedou do evropské země a tam pak pod rouškou „manželství“ zůstanou. V tomhle byli maquis s nůžkama příjemně inspirativní a to šlo o stejnou rasu, jen jiný okupační národ.

  1. V lete jsem se chvili valel v Provence a byla tam fura mladych cernosek, krere „byly na prijmu“, Francouzi se na ne celkem chytali. Nebyly to kurvicky, proste mlade zabky, co zkouseji stesti. Bylo jich tam fakt docela dost po kavarnach, restauracich a tak. Pekne vohakle, navonene, napucovane,… ale v ramci jen lehce vyzyvaveho chovani. Proste… na prijmu.

 7. nechce se mi to číst znovu, ale závěr byl tak plýtky že já jako buran maloměšťák nepochopil co mi chtěl d-fens tím říci?

 8. V souvislosti s obsahem článku jsem nemohl nevzpomenout na ty dvě multikulti pipiny, co se před časem ztratili v Balúčistánu a před rokem záhadně vrátili domů (ať mi nikdo neříká, že za ně erár únoscům nevysolil balík). Je možný, že implantace multikulti viru in utero má až takové následky, že napadený subjekt ztrácí nejen soudnost, ale i bdělost a pud sebezáchovy?

 9. Čistě ze zvědavosti …. nebyl tady náhodou včera večer jako první ještě jeden příspěvek? Že jsem blbej vím, ale že bych byl až tak …. on byl totiž docela dlouhý, takže si jej pamatovat není tak těžké.

  1. No, ja jsem po okoli vcera bloumal dost dlouho, ale nefsim jsem si niceho.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017